• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
tak jsem pri tech zpravach premyslela kolik slupek obleceni na sebe navlecu abych neumrzla, jeste ze to nemam do prace daleko .-)
zrovna dneska jsem se s mamkou bavila o znamych co jsou cerstve tehu, ze to je lepsi kdyz bude v 9.mesici v lete nez kdyz ma nekdo zimni miminko a v takovym mrazu se musi choulit do nejakeho obriho kabatu :grinning:
25. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
tomahavk, když už máš průkajdu, tak to bude dobré, hematom vymizí a budete se radovat z miminečka krásného a zdravého.
zima už mi taky neba, ja já se nemůžu dočkat jara, aspoň + 20 a sluníčko! Kéž by to už bylo.
25. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
tomahavk, a zůstáváš na neschopence nebo máš nějakou dovču?
25. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
holciny mam moc radost ze vam dnesni kontroly dopadly dobre , kdyz uz neni zadna nova tehulka tak alespon dobre zpravy od vas :slight_smile:
malinkatá neteřinka se má docela k světu, už váží 1040 gramů, tak snad to je opravdu na dobré cestě. Občas má takové výkyvy v dýchání, a ještě nějaké komplikace, ale nejsou vážné, tak věřím, že se to nezvrtne. ťuk. ťuk.
zebrafko další dobré zprávy o neteřince - hurááá tak jen tak dál :slight_smile:
25. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
jj to je pravda, když už žádná nová těhulka tak se tu můžem radovat nad dobrýma kontrolama apod.. teda nemyslím to tak že až nové těhulky budou, že dobré kontroly nepřeju, to každopádně ne... !!

ta zima mě teda už taky pěkně štve! já navíc takovej zmrzlík, mám na sobě takových vrstev že už se stím pod tu bundu za chvíli nebudu vejít.. navíc se tam musíme "vmáčknout" i s pučmelounkem :grinning:
25. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
zebraf, tak to je super zprávička že neteřinka to tak pěkně zvládá. snad to tak půjde i dál :wink:
25. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
to je k vzteku, jednou tu můžu být i takhle večír a mě se nějak seká i koník.. :angry: :angry:
tak nevím jestli je to jenom u mě. každopádně já se pro dnešek loučím protože než mi něco naběhne tak si mezitím můžu dát dvacet. vypínám celej počítač a jdu za manžílkem pod peřinku :grinning: :grinning:

dobrou noc kočky, pa zítra :slight_smile:
25. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
blizenec, zustavam na neschopence porad jsme rizikovy a asi i zustaneme akorat uz to neni snad tak moc jako zpocatku
25. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
Zebrafko, super zprávička o neteřince! moc na ni myslím i nadále a určitě to zvládne, je to silná holka :wink: !
25. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj holčinky, mám v práci šílený fofr, takže nestíhám dočítat. Podle posledních příspěvků ale nemáme těhulku roku 2010. To mě moc mrzí. Doufám, že únor bude v tomto směru štědřejší :slight_smile: .
Naše včerejší kontrola na ultrazvuku dopadla dobře. Miminko je v naprostém pořádku a všechny parametry jsou tak jak mají být :slight_smile: . Prý sebou pěkně mele. Doktor měl problém s měřením pro stanovení termínu porodu. A během vyšetření se prý dostal z polohy II do polohy I (vůbec netuším, co to znamená), ale lékařskou zprávu už kvůli tomu neměnil. Prý se tam tak převrací, že za chvíli by to stejně bylo jinak :grinning: . Zajímavé je, že i když doktor říkal, jak je miminko čiloučký, tak pohyby tedy necítím. A nebo je neumím rozpoznat. :grinning: Chtěli jsme znát pohlaví, ale prý má nožky jako rovnoběžky (dle pana doktora), takže nebylo nic vidět. Nakonec je překřížil a bylo po naději na zjištění, jestli je to holčička nebo chlapeček. Takže tajemství neodhaleno.
Jinak Chicoolí, další ultrazvuk máme 19. dubna :slight_smile: .
Musím jít zase pracovat. Mějte se moc hezky a přeju nám všem, aby takhle proklatá zima už skončila.
26. led 2010 v 07:25  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem byla zvědavá a napnutá až dorazím do práce, že pogratuluju drndičce a ono nic :frowning2: ale Drndi aspoň zase víš, kdys měla ovulku :wink:
a je dobře, že sis udělala radost nákupama, to já bych to asi řešila stejně, strašně ráda nakupuju hlavně hadříky :dizzy_face:
jinak všem holkám co dopadla dobře kontrola gratuluju, jsou to krásný zprávičky :grinning:
26. led 2010 v 07:27  • Odpověz
ahoj holky,

hadm a tomahavk gratuluju k úspěšným kontrolám :wink:

zebrafa: tak to je supéér že neteřinka krásně přibírá :slight_smile:
26. led 2010 v 08:01  • Odpověz
No mě čeká kontrola až zítra, bojím bojím
26. led 2010 v 08:01  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem letem světem dočetla, opravila tabulku o změny, které jsem zaznamenala.

