• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Pavli necítím se vůbec, ale vůbec těhotně (sice mně posledních 14 dní bylo divně, ale to je tím lednem - nesnáším zimu, takže nežiju, jenom přežívám .... :grinning: )..ba naopak cítím mrchu mrchatou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :rolling_eyes:
28. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
Pavczo tak teď jsem na Fb zkoušela kdo je mým nejlepším kamarádem pro dnešní den a vyšla jsi mi ty :grinning:
28. led 2010 ve 12:35  • Odpověz
Pepi: Ano byla jsem na triplech :wink:
28. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Holky no já bych vás ráda taky všechny nakazilaaaa :grinning:
28. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
syll: tak honéééém prskej bacily :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face: :grinning:
28. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
hedik, no vidíš :slight_smile: já ani netušim jak se to dělá :slight_smile:
28. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
pavczo - nevydesila jsi mě, sic letos mi bude už hrůzných 34... ale co se má stát se stane, v nejhorším jedno dítko mám, jen manžel by neměl žádné vlastní a to by mě hodně mrzelo...
28. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
syll - držím palce, ať výsledky sjou v pořádku!!!!
taky cítím mrchu už za rohem...
28. led 2010 ve 13:02  • Odpověz
a jinak přeju krásnej den, celej den lítám z jednoho do druhýho, tak jsem vám dřív nestihla krásnej den popřát... :slight_smile:
28. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
zebraf, myslim, že to neni tak horký, jak píšou, spousta žen po 30 otěhotní i v pohodě, i když se všude snaží asi naznačovat, aby se to tolik neodkládalo po té 30, ale když životní okolnosti nepřejí dřív, co se dá dělat.
28. led 2010 ve 13:03  • Odpověz
znám prvorodičku které bylo 42 a bylo to hned
28. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
Kámoška bude mít letos 33 a loni neplánovaně otěhotněla a od út čekám kdy napíše že už porodila :grinning:
28. led 2010 ve 13:12  • Odpověz
no snad to tak bude, je jasný, že to stihnout před 30 je asi lepší, ale jak píše pavcza, záleží na okolnostech a nemá žádnej smysl mít dítko za každou cenu...
28. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
a taky mám kámošku, která poprvé otěhotněla v 38 a to si už myslela, že žádné mít nebude a má krásnýho, zdravýho klučinu, celé těhotenství bylo úplně bez problémů.. prostě záleží na spoustě věcí, náhod, osudu...
28. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
No, já s Pepou otěhotněla v 29, a bylo to hned. S Puclíkem mi bylo 31 a bylo to hned... :grinning: Nemám ráda tyhle výzkumy, jsou dobrý akorát na vydepkování :slight_smile:
28. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
no taky mě to ale napadlo, že po těch deseti letech, co jsem byla poprvě těhotná, může být plodnost fuč, ale takovou možnost si moc nepřipouštím :slight_smile:
28. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
pepi: ale znáš to, někomu stačí, když se otře o trenky a je " v tom" hned a jiní se zas musí snažit a snažit a zabere to hooodně času :wink: buď ráda, že patříš k těm prvním :grinning:
zebi: tak tak záleží na hodně okolnostech a dítě za každou cenu vážně nemá smysli a ani si takovou možnost nepřipouštěj, prostě to jenom dýl trvá :wink:
28. led 2010 ve 14:01  • Odpověz
No upřímně si myslim, že trošku pravdy na tom věku bude, že ta hranice je posunutá a tělo ženy stárne stejně jako dříve, dříve se rodilo cca ve 20 ( i když v naší rodině to bylo už tehdá později), teď cca kol 30 a často jsou problémy, myslim, že trochu vliv věk na to má, ale ne takový, abychom se báli, že už ty děti nebudou vůbec. Někomu to nejde ani v dřívějším věku a někomu v poho v pozdějším. Manželovo sestřenka měla první dítě asi ve 23 v pohodě a druhé až po umělém oplodnění a jsou z toho dvojčátka, v létě jim budou 2 a jí bude 30 teprve teď.
