• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
a ten byt ve kterem jste vsichni 3 je ci? proc mu normalne nereknete at si najde neco sveho? vzdyt nejakou malou garsonku by sam mohl utahnout kdyz nechce domu k mamince a chce stat na vlastnich nohou - tak at se na ne konecne postavi, ne?
29. led 2010 v 11:00  • Odpověz
drndi: no budete muset, jinak tahle situace nemá řešení :confounded: a to říkali, že ceny bytů půjdou dolů :rolling_eyes:
29. led 2010 v 11:00  • Odpověz
no jo nespravedlnost světem vládne :unamused: ....ale zase budete ve svým a dokážete to sami a můžete potom všechny poslat někam...
29. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Ten byt je tchýně a jednou ho přepíše na Romana, takže to bude jakoby dědit....takže ho vyhodit nemůžeme, on si je sakra jistej tím, že na ten byt nemáme nárok
29. led 2010 v 11:03  • Odpověz
hmmm tak to mate fakt blbe :angry:
no ale ja bych na to asi nemela nervy a uz davno byla nekde v najmu
29. led 2010 v 11:06  • Odpověz
tak v takovým případě by tchýně měla dat jemu byt a vám prachy nebo on by vám měl dat prachy z toho bytu jakoby.....no fakt ať žije spravedlnost. A jinak jsem se hned mrkla na realitky a dají se sehnat byty 2+1 i do 1,5 mil. ale taky záleží v jaký je to části Brna, že. Já vím, je to na prd s tou hypo, ale už to bude jednou provždy VAŠE a budete mít klid :wink:
29. led 2010 v 11:06  • Odpověz
to je fakt nespravedlivý :angry: .....já jsem zastáncem toho že pokud mám dvě děti tak budou dělit na půl pokud tři tak na třetiny ap. a né že jednomu dám všechno a druhýmu nic...
29. led 2010 v 11:07  • Odpověz
je to dobry ze asi v kazde rodine je jeden sourozenec kteremu vsechno prochazi, u nas je to bracha, nejde to do takovych extremu jako u vas, ale jak se v nem tatka vidi a co vsechno mu projde to ziram, uz si umim predstavit jak to jednou bude, ja s druhym brachou budem ti kteri se budou o rodice starat a starsi bracha prijede a bude to vzdycky slava a budou z nej cely pryc :confounded:
29. led 2010 v 11:08  • Odpověz
drndi a tvůj manža má jako voják příspěvek na bydlení ne tak by to s tou hypotékou třeba nebylo tak hrozný :wink:
29. led 2010 v 11:09  • Odpověz
mmaxi brácha je asi prvorozenej co?
29. led 2010 v 11:11  • Odpověz
drndi - to máš teda povedenýho šváru, to ti teda povím :frowning2: tyhle floutky nesnáším, co dokáží paratizovat na druhejch, zejména příbuznejch a hlavně na svý vlastní mámě :frowning2: dostal by přes hubu, že by si to dlouho pamatoval. Bohužel chybou tchýně je, že ho nikdy nenechala v tom vymáchat, takže ví, že mu to vždycky projde a mám se postará. Mrzí mě, že to odnášíte vy dva s manželem, asi bych na to neměla nervy a pokud by to bylo aspoň trochu možné, opravdu bych se koukla po vlastním bydlení i za cenu toho, že se na nějakej čas zadlužíte. Bude to jednou pro vždy vaše, nebude tam nikdo bydlet, s kým bydlet nechcete a nebudete muset poslouchat, že díky někomu bydlíte a projevovat vděčnost. Hypotéka se dá zvládnout, sic to je někdy odříkání, ale dá se to... držím palce, ať to co nejdřív a bezbolestně vzřešíte. Jéžís, já bych toho Romana ztřískala...
29. led 2010 v 11:12  • Odpověz
drndapetka:no jo no tchýně, u nás byl zas trochu jiný problém, bála se že sama nedá 2+1 tak prvni byla dohoda že my koupíme 1+1 a ona tam půjde a my do jejího, bylo super 1+1 ale pořád se jí něco nehodilo, a díky tomu že se pořád nemohla rozhodnout, tak skoro po roce, kdy ty byty šli hodně nahoru, jsme to vzdali a koupili si svůj 2+1 a máme klid
29. led 2010 v 11:14  • Odpověz
Zebraf, já taky, kdyby se mi včera ukázal na očích, tak ho vlastnoručně uškrtím :angry:
29. led 2010 v 11:16  • Odpověz
Ahoj holky, konečně pátek, co? Nestíhám moc dočítat, tak jsem to vzala letem světem a jen jsem zaznamenala mmaxi, že je 1DC a drndička, že měla nějakou depku...

