• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Janinkaves, užij si móře, já bych jela hned :slight_smile: tak dobroou vy zoufalé manželky :grinning:
27. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz
to mi povídej já taky
27. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
ahojky, no tééééda, co to nevidím, žlababko moc gratuluju (zatím jen potichounku) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak už nám to začíná, to je super, tak jen víc a houšť :wink:
27. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz
autor
A září přitom ještě nezačalo :slight_smile:
27. srp 2009 ve 23:44  • Odpověz
Ahoooj, tak jsou tam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fotku jsem dala do alba.

Žlababa: ......... 30 let ... 0 dětí ... 27.8 našla //

janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 42 DC ... 4. snažení
beruska1989: .. 20 let ... 0 dětí ... 31 DC ... 3. snažení
Janinkaves: ..... 27 let ... 1 dítě ... 29 DC ... 0. snažení
kebule82......... 26 let ... 0 dětí ... 27 DC ... 15 snažení
jenniffer001: ... 27 let ... 0 dětí ... 26 DC ... 5. snažení
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 3. snažení
labell: ............. 28 let ... 1 dítě ... 19 DC ... 0. snažení
flosmanka: ....... 29let ... 0 dětí ... 15 DC ... 0. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 14 DC ... 0. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 32. snažení
KKattkka: ........ 27 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 2. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 1. snažení
Garp776: ........ 33 let ... 1 dítě ... 11 DC ... 5. snažení
Kuratkol: ......... 27 let ... 0 dětí ... 9 DC ... 7. snažení
blizennec: ....... 25 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 3. snažení
Motol: ............ 24 let ... 1 dítě ... 7 DC ... 2. snažení ... 1ms
Karol84: .......... 25 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 12. snažení
Everhr: ........... 32 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 12. snažení
lolynka: ........... 29 let ... 0 dětí ... 3 DC ... 2. snažení
28. srp 2009 v 07:10  • Odpověz
Ahoj žlababko, ani nevíš, jak jsem ráda, že je mezi námi první těhulka :grinning: :grinning: :grinning: . Snad už teď můžu gratulovat alespoň potichoučku. Málem jsem měla slzičky v očích z té radosti :slight_smile: . Když jsem se koukla do tvého alba, tak jsem nepochopila, že si to nazvala duchem, protože tam jasně byla, ale pak si to vysvětlila tím, že přes den zesílila. A dnešní testík je jasnýýýýýýý. Super. Tak nám nad tou tabulkou drž místečka :grinning: :grinning: :grinning: . Gratuluju,gratuluju,gratuluju, ale pššššššššt. :grinning:
28. srp 2009 v 07:18  • Odpověz
Ahoj taurus, díky, snad to tentokrát dotáhneme až do konce :dizzy_face: K tomu testu, včera jsem poprvé zkoušela ten day 7 a moc mu asi z principu nevěřím, protože jsem na pár místech četla, že někomu ukazoval // i když byly falešné. Tak proto ta opatrnost :slight_smile: Ta dnešní čárečka na mamatestu je ale jasnáááá :grinning:
28. srp 2009 v 07:22  • Odpověz
Chicool, tak jsem se včera taky donutila běhat na orbitracu. Bohužel ten hrudní pás nemám, tak se musím kontrolovat průběžně přes senzory na orbitracu. Ale včera ty endorfínky nepůsobily :frowning2: . Byla jsem naprosto hotová.
Jo, na ovutestu jsem měla slabší čárku než předevčírem, tak nevím. Podle mne jsem ale měla hodně naředěnou moč. Včera jsem dost pila. Ale pro jistotu jsem i přes ten orbitrac zmobilizovala síly na snažilkování. Normálně jsem šla spát ve čtvrt na devět.!! :fearful:
Dnes budu dělat další ovutest a pokud bude negativní, tak ovule už asi byla. Ale to bych jí měla sakra brzy.
28. srp 2009 v 07:22  • Odpověz
Taurus, a kdy jí míváš normálně? Nebo myslíš, že jsi jí už prošvihla?
28. srp 2009 v 07:24  • Odpověz
Žlabab, taky používám mamatest (většinou) a vždycky se mi ukázal negativní, takže mu věř :wink: . Navíc je tady na koníkovi nejvíc doporučovaný. A jak dlouho si čekala na tu čárku?
28. srp 2009 v 07:25  • Odpověz
Dneska asi 3 minutky, začala se tam rýsovat docela rychle. A teď už je to skoro vedlejší silnice :grinning:
28. srp 2009 v 07:27  • Odpověz
Žlabab, normálně mám pozitivní ovustest 15. den tzn. že 16. den by mohla být ovu. Potvrzují mi to i grafíky. Ale poprvné minulý měsíc jsem měla pořád tu druhou čárku slabou nebo žádnou. Takže když jsem si dělala ovutest 14. den byla tam druhá slabá čárka, 15. den a byla druhá čárka trochu silnější, ale ne jako ta kontrolní, ale 16. den byla zase slabší. Přisuzovala jsem to ale tomu clostíku. Usoudila jsem tedy, že pozitivní LH bylo 15. den a ovulace 16. DC. 15. den pozitivní ovu byl pro mne úspěch, protože když jsem s ovutestama začala, byl pozitivní až 17. den. Proto mi ségra předepsala utroš, aby se mi prodloužila luteální fáze.
28. srp 2009 v 07:30  • Odpověz
Aha, no tak uvidíš, podle teploty by se to poznat nedalo? Ani teď nevím,jestli jsi říkala, že měříš nebo jsi líná nebo jak, tak se omlouvám, ale je nás tu už tolik, že v tom mám trochu maglajs :sweat_smile:
28. srp 2009 v 07:32  • Odpověz
Žlabab, tak když se do 3 minut ukázala, tak můžu gratulovat trochu hlasitěji. :grinning: Jo, zapomněla jsem na toho tvýho supermana doma, takže pochopitelně gratulace směřuje i k budoucímu taťkovi :slight_smile: .
28. srp 2009 v 07:32  • Odpověz
No tak to jsme na tom stejně. Taky se mi to tady trochu už plete, ale je fajn, že se přidávají další snažilky :slight_smile: . Podle teploty se práve ovu ukáže až když je po ní :confounded: .
Ale teď se tě zeptám, nejnižší teplota v tomto cyklu byla 36,1 a to 10. DC. Ovutest jsem ještě nedělala. 11. a 12. DC jsem měla 36,3 a dnes mám 36,5. (teplota mi stoupá cca. 4 dny - pak dosáhne vrcholu před dalším poklesem).Pokud dnes budu mít úplně negativní ovutest (bez náznaku 2.čárky), myslíš, že by ta ovulace mohla být ten 10. DC, kdy byla teplota nejnižší?? Od 11. dne cyklu mi čárka slábne, ale jak už jsem psala, včera to mohlo být tou naředěnou močí. To bych tu ovulaci ale měla o pět dní dřív !!
28. srp 2009 v 07:39  • Odpověz
taurus, nemáš ten grafík někde na netu? Jinak z toho, co píšeš, si myslím, že ovu asi mohla být 10 DC, protože obedně se říká, že po ní teplota minimálně na 3 dny musí vyskočit výš, potom zas může klesnout, ale neměla by pod ejnižší bod cyklu, tak nevím :confused: Zkus menstruacni-kalendar tecka cz :slight_smile:
28. srp 2009 v 07:42  • Odpověz
ahojky holky, jdu vás jen pozdravit, za chvilku jedeme na celý víkend na chalupu k tchánovcům a tam se za váma nedostanu...
žlababko, tak ty jsi jasná :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mamatestům já sto pro věřím
tak to je fakt super, první těhulinka už pár dní před začátkem září, to je slibný začátek :slight_smile:
28. srp 2009 v 07:42  • Odpověz
Ahoj baji, já vám to říkám od začátku, že září je naše :dizzy_face:
28. srp 2009 v 07:44  • Odpověz
zlababa gratulace, tak je to jasný :wink: mamatesty jsou spolehlivé :wink:
28. srp 2009 v 07:46  • Odpověz
Žlab, chtěl jsem si dát ten graf na net, ale bohužel jsem nepřišla na to, jakým způsobem :frowning2: . Proto si je dělám sama pro sebe v excellu. Ty stránky zkusím :slight_smile: .

