• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
syll: nojo, ale je to v lednu zadělané...dřív jsem testovat nechtěla, ale když už i včera přítel hladil bříško a říkal, že už ví, že čekáme, tak jsem se ráno odhodlala...a pak jsem brečela radostí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
Jo a tramtadadáááááááá !!!!! Fanfára pro zlatou medailistku roku 2010 - naši milou chicoolu!

A aby to neměla tak bezpracný, tu medaili, tak čekáme, že za chvíli napíše: Na potvrzení jsem objednána na: .... :grinning:
1. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
chico - to je dojemný :slight_smile:
1. únor 2010 v 08:23  • Odpověz
pepi: jojo, na potvrzení se objednám ve čtvrtek, kdy jdu doprovodit ségru na kontrolu a moje gyndr je jen přes chodbu...takže tam rovnou skočím se objednat...
1. únor 2010 v 08:23  • Odpověz
chicoo, ona nemá telefon? Já po výherním testu se nemohla dočkat osmi hodin až budu moct zavolat :grinning:
1. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
chicoo, takže termín je někde konec září začátek října?
1. únor 2010 v 08:25  • Odpověz
chicoola:to je super, moc gratuluji :grinning:
1. únor 2010 v 08:26  • Odpověz
pepi: asi spíš říjen, ségra je těhotná o 14 dní dřív a má termín 20.9....takže já už padnu do října. Ty myslíš, že už mám volat? Vždyť jsem asi tak ve 4tt...
1. únor 2010 v 08:26  • Odpověz
Jůůůůů, já jsem si tam dala tt, ježííííš, to je nádhera...
1. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
chico - medailistko, určitě volej, oni tě stejně objednají tak za 3 týdny, aby už bylo vidět srdíčko abys dřív neplašila

Já volala 21/9 a objednali mě na 8/10 a to už srdíčko bylo (nebo bilo? :grinning: )
1. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
chicoo, vypadá to vážně nádherně :slight_smile: :dizzy_face: Přeju to všem holkám, kterým se podaří, ale tobě tak nějak ještě o chlup víc... :grinning:
1. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
Chico!!!!! Gratuluju moooooc, ať je vše v pořádku, tak jak má. :slight_smile: :slight_smile:
1. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
chico - na http://www.merenibt.xf.cz/index2.html v Pomucky/Vypocty jde zadat termin ovulace a dle toho ti to priblizne spocita, kdy uz by bylo videt srdicko, jak bije :slight_smile:
1. únor 2010 v 08:32  • Odpověz
pepí: děkuju :dizzy_face: zavolám tam tedy...ještě jsem ti písla IP :wink:

pavczo: děkuju...
1. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
zebrafko: jojo, ty stránky znám, až se trošku vzpamatuju, tak to spočítám...já jsem jak v extázi...to je síla

Jo a holky, sranda je, že ms byla 1.1. a pozitivní testík 1.2. :slight_smile:
1. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
Chico gratulujuuu :dizzy_face: :dizzy_face: .....jsem si myslela že brzy ségru doženeš :wink:
1. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
a s pepi vás od sebe dělí 20 týdnů, takové krásně kulaté číslo :slight_smile:
1. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
chicoo, ale já tě jdu "sprdnout," jak to že ses zatím nepřepsala v tabulce? No jo holt kovářojc kobyla, co :grinning:
1. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
pepi: užžžžž jsem tam :wink: A že mi to tam sluší :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
no je to moc pěkněj pohled na tabulku, kde nás snažilky opustila chicoo a přemístila se nahoru :slight_smile:
1. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
a holky taky mám dobrou zprávu, moje malá neteřinka váží "už" 1200gramů, doktoři ji strašně moc chválí, jak je šikovná. a už jí jde 4.týden... ťuk, ťuk.
1. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
zebrafko: děkuju...tys to říkala pořád, co? To je sranda... :slight_smile:
1. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
Zebrafko, tak vidíš, to už bude s neteřkou taky dobrý... A vůbec, jak se princezna jmenuje?
1. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
zebrafko: tak to je úžasná zpráva, pěkně to všechno dohání :slight_smile:
1. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
chic vidíš a to ses bála jak na novej, tak po celej. To je super, že to tak neni.
Zebraf to je krása, tak ať jen dál roste, je to šikulka.
1. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
je to Karolínka :slight_smile: minulej tejden ségra udělali první fotky, tak jsem ji viděla - takovej malinkatej andílek, jak jsem ji viděla, tak mi vyhrkly slzy dojetím...
1. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
Zebraf, tak to se nedivím... :slight_smile:
1. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
ale zpátky k chicoo, dneska si zaslouží veškerou pozornost ona :slight_smile: takže se optám, chicoo, tys to tušila, že to tenhle měsíc klaplo?
1. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
a věřím, že chicoo rozjela novou přilivovou vlnu těhulek... :slight_smile: teď tu celých pět týdnů žádná nebyla a teď bude přibývat jedna za druhou :slight_smile:
1. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
zebrafko: bylo to komplikovaný, napřed jsem měla silný pocit, že jo, pak jsem byla skálopevně přesvědčená, že ne. Fakt! Až o víkendu, kdy už začal i přítel, který celých 8 měsíců snažení nic neříkal, tak najednou, že už čekáme, tak jsem začla mít pocit, že by to mohlo dopadnout dobře. No ale holky, jednoznačně za to všechno může studánka, kam chodíme pro vodu, kdo se z ní napije, do roka otěhotní a my jsme jí na štědrý den, když jsme se tam šli projít a dát zvířátkům jablíčka, tak jsme jí prosili, ať nám pomůže k miminku. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.