• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Motol, jééjda na tak dlouho?? Copak je maličkému? Tak hlavně, ať se vám tam líbí, a ať lázně splní svůj účel :slight_smile: 2 měsíce utečou jak voda, a zase se tu setkáme. :wink:
23. led 2010 v 11:44  • Odpověz
máme astma,takže se jedem rekreovat,nj uteče to,ale je to doba,bez manžílka,takže mimi bude snažení až z jara :unamused:
23. led 2010 v 11:47  • Odpověz
Ta drnda ale zlobí :grinning: takhle nás trápit :wink:
syll tý jo, už ti to hlásí 16 tt, to letí :slight_smile:
motol, tak se dobře vykurýrujte, až se vrátíš, tak doufám, že už budu taky snažilka :slight_smile:
23. led 2010 v 11:48  • Odpověz
pavci, hrozně to leti, se ani nenadám a budu v porodce s takovou :dizzy_face:
A co ty, už je to lepšejší? Kdy začne druhé kolo snaženíčkaaa, co? :wink:

Motol, tak bude to taková rekreace, ale hlavně, když bude malýmu líp :wink: , třeba po takové odmlce půjde snaženíčko pak jedna báseň :wink:
23. led 2010 v 11:51  • Odpověz
Akorát mám jít holky 28. na odběry na triple testy, tak mám trochu strach, ale v Brně NT+ nám vyšlo naprosto dobře, tak si myslim, že snad to bude dobré. :wink:
23. led 2010 v 11:55  • Odpověz
syll bude to dobré, neřipouštět si žádné špatnosti, a´t se zbytečně nestresuješ.
No v pondělí to je terve 2 týdny po revizi, takže do snaženíčka ještě daleko. Ale myslim, že od pondělí, když budu v práci, to začne utíkat. Hlavně manžílek se nemůže dočkat. Nejprve narozek, protože ho drásá ten zabalený dárek, je ve velké krabici, takže nemám pro něj schovku a má ho na očích no a pak do konce toho šestinedělí, vychází to na 22.2. :slight_smile: Jsem říkala, že teď jsem zrovna krásně vyspaná, že večer neusínám v osm, jako když chodim do práce a zrovna nemůžem a až to začne, tak budu v 8 tuhá :grinning:
23. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
Motol, tak se pěkně zrekreujte a ať to maličkému pomůže :wink: !
23. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
Syll, myslím, že když NT vyšlo dobře, triply budou taky v pohodě! Držím ti pěsti! :wink:
23. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
:slight_smile: ahojík holčiny ..

Jdu vás zase pozdravit. Jak se tu pořád máte moje zlatíčka?

Pavcza - věřím, že už je lépe a že vám to brzy klapne. Víš, naši nej.. známí na podzim taky čekali miminko, ani o tom nevěděli. V tom je to teda lepší, netušili to, i když se snažili ... Ale pak nastali komplikace, kde se zjistilo, že je to těhu, ale bohužel mimoděložní :pensive: Bylo to na poslední chvíli :pensive: TeĎ se od nového roku opět začali snažit a my věříme, že se to brzy podaří :slight_smile: Budu držet palečky i vám :wink:

MY se máme s Davídkem dobře. Jen ještě moc necítím ty pravé pohyby, a to zítra začneme 21tt. Jen se mi v tom břiše tak něco vrní, bublá - já nevím, jestli je to ono. Tak jsem z toho malinko nervozní, ale snad je vše o.k. Bříško roste snad každý den - je to hrozný :grinning: Ale dnes jsem se holila a ještě jsem to zvládla i tam dole :grinning: :grinning:

Mějte se tu moc krásně a víte co snažilky, posílám vám znovu těhu prsky a pohlazení bříška, ať brzy i vy máte bobísky v bříškách :dizzy_face:

Prssssk, prsky prsssk, Prssssk, prsky prsssk,Prssssk, prsky prsssk,Prssssk, prsky prsssk,Prssssk, prsky prsssk,Prssssk, prsky prsssk,Prssssk, prsky prsssk,Prssssk, prsky prsssk,Prssssk, prsky prsssk,Prssssk, prsky prsssk,Prssssk, prsky prsssk,Prssssk, prsky prsssk,Prssssk, prsky prsssk,Prssssk, prsky prsssk,Prssssk, prsky prsssk,

