• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ach jo holky, tak jsem se dozvěděla, že další dvě známý od nás jsou těhule, termíny - konec srpna, začátek září..... a otázky mířený na mě, kdy začneme konečně něco dělat my atd. už mě vážně začínají unavovat :angry: navíc cítím, že mně pomalu, ale jistě funí na záda mrcha :cry: :frowning2: :frowning2:
26. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
popelko nesmutni dokud mrcha nedorazí tak není nic ztraceno :wink:
26. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
jellyy: díky, já vím, že bych neměla házet flintu do žita,..... ale holt to na mě občas padne, jako třeba dneska. Prostě ty první měsíce jsem si říkala, že mám v těle ještě prášky a působí a že to nejde hned atd. že se nebudu stresovat a že do prosince to určitě vyjde, jenže leden pryč a fakt poznám (bohužel), že mrchu dostanu :confounded: navíc okolo každej vesele těhotní a ještě ty otázky co my pořád atd. :rolling_eyes:
26. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
ahojky holky, tak jsem dneska zkusila zavolat svoji endokrinolozce na vysledky vysetreni stitne zlazy , meli byt az ve ctvrtek ale sestricka rikala ze uz je tam mam ,jen at si zavolam za hodinku,ze doktorka sdeluje vysledky mezi 3-4hod. uff uff tak jsem silene nervozni - maji tam byt i vysledky hormonalniho profilu - bojiiiiim bojiiiiim
26. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
popelko a jak dlouho se snažíte?.....taky mě občas zamrzí když slyším že ta je těhotná a ta taky ale potom si vždycky řeknu že jednou se to podařit musí a čím míň se tím budu zabývat tak tím dřív to třeba bude :slight_smile: ale věřím že otázky typu kdy vy s tím něco uděláte musí pěkně lézt na nervy :angry:
26. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
mmaxicko tak to ti držím všechny palce aby výsledky byly dobré :wink:
26. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
popellko: jojo, i u mě - věčné optimistky padly depky, dnes mi tedy řádně narovnala ségra, takže je to lepší, ale kolem mě to těhotní jedna báseň a nějak mi to podlamuje jindy tak pevná kolena. Dokonce už i ty celebrity - jsem si dneska přečetla o těhotený Kristelový a Noskový a říkam si, jak to těm celebritám jde, i když samozřejmě nevím, jak dlouho se o to snažili. Musím se zase srovnat, dneska vysvitlo sluníčko, to je krásný důvod k úsměvu... Nesjpíš se lituju a musím s tím něco dělat, protože takovýhle pocity se mi vůbec nelíbí... :unamused:
26. led 2010 ve 14:32  • Odpověz
jelly diky
26. led 2010 ve 14:33  • Odpověz
chico taky jsem četla že Nosková je v jináči a je fakt že mám taky kolikrát pocit že těmhle pařmenkám otěhotnět nědělá žádný problém ale jak říkáš nevíme jak dlouho se snažili atd.
26. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
jéééé maxi, tak doufám, že zavoláš co nejdřív po 3.hod, protože já tak těsně po 3.tí odcházím z práce, tak abych zase nebyla napnutá až do zítřka :wink:
jellyy: no od září, já vím, že někomu se to může zdát, že je to chvilka, že to není zase tak dlouho, ale mně už to připadá jako věčnost, no to je možná tím, že ostatním kolem se to povedlo po mnohem kratším čase :frowning2:
jo ještě, že jsem to nikde nerozhlašovala, že už neberu prášky atd. protože bych se teď z toho zbláznila, na druhou stranu kamoška co to všem řekla je těhule, tak co já vím :unamused:
já vím, hlavní je na to nemyslet, jenže ono to prostě nejde, to jsem dělala i v listopadu a prosinci (protože jsem byla hodně v práci a pak zabraná do příprav na Vánoce)....a stejně nic, tak nevím, jestli to tak pomáhá - nemyslet na to :angry:
26. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
chico: no to su ráda, vůbec jsem nevěděla, jestli to sem mám napsat nebo ne, jenže dusit se s tím sama nechcu a nevím, jestli to tady nepíšu až nějak moc často. Navíc mě to strašně trápí kvůli manžovi, protože bych ho tak strašně moc chtěla udělat šťastným tatínkem, vím jak se na to těší atd. a ono pořád a pořád nic.
Jo o tý Noskový jsem četla taky....
