• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
ahoj cácorky, přeju krásné, i když pracovní, pondělí.
hadm - držím palce na kontrolu, ať je všechno v pořádku a můžeš si těhotesntví krásně užívat...
pavczo - to mě mrzí, že ti je jednak blbě od žaludku a že na tebe v práci padla ještě větší depka. Zkus se do té hromady papírů zabrat a třeba nakonec přijdeš na jiné myšlenky - takže i tobě držím palce... a drž se!!!
25. led 2010 v 10:41  • Odpověz
pepi - ráda bych se na vaše fotky podívala, poslala bys mi do IP kontakt na Facebook, a vlastně ne jenom ty, ale i ostatní holčiny, které by měly zájem :slight_smile:
25. led 2010 v 10:43  • Odpověz
Zebrafko, v IP máš kontakt na FB, ráda si tě přidám.
25. led 2010 v 10:49  • Odpověz
Zebraf také jsem ti poslala do IP jméno na Fb
25. led 2010 v 10:50  • Odpověz
holky já bych vás ráda taky na FB.. pošlete mi prosím taky IP ať vás konečně můžu všechny zkouknout :slight_smile:

já mám pro dnešek alespoň jednu drobnou dobrou zprávičku - dnes je u nás konečně výběrko na mojí pozici.. konečně po takové době, kdy to šéf z důvodu velké zaneprázdněnosti už dvakrát rušil.. :slight_smile: tak jsem zvědavá, jestli tam bude někdo schopnej :grinning:
25. led 2010 v 10:57  • Odpověz
Veronika Matoušková, na obrázku na mně hajá asi tak 3týdenní Pepíno v zelinkavém kabátku :grinning:
25. led 2010 v 11:07  • Odpověz
holky já zapomněla že na FB tady v práci mi vlastně nejsou vyhledávat přátele.. nevím proč, zrovna tohle "políčko" zlobí, ono občas i celý FB ale vyhledávat na FB cokoliv, to tu nešlo nikdy. :grinning:

Jana Dvořáková - kdo má zájem.. prosím spíš ostatní o přidání mého jména, nebo i IP a přidat si vás můžu až budu večer doma na pc. jen prosím když si mě budete přidávat, tak ke každé žádosti o přátelství jestli byste mi mohly napsat přezdívku (snad to jde ne) protože jinak si to pak vážně nedám dohromady :grinning:
25. led 2010 v 11:21  • Odpověz
ahojte holky, všechny zdravím při pracovním pondělku! Haničko, moc ti držím pěsti na dnešní kontrolu, uvidíš, že to dobře dopadne :wink:

pavczi, neboj, ta největší nechuť snad opadne do půlky tohoto týdne a pak už bude fajn :slight_smile:
25. led 2010 v 11:21  • Odpověz
Ahojenky holčiny.... :slight_smile:

Tak dneska jdem opět nakupovat, můj manžel se asi zbláznil :grinning: Prý potřebuje rifle, a já si mám koupit lodičky a svetýrek k těm plesovým šatkům :wink: Nespadlo mu něco na hlavu? :grinning:

Vždyť v takovým počasí je lepší být doma pěkně v teploučku a obsadit na celej den postel :wink:

Chicool, jinak jsem uvažovala - nechceš mi udělat samostatnou tabulku? :grinning: Ne fakt, myslím to vážně! Když už i veruska má celkem v poho cykly a já to tam nahoře pěkně brzdím, už mě nebaví se na to koukat, jak tam visím nahoře už dva týdny...jsem taková černá ovce tady :frowning2:
25. led 2010 v 11:26  • Odpověz
Blizenko, a trochu specifikovat? Jana Dvořáková bude asi častější jméno na FB, tak ať neotravuju jiný :grinning:
25. led 2010 v 11:41  • Odpověz
pepi, jeee no vidíš a to jsem si říkala, že to musím určitě napsat, právě z toho důvodu že je nás tam hodně :grinning: na profilové fotce mám veverku z doby ledové.. zatím jsem totiž nebyla schopná si tam dát normální fotku :grinning:
25. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
drndičko: to neeee, přece tě nenechám v tabulce samotnou...nám to přece nevadí...o tabulce to není...a nestrašíš tam, všichni víme, že máš dlouhé cykly, takže žádná samotná tabulka nebude!!! Nenene. :wink:
25. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
Ahoj holky, já mám dneska taky nestíhačku v práci. Jsem tu sama, takže až teď jsem vás rychle dotečtla.
Handm, držím pěsti na kontrolu! Všechno bude OK, uvidíš! :wink: :dizzy_face:
Blizennko, taky si tě přidám na FB, ale až večer doma... :wink:
25. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
drndi - přeci bys nebyla sama samotinká v tabulce? jen buď hezky mezi námi, ohřejvej se na vrcholu tabulky, však než se naděješ, tak přeskočíš do té top vyvolené tabulky!!!

