• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Holčiny, jdu se přemístit z domova do práce, tak se tu zatím mějte.
28. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
zlababa: náádhera!!!! Velká gratulace!!!! :wink:
28. srp 2009 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj přeji krásné páteční ráno

Ještě jednou gratuluji Žlababce ,ty čárky jsou uplně ukázkové.

Jinak já stále nic nevím. Včera večer mě bolelo bříško tak mi to nedalo a měřila jsem teplotu a byla jeno 36,9 ( a to měla být večer vyšší něž ráno ) takže jsem to samozřejmě obrečela :frowning2: :frowning2: , ale ráno mi to nedalo a měřila jsem znovu a byla zase 37,2 já už vážně nevím co si o tom mám myslet. Potřebovala bych sama k sobě nějaký návod. Myslíte že je možné že bych byla těhu , nebo spíš ne ??? Testit budu až v neděli, protože kdyby tam teď byla zase jenom jedna už bych to nedala :angry: .Byla jsem smířená že tento měsíc nebude nic, moc jsme se netulili teda nálada by byla ale síla ne, měli jsme moc práce a jak lehli do postele tak usli. Ale z tohodle už mám hlavu jak pátrací balon a nemůžu se na nic soustředit.
Jinak se omlouvám vím, že řeším toto každé ráno ale jsem z toho už pomalu na prášky
28. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
Baji krásnou dovolenou
28. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
Janulkov, s tou teplotou je vážně divný. Večer by měla být vyšší než ráno. Alespoň u mne to taky tak funguje. Každopádně, dokud není menstruace, tak je šance, že těhu jsi. Akorát ti to nechce ukázat testík. Zkus ho, jak píšeš, v neděli a pokud nic, zkus se objednat k doktorce. A neomlouvej :rolling_eyes:. Od toho tady ta diskuze a my jsme :wink: .
28. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
K doktorovi jsem objednaná na čt v 16.3 , pojede se mou i přítel že si prý pak zejdeme někam na dlabanec a pohárek se pořádně uklidnit ať to dopadne jak chce.
28. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
Krásné ráno, ještě jsem rychle nakoukla, Žlababka mi nedala spát :grinning: !!

Takže gratuluju, gratuluju, gratuluju to je supeeer první těhulka, Žlababko přeju strašně moc štěstíčka ať se nám v květnu představí malé žlababátko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: !!!!

A Janulko budu na tebe moc moc myslet aby to taky klaplo :dizzy_face: :grinning: !

Tak už fakt pa v neděli
28. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
janulkav: to se vůbec neomlouvej prosímtě, počkej, až se to tu rozjede, budeme to tu řešit všechny a od toho tu přece jsme, abychom se vzájemně podrželi a poradili si. :wink: Já tedy teplotám moc nerozumim, takže na mě víceméně mluvíš španělsky, ale ms ještě nedorazila, tak je to podezřelý. Vydrž do neděle a uvidí se. No je to šílený, jakou trpělivostí se musíme obrnit, ale nedá se svítit. :slight_smile:
28. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
janulkav - jestli se můžu zapojit do debaty: teplotu večer vůbec neměř, protože to nemá žádnou vypovídací schopnost - večer může být ovlivněna počasím, tvoji fyzickou kondicí, pohybem, stravou, čímkoli. Právě proto se má teplota měřit ihned po probuzení, protože to je jediný čas, kdy vypovídá opravdu o teplotě tvého těla. Takže jsi se včera stresovala zbytečně.

Dívala jsem se, že jsi už nějak 40 DC, je možné že došlo k ovulaci později a proto je test stále sněhobílý. Máš někde vývoj teplot pro tento cyklus? mrkla bych na to, přece jen už měřím docela douho :wink:
28. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
taurus, ten prográmwek ti ovu vypočítá sám, ale bohužel taky až asi den nebo dva po. bere jako směrodatný pokles a následně 3 dny zvýšené teploty. Ale ty to sama můžeš pojistit tak, že při každém poklesu na toho tvýho chlapíka skočíš :sunglasses: :grinning: a ten program ti to pak zpětně odsouhlasí.
28. srp 2009 v 09:30  • Odpověz
zlababa07: máš chybu v albíčku :wink: máš tam napsáno první test 27.8., druhý 28.7. (měsíc zpět)...hihi...ale jinak krásný testíky :wink:
28. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
chico, dík, to asi ta těhotenská demence :sunglasses: :grinning:
28. srp 2009 v 09:36  • Odpověz
zlababa07: těhudemence? Už takhle na začátku? :grinning: To spíš, jak jsi z toho byla rozrušená. :wink: Kdypak se objednáš k lékaři? Už nějakýho hledáš?
28. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
Janulko, tak to je fajn, že už jsi objednaná. Držím palečky, aby to dopadlo tak, jak chceme všichni a nejvíc ty :slight_smile: .

