• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
a úplně z jiného soudk :slight_smile: u nás se dneska bude slavit, ten můj malej chytrolín donesl na vyvědčení samé jedničky :slight_smile: je to šprt :slight_smile:
28. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
mmaxi: tak to je hustý, že ti tohle doktorka řekla...radši nekomentovat...ale cítím to stejně, já jsem ve 25 letech vylezla ze školy a ve 26 letech se rozešla s přítelem. Nynějšího přítele jsem potkala asi jen měsíc a půl po rozchodu s bývalým a chtěla jsem ho napřed pořádně poznat. Loni už jsme došli k závěru, že jsme na miminko připravení, tak jsme se začli snažit, ale letos to určitě vyjde a ještě si stihneme vystřihnout svatbu. A budeme šťastní až do smrti!!! :slight_smile:
28. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
zebrafko: jéééé, to je ale šikulka, v jaké je třídě?
28. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
Chicoolko IP :slight_smile:

Jinak zebrafko, veeeelká pochvala za samé 1 :dizzy_face:
28. led 2010 v 15:00  • Odpověz
no jo ono je vlastne pololeti :sweat_smile: skolni veci jdou uplne mimo me, ze jsou nejake prazdniny to poznam jedine kdyz nejede MHD protoze o prazdninach to jezdi jinak - tak to pak vzdycky nadavam :grinning:
no vsak oni nam ty skolni radosti v rodine zase nastanou, od zari jdou do skoly neter a synovecek, tak jsem na ne zvedava , zatim maji jen zazitky ze zapisu a uz ty stoji za to :grinning:
28. led 2010 v 15:19  • Odpověz
už je to čtvrťák, puberta bude za chvíli klepat na dveře :slight_smile:
28. led 2010 v 15:20  • Odpověz
mmaxi - tak příští týden jsou v HK jarní prázdniny, tak se na to připrav, že busy spíše jezdit nebudou než budou :slight_smile:
28. led 2010 v 15:21  • Odpověz
zebraf dik za info :grinning: uz se vidim jak bych v tech mrazech nekde stepovala :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 15:30  • Odpověz
no právě, tak vida k čemu ještě ten koník je :slight_smile: takže příští týden, i když ne celej, budu mít nějakej den dovolenou, docela se těším, jak byl začátek roku náročnej na psychiku, tak si potřebuju odpočinout :slight_smile: tak snad vyrazíme do Deštnýho lyžovat a nebo na bežky někam k Labi. Už se moc těším...
28. led 2010 v 15:45  • Odpověz
no me manzel ted po 2vikendy vytahl na bezky po okoli (do Nepasic a Belce) no a jak jsem na nich dlouho nestala tak jsem sotva funela ale bylo to paradni , kdyz uz tu je snizek tak se to musi vyuzit :wink:
28. led 2010 v 16:17  • Odpověz
ahojte kočky, zdravím vás :slight_smile: já dneska byla na preventivce na gyndě a mudr se moc nezdál můj čípek, prý tam jsou nějaké změny :unamused: takže mi brala plno stěrů a za 2-3 týdny budou výsledky. Docela se toho bojím :unamused:
28. led 2010 v 17:21  • Odpověz
kebulko, jejej, ale neboj, bude to určitě dobré. Ještě to nemusí nic znamenat :wink: Za týden může být všechno jinak. A máš si na výsledky volat nebo tam máš jít na nějakou kontrolu za ty 2-3 týdny?
28. led 2010 v 17:32  • Odpověz
pokud by bylo něco zle, tak mi pošle sms, ať si tam zavolám a domluvíme se co dál... pokud mi nic nepřijde, tak můžu být v klidu. Ch jo, aspoň mi to neměla říkat, teď se budu nervovat :unamused:

