• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Holky, zase nás to krásný teprve čeká...těhotenství je nejkrásnější období v životě a my se na něj můžeme teprve těšit...holky nám tu za chvíli začnou rodit jedna po druhý a nás to prostě čeká a to těšení se, až začneme objevovat // a první utz a pohlaví atd...holky už to budou mít za sebou a my se také dočkáme... :wink: určitě jo...
26. led 2010 v 15:27  • Odpověz
maxi super, že štítka je v poho, moje známá musela na operaci v 6. měsíci těhotenství, ale dopadlo to dobře, mimi se narodilo tak jak mělo a dnes už mu je 6, ty jo, to letí.
Zítra musim cinknout té mé dr. jestli ji tam přišly ty výsledky histologie. Ať to ukončím a hned zavolám tomu novému dr. Teď hurá dom .
26. led 2010 v 15:29  • Odpověz
zebrafko to si napsala moc hezky :dizzy_face:
26. led 2010 v 15:31  • Odpověz
Jo jo, zebrafka to krásně napsala :wink:
26. led 2010 v 15:32  • Odpověz
no ja se ted uz asi tak pul hodiny divam na svet ruzoveji :wink: :grinning: tohle me hodne stresovalo ale ted uz to necham volne plynout, jsem v dobrych rukou dobreho doktora a jak se tu nedavno probirali plany na leto, tak se me uz zacina rysovat, ze v cervenci budu fotit 2svatby (tak kdyz nebudu mit velke brisko tak budu alespon pohyblivejsi, no a kdyby mimisek preci jen byl uz se mnou tak to taky zvladnu :wink: ale proste zadny stresik ze na podzim musim rodit :wink: mimisek nejlip pozna cas kdy si nas najit :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 15:32  • Odpověz
mmaxi: také gratuluju...též se mi před pár měsící ulevilo, když byla štítná žláza v pořádku. Hele, ty jsi fotografka?
26. led 2010 v 15:34  • Odpověz
maxi, to je sškoda, že už máme svatbu za sebou :slight_smile: to bych s tebou dala řeč o focení :slight_smile:
26. led 2010 v 15:36  • Odpověz
chico: jj fotim, nejsem profi (mam jinou praci) ale ty svatby jsme zacali fotit s brachou,nejdriv jen tak kamarady a postupne jejich zname a tak...
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=506071&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3F
to je jedna z nasich svateb :wink:
26. led 2010 v 15:43  • Odpověz
mmaxi: hmmm, pěkný, jsi šikulka...já chtěla na svatbu zuzanu scharf, ale vzhledem k tomu, že je plná už rok dopředu a my ještě nemáme termín, tak to neklapne...takže nejspíš také poprosím kamarády - mám dva šikovné kamarády - "amatéry"...amatéry v uvozovkách, protože to jsou noblesní fotky...alespoň přírodu fotí nádherně...tak uvidím...bůhví, jestli letos svatba bude :wink:
26. led 2010 v 15:46  • Odpověz
chico : no jo zuzka scharf to je pojem :slight_smile: taky jsem ji chtela ale my svatbu planovali jen pul roku dopredu tak to nebyla sance :confounded: je dobre jestli mas fotografy kamarady a jestli jsou "amateri" vubec nevadi, ja na svoji svatbu vsadila na "profika" a k nemu ty uvozovky ladi protoze to bylo strasne co odevzdal :angry:
26. led 2010 v 15:49  • Odpověz
mmaxicka: tak jsem se taky koukla a jste s bráchou moc moc šikovní...opravdu krásný fotky :dizzy_face:....můžu se zeptat co používáte za foťák jestli dig. zrcadlovku...
26. led 2010 v 15:49  • Odpověz
holky dik za pochvalu no jsou to takove napul amaterske fotky , preci jen je se porad co ucit .-) a kvalit prave zuzky shrarf nebo potuckovych to nedosahuje - to je uplne jina trida :sweat_smile:

jelly: jojo mame dig. zrcadlovky, Nikony D100 a D60
26. led 2010 v 15:51  • Odpověz
mmaxicka:jojo krásné fota, já měla taky známého kámoše co fotí jen tak pro radost a byla jsem max.spokojená, kámoška měla profi a děs
26. led 2010 v 15:57  • Odpověz
medan presne tak .-)
nemas nahodou album na beremku?
26. led 2010 v 16:01  • Odpověz
mmaxicka:ne nemám manža si to nepřál, ale nějakou fotku mám na FB :grinning:
26. led 2010 v 16:04  • Odpověz
mmaxicka:prvni jsem měla strach si vzít známého, přece jen svatbu nikdy nefotil, ale pak to byla docela legrace a ani jsem nepočítala že bude tolik fotek :grinning:
26. led 2010 v 16:05  • Odpověz
a kde bych te na FB nasla? nejak jsem tu prosvihla kdyz jste si vymenovaly kontakty
26. led 2010 v 16:07  • Odpověz
mmaxicka :máš to v IP
26. led 2010 v 16:09  • Odpověz
mmaxi, fakt moc krásný fotky, jak už jsem psala, škoda že svatba už byla :slight_smile:
26. led 2010 v 16:15  • Odpověz
zebrafko diky moc za pochvalu - to vzdycky potesi :slight_smile:
vy jste meli svatbu v HK?
26. led 2010 v 16:18  • Odpověz
mmaxi - nakonec jsme ji měli na Kuňce, tam jsme se dali dohromady, tak jsme se vrátili na místo činu :slight_smile:
26. led 2010 v 16:19  • Odpověz
a nemáš zač, fotky jsou moc hezký, tak nemáš za co děkovat... je paráda, když vyjde počasí, viď :slight_smile:
26. led 2010 v 16:20  • Odpověz
zebraf: tam je to pekny :slight_smile: a hlavne neco jineho nez klasicka obradni sin v HK ta je desna :fearful: a mas nekde fotecky ze svatby?
26. led 2010 v 16:22  • Odpověz
holky, co máte na FB dvě příjmení, to máte doopravdy, nebo to máte kvůli rodnému příjmení, aby vás kamarádi na FB dohledali? ptám se, protože jsem vloni řešila jaké příjmení si vyberu, měla jsem variantu, že budu mít jak moje, tak manželovo, ale nakonec jsem si nechala jenom svoje příjmení.
26. led 2010 v 16:24  • Odpověz
zebrafa:tak tohle já neřešila vdávala jsem se podruhé a byla jsem ráda že už nemám příjmení po ex, hihihhh :grinning:
26. led 2010 v 16:27  • Odpověz
mmaxi - máš to v IP, a máš pravdu, Starý město je moc hezký, ale nelíbí se mi, že slouží hlavně jako parkoviště...
26. led 2010 v 16:27  • Odpověz
medan - :slight_smile: tak to chápu, já jsem byla svobodná matka a jsem ráda, že jsme se s mým ex nevzali :slight_smile:
26. led 2010 v 16:28  • Odpověz
já už pádím domů...mějte všichni pěkný zbytek dne :wink: papipooo
26. led 2010 v 16:43  • Odpověz
Ahoj holkyy, tak se hlásím zmrzlá z domu, a to zítra má být mnohem větší kosa...no brrr. Snad ani z domu raděj kdo nemusí ani nevylézat :grinning:

Zebrafa, já mám na FB 2 příjmení, ale to jen kvůli dohledatelnosti :grinning:
26. led 2010 v 16:52  • Odpověz
medan a zebrafko mooooc vam to jako nevestinkam sluselo :slight_smile:

a ta 2prijmeni mam zatim na FB nechane jen kvuli tomu ze me spousta lidi muze hledat pod jmenem za svobodna .-) ale v obcance mam jen jedno prijmeni - manzelovo :slight_smile:
26. led 2010 v 16:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.