:grinning: papá zlatíčka
23. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj flosmanko, chytám těhuprsky :grinning: ! To je super, že se máte s Davídkem dobře. Tak držím pěsti, ať je to tak i nadále! :wink:
23. led 2010 v 15:15  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem konečně ze služebky doma. Ještě jsem vás nedočítala, jen poslední dvě stránky - jestli jsem pochopila správně, tak Drndička testovala a viděla ducha? to by bylo úžasný!!! jinak jsem koukala, že jste všechny na facebooku? :slight_smile:
23. led 2010 v 15:37  • Odpověz
flosmanko děkuji, já se snažim myslet do budoucna než minulosti a věřim, že se to brzy znova povede, na to, že ne se snažim nemyslet. No uvidíme. Těhu prsky si zatím neberu, radši až za měsíc. :wink: a taky přeji at se daří jak má nadále a určitě to už jsou ty pohyby :slight_smile:
Zebraf na vítězný testík od drndi zatím čekáme, nás ale napíná, jestli se to potvrdilo nebo ne.
23. led 2010 v 16:31  • Odpověz
pavczo, teda drndi je teda potvůrka, takhle nás napínat :slight_smile: kéž by to byla pravda... a vy se tedy budete moct od příštího měsíce snažit? tak to by bylo moc a moc prima. vše jsem ještě totiž nedočetla.
23. led 2010 v 16:42  • Odpověz
no moje dr. mi tvrdila, že neni třeba čekat několik měsíců, že už se to nedělá, že prý největší šance, aby se to i povedlo je začít po první ms. No, v nemocnici říkali, že by bylo lepší, kdyby prošlo víc ms. Tak je mi příjemnější vybrat si to co zní lépe. Psala třeba handm, že se taky začali snažit hned po 6nedělí a povedlo se to za 3 měsíce. Tak já si myslim, že hned se to stejně nezadaří, tak polehoučku začnem jak to půjde a uvidíme.
23. led 2010 v 17:00  • Odpověz
pavczo, to je prima, ze budete moct teda hned zacit, telo si řekne, kdy to bude nejlepší. ale určitě ten pocit, že se zase snažilkujete, dodá optimismu a dobré náladě!!!! a to je důležitý...
23. led 2010 v 17:26  • Odpověz
Jojo hodně mi to pomohlo, než představa, že se snažením čekám až někdy do června, který mi teď v těch mrazech přijde v nedohlednu. Dá se říct, že od pondělí, co mi to řekla mám o 100 % lepší náladu. Horší bude, až uběhne několik měsíců a mimi nikde, tak budu zpět v depkách.
A jak se daří maličké neteřince?
23. led 2010 v 17:32  • Odpověz
jééé tak to jsem moc ráda, že ti to pomohlo, že je líp. Určitě to je o něčem jiném vědet, že za pár dnů se zase budete moct snažit - červen mi teď připadá taky v nedohlednu. A neboj se, určitě se vám brzy zadaří, důležité je, že víš, že se vám to už povedlo, tak několik měsíců určitě čekat nebudete - a to tě musí trochu taky uklidnit...
Malá neteřinka je bojovnice, už má přes kilo, i když úplně bez komplikací to bohužel není, ale to se dalo čekat. Takže pořád doufáme, ale nervy to jsou jako hrom...
23. led 2010 v 17:37  • Odpověz
Věřim, že to musí být náročné, ale určitě to zvládne. Četla jsem ten jeden článek na pokračování, už nevím, kdo sem dal odkaz, jak ta maminka popisovala, když se jí narodilo takové maličké miminko. Ale určitě si to vybojuje a bude zdravá a silná.
23. led 2010 v 18:02  • Odpověz
Dobré dopoledne holkyyy, tak vás dočítám :o) holky díky, snad ty triply dopadnou dobře, když NT taky dopadlo dobře. Ale to víte, vždycky je tady ten strach trochu.