a co ty a přípravy svatby? kdy ji máte, někdy v červnu jsi psala, ne? kde budete mít hostinu? a plánujete větší svatbu, nebo jen takovou komorní?
28. led 2010 v 17:41  • Odpověz
Holky, děsnej den, fakt děsnej....je mi úplně na nic :pensive: Zase další známa je těhule....snad už poslední člověk na světě, kdo kromě mě v mým blízkým okolí nebyl ještě těhu :angry: Padla na mě opět depka! Kdyby kolem mě nebylo tolik nových těhulek, tak bych to "naše" snažení se o mimino brala daleko líp. Takhle se akorát stresuju, každej měsíc si minimálně jednou pořvu, že je někdo novej těhotnej, a propadám v čím dál větší beznaděj :frowning2: Cyklus na houby, hormony na houby, jenom přibírám a kynu, na snažení není čas, došla na nás nějaká nechuť k sexu.....mám pocit, že to asi vzdám, nebudem se snažit, nasadím zpět antiko a bude! Budeme jezdit na hory, k moři, budu se věnovat práci a sama sobě, začnu sportovat atd. Takhle si připadám úplně k ničemu, nepoužitelná, neschopná, a zklamaná sama v sobě kvůli tomu, že to už dvakrát nevyšlo a čekáme už přes 2 roky! Nějak mi opravdu došly síly...... :cry:
28. led 2010 v 17:53  • Odpověz
Kebulko, tak to ti věřim, bude to blbých 14 dní, které ti vůbec nezávidím :frowning2: Ale určitě to dopadne dobře. Na druhou stranu je dobře, že i kdyby to byla maličkost, tak ti radši udělá ty stěry. Pořád lepší, než aby něco zanedbal.

Svatba u nás pokračuje tak, že máme objednaný i prstýnky, hostina bude na Štilci, obřad na Hluboký (klasika, kde jinde :unamused: ), šaty mám zaplacenou zálohu, teď se budeme rozhodovat pro nějaké to oznámení, přítelovi oblek a tak nějak potom domlouvat konkrétně dort, jídlo a tak. Už se moc těšim na to, až se stanu "paní" :grinning:
28. led 2010 v 17:56  • Odpověz
luli, to se ti nedivím, taky jsem se na svatbu hrozně těšila a byl to fakt krásnej den :slight_smile:

drndi, nesmutni, je nás tu bohužel víc, já mám v okolí taky samé těhule... Snažíme se už rok a půl a k ničemu to nevede...
28. led 2010 v 17:59  • Odpověz
Čauky Peti, já teda asi nejsem ta co by tě měla zrovna rozveselovat :pensive: , ale třeba alespoň trošku... :wink:
neházej flintu do žita, co takhle se vyprdnout na vašíčka, najdi si nějakého nového dr. co tě pořádně vyšetří a bude s tebou něco dělat... ségře po tom druhým potratu taky řekl, že s ní nic dělat nebude, ale ona alespoň hned otěhotní... a nechceš zajít někam do caru? Já teda tomu nerozumím, ale po dvou rocích že bych lezla po zdech a chtěla se na to určitě vyprdnout jako ty... :pensive: kde je ta naše poztivní Peťka, která všem dávala tolik energie??? Vzpomeň si na ni.. :slight_smile: a potom nabereš síly k dalším a možná i razantnějším krokům... tak jak by to řešila "stará energií nabytá Peťka"
28. led 2010 v 18:03  • Odpověz
Drndičko naše zlatá :frowning2: Teda ta na tebe padla depka jedna hnusná :angry: Zkus se z toho vyplakat, nic jiného ti nepomůže. Je to fakt smutný a ani nevim, jak ti zvednout náladu. U mě je to stejný, my jsme spolu s přítelem už přes devět let a tudíž by se dalo očekávat, že budeme první, kdo bude mít miminko. OMYL :frowning2: !!!!!!Kamarád se seznámil s jednou slečnou, znali se dva měsíce, řekli si navzájem, že se fakt našli, a že zkusí mimi. Bum, 2 měsíce na to byla v tom. Druhý kamarádi se znali rok, řekli si, že chtějí mimi, bum, za 2 měsíce byla v tom. Moje segra si řekla, že chce druhý mimi tak, aby byli od sebe po dvou letech. Aby to bylo přesně po těch 2, vyšlo jim 1. snažení na září, BUM-povedlo se hned v září. A to nemluvim o tom, že my se vlastně od září snažíme. Teď se nás každý ptá: A co vy? Kdy budete mít mimi? Pořád provokujou, že nesmíme s nima na dovču když nemáme to mimi a nespadáme tím do kolonky"rodina",.........Ještě že se teď můžu vymlouvat na svatbu, že nad mimi nepřemýšlíme, že chceme nejdřív svatbu a pak se uvidí. Vím, že se to nedá srovnat s vámi, ty máš kolem cyklů fakt problémy, je to hrůza, ale věř, že v tom nejsi sama. Budu na tebe moc myslet, aby tě depka co nejdříve opustila a snaženíčko aby mělo taky nějaký výsledky :grinning: Netrap se drndičko :pensive:
28. led 2010 v 18:09  • Odpověz
drndi nesmutni a nedepkuj... tak podnikejte vsechno co jsi psala, more, hory, venuj se sobe a praci jen bych nenasazovala antiko.. a uvidis, treba kdyz se dostanes tim vsim do pohody tak se treba i hormony srovnaji a bude lip .-) jak me psala jedna znama "nehazej nic nikam a uz vubec ne do zita" :wink:
28. led 2010 v 18:10  • Odpověz
kebulko: budu drzet palecky at je vse ok, a at neprichazi zadna sms od doktorky... to cekani ti ale fakt nezavidim :confounded:
28. led 2010 v 18:12  • Odpověz
Zuzi, a to si představ, že mě ve Vyškovské nemocnici po té poslední revizi doporučil jeden mladej doktor po 3 měsících hysteroskopii, a to kvůli těm mým srůstům, protože měl strch z toho, že se mi budou dělat znovu ( a beztak zase udělali ) a Vašíček mi řekl, že si myslí, že to není potřeba, že ještě počkáme :angry: Jo máš pravdu....SERU na něho, i když je jako doktor příjemnej, opatrnej a možná i v některých věcech pečlivej, ale když by měl řešit nějakej problém, kterej by měl delšího trvání to se mu nechce!!!! A takovýho doktora já nepotřebuju. Nechápu, že mi to došlo až teď. Ale to díky Tobě....protože jsi mě nakopla :grinning:
28. led 2010 v 18:20  • Odpověz
Peti, vašíčka mám ráda, ale jako přijde mi, že pokud je nějakej problém tak to moc neřeší... no nevím, opravdu být tebou, tak to řeším, páč jako 50 DC je docela brutus... to jako fakt... ségře udělal jen jakýsi testy na toxoplazmózu a chlamydie a jinak nic... :unamused: já být tebou tak se prostě někam přehlásím a chci to řešit, přece se takhle nebudeš trápit pořád??? To bys taky mohla zůstat bezdětná... protože pokud to nejde teď tak si nemysli, že za pár let, co si doužíváš ten život to půjde... sorry že to píšu tak drsně, ale znám tě, a vím co na tebe platí... :grinning: :wink:
28. led 2010 v 18:27  • Odpověz
No s tím cyklem je to fakt na prd, nikdy jsem to tak neměla , až teď po tom posledním těhu. Když si vzpomenu na to, že jsme poprvé otěhotněli po 3 měsících, a byla jsem z toho paf, že to vyšlo tak brzo a te´d bych měla už malýho ročnýho prcka v náručí, tak mi je fakt na nic....To si pak člověk říká, co by kdyby atd. Já to samozřejmě každýmu přeju, ale te´d mě třeba dožrala sestřenka, která otěhotněla neplánovaně, je z toho úplně na prášky, že se musí vdávat, že nemají bydlení a ještě studuje...když jsem jí řekla, že bych s ní měnila za miliony, tak jsem jí tím asi urazila....nechápu, co by si víc přála. Vždyť takový štěstí, že se povede hned má málokdo a místo toho, ayb si toho vážila, tak dělá blbý ksichty :angry:
28. led 2010 v 18:32  • Odpověz
kráva, co jinýho si o ní myslet, že??? takový lidi nemaj mít děti...

