• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
chico: přesně tak, taky se mi to líbí a jak tady pepi popisuje jak musí malej dávat pápá tátovi, než jde do práce - to je prostě nádhera :dizzy_face: :grinning:
27. led 2010 v 08:11  • Odpověz
chico, vím že můžu být absolutně v klidu, až budu v porodce, ty dva si budou rozumět a stačit :slight_smile: Navíc, dvě holčiny - dcery Honzova kolegy, jedný je 18 druhý 20, počítají s tím že Honzovi pomůžou. Obě mají Pepču moc rády (Katka Čabelková a Barča Čabelková, mám je taky na FB)

a aby nebyli na sebe fixovaní, když se mu Honza skutečně věnuje, a ne jen jako "víkendovej taťka," ale i v týdnu, krmí ho, koupel a ukládání do pelíšku je tátova záležitost... A je vidět že mu to není zatěžko, naopak když nemůže, tak to Pepovi ráno vysvětluje, že dneska to nepůjde a proč...
27. led 2010 v 08:13  • Odpověz
Holky sem původně začaly chodit ke mně na aj, a Bára ještě k H na matiku, ale tak nějak časem jsme se spřátelili a Káťa nám občas Pepču hlídá
27. led 2010 v 08:21  • Odpověz
pepi: no prostě není nic krásnějšího, než když ta rodina takhle nádherně funguje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ty můžeš někam jít a v klidu Pepínka svěřit taťkovi a víš, že nebude vřískat, protože na tátu není zvyklej a vyžaduje jen maminku. No a hlavně až se narodí Martínek, tak to jistě oceníš...
27. led 2010 v 08:22  • Odpověz
chicoo, právě... :slight_smile:
27. led 2010 v 08:23  • Odpověz
Holky ahoj, vy jste kecalky hned takhle po ránu :grinning: Jdu vás jen na skok pozdravit :slight_smile:
Jedeme s přítelem zařizovat něco kolem svatby, tak už se na to moc těším :dizzy_face:
Všem co jdou na kontroly přeju, aby dopadly na 1 a ty co měly nebo mají nebo v nejbližší době budou mít narozeniny, tak jim přeju vše nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej.............. :grinning: :grinning: :grinning:

Doufám, že jsem tam zahrnula úplně všechny holky :slight_smile:
27. led 2010 v 08:31  • Odpověz
Jo a chicoolko, co takhle zkusit test? Stihla bys ještě ten prokletej leden :grinning: :grinning: Néééééé, dělám si srandu, samozřejmě testni kdy ty budeš chtít :grinning: :grinning:

Tak pápá
27. led 2010 v 08:32  • Odpověz
Luli, jé my takhle zařizovali svatbu před 5 lety... vím že nějak koncem ledna jsem volala do Roztok, jestli mají ještě 9.9. volno, paní na mě jak na cvoka že jasně, a když jsme tam přijeli za dva dny, tak říkala "no nebudete tomu věřit, ale mám tu poslední dva časy...."
27. led 2010 v 08:35  • Odpověz
Pepi, já jsem taky myslela, že svatba by mohla být 9.9. 2009, ale to jsem byla bláhová :grinning: , to mě jaksi přítel o ruku ještě nepožádal. Tak teď už fakt papa
27. led 2010 v 08:38  • Odpověz
hehe tak u nás zaznělo oficiální "a vezmeš si mě" deset dní před svatbou.... Požádání bylo velmi kuriózní, nevyprávěla jsem vám to už? nechtěla bych se opakovat :grinning:
27. led 2010 v 08:53  • Odpověz
Hezké ráno holčinky.Nezmrly jste ještě?U nás zima děsná.
Jdu honem dočíst,ale pepi- vyprávěj,jestli jsi o tom psala,tak já to stejně nevím,ale počtu si moc ráda :slight_smile:
27. led 2010 v 09:06  •  snaží se  • Odpověz
Ahojky, tak teprve teď jsme se zprovoznili, ráno jsme přišli do práce do úplné tmy, nešla elektrika, tak jsme seděli po tmě a čekali. :slight_smile: do toho to přestávalo topit, naštěstí už to jde, ale přijdem zmrzlý, nemůžem si uvařit ani teplý čaj, do toho studené radiátory, už se uvažovalo, že pudem dom, bohužel se to zaplo :slight_smile:
chic večer jsem tě tam ještě v přátelích neměla, tak mrknu ještě teď.
27. led 2010 v 09:13  • Odpověz
tak,dočteno
aji-taky dodatečně blahopřeji k narozkám a ať se ti brzy splní tvé největší přání :wink: :wink:

pepi-to je krásný,jak se malej loučí s tátou!Takhle po ráno mi to úplně zlepšilo náladu.

