• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Bré ránečko holky, teda vy jste toho nakecali :sweat_smile:
29. led 2010 v 06:52  • Odpověz
Dobré ránko, tak jak je u Vás?
29. led 2010 v 06:56  • Odpověz
Ahoj holky,

zas tu máme pátek, to je paráda :dizzy_face:

v rychlosti jsem dočítala tuhle diskuzi:

zebi: téééda to máš šikovný dítko se samýma jedničkama :wink:
kebu: tak tohle se mně stává skoro pořád, vždycky nějaký změny na čípku (hrozila mně i konizace nebo jak se tomu říká - naštěstí jsem pak byla poslaná do Sanatoria Helios, kde pan prim. udělal hlubší vyšetření a naštěstí řekl, že to stačí jenom sledovat po půl roce). No teď na jaře bych tam měla zajít zase na kontrolu, ale moc se mně teda nechce :confounded: takže ještě to nemusí být tak horký, neboj.
lulli: a kolikátýho bude ten váš slavný den? :confused: :dizzy_face: to je nádherný ty přípravy na svatbu, já jsem si ty svoje užívala každým coulem a klidně bych si to všechno zase zopakovala :grinning:
drndi: ach jo, ať žijou deprese, fakt. Nevím co ti na to napsat, snad jen, abys vážně změnila toho doktora - to si myslím, že by mohlo udělat hodně! Jelikož po 2 letech bych se už asi zbláznila. Nebudu ti psát, abys dělala všechno co bys jako těhulka nemohla, protože toho už ses za ty dva roky taky určitě nabažila a je to pořád dokola. Ale můžu ti říct, že jsem na tom podobně v okolí všichni rodí a těhotní, 2 kamošky to mají mít v srpnu, další 2 v září :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je fakt povzbudivý. Přesně jak píšeš - mnohem líp bych se snažila o miminko, kdyby to takhle nebylo. Navíc na otázku, kdy já půjdu na mateřskou a kdy my budeme mít mimi se snažím v klidu odpovídat - snad příští rok a když jsem to o víkendu řekla známý, tak jen mávla rukou a hodila oči v sloup - jakože děcko nechcu - že su ztracenej případ (oni totiž neví, že už se od září snažíme) a tak jsem ju v tom nechala. Nepotřebuju se každýmu vyprndat a pak jen čekat otázky - tak co už se zadařilo,...... to by mě asi za chvílu přivedlo do blázinca. Navíc si to myslí víc lidí a taky poslouchat tchýni, že se vnoučat nedočká, že je bude muset adoptovat atd. to na náladě taky moc nepřidá - už su z toho všeho tak akorát znechucená :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže drndi drž se, fakt je nás takových víc :pensive:
29. led 2010 v 07:03  • Odpověz
Dobré ránko :wink:

tak to zatím vypadá, že dnešek by mohl být klidnější, tak snad tu s vámi chvíli pobudu :slight_smile:

popelko, musím říct, že jsi mě uklidnila, nemohla jsem v noci spát a pořád jsem přemýšlela o tom, co by to mohlo být a tak... hrůza. Tak jsem ráda, že to ještě nic znamenat nemusí - děkuji :wink:
29. led 2010 v 07:27  • Odpověz
kebulko: nemáš zač :wink: já jen, že už s tím mám problémy pár let, jednou mně výsledky vyjdou dobře, že si jenom zavolám a je to v pohodě a jindy mně to zase vyjde blbě, že musím jít na další stěry atd. Musím říct, že když mně to vyšlo špatně poprvý, tak jsem se bála, protože MUDr. mě dost vystrašil a dokonce jsem si myslela, že už mám rakovinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: naštěstí jsem pak šla na vyšetření do nemocnice a vyšlo to OK, tak jsem se uklidnila. Dokonce mám aji očkování proti rakovině děložního čípku za tolik peněz no a stejně to vychází jednou tak a jednou tak. No a když mně to vyšlo špatně naposled (to mně MUDr. volal na mobil i když jsem byla na dovolené), tak jsem šla do toho Sanatoria, pan prim. mně všechno pěkně vysvětlil, dokonce ukázal na obrázkách a pak jsme se dívali na můj čípek a tam mně taky ukazoval co a jak a říkal, že na můj věk to teda není žádná sláva, že su ještě mladá na to, aby to vypadalo takhle, ale na druhou stranu to není tak strašný, abych musela na operaci, tak že to budem jen sledovat prohlídkama. Takže jak jsem byla ze začátku vystrašená a vyděšená, tak jsem si pak oddychla. Neříkám, že to bude OK, ale nemusíš se zbytečně strachovat dopředu :wink:
29. led 2010 v 07:41  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile:

