• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
No my jsme byli bez sebe nejdýl 6 nocí a už to na mě bylo moc ! A on starší s misí na půl roku, to bych asi nedala :rolling_eyes:
27. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
Pavli: já taky pořád řeším doktory, mám to totiž takový komplikovanější, chodila jsem k jednomu (dalo by se říct, že tam pořád patřím, protože tam mám kartu), ale jelikož jsem měla nějaký problémy s čípkem poslal mě do nemocnice k jinýmu a tak jsem chodila pár let tam, no a najednou on šel na soukromo kamsi pryč i když jsem s ním byla 100% spokojená a já už si na něj zvykla a nevím co teď. Zpátky k tomu prvnímu se mně vrátit nechce, protože na těch stránkách jsou teda skoro samý negativa a když nepozná u těhu ženský ani myom (nebo jak to tam psala), tak to je fakt špatný, navíc si taky myslím, že má všechno tak trochu předpotopní, takže tam asi nee. No a dojíždět se mně x km za tím co se mně zdejchl z nemocnice, kór v těhu, kdy to bude hooodně často se mně taky nechce, tak jsem ještě přemýšlela nad tím co k němu chodí ta moje těhu kámoška. Na netu si ho chválí strašně moc, ona si ho taky nemůže vynachválit, tak možná zkusím toho. Ale jako zvykat si na dalšího :fearful:
Jinak nevím, jestli se v těhu dělá pořád hloubkovej UTZ, ale on jí ho dělá pokaždý a jedna známá se na to netvářila, tak nevím, jestli je to dobře nebo špatně...... :astonished:
No a to ještě dojíždím do Sanatoria Helios každýho půl roku na sledování toho čípku :confounded:
27. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
holky já jsem taky závislák a strašnej, nedokážu si představit, že by měl někam odjet na nějak dlouho, stačilo, když chodil na noční - moc dobře se mně teda nespalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 ve 14:04  • Odpověz
s těmi doktory to je trápení. Mně teď naprudila ještě ta má, volám tam ráno, bohužel se musí přes spojovatelku, řekne mi ráno, že až od 13hod, volám teď, když jsem si vzpomněla a ona mi řekne, že nejsou, že v pondělí. Tak říkám a co čtvrtek - pátek? Prej ne, jen v pondělí. To jsem chtěla jen ty výsledky histolky. Tak nic.
Popelko to je taky důležitý, jak vybavenou ordinaci dr. má to u toho později doporučovaného taky nevim. Ještě je zajímavý, že třeba dvě kolegyně se shodly na špatném léčení jedné gyndařky (u jedné přehlédla velkou cystu, na bolesti břicha nereagovala) a třetí k ní chodí a je spokojená.
27. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
No je to fakt děs, musíš mít štěstí, abys kápla na dobrýho doktora. já mám třeba nejlepší zubařku na světě jakou můžu mít, ale ta gynda, ta mě docela trápí, pač doufám, že to budu za chvílu potřebovat častěji, tak už se konečně musím nějak rozhoupat!!!! ale jak, to fakt nevím :confounded: nechce se mně "ju" zase ukazovat kdekomu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: i když doktor jako doktor, ale už bych chtěla jednoho a pořádnýho!!!!!
27. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
No ono nepoznáš moc, zda je gyndr dobrý nebo špatný, dokud ti nic není...takže pavczo, 2 kolegyně měly problém a nadávají neb to zanedbala a ta třetí tipuju, že problém zatím žádný neměla. Já také přemýšlím o změně, ale nevím, kam bych šla, tak dám asi ještě té mojí šanci a uvidí se.
27. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
přesně tak u toho mýho první gyndr. to bylo v poho, protože jsem neměla problémy, ale ty ženský co problémy mají, ta nadávají jak špačci...... takže asi zkusím toho od tý kamošky a uvidím :pensive:
27. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
tak já valím, pěknej zbytek dne - pápá :slight_smile:
27. led 2010 v 15:02  • Odpověz
drndapetka:no když jsem ještě nebyla na rizikovém, tak mi to ani nepřišlo že není pořád doma, pořád práce a byla jsem dost závislá na spinningu, ale ted co jsem pořád jen doma a nic nesmím tak je to horší, ale dá se to, horší bude až odjede na cvičení na 2-3týdny a o misi mi ani neříkej, taky začal o tom mluvit
27. led 2010 v 15:18  • Odpověz
chic, taky jsem říkala, že asi problém nemá, tak je spoky. A já s tou svou taky neměla dosud problém, takže nebýt toho nehledám jinde. A to je pravda, že pak se pozná, zda je ten dr. dobrý, když přijde problém. Mně přijde, že všichni moji dr. stojí za prd, obvodní to už jsem psala, ale tam jdu jednou za uherák a chřipku max. snad vyléčí, alergologie taky případ sám pro sebe, zubařka asi dobrá, jen se divně tváří a hlavně dost platim i za ty nejobyčejnější plomby. A taky mi rozvrtala zub (rentgen jsem nepovolila, co kdybych už byla v tom, bylo to ve snažicím období) a pak se přišlo na to, že ta bolest po celý puse byla od osmičky :slight_smile:
27. led 2010 v 15:18  • Odpověz
popellka:no mě doktor pořád dělá vnější i vnitřní UTZ
27. led 2010 v 15:19  • Odpověz
Jé holky, vy máte trápení s těma doktorama, to je hrůza. To by mě moc nebavilo tohle řešit a hledat, k jakému bych chtěla nebo ne. To vám fakt nezávidim. ¨