medan-držím palečky,ať je kontrola ok :slight_smile: :slight_smile:

lulii-máš krásné starosti,tak si je užijte :wink:
27. led 2010 v 09:13  •  snaží se  • Odpověz
No, byl rok 2004, a já měla úraz na koleně, tři měsíce doma, atd. Pak jsme šli s Honzou do banky, potřebovali jsme úvěr, ale už jsme spolu bydleli, tak jsme řekli že ho vezmu na sebe ale splácet ho budem prostě spolu. Tak jsem tam vypisovala údaje, a u občanky tam bylo "máte-li starou sérii, vypište i písmena" (jak to bývalo dřív, že bylo třeba JS12345) a já říkám Honzovi "jé hele, já mám vlastně starou občanku," a psala jsem dál. A on zkonstatoval "ten rok to s ní ještě vydržíš..." já psala dál, zarazilo mě to až po chvíli, ale říkala jsem si nebudu plašit, uvidíme doma. Neříkala jsem nic, a doma se ptal "jaký měsíce máš v roce ráda?", tak jsem popravdě řekla červen a září. A on na to vážně "no v červnu ještě nebudu mít po obhajobách, tak se vezmem v září?" :grinning:
27. led 2010 v 09:13  • Odpověz
vypadá to že malej půjde dát chrupku, jdu ho uložit.
27. led 2010 v 09:15  • Odpověz
pepi- :grinning: :grinning: :grinning: fakt origiální žádost o ruku :grinning:
27. led 2010 v 09:17  •  snaží se  • Odpověz
katy, jojo, div jsem ji nepřehlídla :grinning:
27. led 2010 v 09:20  • Odpověz
hm tak spaní se asi nekoná... přinesl si z pokojíku mašinku a hraje si tu... :grinning:
27. led 2010 v 09:28  • Odpověz
pepi-a já čekala,až se ozveš,že už spinká :grinning:

k těm svatbám,jsem zvědavá,co přítel vymyslí s žádostí o ruku.ale mně by stačila i ta "obyčejná" romantika :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 09:37  •  snaží se  • Odpověz
Jééééé holky, měly jste taky jako malé igráčky...jéééé, to byla moje oblíbená hračka :dizzy_face: a teď se prý vrací http://www.novinky.cz/ekonomika/190320-igracek-se-vraci-jeste-letos-bude-opet-v-ceskych-obchodech.html

pepi: originální žádost, ale pěkný :slight_smile:

U nás se už taky svatba skloňuje ve všech pádech z úst mých i přítele :grinning:, ale já čekám na ofiko žádost, chtěla bych se vdávat v červnu, ale když se přítel rozhoupe s žádostí v květnu (na naše výročí), tak máme smůlu, neb to nestihneme. I když já už mám jasno - termín, místo, restaurace, oznámení, šaty taky jakž takž, jen kytku nevím...nic víc neřeším... Tak uvidíme, jak to dopadne...třeba už za půl roku budu taky vdaná paní... :slight_smile:
27. led 2010 v 09:52  • Odpověz
dobré ránko!

maxicka, taky jsem koukala na fotečky, co jste nafotili a fakt nádhera! škoda, že jsme svatbu už měli, určitě bych si tě vybrala! :wink: :slight_smile:
já jsem totiž nakonec z výběru fotografa byla taky docela dost zklamaná... :frowning2: prostě jsem od profi fotografa asi čekala něco úplně jiného, lepšího. no nic, teď už je to stejně jedno že.. :frowning2:

pepi, ta žádost o ruku fakt nemá chybu :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 09:55  • Odpověz
tak jsem doma, výsledky ok, ale prďolku jsem dnes ani neviděla, byla to taková rychlá prohlídka, ale zas vtipkoval, ale říkal za 3týdny 17.2 mám kontrolu a to říkal že bude podrobný ultrazvuk
27. led 2010 v 09:57  • Odpověz
chico, tak cca za dva týdny je ještě valentýn ne... nevím jestli ho slavíte nebo ne, ale pro někoho by to taky mohl být takový impuls zrovna třeba pro žádost o ruku :wink: :slight_smile:
igráčky?? jeeee, my se ségrou jsme jich měly spousta, jako i lega! :slight_smile:
27. led 2010 v 09:58  • Odpověz
A k těm žádostem o ruku, tak můj manža taky perlil, večer čekal až usnu a pak mi nechal po celém bytě vzkazy, ví že ráno dřív stávám, šla jsem do kuchyně a tam byl vzkaz, byla jsem tady černoška, mě to ani nedošlo, tak jsem mu jen napsala vzkaz, kde se u nás vzala nějaká černoška? a šla jsem si dělat svou práci, po hodině vylez a koukal na mě, pak se začal smát, musel mi naznačit že mám hledat další vzkazy, ale já pořád nevěděla co tím jako myslí, ani by mě nenapadlo že mě chce požádat o ruku a u posledního vzkazu bylo hledej u toho co přišlo z Ov, a nakonec jsem našla na dřevěné kočce prsten :grinning:
27. led 2010 v 10:00  • Odpověz
medan-tak to je dobře,že všechno je ok.Zase jsi o krůček blíž k miminku v náručí :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2010 v 10:03  •  snaží se  • Odpověz
ale dnes jsem čučela, byla tam holka a hádala bych max.14let
27. led 2010 v 10:04  • Odpověz
medan: jééé bezva, že ti prohlídka dopadla tak dobře. 14let? no asi k ní miminko moc chtělo :wink:
holky já mám zase krásný fotky, ale blbý video :frowning2:
27. led 2010 v 10:12  • Odpověz
medan, a jak ta holčina vypadala? Byla to "opálená" holčina? a byla těhu? Ale hele ona klidně mohla mít i 19, někdy ty holky působí dětským dojmem a děti to zdaleka nejsou
27. led 2010 v 10:12  • Odpověz
pepibubu:jojoj hodně opálená a byla tak s matinkou
27. led 2010 v 10:17  • Odpověz
medan, gratulace k úspěšné kontrole :slight_smile:
jj taky bych řekla, že té holčině klidně mohlo být více, jen na to prostě nevypadala.. já když jsem šla ve svých 20ti pro flašku vína, tak paní u pokladny po mě chtěla občanku! :grinning:
27. led 2010 v 10:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.