• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
kuratkol: taky jsem o nic přemýšlela, snad se ozvou, když už je tu vedeme v evidenci :slight_smile:
27. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
ahoj jsem tu jen na skok a co se tu neobjeví

zlababa to je skvělá zpráva

.Doufám že se k tobě brzo s tím pozitvním testem přidám. Budu testovat znovu až o víkendu jinak počkám co mmi řekne dr ve čtvrtek. Těch 10 min jsem čekala a chodila jsem a kontrolovala jsem ho i večer když jsem přišla z práce a nic. Pořád se uklinuji tím že prostě na testy nebudu reagovat nebo až později :angry: a zajdu zítra do lékárny abych si koupila ještě jinou značku než je ten mamatest co kdyby nahodou.
27. srp 2009 v 19:25  • Odpověz
chicco - díky za přidání do tabule!

holky je to ale boj netestovat, co? taky bojuju... ale já jsem ještě hodně brzo 9 DPO... musím vydržet do úterý!!!!
27. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
žabko,tak kde je ta fotka uspěchu,no už se nám to tu pomalu rozjíždí moc ti přeji aby čárka už jen sílila,sem napnutá ,jak to vše dopadne i u dalších :wink:
27. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
motol: taky jsem zvědavá, jak se to bude rýsovat u nás ostatních, ale kdybychom udrželi tohle tempo, bylo by to báječný :slight_smile:
27. srp 2009 ve 20:34  • Odpověz
to nabere nebezpečnou rychlost

už mi dává ordinace jupííííííííí
27. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Já koukám na PC a jako kulisu mám puštěný VKV :sunglasses:
27. srp 2009 ve 20:36  • Odpověz
jo vkv jo ,a ona tam Morávková pej pořád hraje jo?
27. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
motol: no zatím jsem jí tam neviděla a ani neslyšela, ale moc to nesleduju a pořád odbíham, tak je to možný.
27. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ahojte holky, to je nářez, já sem vás dočetla až po hodině :sweat_smile: !

Zlababko to je supeeer, já měla s Ríšou ducháčka 10DPO a začal sílit až po pár dnech, ale 100% uvidíš až ráno, ale držím všechny pěsti co mám a i manža, Filipek i Beneček (to je náš pejsánek) :grinning: !!

Jinak holky já tento měsíc být těhu nemůžu protože se s manžou nesnažíme a používáme kondom, čekám na třetí MS po velkém potratu-porodu a dřív zkoušet než v září si to nelajznu :frowning2: ! Ale o víkendu mě čeká MS a pak na to opatrně vlítnem, i když jsem chtěla být těhu na jaro nebo podzim, protože to léto mi sice jako těhu Filípek je 17.7. nevadilo ale šestinedělí bylo katastrofální :stuck_out_tongue_closed_eyes: ! No říjen nám z Ríšou nevyšel :pensive: tak snad se zadaří a pro zdravé mimčo si to léto z radostí znovu zopakuju !
27. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
jj sem si to chtěla obšancovat i jinde

sem dneska nějaká hotová :confounded:
27. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
"Za loňský rok evidují lékaři v Česku více než 41 tisíc potratů." :pensive: Ne že bych byla proti potratům, ale zrovna v týhle fázi života mi to přijde líto...
27. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
Já to mám taky puštěný ale neviděla jsem poslední díly z minulé série tak čučím a trochu nechápu jak ji od tama odstranili a to že umřel starej Rubeš jsem v úterý pochopila :sunglasses: !
27. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
janinkaves tak si to jen o měsíc posuneš :wink:
27. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
A Janulko tobě taky držím strašně všechny pěstičky a všichni semnou jak už jsem psala zlababce :grinning: :grinning: !
27. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz
Ahooooj baby, tak to slavné foto máte v abíčku :slight_smile:
27. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
no neke žabko,já ji tam teda taky vidim,a krásně :slight_smile:
27. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
to je nádhera :slight_smile:
27. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
Motol, to je ale až teď večer, ráno takhle pěkná nebyla, musela zesílit, co jsem pilně dřela :slight_smile:
27. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jinak už mám nachystaný mamáče (pozn. autora mamatest) a ráno hned poreferuji, jak se to vyvíjí. A taky vám musím říct, že taťka je na sebe náležitě hrdý. Prý je borec, že podruhé a zas hned napoprvé. Že to nebyl záměr, to už mu jaksi uniká :sweat_smile:
Tak doufám, že čárky budou sílit a v tabuce jich bude přibývat. Já už byla skoro nahoře a koukněte, jak to dopadlo. takže kdopak je další? :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
zlababa: je to táááááááám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. srp 2009 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz
teda je to fakt skvělý :slight_smile:

nj ješita jeden :grinning:

tak žabko asi budeš první ,super
27. srp 2009 ve 21:12  • Odpověz
No ještě se radši neraduju, jak říkám, ráno takhle krásně vidět nebyla :confused: tak že by jí tam manža domaloval? :sunglasses: :grinning:
27. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
No žlababko ta je nádherná :grinning: :grinning: :grinning: !!!!!!!
27. srp 2009 ve 21:18  • Odpověz
že by?ale to snad néééééééééééé,ta je močová ne inkoustová :grinning:
27. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
Mě se taky strašně líbí, pořád na ní chodím koukat :dizzy_face: a manža mi tu kibicuje, že chce na net, tak vás asi bduu muset opustit, ale veeelmi nerada :frowning2:
27. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
už má po večerníčku ne,jak to že už dávno nespinká :grinning:
27. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz
Holky já se na týden loučím, s manžou a synkem jsem se včera rozhodli že se nám v čechách nelíbí tak se na týden zítra navečer stěhujem do chotvatska :sunglasses: a přijedem až příští týden v neděli tak si některá dělejte poznámky o novinkách aby jste mi mohli referovat co je nového neboť vás určitě nezvládnu dočíst :grinning: !

Zítra asi nebude čas sem nakouknout protože jsem ještě nezačala balit :sweat_smile: tak přeju krásné snažení a budu na vás myslet pap
27. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
zlababa07: no jo, je to tam, ale těším se na ráno, zda se to mamatestem potvrdí. Jdu se koukat na Zoufalý manželky a na pak na kutě. Zatííím.
27. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
janikaves teda přeji krásnou dovolenou užijte si to a odpočinte si :slight_smile:

taky koukám na manželky já je miluju a pak asi taky pujdu na kutě :wink:
27. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.