• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
snad jo, popravdě si neumím představit čekat na // několik měsíců, případně dokonce i let.... Nevím jak bych reagovala.
1. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
pepi: četla jsi IP? Jinak doktorce se zatím nemůžu dovolat...
1. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
chicoo jdu na to
1. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
chico - teda to je zas tak dojemný, že už dneka podruhé musím zamačkávat slzu :slight_smile: moc, moc ti, tedá vám, to přeju, tak hlavně ať je všechno jak má a užíváš si pohodové těhotenství!!!!
1. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
ahojky holky, no teda to jsou pri pondelku same dobre zpravy :slight_smile:

chico: supeeeeeeeeeeer mooooc gratuluji k // tak vidis ze mrska nakonec nedorazila :grinning: :grinning: :grinning: a kdepak ze mate tu kouzelnou studanku ? .-)

zebraf: mam radost ze neterinka roste a drzi se :slight_smile:
1. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
Dobré ráno holky, nějak vás poslední dobou nestíhám :frowning2: ! V rychlosti jsem dočetla asi 2 stránky a co to čtuuuu???
Chicoolko, moc a moc ti gratuluju a držím pěsti!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To je krásná zpráva! :wink:
1. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
mmaxi: je to zázrak nejkrásnější. Studánka je tady kousek za Plzní a vodička z ní je strašně dobrá. :grinning:
1. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
ají: děkuju :dizzy_face:
1. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
Ahoj holky,

taky jsem tu jen na skok, nový měsíc začíná a práce nad hlavu :confounded:
chicoo: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc a moc gratuluju, to je nádhera, konečně už taky někdo prolomil tu hráz a může se skákat ze snažilek do těhulek
PS: já zase slyšela o kolíbce, který když se pokolíbá, tak by mělo přijít miminko, ale bohužel nevím ani kde je :rolling_eyes:
1. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
popellko: děkuju...culím se jak blázínek...už musím přestat neb přišel šéf, tak aby se moc nedivil :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
chico - to se ti nedivím, že se pořád culíš :slight_smile: myslím, že to musí být úžasný pocit :slight_smile:
1. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
chico na culeni mas dneska narok :grinning: vzdyt najit // musi byt jeden z nejkrasnejsich dnu v zivote, vzdyt ten velky zazrak se podaril a v brisku je novy clovicek :slight_smile: tak ted se jen radovat potichoucku aby se to stesti nevyplasilo a vsechno bylo jak ma .-)
1. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
jo tak to potvrzuju, najít // je super zážitek... Jednou jsem to zažila těsně před vánoci a jednou v září, a oboje bylo fajn :grinning:
1. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
maxi - no většinou to je ten nejkrásnější den v životě, na ten pocit čekám - když jsem viděla poprvé //, tak se upřímně přiznávám, že jsem vůbec nadšená nebyla a v tu chvíli jsem měla pocit, že se mi zhroutil svět :slight_smile: i když za pár týdnů to bylo jinak...
1. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
zebrafko tak urcite zalezi jak moc je miminko vytouzene .-) v urcitych situacich muzou treba // zaskocit
1. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
:slight_smile: první pozitivní test mě opravdu hodně zaskočil a překvapil :wink:
1. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
já to v obou (vlastně všech třech...) případech tušila... Jen to z těch dušiček nevyšlo, ale taky to tak mělo být....
1. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
Já jsem ani netušila, jak nádherný pocit to je. Fakt jsem se štěstím rozbrečela. A největší sranda byla, jak jsem to odkládala, napřed jsem si udělala snídani a pak jsem ho potmě nesla do kuchyně a najednou zírám a ona je tam i druhá. Já už zase čekala, jak to budu všelijak naklánět, jestli uvidím ducha a ona taková silná čárka...fakt krásná, na fotce je tak polovičně vybarvená. Prostě krása. Já jsem to kolem té čtvrté věděla, že to tam uvidím, ale když jsem se na to pak šla podívat, tak jsem se bála podívat. No krása...
1. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
Všimněte si, můj slovník se zúžil na slova krása, paráda, nádhera :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
chico - prostě a jednoduše je to krása, paráda, nádhera :grinning:
1. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
chicolko jak ja ti zavidim :sweat_smile: ale ze srdce ti to preju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to me se dneska jen zdalo o tom ze me vysel pozitivni testik, ten sen byl tak zivy ze jsem se rano probudila a chvilku jsem premyslela jestli jsem nahodou v noci nesla testovat - ale to ani nahodou nehrozilo - kdyz u me ted je mrcha :confounded:
1. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
chicoo, he he he to ti ta těhudemence začíná brzo :grinning:
1. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
Nic, holky, zatím se loučím, za chvíli mi přijde holčina na aj, tak to tu trochu poklidím aby se nelekla, a přijdu pak.
1. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
pepi: viď, taky jsem si říkala... :slight_smile:
1. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
tak holčina hned tak nedorazí, psala že je v čekárně u dr (už jen na kontrole zda je zdravá,) takže mě tu ještě chvíli mít budete. :grinning: Máte radost?
1. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
pepí: já jo !!! :slight_smile:
1. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
Tak jsem se rozhodla, že se k tý doktorce půjdu dneska objednat osobně...nechci tady volat před kolegy a nemám kam zalézt, aby mě neslyšeli a ven se mi lézt nechce, neb to stejně asi jen tak nezvedne. Mam jí při cestě domů, tak si tam skočím a domluvím se s ní osobně.
1. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
chicoo ty máš dneska radost "standardně," a to je moc super :grinning: živě si pamatuju jak jsem v tom září civěla na ten test, ještě předtím se mi to zdálo, že koukám na test a tam dvě čárky, tak jsem šla do koupelny, počůrala, pak jsem ho vzala do pokoje pod světlo, a říkám Honzo pocem, a on - je tam? a já na to no je. a on to víš, STS Chvojkovice Brod - dobrej oddíl (pro neznalé to je zase nějaká filmová hláška :grinning: )
1. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
pepi: no já jsem se večer nachlastala vody, abych měla ráno co čůrat a Tom vstával ve 4, protože jel zase na Moravu 500 km a musel tam být v 10. No a já jsem se vzbudila s ním a chtělo se mi strašně čůrat, ale nechtěla jsem testovat před ním...tak jak odešel, běžela jsem se vyčůrat a udělat test, chvíli jsem na to koukala a pak jsem si řekla, na to nemam nervy, jdu spát. Takže ani nevím, jak rychle vylezla. Pak zazvonil budík v 5:40 a šla jsem na tu snídani a pak už to znáte... Zítra nebo ve středu budu testovat znovu a budu koukat, jak rychle vyleze. :slight_smile:
1. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
Chicoolko, moc moc gratuluju a vzpomínám na tvoje slova z prosince, když jsi říkala: počkejte v únoru, budu první, kdo bude hlásit // :dizzy_face: Tak super, že to vyšlo!!! Ale bylas tedy velmi tajemná :slight_smile:
1. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.