• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj holky, jen hlásím, že jsem na vás nezanevřela, jen dneska v práci vůbec nešlo se připojit. Dělali nám nějaký inetový audit, takže na koníka budu moct chodit asi jen doma.. ještě uvidím!!
Gratuluju ke kontrolám šarlotce a mari, i ostatním ke všem úspěchům!!:slight_smile:
zase se přijdu na vás mrknout!!!
26. led 2010 v 19:29  • Odpověz
A ještě jsem zblbla ty gratulace! :frowning2: omlouvám se a gratuluju tady místním!!:slight_smile: magor no...:grinning:
26. led 2010 v 19:29  • Odpověz
Nazdár holky...já ve vás teda na FB mám nečekaně jasno...docela se orientuju.

Áje přidám do tabulky jeden roček navíc, jak jsem se dle FB dozvěděla, že má dneska narozky! :wink: Ještě jednou vše nej
26. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
chic a my už se přátelíme nebo ne? :slight_smile: Psala jsem, že jsem to ještě jednou odlikla, když mi tě to vpravo nabídlo žádat o přátelství
26. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
Aji přeji ti vše nej k narozeninkááám :slight_smile:
26. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
Dobré ránko holky! Ještě jednou Vám všem děkuji za gratulace a chicoolce za změnu v tabulce - no jo, už jsem zas o rok starší :sweat_smile: !
Dnes ráno jsem měla "úžasný" začátek dne - rozbila jsem teploměr, ten starý, rtuťový :sweat_smile: ...Spadl mi v koupelně na zem a rozflákal se o kachličky. Rtuťové kuličky byly všude a ještě jsem si ten teploměr při tom úleku nějak prazvláštně nasunula na nohu, takže jsem se řízla do chodidla :frowning2: ...a docela dost. Šla jsem hned vzbudit manžu, abychom to ukidili (nevěděla jsem jak to posbírat a hlavně kam s tím :confused: ?).No a taky aby k tomu nešel pes. Taky jsem se bála, jestli se mi ta rtuť nedostala do té rány po říznutí :confounded: ! Jsem fakt "šikovná" :sweat_smile:
27. led 2010 v 06:40  • Odpověz
Ahoj holky,

teda ráno jsem fakt myslela, že zmrznu - navlečená, dokonce jsem po několika letech vytáhla i punčocháče, ale i tak se pořád "rozmražuju" v práci, u nás bylo -20,3 a v autobuse tak kolem 0, takže su promrzlá na kost :confounded:
Jinak jsem dočítala diskuzi:
mmaxi: tak to gratuluju, že výsledky jsou OK, zas o krok kupředu :wink: :grinning: jinak fotky vážně moc hezký
Aji: mělas narozky? tak opožděně všechno nej, nej a nejlepší a ať se ti splní všechno co si přeješ a hlavně to krásný zdraví miminko v bříšku :slight_smile: jak napsala chicolka, těhotenství je nejkrásnější období a máme se na co těšit
:wink: :grinning:
27. led 2010 v 06:54  • Odpověz
aji: noooo fakt šikulka :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 06:55  • Odpověz
Dobré ránečkooo, komu se dnes chtělo vstávat ruku hore :grinning:

Aji ty jsi dobráááá, tak toto je dilečko, no hlavně, že jste to nějak zlikvidovali, to se stává, proto je lepší digi teploměr, u toho ti to nehrozí. :sweat_smile:
27. led 2010 v 06:59  • Odpověz
tak to já určitě budu mít obě ruce pěkně dole :grinning: , ještě, že už je aspoň ta středa :confounded:
27. led 2010 v 07:03  • Odpověz
Dobré ránko Holčiny
27. led 2010 v 07:05  • Odpověz
No Já dnes nemohla dospat, vždy jsem nervozní když jdu na kontrolu k lékaři
27. led 2010 v 07:33  • Odpověz
Ahoj holky, tak Pepíno mi dneska vynahradil tu zoufalou včerejší noc - nenoc, kdy spinkal od sedmi do čtyřech, pak se nabaštil (v noci mívá Nutrilon,) a pak ještě usnul přitulenej ke mně, ani na H budík nezareagoval a už jsem si myslela, že dneska prošvihne tátu do práce. Ale nestalo se, v 6.15 kníknul, posadil se, rozhlíd, a šup dollů (během pěti vteřin vše), do obýváku kde se rozzářil "jé táta," protože je zvyklej tátovi do práce dělat pápá. Takže tátu vypravil, a je spokojenej.