hola pááteček jupííjouu :dizzy_face: :dizzy_face:
29. led 2010 v 07:42  • Odpověz
jojo páteček, ale u nás zase sněžilo, tak já už nevím za chvilu asi zapadneme totálně :confounded:
29. led 2010 v 07:45  • Odpověz
Ahoj holky, přeju vám také dobré ráno a hlavně, že už je ten úžasný pátek :slight_smile: .

Mám toho v práci opravdu hodně, takže dočítání ani přispívání nestíhám. Jen jsem se vám chtěla pochlubit, že už toho špuntíka cítím. Pepinka měla pravdu, že prvotěhulky začínají cítit pohyby cca v polovině těhotenství a u mne tomu tak opravdu je :slight_smile: a je to docela srandovní :slight_smile:.

Přeju vám všem krásný víkend. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. led 2010 v 07:47  • Odpověz
tauru - no to je kráááásnýýýýý :dizzy_face:
29. led 2010 v 07:50  • Odpověz
popelko, já se chci taky nechat očkovat proti té rakovině děložního čípku, jenže teď to odkládám kvůli tomu, že chci mimi a že bych se nechala naočkovat až po porodu. Někde jsem ale četla, že pokud se ti tyhle změny dějí, tak už očkování nepomůže... takže to ještě musím promyslet a poradit se s mudr.
29. led 2010 v 07:53  • Odpověz
zdravím taky taurusenku po dlouhé době a gratuluji k pohybům!
29. led 2010 v 07:54  • Odpověz
taurusenka: tak to musí být úžasný :dizzy_face:
29. led 2010 v 07:55  • Odpověz
u nás taky nasněžilo a vypadá to že ještě sněžit bude
29. led 2010 v 07:56  • Odpověz
Popellko, krásnýýý to je, ale jak už jsem psala, místo, aby mě to rozněžňovalo, tak mě to spíš rozesmívá. Teď čekám jako na smilování na zásilku z těhumódy. Objednala jsem si na dobírku těhotenské kalhoty (už konečně !!!) a halenku. Ale ty těhukalhoty už vážně potřebuju. Do mých rifliček se sice ještě vejdu, ale ten pásek se mimískovi moc nelíbí :slight_smile: a mne se zase nelíbí, že bez pásku mi gaťule nedrží tam, kde mají :grinning: .
29. led 2010 v 07:56  • Odpověz
tauru: no na to se těším strašně moc, až ucitím ty pohyby atd. nedokážu si totiž asi představit, jak krásný to musí být. Jééé a taky se těším na ty těhu hadříky, chtěla bych jednou nějaký pěkný těhu rifle a ty krásný trička a tuniky co teď jsou - hmmmm :dizzy_face: a až budu mít mimi, tak se těším, jak jednou sladím svoje oblečení s mimi, třeba budem oba ladění do modra nebo do zelena.... to bude super :dizzy_face: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 08:05  • Odpověz
jo holky, to já zatím cítím jen pohyby střev :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale snad se taky dočkám :slight_smile:
29. led 2010 v 08:11  • Odpověz
Popellko, dokud ty pohyby nezažiješ, že si to opravdu nelze představit. To je pochopitelné. Taky jsem přesně nevěděla co to je, dokud se neobjevily. :slight_smile: Krásný to je, a proto všem snažilkám přeju, aby to zažili co nejdřív. Když se večer natáhnu na gauč a dám si ruku na bříško, tak je to takový zvláštní, když cítím pohyb přes bříško až do ruky. Není to ale ještě tak časté. Nejčilejší včera byl/a v deset večer, tak jsem už teď zvědavá na to uspávání :grinning: :grinning: :grinning: .
To těhuoblečení je opravdu překrásný. Od ségry bych mohla dostat riflovou šatovou sukni, kterou si schovala. Ta se mi na ní moc líbila, když čekala neteřinku, tak jsem zvědavá, jestli mi taky padne :slight_smile:. A co se týká triček a tunik, tak jsem naprosto nadšená s těch potištěných. Tuším, že jedno takové triko má v albu Drndička (ale nejsem si tím jistá), na kterém jsou otisky ručiček a nožiček s nápisem "Tady bydlím já". Sice to stojí i s poštovným cca. 400-500, ale je to vážně nádherný. :slight_smile:
Tak a mám po koníkovi. Práce volá :confounded:.
29. led 2010 v 08:18  • Odpověz
Tauru, moc gratuluju k pohybům a musím říct, že jen tiše závidím :sunglasses:

Popellko, svatbu máme zamluvenou na 4.6. 2010 a už se na to MOOOOOOOOOOOCCCCCCCCC těším :grinning:

Jinak přeju všem hezké ráno :slight_smile:
29. led 2010 v 08:30  • Odpověz
jojo to s těma otiskama ručiček a nožiček je božíííí, to bych jednou chtěla :wink: a 500 za to dám, protože je to úžasnýýýý :dizzy_face: :grinning:
lulii: takže to bude pátek? ale jinak pěkný datum, 4 je moje šťastný číslo :wink: (i když 4.snažení nevyšlo :frowning2: ) a normálně ti ty přípravy závidím, když já si vzpomenu, jak jsem pořád sledovala na netu šatky, závoje, účesy, kytky, prstýnky,......jak jsme jeli zamlouvat kostel, restauraci, zpěváky do kostela, kapelu (tu jsme v lednu na červen nebyli schopni už ani sehnat, naštěstí se asi na 50.pokus zadařilo), cukroví, dorty,......no prostě to byla nádhera se vším všudy a ten svatební den - jeden z nejkrásnějších dnů v mým životě a maximálně jsem si ho užila, bylo to ohromný a já bych si to fakt celý zopakovala :grinning:
29. led 2010 v 08:38  • Odpověz
ahojky lulli, a máš někde fotku šatiček, co budeš mít na sobě?
29. led 2010 v 08:43  • Odpověz
jo na šatičky bych se taky ráda podívala :dizzy_face:
29. led 2010 v 08:48  • Odpověz
ahojky, nestíhám dočítat a za chvíli pádim na velkou poradu, takže nestihnu ani nic moc písnout, pěkný den a ať už je víkend :slight_smile:
29. led 2010 v 08:49  • Odpověz
teda holký, je pátek tak by to mělo být trochu volnější v práci :confounded:
29. led 2010 v 09:05  • Odpověz
já to zatím volnější mám, ale tady nikdo není :slight_smile:
29. led 2010 v 09:08  • Odpověz
ahojky holky, tak nam tu pripadl dalsi snizek ale nastesti se na chvilku ukazalo slunicko tak to bylo jak v pohadce .-)

taurusenko moc gratuluju k pohybum, a taky ti je tise zavidim, vubec si to neumim predstavit jak to musi byt krasne a zaroven zvlastni kdyz o sobe zacne mimisek davat takhle vedet :wink:
29. led 2010 v 09:15  • Odpověz
mmaxi, u nás v nížině taky něco málo připadlo, vůbec je div, že se v Budějovicích ten sníh letos drží, ale při takových mrazech ještě aby ne :slight_smile:
29. led 2010 v 09:18  • Odpověz
no je tady nějaký mrtvo :unamused:
teď jsem se dívala na cestovky na Egypt, je tam 22 stupňů - no hned bych odletěla apsoň na 14 dní pěkně k moři do hotelu s All inclusive - hmmmm já se léta snad nedočkám :sunglasses: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 09:23  • Odpověz
já taky miluju léto... já chci teploučko!!!!
29. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Ahoj holčiny, tak dneska moje nálada bohužel horší jak včera. Depka kvůli netěhulkování mě celkem přešla, ale za to se stalo něco z čeho je mi totálně do breku a nemůžu se z toho vzpamatovat.....Mohli jsme už konečně s manžílkem od února bydlet spolu sami, těšila jsem se na to....a ona nám to včrea zkazila tchýně :angry: Holky, jak já jí nesnáším !!!!!!!! Tohle jí nikdy neodpustím.
29. led 2010 v 09:35  • Odpověz
no popellko zrovna vcera jsme s manzou vzpominali na svatebni cestu jak tam bylo krasne, pohodicka, slunicko, vyborne jidlo a piti - hned bych jela zase :slight_smile:
29. led 2010 v 09:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.