28. led 2010 ve 14:07  • Odpověz
Pavli: tak já si taky myslím, že na tom něco bude, ale že je to fakt individuální...... a proto už delší dobu říkám, že nechcu první dítě ve 30.ti nebo později :wink: ale je fakt, že teď mám v okolí samý mladý maminky, jedný je 29 a má už 3 děti, další měla mimčo ve 20, další v 19 a kamoška je těhulka a je jí 20 :slight_smile: a já jsem čekala jenom kvůli bydlení, jinak bych do toho práskla taky dřív
28. led 2010 ve 14:13  • Odpověz
Já si myslím, že o věku to úplně není...když tedy zrovna nejsme padesátileté ženské po přechodu :wink:
28. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Pavczo souhlas :wink:
Pepi a Chicool, jestli jsme se teda někoho dotkly tím, že mu přejeme, aby to tenhle cyklus vyšlo, tak se moc omlouváme. Ale nikde jsem nepostřehla, že má Chicoolka nějaký problém a vševědoucí fakt nejsme :grinning: Takže ještě jednou pardon :wink:
28. led 2010 ve 14:17  • Odpověz
úplně o věku to není, ale nějakej vliv to mít může - ale společně s dalšími faktory, který do tak složitýho procesu vstupují (jéžiš, jsem to napsala tak, jak kdyby se jednalo o technickou věc - že by choroba z povolání :slight_smile: )
28. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
lulii: nedotkly :wink: takhle to neber prosíííííím...jen opravdu vím, že těhotná nejsem. Žádný problém není, jen to vím... Jste moc hodné, že mi to přejete. Pepince jsem se s něčím svěřila, takže ona to ví také, proto se mě zastala. Ani jedna jsme to nemyslela zle. Takže pokud to tak vyznělo, tak se moc omlouvám... :dizzy_face: A současně bych navrhovala, abychom nechaly takovýho toho "honu na novou těhulku"...a musím toho nechat i já, protože zrovna tebe jsem před pár týdny taky povzbuzovala, že to určitě vyjde...no a nějak mi to teď došlo, že je to pak pro tu holčinu, co je zrovna nahoře docela nepříjemný...ale jak říkám, nepoukazuju jen na vás, sama tu slibuju, že už to dělat nebudu...necháme tomu všechny volný průběh, což? :wink:
28. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zase celý den v práci nestíhala, až teď jdu na vás konečně juknout a to už jdu zas za chvíli domů :wink: !
28. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
chichoo: ty jsi určitě testovala, jen to nechceš povědět, viď :wink: No to je jedno, každopádně je pravda, že když se takhle nějaká adeptka navnadí a pak padá držkopádem rovnou dolů, tak je to fakt děsný - no vím o čem mluvím :rolling_eyes: ale zase kdyby jsme se navzájem nepovzbuzovaly, tak by to bylo takový smutný. Takže povzbudit joo, ale nepřehánět - asi tak nějak.
No nic holky, valím domů pápá
28. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
lulii: IP
28. led 2010 ve 14:30  • Odpověz
popelko: netestovala :wink:
28. led 2010 ve 14:31  • Odpověz
chico, tak snad je všechno ok.. jen dlouho tu tady nebyla těhulka, tak proto asi teď takový "hon". Nová těulka znamená prostě novou naději...
28. led 2010 ve 14:37  • Odpověz
zebrafko: vše je v nejlepším pořádku...neboj... :slight_smile: nová těhulka dlouho nebyla, ale určitě se dočkáme... :wink:
28. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
ahojky holky, tak dneska taky nestiham... k tomu veku souhlas s tim ze kdyz nebyla vhodna doba a vhodny tatinek pro mimiska tak se neda nic delat,nejsem karieristka a mimiska jsem neodkladala, jen tomu proste okolnosti neprali :confounded: takhle me jednou dostala doktorka, porad to byli reci ze na miminko mam spoustu casu a pak me na jedne kontrole rekla ze by byla nejradsi kdybych zitra prisla tehotna a ze bych to mela stihnout do 30 !!! bylo to akorat v tydnu po osklivem rozchodu a v dobe kdy jsem mela pocit ze chlapi jsou jen bidaci a ze mit normalni, klidny a laskyplny vztah mit nikdy nebudu ... tehda jsem od ni sla a brecela jak zelva :frowning2:
28. led 2010 ve 14:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.