• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
popellka:tak já video ani nechtěla, ale brácha trval na tom že si veme kameru, a docela mě to pobavilo, natočil jen obřad, a jediné co tam bylo jak natáčí holkám zadky a nohy, je to číslo :grinning:
27. led 2010 v 10:18  • Odpověz
No nevím bylo mi jí až líto, byla hodně vystrašená
27. led 2010 v 10:19  • Odpověz
Jééé, Chico, Igráčci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ! My jich měli taky spoustu!
27. led 2010 v 10:21  • Odpověz
Medan, gratuluju k úspěšné kontrole! :wink:
27. led 2010 v 10:23  • Odpověz
Medan, ach jo, to jsou holt osudy...
27. led 2010 v 10:23  • Odpověz
medanko: gratuluju k úspěšné kontrole a nová kontrola zapsána...

ají: my jich taky měly spousty, zvláštní, že nevím, kde můžou být...všechny hračky mám u babičky, ale igráčci tam nejsou...nejvíc se mi líbila zdravotní sestřička, měla super červený kufřík a injekci :grinning:

blíženko: na Valentýna my nehrajeme...ale co já vím, co přítel vymyslí...nechám to na něm...už o svatbě doma nemluvím, má to plně ve své režii, takže je dost možné, že letos svatba prostě nebude :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 10:29  • Odpověz
chicoola :děkuji
27. led 2010 v 10:31  • Odpověz
my taky valentýna nedržíme... H. vždycky říká, že výrobci roztaví zbytek vánočních kolekcí a naleje to do srdíčkovejch forem, pak roztaví srdíčka a udělá z toho velikonoční zajíčky :grinning:
27. led 2010 v 10:31  • Odpověz
jojo u nás se taky neslaví
27. led 2010 v 10:32  • Odpověz
Pěkné žádosti jste holky měly :slight_smile: u nás to bylo takové každým dnem čekající :slight_smile: furt jsem o tom mluvila. A i nenápadně ukazovala prstýnky, pak jsem si i zkoušela a pak doma básnila o tom prstýnku. A druhý den manža tvrdil, že musí být v práci přesčas, ale bylo mi jasné kam jede. A doma jsem tedy nepátrala, ale čekala každým dnem. Bylo před Vánoci, na ty to nenechal, ale když jsme jeli na oběd, když měla jeho mamka narozky, tak v té restauraci vedle byl kostel, tak chtěl tam, ale byl zavřenej, ale celou dobu, co jsme jeli jsem tušila, že to bude ten den. Tak jsme jeli někam stranou města do přírody na louku, tak šli ven s pejskem a tam se mě s prstýnkem zeptal, na jednu stranu ve mně zatrnulo, jestli fakt mám říct "ano" :grinning: , že to je fakt na celej život, byli jsme spolu teprve 10 měsíců, ale asi od 3. dne jsme spolu bydleli a od dvou měsíců mluvili o svatbě, tak nějak jsme od začátku věděli, že spolu chceme být. :slight_smile:
medan gratuluju ke kontrole. To já zase neodhadla věk paní doktorky na ambulanci, kde mě přijímali k výkonu, když tam přišla, myslela jsem, že to je nějaká studentka, sestřička jí zdravila "dobrý den paní doktorko" tak mi sklaplo, tipla bych ji max. 20 :slight_smile:
ale té opálené možná 14 fakt bylo
27. led 2010 v 10:34  • Odpověz
no já vůbec zas netušila že mě chce požádat o ruku, u nás se o tom vůbec nemluvilo, já už jednou vdaná byla tak jsem to už neřešila :grinning:
27. led 2010 v 10:38  • Odpověz
no jo holky a proto nevěřím, že by si "miminko vybíralo maminku a ve vhodnou chvíli šlo za ní" (nebo tak věřím - nevěřím, půl napůl), přece by si děti dobrovolně nevybraly tak mladou maminku, která se o ně někdy ani nepostará (nemluvím konkrétně o téhle 14.nebo kolikati-leté)nebo co horší, když s tím pak chodí na potrat nebo je porodí a vyhodí do popelnice,..... protože děti nechcou,....atd. :confounded:
27. led 2010 v 10:40  • Odpověz
chico, my to taky nedržíme, jen mě to tak napadlo, že teď jsou toho plné obchody.. ale co ty víš, třeba kvůli žádosti o ruku udělá výjimku a navíc by to mohl odůvodnit tím že je právě valentýn a přeci nebude čekat až do května na vaše výročí.. :wink: :slight_smile:
27. led 2010 v 10:41  • Odpověz
Ahojky holky, hlásím se z domu....dneska nikam nevycházím :grinning: Budu pěkně v teploučku lenošit :wink:
Včera cesta do Prahy ( byla jsem totiž na služební cestě) ukrutná - hned za Brnem bouračka - trmácely jsme se na Florenc skoro 5 hodin a to jsem pak jela hned v sedum večer domů....fakt ten den stál za nic :unamused:

Aji, s tím teploměrem jsi mi připoměla historku z dětství, kterou vesele na návštěvách povídá moje mamka. Když mi byly asi 3 roky, ségře tudíž 1rok )asi sotva stála na nohou ), jsem jí vytáhla z akvárka teploměr a strčila jsem jí ho do pusy. Ona ho samozřejmě rozkousla, takže pak bylo všude plno krve a střepů, mamka začala jančit, protože nevěděla, jestli je to teploměr tuťovej nebo ne, jen věděla, že rtut je jedovatá, takže mě střískala jak hada ..... a nejhorší bylo, že tenkrát vlastně nebyly telefony, že - málokdo mě pevnou linku nebo dvě auta v domácnosti, takže mamka byla úplně bezbranná. Pořád dokola vyplachovala ségře pusu a dávala ji chleba , aby zajedla ty střepy....Naštěstí se zanedlouho nečekaně u nás objevil děda, od kterýho jsme vlastně akvárko i rybičky měli a řekl mamce , ať nějančí, že v akvárku je teploměr lihovej !!!!! :fearful: Mamka si se mnou asi musela pěkně užít :grinning:
27. led 2010 v 10:51  • Odpověz
pepi: no tak to mě pobavilo s tím roztavením vánočních kolekcí/srdíček/zajíčků - svatá pravda.

blíženko: jo, žádost o ruku na valentýna bych klidně brala, ale nechci v ten podporovat tento komerční svátek - nechci plyšáčky, čokoládky, hrníčky a podobné serepetičky...
27. led 2010 v 10:54  • Odpověz
drndi: no to je hustýýý teda, kam se hrabe moje napatlání celé ložnice, tj. skříní, postele, koberců Niveou... :grinning:
27. led 2010 v 10:56  • Odpověz
Drndi, ty jsi byla teda číslo :grinning: ! No taky bych se na místě tvé mamky bála! Ještěže to dobře dopadlo :wink: !
27. led 2010 v 10:57  • Odpověz
Já jsem totiž šíleně na ségru žárlila. To víte, byla jsem 2 roky zvyklá, žese veškěrá pozornost směřovala jen na mě a když se ségry narodila, tak jsem jí brala jako vetřelce :grinning: Mamka přede mnou musela se ségrou když spala zamykat ložnici, protože se mi jí povedlo jednou rozlít parfím do očí nebo jí poškrábat obličej a to byla ještě malinkaté mimino....ale přežila to moje týrání a teď je to moje nejhodnější malá sestřička :wink: Je teda o hlavu větší jak já, ale pro je je pořád malá :grinning:
27. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Drndi: :grinning: :grinning: :grinning: to je aspoň historka
jinak ti závidím, že nikam nemusíš a seš pěkně doma v teploučku :dizzy_face:
27. led 2010 v 11:03  • Odpověz
popellko, sice jsem sama v tepločku, ale úplně sama samotinka, což mě štve :angry: Manžel je ve službě, uvidím ho až zítra večer :cry:
27. led 2010 v 11:10  • Odpověz
drndi ty si teda byla éro :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 11:10  • Odpověz
jééé další veselý historky, to se člověk fakt zasměje
tak, že si samotinká ti nezávidím ale máš koníka :wink: tak zase nejsi tak úplně sama, ale je fakt, že do zítra do večera je ještě dlouuuho. Já třeba hrozně ráda spím, tak bych dnešek asi prospala, nebo se podívala na nějakej pěknej film nebo si četla.....
27. led 2010 v 11:15  • Odpověz
Holky, jste tu?

