• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Drndi, jejda, co vám provedla, že je to takový problém bydlet spolu ....no to se ti nedivim, že jsi na ni tak naštvaná, to je naprd pěkně. :angry: Nechce synáčka pustit z domu ?? :fearful:
29. led 2010 v 09:49  • Odpověz
Tauru, to je super, že cítíš pohyby, to já nic :o) ale ještě mám čas :sweat_smile: DOufám, že je mimi v pohodě, ve středu jdu na kontrolu a dozvim se možná i vysledek triplu.
29. led 2010 v 09:50  • Odpověz
Holky prej má být horké léto, když zima byla tuhá...no to jsem zvědavá, tento rok by se mi hodilo léto takové přiměřené, bo budu rodit :grinning: , tak ať to břůšo netahám v tom vedru :sweat_smile:
29. led 2010 v 09:51  • Odpověz
drndi, tak to mě mrzí. Ale snad je manžílek dospělej a rozhodovat se může sám, ne? ch jo...
29. led 2010 v 09:51  • Odpověz
drndi tak to ti nezavidim - my taky bydlime s tchyni ale nastesti je to zatim v pohode , jen se trochu desim toho az bych byla na materske ze ona by zrovna sla nejak do duchodu..? no a co vam provedla?
29. led 2010 v 09:54  • Odpověz
drndi: to snad není pravda a o co jí de? co jí jako vadí? vždyť je to normální bydlet spolu SAMI, ne! :astonished:
jojo taky miluju léto, teploučko a strašně se na to těším. Syll říká se jaká zima, takový léto, tak já doufám, že budou pěkný tropy, ale když budeš rodit, tak by mohlo být teda třeba po bouřce a trošku se ochladit :wink: já bych radši rodila v hicu, než v zimě, když jsou všude kalamity, dálnice pozavíraný, všude samá bouračka....bych se bála, že porodím na dálnici :grinning: a ještě kdyby bylo těch minus 20, bych asi umrzla :grinning:
29. led 2010 v 09:56  • Odpověz
já chci taky tahat pupek ve vedru :sweat_smile:
29. led 2010 v 09:58  • Odpověz
Drndi, copak? Ty tchýně ach joooooo :angry:

Holky šaty bych vám ukázala, ale bojim se, že mě někdo pozná, to jedině to sem fouknout na chvíli a pak to vymazat, ale neumim to :sweat_smile: Až budu mít víc času, tak to zkusim :wink:

Tak já jdu zase něco dělat. A dneska mám tu nejhorší práci na světě :angry: :grinning: Já už chci být na mateřskýýýýýýý :grinning:
29. led 2010 v 10:03  • Odpověz
tak me ted zacalo byt pekne blbe :angry: tak jsem 1DC :angry:
29. led 2010 v 10:04  • Odpověz
kebu: já taky klidně ať se potím jako bejk, ale kdybych ho tak měla :grinning: :grinning:
lulii: tak já su pro, stačí to sem dat na chvilku a pak zas vymazat :dizzy_face: taky už chci být na mateřskýýýýý :frowning2:
29. led 2010 v 10:05  • Odpověz
drndičko - je mi to moc líto, že jedna depka střídá druhou :frowning2: ono se říká, že když čert se*e, tak se*e na jednu hromadu :frowning2: nevím, jak tě povzbudit - snad jen si zkus najít nějakej pozitivní bod a hlavní je, že se máte s manžílkem rádi!!!!
29. led 2010 v 10:05  • Odpověz
Popellko, já to zkusím zítra, dnes na to nemám vůbec čas. Snad se mi to podaří :sunglasses:

Mmaxi, je ti "jen" blbě nebo dorazila mrcha? Holky dočkáme se někdy :pensive: ?
29. led 2010 v 10:07  • Odpověz
lulii: dorazila :angry: :angry: :angry:
29. led 2010 v 10:09  • Odpověz
mmaxi - ajjajajajajajajaj :frowning2:
29. led 2010 v 10:10  • Odpověz
no jo uz to tak je :confounded: ale nejak jsem to vedela, ze se to stejne nezadari, protoze jsem i pres ten estrofem zase 12dni spinila, tak stejne nebylo nachystane prostredi aby se mimisek uchytil :frowning2:
29. led 2010 v 10:13  • Odpověz
jojo a nebo se říká, že na posranýho i hajzl spadne :rolling_eyes: navíc leden je hodně depresivní měsíc co jsem slyšela v rádiu :pensive:
lulii: ale já se nedostanu o víkendu vůbec na net :frowning2:
já nevím, jestli se někdy dočkáme, připadá mně to jako nekonečný pořád se opakující film,......ale i ten snad jednou zkončí!!!! :angry:
29. led 2010 v 10:14  • Odpověz
Ahoj holky,jen v rychlosti načuhnu,honem mi někdo řekněte,co je nového.Dočíst musím až odpoledne,jak bude víc klidu.ááá,už to vidím-maxi,sakryš,to je mi líto :frowning2:
29. led 2010 v 10:15  •  snaží se  • Odpověz
popell, tak to zkusim udělat na pondělí, ať z toho taky něco máš :grinning: :grinning: :grinning:

Ale teď už fakt jdu. Tak papinky :wink:
29. led 2010 v 10:16  • Odpověz
katy: dik ale tentokrat jsem v poho, tenhle mesic jsem mela dost jinych pozitivnich zprav , tak nemuzu mit vsecho :wink:
29. led 2010 v 10:17  • Odpověz
musím valit holky,přijdu později,pa
29. led 2010 v 10:21  •  snaží se  • Odpověz
lulii: no to seš hodná, já su totiž zvědavá :grinning: :grinning: :grinning: navíc si strašně ráda prohlížím svatební šaty a taky nevěsty, ach jo nejradši bych měla nějakej velkej krásnej svatební salon a oblíkala nevěsty atd..... to by se mně líbilo :dizzy_face:
mmaxi: to je dobře, že jseš v poho :wink:
akorát leden je zabitej, tak snad v únoru konečně nějaká snažilka přeskočí do těhulek :slight_smile:
29. led 2010 v 10:23  • Odpověz
Caute, ja nastesti kvuli ms nedepkuju, jsem rada, ze dorazila, aspon vim, ze jsem mela ovulku a ze jsem ji poznala (jenze jsme byli u nasich)... tak ted uz to treba vyjde!

A o silene tchyni bych mohla psat romany! :angry:
29. led 2010 v 10:28  • Odpověz
Holky, s tchýní naštětstí nebydlíme, ale bydlíme v jejím bytě a s manželovým mladším bráchou, kterej je totální magor. Od rána do večera čumí jen na fotbal, nic víc ho nezajímá, tahá se s takovou šmudlinou, doma za celý 2 roky, co tam s nima bydlí neuklidil, v pokojíku si kouří, smrdí od toho celej byt, nesplachuje po sobě záchod, neumývá se mýdlem ( pač na něj nemá ), takže když jdu po něm do koupelny , tak to tam smrdí jak v fotbalových šatnách potem, když mají po zápasu.....je toho čím dál víc a víc, ale to by bylo na dlouho

No a my dostali nabídku od tchýninýho přítele, že oni budou kupovat byt, kdyby se jednomu z nich něco stalo ( ve stáří ), tak aby měli kam pak jít, protože barák, v kterým teď bydlí by byl automaticky jeho dcery a ta by tam tchýni nesnesla. Protože mají na byt peníze už teď, tak nám řekli, že jestli nechceme v tom bytě bydlet, abysme si nemuseli brát hypotéku ( kterou bysme asi neutáhli, pač tady v Brně za dvoupokojáč 2 miliony a víc ), a že si s tím bytem můžem dělat úplně co chceme tzn. vyměnit podlahy, kuchyň, koupelnu atd., ale to že si už spravíme ze svých peněz. Koho by tohle nenadchlo, že? Navíc oni by byli rádi, že nemusí do bytu dávat nějakýho podnájemníka, kterej by jim to tam zdemoloval, ale měli by tam rodinu, která by jim to tam opravila, protože můj manžílek je hrozně šikovnej na ručičky a takový věci ho moc baví ( narozdíl od jeho maldšího bratra, kterej je línej jak buk a byl teď celej rok 2009 na pracáku - od ledna konečně maká a v tom je právě ten kámen úrazu ). Tchýně je strašně uplá na Románka ( což je ten bratr ), je šíleně rozmazlenej, usmrkatej parchat, kterýmu jen vše prochází. Mě by se taky líbilo asi ležet celej rok na gauči u televize, aby mě matka nebo babka obskakovala, matka za mě platila bydlení, mobil atd. Když už si teď teda konečně našel tu práci, tak se mi ulevilo - konečně není doma, taky něco dělá, když už teda nic nedělá doma. A tchýně? Ta mu za celej ten rok nic neřekla. Kdyby Michal ( mů manžel ) byl tak dlouho na pracáku, tak už na něho řve, že je neschopnej....Ještě včera odpoledne jsme se dívali s manželem na byt a volali jsme do realitky a domlouvali si termín , kdy se půjdeme na bytečky podívat. Byla jsem strašně natěšená, v sedmým nebi....Těšila jsem se a představovala si, jak konečně budeme sami, jak se nám třeba podaří to mimi, když budeme mít klid....a ejhle: večer dojdu z práce, Michal akorát pokládal mobil na stůl a už jsem z jeho tváře vyvodila, že je něco špatně a že je úplně mimo,tak jsem se ho zeptala, co se děje....No a teď to přijde holky Jo? Představte si, že mu volala matka, že jí volal "románek" , že ho vyhodí asi z práce, a protože by to Románek neutáhl ten byt, v kterým teď jsme ( je to třípokojovej byt a platíme cca 7 tisíc měsíčně na třetiny ) a bude asi chudáček zase pěkně dlouho na pracáku, tak že se žádnej byt kupovat nebude, že tam s Romanem budeme bydlet , dokud se nepostaví na vlastní nohy, že přece nemůžeme utýct a nechat ho v tom !!!!! Holky , já myslela, že to se mnou padne na zem....Tak my bysme se měli s manželem někomu podřizovat? Když Roman pro nás nikdy nic neudělal? Chápete to? My celej život na něho budme muset brát ohled a nikdy nebudeme mít snad svoje soukromí jen proto, že ten debil ( s prominutím ) nechce pracovat? Holky, já nevím, co mám dělat...jsem z toho fakt zničená...s tchýní se o tom bavit nemá cenu, vlastně bych vypadala jako nevděčník, že kmám být vůbec ráda, že nám něco takovýho nabídla.....navíc tchýně je tvrdohlavá a nikdy v životě by nepřiznala, že Romana blbě vychovala, a že se ho ve všem zastává, omlouvá ho a ospravedlňuje a , že Michal je na všem pak bitej....Všechno jim doma opraví, pomůže, stačí jen , aby matka luskla prsty a Michal udělá, a kdo je nakonec ten špetnej, on? Opravdu...pro dobrotu na žebrotu.....Jsem z toho smutná, manžel taky.....s matkou se pohádal a nebaví se s ní.....včera jsem sna d křičela přes celej panelák, co je to za kr...u ta jeho matka, ani nedutal, jen přikyvoval...On to moc dobře ví jaká je, a vidím to na ně, že díky tomu, že Romana celej život ona zviditelňovala, tak on má snížený sebevědomí a snaží se to nějak teď dohnat..Je mi ho líto....