Ještě, že se aspoň to sluníčko na nás přišlo usmát :sunglasses:
26. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
popellko neboj ja ocima popohanim rucicku na hodinach - ach jo jsem desne netrpelivy clovek (takze te uplne chapu ze ti snazeni od zari prijde jako desne dlouha doba ja kdyz vezmu ze prasky uz neberu vic jak 2roky, sice jsme si v tu dobu davali pozor ale i tak se to mohlo povest :wink: tak uz je to dlouha doba kdy si me cap mohl najit no a porad nic :frowning2:
26. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
jj...přestat na to myslet úplně snad ani nejde když bysme to tolik chtěly a chápu že je to na zbláznění když každý měsíc doufáme že třeba už mrcha nepřijde....ale nebóój jednou se to stane a myslím že u tebe to bude co nevidět :wink:
26. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
mmaxi: jééé tak to jsme dvě, taky mně nebyla dána trpělivost do vínku :grinning: :grinning: :grinning: jojo 2 roky bez prášků, to bys měla být sakra očištěná a to bych si v tvým případě řekla, že to půjde hned, no jo ať žijou komplikace, prostě nic není hned :confounded: akorát znám teda jednu kočenu, která co si neplánuje, to tak má - nevím, jak to dělá, ale měla to tak i u těhulení a aji u pohlaví dětí!!! to si pak člověk říká - jak je tohle jenom možný :astonished: :fearful: :fearful:
26. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
jellyy: jéééé to se hezky čte, kéž by to tak byla pravda. No nic, třeba nám dopřeje únor a jestli ani to ne, tak se na to fakt vyprdnu :confounded: :grinning: :grinning:
26. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
popellka: jj...v únoru na to pořádně skočíme a to by bylo aby to nebylo :grinning: :sweat_smile:
26. led 2010 v 15:04  • Odpověz
mmaxi:tak volej, za chvilku prchám :confused:
26. led 2010 v 15:05  • Odpověz
jellyy: OK :wink: musí nám to vyjít, ju?!!!! :dizzy_face:
no nic, valím, jinak nestihnu bus pápá
26. led 2010 v 15:11  • Odpověz
popellka: jasně :wink: ....měj pěkný zbytek dne papááá
26. led 2010 v 15:12  • Odpověz
holky taky mi je smutno, když se třeba kouknu do diskuze nevěst z našeho kraje na beremku, tak vloni jsme měly společné svatební plány, já měla svatbu první a teď jen smutně sleduju, jak se baví třeba tím, že už se přes břicho ani neoholí :slight_smile: je mi líto, že nemůžu přidat své těhu poznatky.
Jinak taky jsem říkala, od neděle každej den kouknu na Blesk co je světem "celebrit" nového a každej den nová těhule krom těch dvou zmiňovaných ještě Kocurová. A hlavně třeba ta Nosková, že to neplánovali, ale na jejím místě bych to do bulváru ve 2. měsíci ještě nekřičela.
huraaaaaaaaaaa vysledky jsou v poradku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Holčiny, nedepkujte tady, nebo se k vám přidám :wink: ! Mám ale stejné pocity jako vy :frowning2: . A přestat na to úplně myslet vážně nejde. Musíme si říkat, že jednou to vyjít musí a basta! :wink:
Mmaxicko, držím pěsti na výsledky! :wink:
26. led 2010 v 15:14  • Odpověz
Mmaxicko, super, moc gratuluju!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2010 v 15:15  • Odpověz
pavczi teď se ti hlavně musí zahojit rány na duši a důležité je že víš že otěhotnět můžeš :wink: ...za chvilku se začnete znovu snažílkovat a uvidíš že za pár měsíců si už taky budeme psát že se přes břicho už ani neoholíme :grinning:
26. led 2010 v 15:16  • Odpověz
mmaxicka: tak to je parááááda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2010 v 15:16  • Odpověz
aji moje řeč :wink:
26. led 2010 v 15:17  • Odpověz
ajo díky :slight_smile: spadl me velky kamen ze srdce, desne jsem se bala ze stitna zlaza zacala zase zlobit - to by leceni bylo na dlouho a minule me doktorka vyhrozovala operaci - tak nastesti nic z toho - ufffffffff mam desnou radost :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 15:17  • Odpověz
Mmaxicko, to ti věřím, že máš radost. To teď bude snaženíčko jedna báseň :grinning: !
26. led 2010 v 15:20  • Odpověz
jj :grinning: ted alespon vim ze ty moje problemy jsou jen gynekologickeho razu a svoji gynekolozce verim ze me da dokupy :slight_smile:
26. led 2010 v 15:22  • Odpověz
maxicko, to je super, že hormonální profil i štítná žláza jsou v pořádku!!!

holky, jakpak to, že mi tu skoro všechny depkujete??? jasně, že důvod je, ale určitě to má všechno důvod, proč se to ještě nepovedlo. Musíme jít krůček po krůčku, vím, že je to těžké, když v okolí těhotní jedna po druhé a my pořád nic - ale kdo ví, jak dlouho se skutečně snažili a čím si prošli. Někomu se zadaří napoprvé a někomu bohužel ne. Ale o to víc si toho budeme jednou vážit a přistoupíme k tomu zázraku přírody s větší pokorou, a nikoliv se samozřejmostí jako když si jdeme koupit nějakej hmotnej statek. Holky jsme zdravé ženské a jednou se to povede. U nás ten leden, co se týká zdraví, je děnsej, jeden průšvih střídá druhej a vidím, že to zdraví je opravdu to nejdůležitější, co můžeme mít. Teď se trápíme, že mimi tady ještě není, ale za pár měsíců to může být jinak, ať už přirozeně a nebo za pomocí doktorů, medicína je v tomhle hodně daleko, tak když to nepůjde, tak věřím, že nám pomůže. Holky jednou se to povede, tak mi věřte a užívejte si života, toho, že máte partnery, které mate rády a máte s kým se snažilkovat :slight_smile: a zkrátka dopřejte si něco, co byste jako těhulky nemohly a bude aspoň o chloupek na dušičce lépe!!!!!
26. led 2010 v 15:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.