Jinak mě už došel ten Femigard, beru ho už 2 den.....Chutná mi to jako kapky proti kašli, ještě že se to ředí s vodou. Je v něm trochu etanolu, takže kdyby se to pilo čistý, byla bych asi za chvilku závislák :grinning:
27. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
drndapetka:ten den ti uteče a budeš mít zas manžu doma, to ten můj je zas na cvičení
27. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
Tedy drndi, tebe bych chtěla mít doma jako dítě :slight_smile: to jsem ani nezkoumala, co vše je v tom femigardu. Jo a asi ho málo ředim, píšou 1 dcl vody a já ho dávám jen do toho kalíšku, co byl na víčku :grinning:
Tak zase prozkoumávám ty gyndaře a vyptávám se, furt si říkám, když změna tak zaručená. Takže na toho, co zatím vedl už jsem slyšela, že zase od něj i jedna utekla, že s ním měla problémy, vyskytl se jiný, kterého i na znamylekar.cz chválí jen pozitivně, ale jedno mínus, prý dlouhý objednací lhůty. Ale v těhu snad ne. Ptala jsem se kolegyně další a ta zase má tu mojí, ale dříve chodila k tomu, co u mě vedl a chválila, přestala, protože přešel do nemocnice v jiném městě, sice už tam neni, ale už se nevrátila :slight_smile: . Ale bezkonkurenčně vede ten co mě bral na pohotovosti, před každým, co se zmíním, tak jen pozitiva jak je dobrej, ale má tu ordinaci 20 km odtud :unamused: a je tam špatné spojení. To bych zabrala ne-li celý den pracovní a to by nešlo. Ale ještě se kolegyně co s ní sedim zeptá kamarádky, která k nim přijede a dělá sestřičky v porodnici ve Varech, tak se na ně vyptá, tak uvidim ještě.
27. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
Páji, no to asi fakt ředíš málo, ten kalíšek je jak panák :grinning: Jinak mě teda od té doby, co ten Femigard beru strašně bolí bříško, tak nevím jestli mi to přivolá červenou nebo jsem neprochladla :unamused:
27. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
medan, a co celý dny děláš když máš toho svýho pryč? Já si na to nikdy asi nezvyknu, že pořád někde je. Holt je to můj úděl, vzala jsem si vojáka, ale i tak....Teď straší s tím, že pojede na misi, tak jsem pěkně nakrknutá :angry: Řekla jsem, že dokud neudělá mimi, nikam nejede :grinning:
27. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
Jsem si říkala, že 2dcl vína je mnohem víc, že ten panákovej kalíšek je málo.
holky mě stačí, když má manža přes víkend denní od 4:30 do 18:30 je pryč a mně nic doma neba. Když máme pejska nemůžu ani sama někam vyrazit, protože pejsek je nerad sám, maximálně spolu na prochajdy, dřív jsem třeba razila na nákupy.
27. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
Páji, tak jsem na manžovi asi závislák, pač mě taky nic neba. A to mě manžel zaúkoloval, co mám všechno udělat než ráno dojde :grinning:
27. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
a v práci to kolegyně nechápe, že by byla ráda, kdyby měla víkend pro sebe, ale když jsme spolu, můžem někam na vejlet a vůbec, takhle nemám ani auto, i když stejně nejezdim, spojení od nás do světa neni, v létě aspoń mě vemou tchánovci na zahradu, ať jsme s psíkem venku, ale je to pro mě dlouhý a smutný. Nebo, v pondělí jsme se viděli ráno a večer jsme se míjeli, že jsme se neviděli až další den odpoledne a to je taky pro mě dlouhý a to jen na hodku a pak jel zase na noční a uvidíme se až dnes ve čtyry. Jsme ještě nebyli bez sebe dýl jak dva dny v kuse a trpíme oba steskem :slight_smile: přitom před tím jsem byla delší dobu sama, neměla ani počítač a netesknila jsem :slight_smile: ale zase nebyl ani pejsek, tak jsem furt někde jezdila nebo byla doma, ale nemělo se mi po kom stýskat, jak teď :slight_smile:
27. led 2010 ve 13:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.