je to těžky, když víš, že prcek by měl přes rok, ale to u bohužel vrátit nejde a ty musíš jít dopředu, kdybychom se dívali stále zpět, stáli bychom všichni na místě.... :pensive:

nám to taky vyšlo hned jak jsme se začli snažit, ale je fakt, že sex byl skoro každej den a muže jsem natajňačku dopovala vitamíny... a vyšlo to... ale to že jsem rok a půl nebrala prášky a my se nijak nechránili už taky nikdo nepostřehl... takže kdo ví jak to vůbec bylo... :unamused:

musíte se domluvit taky hlavně s manžou, jestli to oba chcete nějak řešit, páč pro oba to bude asi náročné, co si budeme vykládat....
28. led 2010 v 18:40  • Odpověz
Zuzi, u nás sexování každej den nehrozí :grinning: Když dojdu po 12tce o půl 9 domů, tak jsem ráda, že se vysprchuju a lehnu do postele. No a když by ta chut byla, tak nemá zase manžílek choutky, že :confounded: To tak prostě funguje, takovej zákon schválnosti či co?

Jinak mi prozraď...jak jsi prosím Tě do toho svýho nadopovala vitamíny? :confused: Tomu mýmu jsem koupila vit.E , bral ho asi první týden, a to jsem mu ho musela pomalu násilím cpát do pusy :grinning: No a teď už nic.....

Říkám si, že když se 2x povedlo, taks e musí povíst i potřetí, ale už se to táhne nějak dýl než předtím, tak jsem z toho fakt nervozní....Manžílek se odzbrojuje tím, že má spermíky určitě živé i přes tu dvacítku cigaret, kterou denně stáhne :astonished: Takže na spermiogram jako že půjde, ale myslí si, že to není zas až tak akutní...prostě chlapi, co jinýho na to chceš říct :wink:
28. led 2010 v 18:56  • Odpověz
Peti,
ad sexování.. já mu řekla, že prostě tenthle měsíc zabere a pak mu dám už pokoj.. a zabralo to... jinak u nás to taky nehrozí kadej den, na to zapoměň... :grinning: ale je fakt, že jsme teda byli oba úplně vyšťavení.. hlavně Martin... :grinning:

ad vitamíny, já mu koupila vitamín C, Zinek a selen a vitamín E. Každý večer sme u nachystala do takovýho kalíšku vitaíny na ráno a dala je na peněženku, takže si jich vždycky všimnul a vzal si je... no a já mu řekla, že jsou to všechno antioxidanty, a hlabně aby v práci vydžel to tempo jak pracuje... prostě jsem mu řekla, že jsou to léky pro workoholiky a on si myslel, že to pomáhá... :grinning: :grinning: :grinning: no pomohlo to na obou frontách...
jo a v itamín C by měl jíst tvůj manža určitě pokud tak moc kouří, vitamín C, toti odvádí ty škodliviny z těla...

já vím, že vám to dvakrát vyšlo, ale spíš to myslím tak, aby tebe dal někdo do hromady, než abyste šli hned na IVF... a teprve potom to půjde samo... :wink:
28. led 2010 v 19:11  • Odpověz
Zuzi, ty jsi teda číslo, fakt :grinning: Já takhle jednou zatlačila na Michala, když mi vyšel pozitivní ovu test, tak jsme na to šlápli asi 5 dní v kuse, ten pátej den byl už úplně vyštavenej, otrávenej, už mu to ani nešlo ven :grinning: takhle tohle praktikovat fakt nemůžem :angry:

S těma práškama je to super nápad :wink: Zkusím to jestli to zabere. Řeknu mu třeba, že to má na lepší soustředění za volantem, když je ten řidiř z povolání :grinning: Ty vitamíny jsou myslím od Walmarku, že?
28. led 2010 v 19:17  • Odpověz
to byl vitamín c zvlášť, e zvlášť a selen a zinek dohromady ale firmu nevím, si myslím, e je to jedno... :wink: , zpočátku se podivoval proč je toho tolik ale prostě neměl na výběr... :grinning:
jo červenec byl náročnej... :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 19:21  • Odpověz
Tě teda obdivuju, že jsi tak tvrdá manželka :grinning: To já mu pořád polevuju, asi mu to brzo taky přestane :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 19:33  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:

však uvidíš... :wink:

tak se měj krásně, depky stranou a vašíčka vyměň, nebo na něj přitlač... tak jako na muže... :grinning: ono to vyjde, jen ta vaše cesta je jak k Šípkové Růžence... :wink:

pááá krasavice naše :dizzy_face:
28. led 2010 v 19:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.