• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Páji, te´dfka vlastně dtržíš tzv. šestinedělí a podle mýho doktora by měla MS dojít za 6 neděl. Mě teda péo poslední revizi došla až za 8 týdnů, ale přirozeně bez vyvolávačky. Může se stát, že tělo potřebuje delší čas, aby se pročistilo, vytvořilo si novou děložní sliznici a děložní čípek se spravil do původní délky a tvaru ( po revizi bývá totiž více otevřený - proto se nedoporučuje hned první cyklus otěhotnět - hrozí potraty.
24. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
Tak to stejně budu mezi tím 4-6 jak na trní, kdyby náhodou. Tím prvním cyklem myslíš tedy od té první ms dál, že tedy začít až po té druhé ms?
24. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
Drndi, tak to je smutný, ale zase jestli to byla ovulka a snažílkovali jste se, tak by to mohlo vyjít, ne? Tak třeba za těch 14 dní ty // opravdu budou :wink:

Pavczo, to ti věřím, že budeš nervozní z toho, kdy hodlá MS dorazit :unamused: Ale hlavně ať dorazí v nějakým rozumným termínu a vy se už zase můžete začít snažit, moc bych ti přála, aby se to povedlo hned a bez všech komplikací. Jinak doufám, že tobě a drndičce ten femigard pomůže :slight_smile:

Syll, taky se mi to zdá nějaký divný, že fakt žádná těhulka v lednu, pořád mi to nějak hlava nebere, vždyť je nás snažilek ještě pořád hodně, takže pravděpodobnost, že bude aspoň jedna nová těhulka měsíčně je velká. Ale holt statistický výpočty jsou k ničemu, příroda je pořád silnější :grinning:
24. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
Ahoj Holky

Drndi to je mi líto,myslim,měli bysme se vyprdnout na testy akorát to přináši smutek :frowning2:
24. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
Drndi, taky mi to je líto. Ale je fajn, že sis nákupama spravila náladu a zašli jste s manžou na večeři. Aspoň víš, že byla ovule a určitě jste se s manžou pak snažílkovali :wink: !
24. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
Ahoj holky

drndi-tak to je mi taky líto,že testík je negativní.Ale ono se nám všem jednou zadaří!!!A jinak na testování před MS taky kašlu a už jsem i příteli zakázala,to po mně chtít,protože je pak zbytečně zklamaný on,i já.

pavczi-mně dorazila první porevizní snad přesně za 28,nebo 29 dní po revizi,ale já ji měla poměrně pravidelnou i předtím.
24. led 2010 ve 13:56  •  snaží se  • Odpověz
Aji ,chtěla bych ti popřád k uterním narozkám,jelikož zítra odjíždím,tak přeji vše nej nej neej
Holky všechny se tu opatruj te a až dojedu doufám,že to tu bude samá těhulka :slight_smile:
24. led 2010 v 15:10  • Odpověz
Jůůů, Motol, děkuju Ti moc! Ty jsi ale všímavá :wink: ! Mějte se s malým v lázních hezky a budem se na tebe těšit, až se vrátíš! :wink:
24. led 2010 v 16:19  • Odpověz
ahoj, zasla jsem nakoukla a zjistila pavcu, ja vubec netusila ze to nevyslo, byly jsme nastejno ted jsem z toho spatna. ale muj doktor rika ( kvuli tem mym komplikacim) ze priroda vi , co dela a ze by miminko nebylo zdrave kdyby prezilo, kdyz nemelo. Ja jdu na kontrolu zitra, tak se zas ozvu.
24. led 2010 v 19:33  • Odpověz
tomahavk, no jo, už je to tak, byly jsme skoro nastejno, u nás to nevyšlo vůbec, ty to taky nemáš bez komplikací, asi to zrovna nebylo příznivé období, ale držim palečky, ať to aspoň u tebe dopadne nakonec dobře. A mně to taky dr. říkala, že příroda to zařídila a když jsem přišla po tak mi řekla příroda si to nepřála. Ale je opravdu dobře, že pokud mimi nebylo zdravé, že to takhle dopadlo v zárodku.
24. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
Caute, holky.
Tak hlasim, ze jsem DC 1... taky jsem si rikala, ze kdyz uz je to tak dlouho, tak jsem treba tehu, ale nic. Aspon mam radost, ze jsem poprve od porodu opravdu poznala ovulku... ale co z toho, byli jsme u nasich a tam se snazilkovat nedalo :grinning: . No, neva. Zacinam prave brat Sarapis, dokojila jsem, tak se snad cyklus zkrati... a treba se za par tydnu // dockam taky. Aspon se budu moct zitra zapsat na bodystyling, kdybych byla tehule, tak uz to zabalim.
24. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
tomahavk - zítra na tebe budeme všechny moc a moc myslet a držet pěsti...
24. led 2010 ve 22:09  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Tomahavk, moc držíme pěstičky k úspěšné kontrole.