tomahavce gratuluju k tomu, že už druhé miminko zmizelo a držím pěsti, ať se druhé má dobře...což se asi mít bude, když papá za 2 :grinning:

taurusence také gratuluju, škoda, že nevíme pohlaví, ale nevadí, aspoň budeme déle napnuté...
26. led 2010 v 08:11  • Odpověz
jo a zebrafko, super, že neteřinka bojuje a že je to na dobré cestě, je to statečná holčička!!!
26. led 2010 v 08:12  • Odpověz
tauru, tak to budete mít nějakého gymnastu (-tku) :slight_smile: , když se tak hezky protáčí a ještě vám chystá překvápko.
chic, tuhle jsem měla na FB vpravo nabídku, ať si tě dám do přátel, tak jsem zase poslala požadavek, objevil se ti? Záhada, že nám to nejde. :slight_smile:
26. led 2010 v 08:13  • Odpověz
Ají, všechno nej nej k narozkám a splnění velkého snu! :slight_smile:
26. led 2010 v 08:16  • Odpověz
Ahoj holky,

¨Pepča mi dneska teda připravil noc jak víno... vůbec jsem se nevyspala. Vzbudil se o půlnoci, najedl se, myslela jsem že u něj chvíli posedím a zase zabere - jako obvykle, ale vůbec. Sotva jsem se zvedla, začal výt a pelášil za mnou. Po třech pokusech jsem ho vzala teda k nám, ale nechtěl spát ani tam, takže jsem na dnešek naspala "luxusní" 3 hodiny. Doufám že to brzo zalomí a já půjdu taky.

Chico, četlas mou poslední iP tady?
26. led 2010 v 08:19  • Odpověz
hadm: pěkná fotka a manžel to trefně vystihl :grinning:
26. led 2010 v 08:25  • Odpověz
pepi: jojo, četla...odpověď v IP
26. led 2010 v 08:30  • Odpověz
pepi, asi byly nějaké erupce na slunci či co, mě zase budil náš psík :grinning: manžel byl na noční a jemu se poslední dobou nějak stýská či co. V noci skučel, tak jsem ho chtěla pohladit a on se rozvalil až spadl z postele :grinning: pak skučel u dveří, tak jsem ho pustila, tak radostně vlítl na gauč, tam vrtěl ocasem, tak mu říkám, že já jdu spát (výhoda od dítěte :wink: )za chvíli jsem slyšela, jak vylohnil misku s vodou, tak mu říkám, zapomeň, že v 1:30 s tebou půjdu ven :slight_smile: pak nakonec přišel přitulit se a usnul a ráno jsem ho hledala a on ležel v koupelně u pračky, kde krásně hřeje podlaha.
26. led 2010 v 08:38  • Odpověz
Dobré ránečkoooo :dizzy_face:
26. led 2010 v 08:39  • Odpověz
Syll, i tobě... :slight_smile:
26. led 2010 v 09:07  • Odpověz
dobré dopoledne :slight_smile:

taurusenko gratuluji ke kontrole a k velkému sportovci v bříšku .-)
26. led 2010 v 09:49  • Odpověz
Holčinky, děkuju za gratulace :slight_smile: . Ještě jsem zapomněla doplnit, že podle rozměrů bych měla mít TP 14.6., ale spíš si myslím, že to bude toho 13.6. Doktor ještě tak vtipně poznamenal, že podle rozměru nožičky by byl termín porodu 9.6. Takže když jsme to doma pak s manželem probírali, pozastavili jsme se nad tím, že má asi pořádný haxničky :grinning: :grinning: :grinning: .
Chicoolko, třeba bude stydloušek vztřícnější toho 6. únoru, kdy chceme zase fotečky od tety :grinning: . Bude to přes vaginální ultrazvuk, tak by to mohlo být trošičku zřetelnější. Pak vám to všem tady hned prásknu :grinning: .
Pořád si ale myslím, že políčko v tabulce se mi zbaví domodra. :wink:
26. led 2010 v 10:13  • Odpověz
dobré dopoledne :slight_smile:

tauru, gratuluji k úspěšné kontrole, škoda že se ten váš sportovec/kyně tak schovával.. alespoň budete déle napnutý a my taky :grinning:

aji, jj na FB jsem to já :slight_smile: přijala jsem žádost
26. led 2010 v 10:22  • Odpověz
Ahoj holky, zase nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
Pavczi, díky moc! :wink:
Taurusko, gratuluju k úspěsné kontrole!
Blizennko, super, večer doma si Tě prohlédnu na FB :wink: !
26. led 2010 v 10:59  • Odpověz
Ahojky holky zdravím přeji hezký den :slight_smile:
26. led 2010 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.