• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
handm velká gratulace :slight_smile: to je moc dobře že je vše ok :slight_smile:
25. led 2010 v 16:09  • Odpověz
aji - právě si myslím, že by vás to mělo uklidnit, zadní vrátka máte, budeš mít ovulku pod kontrolou, tak věřím, že se yadaří přirozeně a ani tu pomoc nebudete potřebovat, ale tohle musí dodat takové jistoty
25. led 2010 v 16:09  • Odpověz
zebraf? I coca cola? Můj manžel pije litry!!!! Zákaz! Nejen, že mu to nestačí kvůli váze, ale teď žádnou nedostane, tedy, si je kupuje sám.
handm mám radost ze super prohlídky a srdíčka.
25. led 2010 v 16:46  • Odpověz
Pavcza, ahoj, díky moc!!
Já tedy musím říct, že můj manžel kolu má taky rád, když je, je schopný ji vychlastat celou dvoulitrovku za odpoledne :grinning: ale na funkci to snad vliv nemá...
:slight_smile:
25. led 2010 v 16:54  • Odpověz
no před svátky si můj nakoupil asi 8 dvoulitrovek (za 2 dvoulitrovky byla sklenka zdarma, prej jsem je chtěla :grinning: )no jenže do 3 týdnů nebyla ani jedna a já měla max. skleničku. Teď moje sestřenka nastoupila u Coca coly do zaměstnání a prý není pravda ani ty tuny cukru co má v sobě, prej média nafukujou, ale já bych věřila, že v tom jsou "sajrajty" o kterých ani netušíme. Neříkám, že si nedám, ale tak sklenku k obědu, a ne dvoulitrovku denně.
25. led 2010 v 17:04  • Odpověz
holky chtěla jsem jen nakouknout, než odejdu konečně z práce.. zase jsem myslela, že bude aspoň trošku klid, napíšu dva (nebo kolik) příspěvků na koníka, no a pak mě opět utne halda úkolů... ach jo :angry:

zebraf, tak jsem si tě potvrdila na FB :slight_smile:

pepi, u zebraf jsem hned na první stránce viděla tvoje jméno a podle fotky, kterou jsi tu popisovala, doufám, že to jsi opravdu ty :grinning: poslala jsem ti tedy žádost.
25. led 2010 v 17:10  • Odpověz
handm, jeeeee teď koukám zběžně jestli jsi tu už byla z kontroly a koukám, že dopadla výborně, gratulujiiiiii!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2010 v 17:10  • Odpověz
holky pádím konečně domů. přihlásím se ještě odtamtud a přidám si vás, které jste mi poslaly jména do IP :slight_smile:

zatím pa
25. led 2010 v 17:13  • Odpověz
tak snad i tomahavk dopadla kontrola na jedničku...
25. led 2010 v 17:26  • Odpověz
blizenko - kooukala jsem na fotky ze svatby a taky jste ji meli do oranžova, super volba :slight_smile:
25. led 2010 v 17:29  • Odpověz
Tak konečně doma...

handm: moc gratuluju, že kontrola dopadla dobře, je to krásný a moc si to zasloužíš!!!!
25. led 2010 v 17:39  • Odpověz
handm, moc gratuluju ke kontrole, dopadla úplně parádně :wink:

aji, fakt jste dopadli dobře, řekla bych, že dokonce moc dobře :grinning: :grinning: :grinning: Tak snad tohle bylo poslední snažení a pak už se budete tulit zase "jen tak" :dizzy_face:
25. led 2010 v 17:57  • Odpověz
Tak jsem konečně doma z práce. Jen jsme se minuli s manžílkem. Ta nevolnost postupem dne odešla, depka z práce ne, než sdělám, co se nakupilo, tak budu možná znova těhu. Tedy doufám, že to bude dřív (ta práce hotová). Vzala jsem si kontakt od kamarádky na toho nového gyndaře. Tak mu zkusim zavolat. Ale ještě musim zavolat té mé, jestli tam má z nemocnice výsledky histologie, zapomněla jsem se zeptat, kdy asi budou, na tom lístku z nemocnice bylo napsáno, že by měly být.
25. led 2010 v 18:45  • Odpověz
Pavczo, to je dobře, jen mu zavolej, novému gyndr, uvidíš, budeš spokojená. Já mám zkušenosti jak se ženskou, tak i s chlapem a musím říct, že chlap je opravdu super, mnohem citlivější, opatrnější, důslednější, jemnější,......Ale to je samozřejmě individuální. No a přeju ti, abys dodělala tu práci co ti leží na stole a zároveň nemusela načínat novou :grinning:
25. led 2010 v 19:24  • Odpověz
holky mě nějak zlobí fb :frowning2:
pavca, tebe jsem potvrdila, a od té doby se mi tu nechce načíst skoro nic..

