• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj holky!
já se k lásce k vínku taky přidávám, mám teď zrovna hroznej absťák..
a nejradši bych si šla lehnout, je nějaký špatný tlak, jsem uplně tuháááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
tak jsem zpátky, místo oběda jsem si byla zaplavat... a k lásce k vínku se přidávám - včera jsme si večer načli na oslavu vysvědčení a ani jsme ho nedopili, tak na nás dneska ještě čekám. Mńam :slight_smile:
29. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
teda zebraf ty jsi sportovec :wink:
29. led 2010 ve 13:59  • Odpověz
hm taky bych místo oběda měla udělat něco pro svoje zdraví a taky postavu, ale když já mám to jídlo tak ráda :dizzy_face:
29. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
no co se tyka sportu, jak říká můj manžel, jsem cvok :slight_smile: no nemůžu bez něj být, to je moje závislot na endorfinech :slight_smile: ale teď už se tu láduju, sic kultúra stolování u compu nic moc :slight_smile:
29. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
jééé do máte dobrou závislost :slight_smile: to já mám zase na masu, bez něho bych nemohla žít, nemohla bych být vegetariánkou nebo tak něco :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
taky bych nemohla být vegetarínka natož veganka. Mám ráda sýry, maso i uzeniny, ale ty se snažím omezovat, i když taková klobáska k vínku :stuck_out_tongue_closed_eyes: . a další co miluju je sladký, ale to se snažím kontrolovat s stošest. I když teď po obídku ke kafču by nějaká čoko hořká nebyla k zahození :slight_smile:
29. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
No, tak já mám sladké docela ráda, některé, ale teď ten náš bobista sladké skoro nesnáší...:stuck_out_tongue_closed_eyes:
všechno naslano.. což mi ale nevadí... někdy mu nejede ani ovoce :slight_smile:
29. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
jojo ta klobáska....hmmmmm to bych si taky dala říct, ještě lepší by bylo domácí uzený :dizzy_face: :grinning:
no a sladký si taky občas dám, ale spíš su na to slaný - když někdo něco slaví, tak nemusím mít ani dort, ani zákusky, ale miluju chlebíčky :dizzy_face: :grinning: jenže u nás to není nikdy jenom o chlebíčkách, takže ty zákusky si dám potom :grinning:
29. led 2010 ve 14:34  • Odpověz
ahoj holky..

tak se hlásím po včerejší kontrole. ČEKÁME TOMÁŠKA! - v květnu nám tudíž přiletí čáp, tedy aspoň doufám....

a doufám proto, že včerejší kontrola nedopadla úplně na jedničku :frowning2: byli jsme na velkém UTZ, zkoumali nám jestli máme vše na správném místě, jak protéká krev srdíčkem, ledvinami apod.. vše naprosto v pořádku, jen pan doktor neviděl naplněný žaludek... manžílek říká, jestli to nemůže být tím, že dopoledne jsem zatím skoro nic nejedla - s tím to prý vůbec nesouvisí, protože miminko polyká plodovou vodu nezávisle na tom jestli najedená jsem nebo ne. říkal, ať se nelekáme že stát se to může (prý stejně je to i s močovým měchýřem), ale pro jejich klid a správnost vyšetření musí ten žaludek vidět naplněný, takže jdeme za dva týdny na kontrolu. že pokud je naplněný, tak vědí, že miminko správně polyká a trávicí systém funguje správně.
29. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
bliz: no to je krásný, tak to moc gratuluju k chlapečkovi :dizzy_face: :wink: :grinning:
a taky držím pěsti a věřím, že příští UTZ dopadl na 1* uvidíš, že jo :wink:
29. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
bliz: taky gratuluji ke klukovi :slight_smile: a neboj do priste se puclik poradne naloka aby mel plne brisko a udelal vam radost :slight_smile:
29. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
blizenko: moc a moc gratuluju, snad bude na příští kontrrole všechno v pořádku a malej Tomášek bude pěkně nacpanej!!!
29. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
popel, děkuji :slight_smile:

jsem z toho taková trošku ještě přešlá.. ale asi jako každej, kdo má strach o svoje dítě.. :sweat_smile:
29. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
blizenko, moc gratuluju k Tomáškovi, a určitě bude mít příště žaludek plnej vody až budou panu Dr oči přecházet!!:slight_smile: Všechno dobře dopadne!!:slight_smile::slight_smile:
29. led 2010 ve 14:52  • Odpověz
holky, fakt děkuji :slight_smile:
taky si moc přeju a doufám, že příště už to bude ok, kamarádka mi psala ať si takový "hrůzy" vůbec nepřipouštím, že by se mohlo stát to a to.. ona že když čekala na výsledky plodovky, tak to je taky šílený čekání, ale žádný černý a nepozitivní myšlenky si nesmím připouštět... kdybych něco takového chtěla, tak mě prosím holky "něčím praště!" :slight_smile: děkuji
navíc doma mi ještě manžílek říkal a uklidňoval, že kdyby nepolykal a nepapal, tak by přeci nepřibíral a nerostl ne. a navíc takový kotrmelce a kopance, co předvádí by taky přeci nezvládl s prázdným žaludkem. :grinning: :slight_smile:
29. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
neboj, všechno bude dobrý :wink: musíš myslet pozitivně
tak já už dneska valím, pěknej víkend holky papa
29. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
popel, pa a hezký víkend :slight_smile:
29. led 2010 v 15:02  • Odpověz
holky tak já běžím taky dom, přeji hezký víkend, pa :slight_smile:
29. led 2010 v 16:17  • Odpověz
Tak konečně se sem taky dostanu.
Drndi vaši nelehkou situaci vám nezávidim, ale asi nejlepší pro váš klid by byla ta hypotéka, je blbý, jestli v Brně jsou tak drahý byty. S hypotékou je život složitější, úroky jsou úděsný, strach o práci, zda-li se utáhne s mateřskou, ale bylo by to vysvobozující, když máte takové vztahy. A nebylo by opravdu to dojíždění levnější než drahý byt v Brně? My taky oba dojíždíme a nejen za prací, a kolikrát projedem autem majlant, že kolegyně co má manžela taxikáře se ptala, jestli taky taxikaříme, že tolik projedem benzínu, ale teď oba jezdíme autobusy, takže za oba denně 100,-.
Blíženko, gratuluji k chlapečkovi, Tomášek je krásné jméno, tak se jmenuje manžel :slight_smile: a neměj strach, příští kontrola bude v pořádku, budem na vás myslet.
Jinak u nás v práci se blíží pohroma, snad nedopadne nejhůř a nepřijdu o místo, hrozí zrušení našeho oddělení, protože se jim zdá, že najmout advokátní kancelář je snad výhodnější než vlastní zaměstnanci, o čemž pochybuju, do toho zrušení naší krajské pobočky a spadnutí pod druhou, prý "zatím" se nemáme obávat, ale jak dlouho to "zatím" se neví, v pondělí může být vše jinak.
29. led 2010 v 16:32  • Odpověz
blíženko: gratuluju k Tomáškovi - krásné jméno - kdyby se tak nejmenoval můj přítel, bylo by to mé top jméno pro chlapečka...a věřím, že všechno bude v pořádku, určitě bude malej na dalším UTZ pěkně nadlábnutej a bude mít plnej žaludek. Moc tobě i malýmu držím palečky.
29. led 2010 v 16:36  • Odpověz
pavca, chico: děkuji holky :slight_smile:

chico, už jsem v práci ani nestihla napsat, abys mi do tabulky zapsala tu další kontrolu - kontrolu na tom velkém UTZ máme 9.2. tak snad už bude vše ok... píšu radši i IP jak jsem si tu přečetla.
29. led 2010 v 18:11  • Odpověz
jinak s tím jménem jak píše chicolka, tak já to měla podobně. kdyby se můj manžílek nejmenoval Martin, tak by to u mě bylo taky nej jméno (jako vždycky bylo) jenže nechci dávat malému jméno po tátovi..
29. led 2010 v 18:13  • Odpověz
Tak u nás jméno bude po mě :grinning: , prostě na jiném se nedokážeme domluvit
29. led 2010 v 18:23  • Odpověz
Ahoj holky, tak se na vás jdu zas jen rychle podívat, poslední dobou vás nějak nestíhám :frowning2: ! Tak abyste si nemyslely, že jsem na vás zanevřela. To určitě ne! :wink:
Blizennko, gratuluju k Tomáškovi a držím pěsti na další kontrolu. Určitě to bude dobrý, neboj!!! :wink:
29. led 2010 v 18:58  • Odpověz
Ahojky holky zdravím :slight_smile: jak se máte při pátku

Chico poprosím o změnu v tabulce kontrola 16.2. a 3.2 zrušit protože jsem u paní doktorky skončila dneska měla jsem bolesti v briše a byli to jiné než znám křeče od střev které mě dost trápí. tak jsem se rozjela k paní doktorce a ta mě uklidnila že to byli střeva a že naše miminko je ok. pohybuje se a akce srdeční je pravidelná. a určila nám kontrolu na 16.2 že teď ve středu by bylo brzy.
blizenko gratuluji k chlapečkovi a na příští kontrolu držím moc moc palečky :slight_smile:
29. led 2010 v 19:00  • Odpověz
hedik: super, že to dopadlo dobře a že se má prcek k světu. Jinak prosím, prosím, moc vás teď nestíhám, takže změny ohledně tabulky prosím psát i do IP. Mám teď hafo práce a už vás tolik nestíhám a můžu pak něco přehlídnout. :wink:
29. led 2010 v 19:31  • Odpověz
hedik, to je dobře, že je vše v pořádku.
Jinak zdravim při sobotě. Už mi ten sníh leze krkem. Jsme v bytě jako v bunkru, máme podkrovní se střešníma oknama a na střeše je požehnaně sněhu (snad střecha vydrží) a hlavně i na oknech, nejde sem světlo, teď jsem se ho snažila trochu sundat, ale půl mi napadala do bytu včetně na gauč a jak je těžkej, tak mi nejde odhrnout a manža je v práci.
30. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
Ahojky holky zdravím při sobotě
chtěla jsem se zeptat neznáte někdo takovou tu pověru o šátku jak se podle něj určuje pohlaví miminka? mamka to totiž na mně vyzkoušela a ví výsledek a nechce mi ho říct :unamused:
30. led 2010 v 18:11  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Hedik, to neznám se šátkem, ale s prstýnkem. Jsem ti moc nepomohla, viď? :grinning:
31. led 2010 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.