• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Tak jsme se trochu prospala :grinning:
22. led 2010 v 16:00  • Odpověz
ahoj, takze co novyho?
:slight_smile: konečně jsem se sem dostala zas
22. led 2010 v 16:07  • Odpověz
To je zas nějakej poblblej den....na koníka se nemůžu dostat, FB se mi seká a manžel volal, ře se z práce opozdí, že dojede až tak kolem 6, že testy mi koupí, ale dřív dojet nemůže - holt hje voják a rozkaz je rozkaz....no nenas...o by Vás to? :angry: To už ani nemá cenu takhle pozdě večer testit, ach jo :frowning2:
22. led 2010 v 16:09  • Odpověz
Jo jinak jsem na 3.2. objednaná k té paní na konzultaci, tak jsem zvědavá. akorát mě teda naštvalo, že tam mám jít poprvé sama! Myslela jsem, že tam budu chodit společně s manželem :angry:
22. led 2010 v 16:13  • Odpověz
Drndi, kam ješ na konzultaci? Teda ten tvůj manžílek nám tedy dává :slight_smile: Tak holt budu napnutá celý týden, protože zítra ráno jedeme na hory a tam 100% na net nebude čas.
22. led 2010 v 16:15  • Odpověz
drndapetka :tvůj muž je voják? :grinning: a kde slouží?
22. led 2010 v 16:15  • Odpověz
medan: Jj je, ten Tvůj myslím taky, že? :slight_smile: ( jsme se jednou o tom bavily-myslím v IP). No normálně je tady na Univerzitě obrany v Brně - jako řidíč :wink:
22. led 2010 v 16:16  • Odpověz
zlab: No jdu k té paní, k té co se zabývá alternativní léčbou......Jinak bych ráda testovala dnes, ale mám pocit, že by to ani nemělo smysl
22. led 2010 v 16:17  • Odpověz
zlab: kampak jedete na hory? A na běžky? :slight_smile:
22. led 2010 v 16:18  • Odpověz
Nee, do Alp a už se strašně těším. S tím testem to je jasný, dělej, co sama chceš, já to nějak přežiju :slight_smile: Ale moc bych ti to přála.
22. led 2010 v 16:19  • Odpověz
Jééé zlab, vy se máte :slight_smile: My jedem do Alp za 7týdnů a už se nemůžu dočkat :grinning: ( a pokud jsem těhu, tak z horama je útrum :unamused: )
22. led 2010 v 16:20  • Odpověz
Drndi, tak si tam kdyžtak budeš opalovat čumák, to taky není špatný :grinning:
22. led 2010 v 16:22  • Odpověz
drndapetka:no jestli budeš těhu tak pak ráda oželíš hory :slight_smile:
22. led 2010 v 16:23  • Odpověz
Je holky, vy se máte, já letos lyže nedávam.. a tak ráda bych.. :slight_smile: :slight_smile:
22. led 2010 v 16:23  • Odpověz
Tak jsem se přišla ještě kouknout na drndičku a ono nic...no nevadí...

drndi: tak to už testuj až zítra ráno, dneska už to vážně nemá smysl...a ranní moč je ranní moč a určitě to ráno nebude případně jen duch, ale už viditelnější čárka...

Já celý víkend budu pryč, takže se to dozvím až v neděli večer. No nevadí, jen doufám, že tu na mě budou čekat dobrý zprávy!!! :wink:

Mějte se krásně a užijte si všechny pořádně víkend, neb to zase uteče a bude pondělí. :grinning:
22. led 2010 v 16:26  • Odpověz
tak jen nakukuju.. konečně jdu domůůů! :slight_smile:

hezký víkend a bacha na silnicích a chodnících! :wink: mějte se fajn, pa v pondělí
22. led 2010 v 16:28  • Odpověz
zlab: No čumák bych si taky asi neopalovala, bála bych se někam cestovat :confounded:
22. led 2010 v 16:28  • Odpověz
No tak já jsem ráda i za to když můžu aspon mrknout do obchodů nebo jen pidi procházka, přece jen mám mít klid.režim :slight_smile: a jen odpočívat
22. led 2010 v 16:29  • Odpověz
Tak jsem se dneska byla konečně po 14 dnech vyvětrat venku a mezi lidma (neměla jsem vycházky, sice ještě neschopenku mám do neděle, ale riskla jsem, že v pátek odpoledne snad nic nehro).
Drndi, já tenkrát testovala taky někdy až v 9 večer a na mamatestu byly výraznější // než na jiným testu druhý den ráno z první moči. A den před tím byl jen ten duch.
Medan, co bylo špatného na těch kočárkách?
22. led 2010 v 18:59  • Odpověz
Ahoj holky, tak včera byl H. na Avataru ( s kamarádkou, 20 letou dcerou kolegy kterou já učím AJ a H. fyziku - já ke zkoušce jakoby státnici a H. k přijímačkám na VŠ) tak to prý bylo super... Než odcházel tak jsem si z něj dělala prču ať drží hezky ruce u těla :grinning: ale fakt to byla srandička :slight_smile: K. je holčina která nám v případě potřeby hlídá Pepu a má ho moc ráda :slight_smile: Ale byla sranda, H. se před tím osprchoval, oholil, znáte mě, já hned "hele tak přípravy, jo," :grinning: a H. mi odpověděl zcela vážně "No když už si lidi budou myslet co se taková hezká mladá holka zahazuje se starým chlapem, tak ať jí nedělám ostudu :grinning: "

A já, místo abych tu "pařila" a řádila, jsem šla chrnět už v devět večer :slight_smile:
23. led 2010 v 07:32  • Odpověz
pepibubu:ten tvůj manžel je ale číslo, :grinning:
23. led 2010 v 08:27  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak je při sobotě? Včera jsem ani neměla čas za vámi zaskočit. Koukám, že Drndička nás stále napíná???!!! :wink:
23. led 2010 v 09:52  • Odpověz
Ahoj holky,

Pepi, to je teda dobrý, ale taky bych to takhle řešila. Byla bych úplně v klídku a v taky v klídku bych si šla lehnout :grinning:
Drndi, tak coooooo????????????
23. led 2010 v 10:00  • Odpověz
hezkou sobotu, tak drndi, kdepak tě máme s mávajícím testíkem? Dnesky by mohl být už hooodně výrazný, jsme zvědavé, tak honem!
23. led 2010 v 10:28  • Odpověz
Ahojte lidicky:slight_smile: jsme tady dneska poprve,a rada bych se zapojila do vasi diskuze:slight_smile: nevim ani jak poradne zacit...Doma mame dvou a ctvrt letou dcerusku kristynku,od zari se snazime s manzilkem od ruhe miminko,ale nejak se nedari :( Uz nakupujeme i krasne vecicky,ale porad nic:( zkousime malo nebo hodne.kdo vi,proc se nedari:(...5.unora jdu k lekari a uvidime..jinak 30.ledna to mam dostat tak nevim,co jsem vysadila prasky mam to dost nepravidelne jednou jsem byla i na vyvolavacce po 17 dnech :( Ja sice c htela miminko at se povede az v lete a na rodi na jare,ale brala bych i ted,hlavne at se uz podari...:-/Mejte se krasne.paa a drzim pesticky:slight_smile:
23. led 2010 v 10:31  • Odpověz
Hezké sobotní ránko holky :slight_smile:

mausko-vítám tě u nás :slight_smile: :slight_smile:

drndi-no kdepak jsi?Už nás nenapínej a šup sem s // :wink: :wink:
23. led 2010 v 11:04  •  snaží se  • Odpověz
Ahoj holkyy, přeju hezkou sobotu, co ta drndičkaaa, kde jee? Jsme napnutí všichni :sweat_smile: Doufám, že nebude hlásit 1DC :angry: to by se nám nelíbillo :wink:
23. led 2010 v 11:39  • Odpověz
Drndi beztak testila až dnes ráno :slight_smile:
23. led 2010 v 11:40  • Odpověz
Ahoj Holky

a nebo už někde oslavuje :wink:
23. led 2010 v 11:42  • Odpověz
já se svámi Holky budu loučit na 2měsíce,jedeme do Kynžvartu s malým do lázní,tak kdo ste ze západu dojedte se na nás juknout :wink:
23. led 2010 v 11:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.