Ahoj baji :slight_smile: .
28. srp 2009 v 07:47  • Odpověz
zlab, přesně tak, to bude vzrůšo, pořád samý // :wink:
28. srp 2009 v 07:49  • Odpověz
Taurus na ten excell bych zkusila print scrreen. Nebo naskenovat. Pak je ještě fertilityfriend tečka com, ten je v aj, ale ukazuje i ovuli a plodné dny :slight_smile:
28. srp 2009 v 07:50  • Odpověz
tauru a co fertilityfriend.com tam je to jednoduché a přehledné
28. srp 2009 v 07:50  • Odpověz
jo tauru, ještě jsem si vzpomněla, jak ses ptala na ten termín Týnky operace, tak zatím máme nástup někdy v tom týdnu od 14.9., ale ještě se to bude upřesňovat...
28. srp 2009 v 07:52  • Odpověz
tak já budu muset, tak se tu všechny opatrujte, hezký víkend samý tuli tuli a ty žlababko prskej těhu bacily jak divá :grinning:
pa
28. srp 2009 v 07:53  • Odpověz
Baji, užij si víkend a koukejte se tulit! Bacílky posílám : prrrrrrsk prrrrrrsk prrrrrrsk prrrrrrsk prrrrrrsk prrrrrrsk prrrrrrsk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. srp 2009 v 07:57  • Odpověz
Dobré ráno všem!

zlababa07: mam ohromnou radost :grinning: :grinning: :grinning: , že se to potvrdilo. A teď ti jen přeji, abys těhotenství dotáhla do zdárného konce a aby se tam klubalo zdravé miminko. :wink:
28. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
taurusenka: já mám také na orbitrecu ty senzory, ale absolutně to s hrudním tepmetrem nesedí. No já jsem také včera endorfiny moc neoplývala, ale zase jsem měla hodně energie a ještě uklidila celý byt. Dnes se mi vrací miláček, tak se těším... :slight_smile:
28. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
Tak doufám, že jsem jeden z těch prrrrrrsků chytla :grinning: .

Baji, tak si hezky užij víkend. A ať už ta operace bude kdykolik, držím palečky, aby dopadla na 1* a malá byla v pořádku. Na ledviny trpí i moje ségra. Když jí byly 4 roky, tak prodělala biopsii a moje neteř to asi po ní zdědila. Ve dvou letech byla v nemocnici, protože jí něco objevili v moči. Ségra tam byla pochopitelně s ní a v té době už čekala druhou naší berušku :slight_smile: . Tak se drž. Pro maminku je to vždycky horší, než pro prcka. Navíc vzhledem k jejímu věku si to pak ani nebude pamatovat.

Stránky fertilityfriend.com jsem právě zkoušela a nějak mi to nešlo, tak jsem to nechala být.
28. srp 2009 v 08:16  • Odpověz
Taurus IP :wink:
28. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.