Pavczo, tobě ať ti rychle uteče dnešní den po delší době v práci a hlavně ať ti dají lidi kolem tebe v práci pokoj a zbytečně se tě na včechno nevyptávali. Je to pak nepříjemný každýmu odpovídat a vysvětlovat proč se to stalo. Tak snad budou mít trochu soudnosti :wink:

Jinak teda nás musí zachránit buď Popellka a nebo Chicoolka, jinak je leden opravdu ztracenej :grinning:
25. led 2010 v 07:06  • Odpověz
ahojky,
a nejhorší je, že mi je strašně špatně, asi budu zvracet, to by mi zajímalo z čeho, achjo :frowning2:
25. led 2010 v 07:25  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tu...
Drndi, ach jo, fakt si s tebou osud pohrává....

My malýmu koupili v sobotu pořádný bačkůrky a zimní botky (ty už jedny měl, ale zimní si oba s H. myslíme že by každej člověk měl mít dvoje na střídání, tím spíš když jedem na hory a malej je sněhomil, dej mu sníh a začne ti v něm norovat :slight_smile:

A na FB jsem nahrála asi 50 fotek z letošního ledna :grinning:
25. led 2010 v 07:42  • Odpověz
pepi:ahojka, tak to hned musím mrknout na fota :grinning:
25. led 2010 v 07:57  • Odpověz
bréé pondělní ránko :slight_smile:

drndi je mi to líto ale zase na druhou stranu jsi měla ovulku tak teď to třeba vyjde :wink:

pavczi a nemuze to byt od nervů když jsi dneska nastoupila do práce?
25. led 2010 v 08:00  • Odpověz
Pavczi, taky mě napadlo zda to nejsou nervy, psychika je v tomhle velká potvora.
25. led 2010 v 08:01  • Odpověz
asi jo, už jsem se předkláněla na wc, ale nic ze mě nevypadlo, ale furt mi je fuj, tlačí mi všechno v žaludku i v krku. Nevim co dřív kolik toho tu je a ještě chodí a říkaj, tohle je třeba hned hned hned :cry: tak dneska vám asi popřeju hezký den, tomahavk ať dobře dopadne kontrola a uvidim, kdy se ozvu, jsem až do pěti.
25. led 2010 v 08:06  • Odpověz
Dobré ránko, jen zdravím a jdu makat :unamused:
25. led 2010 v 08:16  • Odpověz
Tak mi Pepča opět hodil telefon do hrnku... Naštěstí naprosto suchého, dopitého asi před hodinou. Další lázeň by ten telefon fakt nepřežil. Už takhle pěkně blbne.
25. led 2010 v 08:50  • Odpověz
Dobré ranko.
jen nakuju před poradou a na 14,00 jdu na kontrolu, takže dneska moc nebudu, ale přijdu pak říct co a jak..
jsem nervozni jak saně v létě...:frowning2:(
25. led 2010 v 09:17  • Odpověz
Ahoj holky, jen nakukuju, mám dost práce...opravím jen verusku...nic jiného nového jsem v tom přeletu nezaznamenala...
25. led 2010 v 09:19  • Odpověz
ahojky holky taky zdravim pri pondelku .-)
o vikendu jsem se dozvedela ze ti znami co jsme jim fotili svatbu tak jsou tehu :slight_smile: zadarilo se jim 4mesice po svatbe, tak jim jen tise zavidim :sweat_smile:
25. led 2010 v 09:31  • Odpověz
Ahojky holky přeji dobré ránko :slight_smile:
25. led 2010 v 09:38  • Odpověz
dobré ráno.
tak koukám, že tady je většina při pondělku zavalena prací.. :angry:
25. led 2010 v 10:01  • Odpověz
tomahavk, handm: hodně štěstí při dnešních kontrolách :wink:
25. led 2010 v 10:01  • Odpověz
handm také ti dnes držim palečky, neboj, bude to dobré, špatné zprávy už k vám nechodí.
Holky, já mám tady v práci větší depku jak doma. Víc mi tu štve, že nejsem těhu, a tu hromadu papíru bych nejradši vyhodila z okna, ke všemu tu neteče voda, tak jsem zvědavá, jak to bude děsně vypadat na wc :unamused:
25. led 2010 v 10:05  • Odpověz
tomahavk,handm hodně štěstí při dnešních kontrolách
25. led 2010 v 10:28  • Odpověz
motol: pokud sem budeš ještě nakukovat než odjedete do těch lázní, tak vám přeji příjemný pobyt a ať se tam malému líbí a hlavně ať lázně splní svůj účel kvůli kterému tam jedete.. :wink: :slight_smile:
25. led 2010 v 10:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.