blizenko, uz jsem si te na FB pridala :slight_smile: a ostatni, co mi napsaly do IP, tak taky, tesim se az si vase profily prohlidnu, zatim cas nebyl :frowning2:

a chico, poppelko - držím palce, ať aspoň jedna z vás přeskočí nahoru do tabulky, ať máme v lednu aspoň jednu novou těhulku...
25. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
Holky, já chci taky nějakou lednovou těhulku! :pensive: To by v tom byl čert, fakt! :angry: Chico a popelko, je to na vás :wink: !
25. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
Ahoj holky moje zlatý!!! :slight_smile:
TAk jsem tu! JSme tam, jsme krásný! A jsme jeden! Odpovídáme MS, tedy 8TT+2 a hlavně, srdíčko nám tluče jako o závod! jeeeeeeeeeee, to vam je uleva!!! :slight_smile:
Paní Dr je s námi moc spokojená!
každopadně další kontola až za 3 týdny, to už budou krve na ty choroby, pak průkajda, prohlídka klasika a pak velký UTZ prvotrimestrální bo jak se to jmenuje!!! Tak snad nás to srdíčko bude poslouchat a ťukat hezky dál!!

děkuju moc za držení palců a vůbec!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
handm : velkaaaaaaaa gratulace k uspesne prohlidce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
Handm, super zpráva! Moc a moc gratuluju k srdíčku! Jen tak dál! :wink:
25. led 2010 v 15:03  • Odpověz
Aji, díky!!!:slight_smile::slight_smile: Však se taky dočkáš!!:slight_smile: Věřím tomu!!! Teď už časujete super, a bude to cobydup..:slight_smile:
Mmaxi, díky!:slight_smile:
25. led 2010 v 15:09  • Odpověz
Handm, my jsme časovali celej víkend :grinning: ! Manža byl zničenej :grinning:
25. led 2010 v 15:11  • Odpověz
Aji!:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Hihihi, to je dobře!:slight_smile: BUdeš první únorová těhulka!!:slight_smile: :slight_smile:
Jdete teď zase ještě do toho genetu, anebo už to zas je plně na vás, když víte kdy ovulka?
25. led 2010 v 15:15  • Odpověz
Handm, ještě tam chci jet příští měsíc, po ms se mám objednat zase na měření folikulů. Aspoň zjistím, jak je na tom druhej vaječník. A chci hlavně osobně mluvit s doktorem a vše probrat, po telefonu to nebylo ono. Doktor nám doporučoval hned tu inseminaci, ale řeknu mu, že chceme ještě tak do léta počkat. :wink:
25. led 2010 v 15:19  • Odpověz
Aji, jasný, to chápu! Telefonické info jsou naprd. Ale třeba MS nedorazí! :grinning:
Uvidíš!! Hlavně, že máte kdyžtak alternativu, určitě se ti hlavinka uklidní, vy oba s manželem a půjde to jako po másle :slight_smile:
25. led 2010 v 15:23  • Odpověz
handm - velikánská gratulace, ten kámen, co ti spadl ze srdce byl slyšet až u nás v Hradci :slight_smile: tak jupíííí a jen tak dál!!!!
25. led 2010 v 15:33  • Odpověz
aji - ještě jsem nedočetla ten minulý týden, co vám v Sanusu doporučili, nevíš, na jaké stránce jsi o tom psala :slight_smile: nebo jestli bys mi to napsala ještě jednou? :sweat_smile:
25. led 2010 v 15:35  • Odpověz
Zebrafko, strana 585 :wink:
25. led 2010 v 15:38  • Odpověz
Zebrafko, díky moc!:slight_smile: Jojo, byl to ale ještě jen kousek toho šutru! Ještě tam jsou kusy další.. musím si dávat postupné úkoly!:slight_smile:
Jo a dala jsem fotečku, jestli chcete koukněte na našeho jak pravil manžel "bobistu na dráze" :grinning::grinning::grinning:
25. led 2010 v 15:40  • Odpověz
handm: chacha manžel pojmenoval fotečku dost trefně :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 15:42  • Odpověz
aji - tak ty výsledky v sanusu fakt nejsou špatný, je super, že ty jsi v pořádku, hormonální profil a víte, že když se nezadaří přirozeně, tak by neměl být problém tomu napomoci. dobré je nasazení vitamínů a nevím, jestli tam bylo někde zmíněno, problémem může být i coca-cola, říkala mi to moje poradkyně na výživu, že to obsahuje kyselinu fosforečnou a ta že není dobrá...
25. led 2010 v 15:56  • Odpověz
Zebrafko, moc díky. Jo jo, manža už zobe vitamínky a má taky nakázáno přestat kouřit a omezit alkohol! Tak uvidíme! Nejdřív jsem z toho byla špatná, ale pak jsem si uvědomila, že to fakt není tak hrozný. A mám z toho teď najednou takový dobrý pocit, že aspoň víme, kde byla chyba a strašně se mi ulevilo...A taky jak říkáš, kdyžtak si necháme potom pomoci! :wink:
25. led 2010 v 16:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.