No tak sjem se parádně vykecala :grinning:
29. led 2010 v 10:31  • Odpověz
drdni tak to koukam ze mate fakt vesele, ze vam tchyne narizuje s kym mate bydlet - to snad neni mozne... tak proc nejde bracha k nim? kdyz by sam ten byt neutahl a vy tam nebyli tak at jde k mamince, ne? .-)
29. led 2010 v 10:42  • Odpověz
drndi: téééééda to je příběh :confounded: asi by mě brzo kleplo v takový situaci a bydlet s někým takovým.....no a musím říct, že takovou skvělou možnost jste měli, znělo to fakt nádherně. Ale co nechápu je, proč teda nejde Románek bydlet k nim? ať si ho maminka vezme domů, když chudáček zase nebude mít prácu a může se o něho pěkně starat 24 hodin denně, ne! No tohle fakt nechápu. Navíc je fakt, že ty ceny bytů v Brně jsou šílený a co takhle najít si byt někde v okolí Brna tak do 20 km, to by mohly být levnější, ne.
29. led 2010 v 10:45  • Odpověz
Maxi, no po svatbě dala tchýně Romanovi tenhle návrh, ať jde bydlet k ní, že tam má u nich volný pokoj ( navíc by se tam měl jak prase v žitě )....A ojn řekl, že nechce, že se chce postavit na svoje vlastní nohy. opravdu vtipné! Tak se na vlastní nohy stavěl rok na úřadě práce :angry: Podle mě nechtěl ale z jiného důvodu - tchýně tu jeho slečnu nesnáší, a on by ji neměl kam vodit.....takže v tom je ten problém....Protože tenhle kluk se na svoje nohy nikdy v životě nepostaví, matka mu bude celej život utírat sopel u nosu :grinning:
29. led 2010 v 10:45  • Odpověz
popellko, jojo je to sice levnější, ale zase bysme víc projezdili...za ybt sice ušetřili, ale pak projezdili majlant :unamused:
29. led 2010 v 10:46  • Odpověz
no prave jestli je to takovy pripad tak ten nikdy sam bydlet nezvladne...ale proc byste s nim meli z povinnosti bydlet vy? to fakt nechapu - kdyby to byl jeste tvuj bracha tak pochopim ze bys mela ten pocit ze se o nej treba musis starat,ale takhle mas fakt svatou trpelivost
29. led 2010 v 10:47  • Odpověz
uff...tak to je mazec drndi :confounded: .....my máme v Pv dvoupokojáč a platíme taky 7.000,- a řeknu ti raděj ho budu platit na půl a mít soukromí a čisto než se starat ještě o takovou vyžírku a mít nervy v kýblu :angry:
29. led 2010 v 10:49  • Odpověz
No asi nám nic jiného nezbyde než si tu hypotéku vzít, což mě dost ale sere! :angry: Tchýně bude totiž vždycky dělat vše jen pro to, aby se měl dobře jen Roman , a na nás nebude nikdo brát ohled.
29. led 2010 v 10:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.