zkusím to ještě jednou tak třeba za hoďku jestli mě sem manžílek pustí :grinning:
25. led 2010 v 19:34  • Odpověz
bliz, mně to taky blblo, tak jsem šla hned pryč. Snad jsem ti to nepředala :grinning:
Lulii jen jsem říkala, doufám, že nebudu litovat, že už to bude ten správný, bude už třetí, ta první stála úplně za prd. Jinak práce bude jen přibývat, nejhorší je, že za tu dobu, co tam nejsem ať už dovka či nemoc tam nikdo za mě neudělá (krom nějaké nutnosti), takže se to lehce nakupí a do toho zase každodenní nová a je to začarovanej kruh, ke všemu ta likvidace je strašně pomalá, do toho telefony, co zdržují :slight_smile: naštěstí jsem měla samý slušný lidi, to kolegyně minulý týden měla pána, co jí tituloval "ty pí.o, ty kun.o" apod.
Tak jsme celej víkend čekali, kdy bude na netu zpráva, co se u nás dělo, protože kousek od nás na hřišti přistával v pátek večer vrtulník a asi půl hodiny čekal a dnes už toho jsou plné zprávy, včetně hlavních, nabírali lyžaře ze sousední obce, který bohužel dnes zemřel. :frowning2: Včera, když jsme jeli k manželovo rodičům, tak nás vrátili a museli jsme objížďkou, protože se srazila 4 auta. Fuj, furt něco.
25. led 2010 v 19:53  • Odpověz
ahoj hlasim prichod, kontrola dopadla dobre, nenasli uz druhe miminko, vypada to ze uz zmizelo, jen nasel dr. ze ma miminko asi hematom na hlavicce, ktery ale muze zmizet, dalsi kontrola 8.2 to je poprve co je za dva tydny. potvrdil ze to vypada na dvojcata, protoze se mi tak tvaruje deloha a zdrave mimi zacalo rychleji rust a to je pry ze si bere jidlo i misto toho co uz neni.Takze misto 10+6 odpovidame 11+2 a je pry nohaty a rukaty, tak se desim protoze to vypada, ze bude po manzelovi a ten meri 2metry a ja jenom 1,54. Jen budu nabirat jako na dvojcata, protoze si to telo pamatuje, takze me zvazili a mam 5 kg vic nez jsem mela pred tehu. dneska jsem dostala poprve tehotenskou prukazku.
25. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
zebraf, jj oranžová, takže vy taky :wink:

FB pořád zlobí a nemůžu ani pořádně prohlížet fotky :angry: zkouknu to zítra a zkusím si holky přidat přes přátele od pavci nebo zebraf :slight_smile: protože v práci to vyhledávání konkrétního jména mi nejde

tomahavk, tak to je dobrá zpráva že druhé mimi už zmizelo.. držím palečky, aby jsi teď z kontrol nosila už jen samé dobré zprávičky :wink: jen mě trošku zaskočilo jak píšeš o tom hematomu na hlavičce mimíska,není to nic nebezpečného? tohle slyším prvně.. :astonished:
25. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
Ahoj tomahavk, gratuluju ke kontrole a těhu průkajdě :wink: ! Snad mimískovi hematom zmizí :wink: ! Buď ráda, že mimísek nabírá a bude veliký a silný :wink: ! Držím ti pěsti i dál!
25. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
Handm: Super, moc moc gratuluji k srdíčku a k miminečku :slight_smile: To je krásná zprávičkaaa :dizzy_face:
25. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
Tomahavk: Taky gratuluji ke kontrole, a hematom snad brzo vymizí a miminko bude naprosto dokonaléééé :slight_smile: bude to silný jedinec :slight_smile:
25. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
Zebrafa: co sestra a maličká, jak bojuje prdelka malááá? :dizzy_face: Doufám, že krásně roste.
25. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
Holky to je venku kosa, co?? Brr, vůbec se mi nebude chtít ráno vstávat do té zimy :rolling_eyes:
25. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj syll, u nás je taky děsná kosa! A prý má být hůř :astonished: ! Z úterka na středu až -25 stuňů! :unamused:
25. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
jj zima je příšerná a bude hůř :angry: :angry: :angry: dneska v předpovědi říkali, že extrém na horách může být -28 :confused:
25. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
ajo koukam ze piseme stejne optimisticky :wink: :grinning:
25. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
blizenecm: nevim ale ted bylo stresu vic nez dost a d. rikal ze to muze zmizet a nic nemusi byt duleziteho tak si dam dva tydny oddech od stresu a pockam na dalsi kontrolu
25. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
Joo, mmaxicko, ale to není moc optimistický :grinning: , fuj, to bude kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2010 ve 20:36  • Odpověz
tomahavk, to je prima, že kontrola dopadla dobře, ten hematom snad taky miminku brzy zmizí. a to, že budeš víc přibírat nevadí, hlavně ať je všechno v pořádku!!! a gratuluju k těhu průkazce, to musí být prima pocit :slight_smile:
25. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
Tomahavk, určitě to bude dobrý! :wink: Držím pěsti! :wink:
25. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.