• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahojky Lulii i tak děkuji mamka už mi to prozradila ale že neví protože jsem nestála ale seděla jsem tak uvidíme necháme se překvapit :grinning:
31. led 2010 v 09:35  • Odpověz
ahojky všem,
a na co to víc vypadá, hedik? Já neznám vůbec žádné pověry na určování pohlaví, tak až to bude aktuální, tak mi je prozradíte :slight_smile: .
Dneska na ty hory sněhu svítí i sluníčko. Mohlo by něco odtát aspoň z těch oken.
31. led 2010 v 10:26  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem po týdnu zpět z Alp, bylo tam fakt krásně. Strašně jsme si to užili, počasí bylo parádní a jsem krásně odpočatá (tedy jen psychycky, protože mě bolí celé tělo z pokusů o snb :grinning: Dám pak něco mlo na FB, abyste se mohly taky pokochat.
Asi vás teď nestihnu dočíst, bez mučení přiznávám, že je toho nějak moc :sweat_smile: tak co nějaké shrnutí toho nejdůležitějšího? Předem díky té, která se obětuje.
Chicolko, u mě prosím KONEČNĚ můžeš smazat tu nesnažilku, na horách jsme to tak nějak už přestali hlídat. Tyjo, já úplně zapomněla, jaký je to naostro vzrůšo :grinning: :dizzy_face:
31. led 2010 v 11:45  • Odpověz
Ahoj holky, jdu na vás nahlédnout, co nového? Těhulká žádná zatím? Teda ten leden byl pěkně neplodný měsíc. :angry:

Zlabi, super, byla jsi v Alpách, to muselo být supeeeer :wink:
31. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
Bliženko, gratuluji k chlapečkovi, a neboj určitě bude mít příště žaludek plnýýý chutné vody :grinning: Asi prďolka zrovna neměl žížu no. Ti doktoři hned každého musí strašit. :wink:
31. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
Pavci, držím pěsti s tou prací, v dnešní době přijít o práci není zrovna lehká záležitost. Tak ať to dobře dopadne.
31. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj holky,

zlabi...s radostí tu nesnažilku smažu. Je to super, viď? Taky jsem to tak měla po tý uree. No bezva!!! A týden v Alpách musel být taky paráda! Tak ještě že sis to užila. Na snb bych to neuměla, takže bych byla celá modrá. Těšim se na fotky na FB. :slight_smile:
31. led 2010 v 15:51  • Odpověz
Jé chicoolko ahoj,

představ si, co se mi stalo........Jela jsem s mým přítelem v pátek do Plzně kvůli mojí práci (jel se mnou na výlet) a nějak jsme tam zkejsli, že došlo k tomu, že tam nakonec přespíme. Kdybys byla na koníku, tak se tě okamžitě zeptám, ať nám poradíš, kde přespat a kam si jít aspoň na chvilku sednout. A ty nikde :grinning: No zrovna by ses mi hodila. Pak jsme nějaký ten hotel našli :wink: Holky, já jsem zrovna ten den měla ovulaci a kdyby se povedlo, tak jsme si přivezli mimi z Plzně :grinning: :grinning: A bylo to úplně úžasný, neplánovaný, nic jsme s sebou neměli, prostě jsme si to užili víc než kdybysme to plánovali a to se říká, že takhle se to většinou povede. No kéž by to tak bylo :slight_smile:
31. led 2010 v 16:00  • Odpověz
lulii: jůůůů, fakt jsi tu byla? Tak to je dobrý. Hele, ale ani nevim, co bych ti poradila za hotel, přítel tuhle taky po mě chtěl poradit, kam má ubytovat kolegu a já vůbec netušila...ale rozhodně bych ti poradila, kam zajít posedět. To by bylo krásný, kdyby jste zadělali na mimčo tady...a je to fakt - takhle neplánovaně by to mohlo vyjít...tak se necháme překvapit. :wink: A kde jste tedy nakonec přespali?
31. led 2010 v 16:04  • Odpověz
Nakonec jsme přespali v hotelu Plzeň, tuším že to bylo ulice Budilova. A plánovali jsme si zajít na pivečko do toho PUBu, kde si točíš pivečko sama, bylo to od hotelu kousek, ale nakonec jsme se na to vyprdli a zůstali jsme v hotelový restauraci.
Já jsem začla Plzeň úplně "nenávidět". Jsem tam tak 3-4x do týdne a už mám toho po krk. Mám pocit, že jí zachvilku budu znát líp než moje rodný Budějce, jezdím totiž po celý Plzni sem a tam, křížem krážem:grinning:
31. led 2010 v 16:09  • Odpověz
lulii: jojo, hotel Plzeň tuším, kde je, ale neznám ho... No Pub je super, ale ještě že jste se tam nevydali, ono byste asi takhle bez rezervace dost těžko chytli místo, je to tam obvykle v pátek a sobotu pěkně natřískaný. A co prosímtě v Plzni tak často děláš? To, se ti nedivím, že už ti to leze krkem. Ono to sem z Budějek je docela pěkná dálka, takže to musí být pěkný opruz :wink:
31. led 2010 v 19:21  • Odpověz
No to mi povídej, 2,5 hodiny tam a 2,5 hodiny nazpátek. Mám tam pracovní záležitosti ohledně jednoho týdeníku a teď tam budu skoro pořád. Ještě tak 2-3 týdny. Hrůza děs :unamused:Ale jinak se mi tam líbí, kdyby se to netýkalo práce :grinning: Bylo by to fakt super, kdyby se nám tam podařilo počít naše vysněné miminko :dizzy_face:
31. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
bréé pondělní ránko :slight_smile:
1. únor 2010 v 07:46  • Odpověz
Dobré ránko, tak jaký byl víkend?
1. únor 2010 v 07:55  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Tak nejdřív odpovím Medan: Víkend byl fajn, v pátek H. na mecheche v Litoměřicích, měli 18 let od matury tak se sešli, prý to bylo fajn - no já si docela užila, že Pepča šel spát v sedm, já až ve svých obvyklých deset, tak jsem si tu tak vegetila. V sobotu přijel k obědu, pak šli s Pepčou na stráň, já zatím udělala k večeři žemlovku... Pepča teda v sobotu nemohl usnout, zabíral skoro dvě hodiny a pořád putoval k nám... A teprv včera jsem zjistila, že v sobotu byl úplněk...