Musela jsem se zasmát tady těm historkám, to je fakt "prdel" :grinning:
27. led 2010 v 15:56  • Odpověz
Jo a jak jsme tu řešily to příjmení, tak jsem se dnes oficiálně dozvěděla, že to jde si nechat manželovo bez -ová. Není s tím žádný problém :wink:
27. led 2010 v 15:57  • Odpověz
lulii: tak kdybych si nechala přítelovo bez -ová...měla bych velice vtipné jméno...ne ne ne...já chci -ová
27. led 2010 v 16:02  • Odpověz
lulii: tak copak už máte všechno zařízeno kolem svatby?
27. led 2010 v 16:02  • Odpověz
ahojky holky, tak se sem dostavam jen na skok .-) koukam co jste toho zase dneska napovidaly :slight_smile:

lulii zavidim ti pripravy na svatbu :grinning:
to ja jsem si rada vzala jen manzelovo prijmeni alespon se me tim trosku zkratilo jmeno , za svobodna jsme se nemohla nikam vejit, kdyz jsem vyplnovala formulare :grinning: jen je jeste porad legrace jak na nove prijmeni jeste moc nereaguji, hlavne u doktoru kde mam nervy, tak vzdycky koukam koho ze to oslovuji :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 16:08  • Odpověz
Mmaxi :grinning: :grinning: :grinning: To já doufám, že si zvyknu brzo, ale bude to zvláštní :wink:

Chicoolko, já mám už ty šaty (zaplacenou zálohu, celkově 9 000,- vydřiduši :grinning: ), máme zamluvený obřad na Hluboký, restauraci, dneska jsme si objednali prstýnky (úplně hladký žlutý zlato, ale za to pořádný - na šířku mají 8mm a za super cenu :wink: ), už víme asi i jaký oznámení a jmenovky, toho fotografa, mám zajištěnou kadeřnici a vizážistku a to je asi zatím všechno. To je hrozný, všechno stojí tolik peněz, to se fakt nezdá :frowning2: Ale co, je to jednou za život, ne :dizzy_face:
27. led 2010 v 16:22  • Odpověz
Chicool, jak dlouhý máš cykly? Necítíš se třeba už těhotně? :wink:
27. led 2010 v 16:24  • Odpověz
Tak jsem zase tu. Trochu jsem poklidila, abych se zabavila :wink:
No joooo, chicool, jak to s Tebou vypadá? :grinning:
27. led 2010 v 16:28  • Odpověz
holkyyy tady nikdo není?? :astonished:

já toho v práci měla moc. jaká novinka.. :grinning: a pak jsem zdrhala co se dalo, šéf totiž nebyl :slight_smile: takže teď už jsem asi hodinku doma a už mám vypitý i čajík kterým jsem se musela zahřát.
27. led 2010 v 17:28  • Odpověz
tady nikdo tak jdu taky..

zítra dopoledne nevím jestli se stihnu přihlásit z práce a na 12,40 odcházím na ten velkej utz (druhý screening) nebo jak se tomu říká, tak mi držte palečky, snad všechno dobře dopadne. a doufám, že to nebude stydlín a ukáže, zda k nám v květnu přiletí čáp nebo vrána :grinning: :slight_smile:
pak hned jak se dostanu k počítači, tak budu hlásit, zatím pa :slight_smile:
27. led 2010 v 18:14  • Odpověz
blizennec:určitě budu držet
27. led 2010 v 18:26  • Odpověz
blizennec: taky budu drzet palecky at je mimisek v poradku at se predvede v cele krase :grinning:
27. led 2010 v 19:31  • Odpověz
blíženko, tak ať to dopadne dobře a mimi se odhalí :wink:
27. led 2010 v 19:32  • Odpověz
Holky, moc ráda bych vás i sebe potěšila a byla novou lednovou těhulkou, ale nepočítejte s tím. Vím, že nebudu a jsem s tím smířená a je mi dobře.
27. led 2010 v 19:44  • Odpověz
chico no dokud MS nedorazi tak muze dojit k prekvapeni , ne? .-)
27. led 2010 v 19:49  • Odpověz
mmaxi: nu počkáme si :slight_smile:
27. led 2010 v 19:57  • Odpověz
Jé chicoolko, já bych ti to tak přála, když jste si to se segrou tak hezky naplánovaly. A taky si to zasloužíš předně, když se nám tak hezky staráš o tabulku :wink: :grinning:
27. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
Ahojky holky přeji dobré ránko a hezký den :slight_smile:
A Chcicool tobě moc a moc držím palečky ať jsi lednová těhulka :slight_smile:
28. led 2010 v 07:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.