**************************************************************************************
HOLKY, MÁM TEĎ HODNĚ PRÁCE, TAK BYCH VÁS CHTĚLA POPROSIT, ABYSTE MI PSALY ZMĚNY JAKO 1DC, //, NOVÉ KONTROLY A COKOLIV, CO CHCETE DOPLNIT DO TABULKY DO INTERNÍ POŠTY, PROTOŽE VÁS NĚJAK TEĎ NESTÍHÁM ČÍST. A KDYŽ SI VŠIMNETE, ŽE TO NĚKDO NAPSAL SEM, TAK HO NA TO PROSÍM UPOZORNĚTE, NEBO MI TO ZA NĚJ POŠLETE DO IP NĚKTERÁ Z VÁS. :wink:

Snadno pak něco přehlídnu. Ale jinak se budu snažit sem chodit, protože mě to tu s vámi baví, ale pro mě stejně jako pro taurusenku je tohle období prací nad prací... :unamused:
***************************************************************************************
29. led 2010 v 11:17  • Odpověz
drndi - to se ti ani trochu nedivím. zmetek jeden :angry:
29. led 2010 v 11:17  • Odpověz
No a teď jsem holky konečně dostala odvahu a vzla jsem telefon, že konečně změním doktora. No a první doktorka mě hned odzbrojila s tím, že pokud nejsem nějaká rodiiná známá její pacientky nebo nebydlím v části Brna, kde má ordinaci, tak mě bohužel musí odkázat na jinou paní gynekoložku. Tak jsem měla tip ještě na jednu ( prý šikovnou ) a té se už 2 hodiny nemůžu dovolat ....přitom má dneska normálně ordinovat....Já mám to teda smůlu, fakt.....Nějaký divný období, nic se nedaří a nervy pracují :rolling_eyes:
29. led 2010 v 11:18  • Odpověz
drndi tak to je pešek ale neboj určo tohle divný období brzy skončí a přijde už jen to lepší :wink:
29. led 2010 v 11:21  • Odpověz
jelly : jojo bracha byl 7let jedinacek tak to na nem zanechalo nasledky :grinning: u nas ho tatka taky nenecha aby dostal od zivota lekci, hned by se pak zacal chovat jinak...

drndi: no koukam ze "den blbec" pokracuje :angry: v takovyhle dny bych nejradeji nekam utekla, hodne daleko a tam si jen sedla a brecela a brecela ... ale neboj i to nejhorsi obdobi jednou skonci
29. led 2010 v 11:25  • Odpověz
.... jen se ho musis dockat .... .-)
29. led 2010 v 11:26  • Odpověz
Opravdu úžasný, jak to v životě chodí.....jak na houpačce....člověk je šťastný a pak najednou BUM...a všechno se začíná srát :rolling_eyes:
29. led 2010 v 11:31  • Odpověz
drndi: a nemá zrovna dneska ta druhá doktorka třeba volno? když jsou ty pololetní prázdniny, tak třeba je s dítkem doma, nevzdávej to :wink:
já doufám a chtěla bych být k oběma dětem spravedlivá!!!!! protože všude je to stejný co pozoruju kolem atd. tak vždycky je jedno dítě (ať jsou dvě nebo tři) to nej, i když se to nedává třeba moc najevo, ale prostě to člověk vycítí
mažu na oběd
29. led 2010 v 11:32  • Odpověz
jj život není žádná pohádka.....ale všechno špatný je i kněčemu dobrý kdyby jsme byli pořád jen nahoře tak bysme si toho asi nevážili a proto se potřebujeme občas zhoupnout i dolů ale jak psala mmaxi i to nejhorší jednou skončí...
29. led 2010 v 11:36  • Odpověz
popellko nech si chutnat :wink:
29. led 2010 v 11:38  • Odpověz
Holky, tak pro zlepšení nálady vám sem musím dát vtip, který mě právě teď rozesmál: :grinning:

Přijde ráno žena do práce a zasněně se chlubí kolegyním:
"Teda, holky, já jsem tak nádherně unavená, mě se po včerejším večeru ani nechtělo vstávat. Představte si, po tolika letech manželství, to tedy bylo..
Nejdříve tříhodinová předehra, potom dvě hodiny krásného milování a pak si manžel se mnou ještě hodinu povídal....."

Přijde ráno její manžel do práce a říká kolegům:
„Chlapi, to byl zas včera večer......
nejdříve se mi tři hodiny nechtěl postavit,
pak jsem se dvě hodiny nemohl udělat
a nakonec jsem hodinu nemohl usnout......"
:grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 11:46  • Odpověz
já se pro dnešek loučím a mažu domů :slight_smile: ....mějte holky krásný víkend :wink: ...papipoo
29. led 2010 v 11:46  • Odpověz
chico: tak ten nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 v 11:47  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem zpátky z oběda :slight_smile:

drndi, tak to je teda fakt nezáviděníhodná situace. Ale pokud chcete mít klid, tak jediné řešení je jít do vlastního. My jsme tohle řešili v loni v dubnu, vypadalo to, že manžel bude bez práce, bydleli jsme ve služebním bytě. Tím pádem vidina jen mého platu a hypotéky byla fakt hrozná. Ale nedalo se nic dělat, šli jsme do toho s tím, že uvidíme, co nám život přinese... manžela nakonec nevyhodili (prodloužili mu smlouvu o dva roky - je zástup za mateřskou a kolegyně znovu otěhotněla), takže splácení zatím v pohodě a doufám, že to tak bude pokračovat i nadále. Protože platíme celkem 9 tis na splátkách a 4,5 tis za vodu, elektřinu atd. Ale jsem šťastná, že bydlíme sami, nikdo nám do bydlení nekecá a máme klid. Manžel má totiž podobného bráchu, já se s ním nesnesu a nevydržela bych takhle s někým, koho nemám ráda, žít... Pro nás byly těžké první 3 měsíce, pak jsme si na ty splátky tak nějak zvykli, usadilo se to a teď už to ani nijak nevnímáme...

držím pěsti, ať vše vyřešíte! hold tchýně bude nespokojená, ale to oni jsou vždycky :wink:
29. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
tak su zpátky z oběda a začalo mně tak bolet bříško - auau, nejradši bych si lehla k televizi :grinning: no ale to nic, jenom mrcha hlásí, že už přijíždí :grinning: :grinning: :grinning: naštěstí to mívám jen takový chvilkový, protože večer máme návštěvu a už se docela těším. Úplně mám chuť na vínko :dizzy_face:
29. led 2010 ve 12:41  • Odpověz
tak jsem tady,snažila jsem se co nejvíc dočíst a nestačila jsem se divit?!

drndi-to máš teda chudě povedenou rodinku,švagřík musí být vážně magor.Já být tebou bych se vykašlala na něj i na tchýni a šla do svýho.taky jsem koupili byt,celá moje výplata jde na hypotéku a ny inkaso,takže všechno ostatní táhne přítel.Je to o hubu,to je fakt a horko těžko to zvládáme už rok,ale rozhodla jsem se prodat st.pozemek,pže na domek by stejně peníze nebyly a snad se pak bude dařit líp.Taky by jsem mohl jít k mamce,máme velký dům,ale tam zatím bydlí ségra se švagrem,ten je hrozně náladový a moc ho nemusíme,takže to bych radši na konci měsíce střídala brambory s topinkama(k tomu zatím teda nedošlo)ale hlavně být ve svým.

popelka-jůůů,teď jsi mi taky udělala chuť na vínečko,s tím musíme večer něco provést :grinning:
29. led 2010 ve 12:49  •  snaží se  • Odpověz
k lásce k vínu se přidávám :slight_smile: a asi si dneska s manžílkem jedno načneme :slight_smile:
29. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.