A včera? Včera dorazila kamarádka co mi šla za svědka, po roce jsme se viděli a bylo to moc fajn, pokořili s Honzou skoro celýho Jamesona (moct pít já tak flaška položila život celá :grinning: ) a obecně to bylo moc prima. Takže asi to byl náš víkend :slight_smile:
1. únor 2010 v 08:00  • Odpověz
pepibubu:tak to já nevím co se se mnou děje, v so jsem se těšila jak malá, že konečně koupíme postýlku, měla jsem přes net vyhlédnutou v Ikei, osobně byla děsná, tak se pak jelo jinde a byla jsem posedlá že postýlku v ten den prostě chci, nakonec se koupila, manža ji postavil a já dostala totální depku, že nejsem na dítě připravená a co budu dělat že to nezvládnu a nějak se mě to pořád drží, ach jo.
A včera mi psala Kámoška týden přenášela a včera konečně porodila holčičku :grinning:
1. únor 2010 v 08:04  • Odpověz
Medan he he he :grinning: Nesměju se tobě, ale tomu že jsem měla včera podobnej záchvat, že nevím jak ty dvě děti zvládnu když občas mám problém s jedním, bůůůůů :grinning: a H. mi ještě dorazil, to jsem si všiml že občas jsi na Pepu hnusnější než bys musela, on je prostě třeskutě upřímnej a občas na facku :grinning:
1. únor 2010 v 08:08  • Odpověz
ahoj holky, přeju krásné pondělní ráno :slight_smile:
pepi, medan - koukám, že včerejšek byl ve znamení pochybností - napadlo mě totiž to samé, jestli jsem opravdu připravená na druhé dítě a jestli ho chci...
1. únor 2010 v 08:12  • Odpověz
Dobré ránko děvčátka... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já se asi potentím radostí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Koukněte ke mně do albíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2010 v 08:14  • Odpověz
Bré ránečko holky, musím makat, tak vás jen zdravím :slight_smile:
1. únor 2010 v 08:15  • Odpověz
Syll, ještě nikam nechoď ať nepřijdeš o skvělou zprávu :slight_smile:
1. únor 2010 v 08:16  • Odpověz
Chikoola, já si to myslela, to je supéééér, tak se opatruj beruško, moc moc moc ti to přejuuuuu, a papej listovku a radím vitamin E proti potratum.!!! Jsi šikulka, krásné čarečky, jůůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
CHICOOLKO - to je bobma, veliká gratulace - já jsem to věděla a tipovala jsem tě, že budeš jedna z prvních :slight_smile: jupííííííííííííííííííííííííííííííííí
chico - mám takovou radost :slight_smile:
1. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
pepi, vidím, čumím, hledím, je to bombááááááá, ale dnes je únor, tak v lednu fakt žádná nová těhu nebyla :slight_smile: , ale to nevadííííííí :slight_smile:
1. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
Chikoolka, máš stejnou čárku silnou jakou jsem měla jááá poprvé taky :slight_smile:
1. únor 2010 v 08:18  • Odpověz
Holky, ve skutečnosti je ta druhá čárka nádherně silná, ale fotila jsem to v půl šestý ráno s bleskem...ale ta čárka není duch, je krásná jako vymalovaná

zebrafko: já vím, žes mě tipovala jako jednu z prvních, a je to tak

syll: listovku papkám už přes rok a vitamín E jsem taky začla, vím, že ho doporučuješ

pepinko: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2010 v 08:19  • Odpověz
Chicoo, tak i veřejně, gratuluju, jsi opravdu šikula tak jak máš v přezdívce :slight_smile: Drž se, bašti vitamínky a nechej se obskakovat!
1. únor 2010 v 08:19  • Odpověz
Chikooo, já mám radost jak blááázen, a teď jen potvrzení od doktůrka :slight_smile: já se těším, až budeš mít fotečkuu :grinning:
1. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
takže tohle pepinka věděla už minulej tejden, nebo aspoň tušila :slight_smile:
1. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.