Když se totiž občas stane, že tátu "zaspí," tak pak tady šmudlík chodí, hledá ho a říká "tata?" a pak musíme tátovi aspoň zavolat :dizzy_face:
27. led 2010 v 07:35  • Odpověz
bréé marazivé ránko...u nás je dnes -20 :astonished:
27. led 2010 v 07:42  • Odpověz
jelly tady prý -16, psal Honza před sedmou ráno když jel do práce
27. led 2010 v 07:42  • Odpověz
U nás -18
27. led 2010 v 07:46  • Odpověz
Medan a "u nás" je kde? U jelly vidím že Prostějov, já Praha, a ty?
27. led 2010 v 07:47  • Odpověz
Karviná
27. led 2010 v 07:47  • Odpověz
Popellko, díky.
No dnes si konečně koupím digitální teploměr a bude klid :wink:
27. led 2010 v 07:54  • Odpověz
Medan, ty máš dnes kontrolu? Tak držím pěsti!
27. led 2010 v 07:55  • Odpověz
aja.83 :jojo mám kontrolu 8:30, dnes mi doktor řekne jak mi dopadlo to vyšetření na cukrovku, pak mi ještě sestra brala krev na protilátky, to mi taky řekne dnes a hlavně jestli je u nás vše ok, chci se ho dnes zeptat na plno věcí, ale jestli zas bude vtipkovat a mluvit o sexu tak zas budu nesvá a na vše zapomenu, :slight_smile:
27. led 2010 v 07:57  • Odpověz
medanko, napiš si papírek s otázkama (ale pak je podmínka nezapomenout ten papírek s sebou :slight_smile: )
27. led 2010 v 08:00  • Odpověz
Medan, tak si všechno napiš, na co se chceš zeptat. Tvůj doktor je takovej vtipálek, jo?
27. led 2010 v 08:01  • Odpověz
Dobré ránko...

Plzeň hlásí -21°C...cesta do práce krutá, ale už jsem v teplíčku, horký čaj připraven, tak už je dobře!!

pavczi: já si myslím, že už přátelé na FB jsme, že už to funguje...ty mě funguješ, jde o to, jestli se můžeš dostat ke mně na profil ty...koukni na to a jestli jo, tak už to fachá. Měla jsem tě tam znovu na potvrzení, tak snad jo.

ají: to je dobrý s tím teploměrem, tak snad se ti rtuť nikam nedostala...hele, třeba je to znamení, aby ses na nějaký měření teplov vyprdla :wink:

pepi: to je krásný, jak malej hledá tátu :dizzy_face: a jak mu musíte volat, když ho zaspí....jůůůů, to je rozkošný...
Aji: digitální je lepší, že je rychlejší, ale asi bych radši koupila dražší, protože si myslím, že ty levnější nejsou moc přesný
medan: tfuj, tfuj, tfuj - ať to dobře dopadne :wink:
jojo, ten můj je mladej a hrozný vtipálek, předtím jsem chodila k jeho šéfovi ale ten nedělá těhotné, tak ted chodím k tomu druhému a pořád jsem z něho mimo :grinning:, většinou zapomenu i kde bydlím a kde pracuji :grinning:
27. led 2010 v 08:03  • Odpověz
chico jojo, to jsou velký kámoši s tátou :slight_smile: Jakmile přijde táta domů, je máma dá se říct zapomenutá :grinning:

jé čaj, no potěš koště, furt si ho louhuju, to už bude jak bota, jdu si ho dodělat, tzn. dát tam citron a cukr :grinning:
27. led 2010 v 08:05  • Odpověz
medanko: tak to se ti nedivím...z takovýho vtipálka bych to taky všechno zapomněla... :grinning: Jinak moc držím palečky, ať to všechno dopadne dobře a těšíme se na zprávičky o Michaelce!!!
27. led 2010 v 08:05  • Odpověz
pepi: tak to má být...líbí se mi, když ty dětí ví, kdo je táta a jsou na něj taky fixovaní...většinou to tak ve svém okolí nevidím, ale moc ráda bych to jednou viděla u nás... :wink:
27. led 2010 v 08:08  • Odpověz
Chico, viď, já si taky říkala, že to je znamení :wink: !
27. led 2010 v 08:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.