Pavci, tak manžel je tak napnutý jaký dárek, že to tam pro něj máš přichystanýýý, jo? :slight_smile: Ti chlapi jsou zvědavííí, to je strašnéééé, ale já jsem taky zvědavááá teda :sweat_smile:

Drndička se ani neukáže?? No tohle...tak nás napínat, to se děláááá??? :dizzy_face:
24. led 2010 v 10:25  • Odpověz
Ahoj holky! Taky je u vás taková zima? Brrr.
Já jsem tak zvědavá na tu Drndičku a ona ani nepřijde :astonished: !
24. led 2010 v 10:56  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Syll, to je jasné, že to dopadne dobře, zbytečně se nenervuj, horší by bylo, kdyby to bylo naopak. Že poprvé by byly výsledky horší, to bys musela automaticky na odběr plodové vody. To tě ale nečeká, protože to dopadlo dobře a podruhé se to dělat prostě musí :wink: Fakt neměj obavy.
24. led 2010 v 11:11  • Odpověz
ahojka, u nás je taky šílená kosa
24. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Holky, tak jsem se na netu dočetla, že jak jsem dostala tu injekci pregnylu na podporu ovulace, tak ten pregnyl je vlastně HCG a způsobuje pak // na testu, je v těle minimálně 10dní, někdo psal i 3 týdny :astonished: . Takže já nemůžu ani testovat, holt musím vydržet, jestli nepřijde ms! :sweat_smile:
24. led 2010 v 11:18  • Odpověz
aja.83:no aspoň to bude takové překvápko, mě to třeba řekl doktor a já ani nevěděla že jsem těhotná, protože jsem měla test negativní :grinning:
24. led 2010 v 11:25  • Odpověz
Medan, přesně tak. Já už jsem se stejně zařekla netestovat hned, až tak týden po vynechání ms, což je u mě až 42DC :grinning: !
24. led 2010 v 11:33  • Odpověz
Ahojky, vím, že mě tady asi uhranete, že sjem se neukázala už včera, ale nebylo ani proč, protože špatný zprávy nestojí za to sdělovat :unamused: Bohužel na testíku ani vidu ani slechu po nějaké druhé / , přitom na tom testíku ze čtvrtka to fakt oba s manželem vidíme.....ale ale....koupila jsem si i ovu testík a ten mi vyšel stopro pozitivně, takže se vyplnily slova verusky, která tady psala, že testům nevěří, že // může způsobovat i ovulace, hormonální poruchy atd. Takže u mě to bylo ovulí ( teď už to vím ), hormonální výkyvy mám na 100% taky, takže to k tomu mohlo taky docela dopomoct.....a závěr?? Byla jsem asi 5 minut nasraná :angry: a pak jsem jela s manželem na nákupy si udělat radost a na večeři :wink: Koupila sjem si konečně plesový šatky, svetr a manželovi košili a kravatu, pač jdem za 3týdny na svatbu, tak aby jsme byli krásní :grinning: No a bolístka byla zažehnána... :wink: No a jinak k testování - pokud nebudu mít opravdu fest příznaky, že by mě bylo "šoufl" nebo mě bolely ukrutně prasa atd., tak prostě už testovat nebudu, protože s tím mým dlouhým nepravidelným cyklem nikdy nevím, zda se zase trefím do ovulky nebo ne....takže holky, kdybych chtěla testovat jen tak, tak mě prosím zatrhněte, ať nejsem zase zklamaná :rolling_eyes:
24. led 2010 v 11:44  • Odpověz
Drndi, tak to mi je líto, všechny už jsme věřily, že to vyjde. Zasloužila by sis to. Ale dobře, že sis taky hezky zpravila náladu. Sama vim, jak je těžké odolat pokušení zkusit testík. Já jich za ty tři měsíce vyzkoušela taky dost. Když ty máš ty cykly a ovulky tak posunutý daleko.
Co femigard? Už dorazil?
24. led 2010 v 11:48  • Odpověz
Páji, nene , nedošel, ale psali mi email, že by měl dorazit někdy příští týden. Docela jim to ale trvá :unamused: Pořád mě pobolívá to bříško.....už od toho čtvrtka - to je nějaký divný taky..... :confused:
24. led 2010 v 11:52  • Odpověz
já už si i zvykla na tu ne zrovna dobrou chuť. :slight_smile: Chtěla jsem se ještě zeptat, standartně mi říkaj, že ms mi má dorazit za 4-6 týdnů, je možné, že by dorazila dříve? Zítra to je 2 týdny tak jestli je možné, že bych to třeba dostala takhle dřív? Ne že bych chtěla, ale jak zase půjdu do práce, tak budu taková nervoznější z toho, kdyže se to může objevit.
24. led 2010 v 11:58  • Odpověz
HOlky to snad není možné za celý leden ani jedna těhulinka?? :pensive:

Drndičko to je mi líto, mysleli jsme , že aspoň ty ten leden prolomíš :wink: No ale tak třeba bude příští cyklus ten pravý.
24. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.