Žlabab, tak už jsem ten grafík vložila do svého alba. Koukala jsem se na těch stránkách do složky - calendar - a vůbec tomu nerozumím. Předpokládaný dny pro početí jsou od 26.-28.8., ale na 29. je tam uvedená možná ovulace. Tak jsem z toho jelen.
28. srp 2009 v 09:44  • Odpověz
Chico, myslím, že tak za 2 týdny, aby bylo vidět srdíčko. Zatím nevím, kam půjdu, zkusím jednoho, co mi řekl, ať zavolám v září a pak mám kdyžtak v záloze jednoho od mojí kolegyně z práce. Tak snad mě někde vezmou. Ale zatím se asi nepoženu, času dost :slight_smile:
28. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
Kebule já k té teplotě žádný grafík nikde nemám a ani ji neměřím pravidelně spíš jsem ji vždy měřila 2- 3 před MS. Já mám cyklus dlouhý 36 dní tak je fakt možný že to potrvá než se to na testíku objeví.

Těhudemence, tak to je dobrý na to bych se taky potom mohla vymlouvat :grinning: . Já mam hlavu dost děravou a přítel se mi směje že pak někde nechám mimi nebo psíka, prý to budou už dva úkoly na jednou - neřád jeden to si dovoluje dost :sunglasses:
28. srp 2009 v 09:45  • Odpověz
tak to by mohla být ta zpožděná ovu... snad se příští týden něco ukáže... ale teplotka vypadá slibně
28. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
hezké dopoledně všem :slight_smile:

zlababa: krááásný testík, už je to hezky vidět :wink:

janulka: pokud máš cyklus delší tak je dost možný že je ještě brzy na testování. vydrž a zkus třeba za tři dny.
28. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
blizennec: ahojky, tak hurááá pátek, co? :slight_smile:
28. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
chicoo: to mi povídej, tenhle týden byl šílený - zastupovala jsem jednu kolegyni, takže práce vlastně bylo skoro dvakrát tolik.. no naštěstí včera a předevčírem jsem stihla i koníkovat :grinning: co chystáš na víkend?
28. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
blizennec: já zastupovala kolegyni minulý týden a to jsem tu lítala jak hadr v průvanu, tento týden byl docela klidný, také jě to vidět mou aktivitou na koníkovi :wink:
Jinak na víkend ještě plány pořádně nemám. Ale přemýšleli jsme, že bychom si šli zahrát minigolf, pak nějaký výlet na kole a když bude hezky, tak bych se šla někam vykoupat. Co plánuješ ty?
28. srp 2009 v 10:30  • Odpověz
tak vámm to dnes tak strasne pomalu utííká. Já už se nemůžu dočkat až bude 15,3 a půjdu domu..Udelám si kávičku a půjdeme s psíkem večer na procházku. Do kanceláře mi už od rána svítí sluníčko a je tu na padnutí , nejradši bych sebou plácla někam k vodě a relaxovala.
28. srp 2009 v 11:04  • Odpověz
Holky, já mám naštěstí dneska veget. Práce už je vesměs hotová, tak se jen tak poflakujem. Ale o víkkendu mě nic moc zajímavýho nečeká, manža má pořád nechodící nohu a já asi budu muset začít malovat v ložnici, nebo tu rekonstrukci nikdy nedoděláme.
28. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
Akorát večer jdeme posedět s kámošema, tak aspoň k timu je ta noha v gypsu dobrá, nebudu si muset vymýšlet výmluvy, rpoč nepiju. Prostě řídím, abych toho chuděru manžílka jako vzorná manželka taky někdyy vyvenčila ne? :wink:
28. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
ahojky snažilky tak co je tu nového :slight_smile:
28. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
Mně to utíká pomaleji než včera, ale i tak to docela utíká.

zlababa07: hned, jak jsi napsala, že jdete posedět, tak jsem si řekla, co asi vymyslíš, že nebudeš pít. Tak je dobré, že si nemusíš nic extra vymýšlet. :wink: Ostatně ani jiná pořádná výmluva neexistuje. Max. si vymyslet, že jsi nemocná a bereš antibiotika.
28. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
blazenkaa: a kterápak ty jsi? :grinning: tebe v tabulce nemáme...
Co je nového? Máme jednu těhulku a jednu velice pravděpodobnou těhulku, které to ještě neukázal test. Dobrý skóre, ne?
28. srp 2009 v 11:13  • Odpověz
Zalab koukám jak umím že ti to vyšlo tak mooooooooooooooooooooo :slight_smile: ooooooooooooooooooooc velká gratulace
28. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
Žlababko už máš nějaké těhu příznaky ?
My máme jít příští víkend na oslavu narozenin a jelikož je to u nás na vesnici tak ještě nevím na co se vymluvím jestli se to potvrdí ( ale přemýšlela jsem o tom že mě bolí hlava a brala jsem si prášek ) , nebo vás napadá něco lepšího ?
Včera jsem doma řešili jak to řekneme u přítelových rodičů ? Mám z toho hrůzu nejsme spolu zase tak moc dlouho,...Moje mamka to už ví že se snažíme a že ta možnost tady je, ale nadšená zrovna nebyla teda alespon se tak tváří ale myslím že bude ráda. Pro obě strany to bude první vnouče
28. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
teda jesti to dopadne :slight_smile:
28. srp 2009 v 11:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.