• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
holky, nechte už chicoo být, třeba ví že to teď nevyšlo a proč, jen to nechce ventilovat, a ty vaše - i když dobře míněné - poznámky ji můžou zraňovat....
28. led 2010 v 07:55  • Odpověz
aha tak to já jsem nedočítala až tak do podrobna jen kousíček příspěvků nademnou
28. led 2010 v 07:58  • Odpověz
ahoj holky,

tak pátek se nám blíží a zase sněží, já se z toho zblázním. Všude už jsou kupy a pořád padá :angry: no každopádně leden bude za náma a zase jsme o krůček blíž k jaru :grinning: :sunglasses: navíc večer už bývá trošku dýl světlo, tak aspoň něco
28. led 2010 v 08:00  • Odpověz
Popel dnes jsem kvůli tomu sněhu vzdala i cestu do Prahy na kontrolu na internu. a mamka mi říká radši nejezdi ať někde nespadneš a něco se ti nestane tak to budu odvolávat
To světlo je opravdu lepší je ten den už takovej veselejší :slight_smile:
28. led 2010 v 08:03  • Odpověz
Jinak samozřejmě ahojky při čtvrtku, já dneska mám pifku pomalu na celej svět :grinning: jsem nějaká v ráži.
28. led 2010 v 08:04  • Odpověz
Dobré ránko...já jsem se dnes probudila do růžova, ráno jsme se s přítelem hezky pošťuchovali - jak malé děti, tak je mi tak hezky veselo. :slight_smile:

pepi: děkuju za zastání, přesně tak to cítím a myslím, že ten důvod se ani ventilovat nedá :wink:

ale holky, vím, že mi to přejete, stejně tak jako já vám všem...ale tentokrát na mě žádný "dokud ms nedorazí, je vždy naděje" neplatí...a tím bych to uzavřela :slight_smile:
28. led 2010 v 08:13  • Odpověz
pepi: copák??? Klidně napiš IP...
28. led 2010 v 08:14  • Odpověz
Chicoo, jsi moc hodná, ale furt je to to samý... To už nemá cenu rozebírat :grinning:
28. led 2010 v 08:16  • Odpověz
pepi: no já si to myslela...ale četla jsem včera tvůj status na FB, tak jsem myslela, že už je to "vyřešené", resp. že už to neřešíš :wink:
28. led 2010 v 08:23  • Odpověz
on se k tomu dneska přidružil i Honza, takže všechno dohromady....
28. led 2010 v 08:29  • Odpověz
a matku už neřeším ve stylu že bych se tím užírala, spíš mě to "baví," jak se chová nedospěle, a moc by mě zajímalo, zda se někdy přestane chovat jako uražené božstvo a začne se chovat jako dospělá, skoro 60 letá ženská
28. led 2010 v 08:31  • Odpověz
pepi: :grinning: tak přesně takhle se mi věci hodně často taky otočí, že to co mě žralo, mě pak začne bavit a ještě se tomu směju. :wink: Občas je fakt sranda pozorovat to, když už přesně víš, jak se ten který člověk bude chovat.
28. led 2010 v 08:37  • Odpověz
cítím z toho snahu vyprovokovat mě k jakékoliv reakci, ale paradoxně tímhle chováním se jí daří přesně pravý opak, pozbývám i poslední zbytečky chuti jí kontaktovat... :slight_smile:
28. led 2010 v 08:42  • Odpověz
hedik: dobřes udělala, ráno mně připadalo, že snad ti silničáři atd. stávkují a říkají si - se na to můžem vysrat, když to furt padá......protože poprvý u nás nebyl prohrnutý ani hlavní tah a v tom sněhu už se nedá ani normálně pořádně chodit :angry: :rolling_eyes:
jojo konečně když přijedu dom z práce, tak je ještě pořád světlo a nechodím za tmy do práce i z práce :confounded:
chicoo: tak snad v únoru by nám to klapnout mohlo, protože i já cítím, že to tento měsíc zase nevyšlo :frowning2: no nic, další snažilkování máme před sebou - hmmmm :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 08:48  • Odpověz
chicoo, stejně IP máš :grinning:
28. led 2010 v 09:01  • Odpověz
Dobré ranko, holky!
Nakukuju, co je nového a zatím jste moc nekecaly :grinning: tak mrknu později. Nějak se na mě navalila práce....:slight_smile:
28. led 2010 v 09:08  • Odpověz
Popel jsem rád aže jsem nejela i manža mi volal že jsem udělala dobře že jsem nejela.
u nás ten vedlejší tah po kterém bych šla a to je přez 1km z kopce taky není prohrnutý a hlavně je to tak ouzký že má jedno auto co dělat aby tam projelo
28. led 2010 v 09:23  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám po odběrech na tripply, no mazec, pichali mi to na 5x, a nakonec ze zápěstí. Takže mazec. Ale mám to za sebou :slight_smile:
28. led 2010 v 09:24  • Odpověz
popelko: jéééé, mě to vůbec netrápí, já jsem tak veselá a spokojená...a není to žádná maska...je mi sakra dobře...vím, že se taky dočkám a moc ráda si na to počkám...a dokonce se to rýmuje :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 09:25  • Odpověz
syll tak moc držím palce ať je vše jak má být :slight_smile:
28. led 2010 v 09:25  • Odpověz
syll: super...a výsledky budou kdy?
28. led 2010 v 09:26  • Odpověz
syll: auuuu :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
chicoo: no to ti teda závidím, protože mě to teda docela trápí, ale co už :sweat_smile: jojo rýmuje se ti to hezky :grinning:
28. led 2010 v 09:30  • Odpověz
Holky, tak výsledky nevím, jen se bojim, aby se jim ta krev neztratila, podruhé to absolvovat nemusim :sweat_smile: ale jdu tam 3.2. takže asi se dozvím vysledky :wink:
28. led 2010 v 09:36  • Odpověz
A to jsem dnes začala 17TT :slight_smile: aspon něco pozitivního, a sestřička je taky těhule, říkala, že to prej infekční. :slight_smile:
28. led 2010 v 09:36  • Odpověz
Syll, co to bylo za krev, triply?
28. led 2010 v 09:41  • Odpověz
pepibubu¨:a co kočárek?už máš vyřešený?
28. led 2010 v 09:49  • Odpověz
syll to bys měla přijít mezi nás všechny, když jsi infekční :grinning: džim pěsti na výsledky.
Jsem našla článek: http://www.novinky.cz/zena/deti/190371-do-triceti-let-zena-vycerpa-90-procent-vajicek-vhodnych-k-oplodneni.html
Ještě chvíli mám čas :unamused:
28. led 2010 v 11:26  • Odpověz
Jééé Pavli, tak to já mám co dělat, abych stihla dvě, aniž bych je musela mít hned po sobě :wink: :grinning:
28. led 2010 v 11:29  • Odpověz
jsem koukla do tabulky a doufám, že jsem holky nad 30 nevyděsila :slight_smile: popelko jsi už 29 dc, jak to cítíš? Třeba to vyjde.
28. led 2010 v 11:58  • Odpověz
medan, kočárek vůbec neřeším, bude mít ten Pepův, Pepča myslím tou dobou už nebude potřebovat vůbec....
28. led 2010 ve 12:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.