• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
chicoo počkej do středy aby to byl větší rozdíl.
1. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
zlabi: já vím...a byl k tomu důvod...nebyl to záměr, abych byla pak zajímavá...samotnou mě ty čárky strašně moc překvapily... No vidíš, ta slova z prosince se naplnila.
1. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
pepi: jojo, taky chci spíš testovat znovu až ve středu :slight_smile:
1. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
Dobré ranko holky, naštěstí už po poradě, tak si říkám, nakouknu.. a co nevidím...
Chico, ty tajnůstkářko!!:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: MOC MOC MOC GRATULUJU A DRŽÍM PALCE, AŤ JE VŠECHNO TAK JAK MÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!
Sice jsem nedočítala úplně, ale někde jsem vyčetla, jak ses bránila, že teď to tedy určitě nevyšlo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :wink: :wink: ty potvůrko!!! moc gratuluju!!!
1. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
Jo a jsem moc ráda, že už mě někdo hlídá zezadu mezi těhulkama!!! Bála jsem se, že spadnu!:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
handm: díky...nu jo, bylo to se mnou zajímavé. :slight_smile:
1. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
Půjdeš na krev? Anebo rovnou na kontrolu?
1. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
handm: dneska cestou z práce se jdu objednat ke gyndr., tak uvidíme, co mi navrhne...
1. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
jasny!:slight_smile: tak hlavně aby bylo všechno v pohodě a žádné stresy!:slight_smile::slight_smile: :slight_smile:
1. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
handm: já se vůbec nebojím, že by něco bylo špatně, mám teď pocit, že je všechno v nejlepším pořádku...díky pepince :slight_smile: :wink: Snad tomu tak opravdu bude, věřím tomu!!!
1. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
Chico, to je super a tak to má být!!:slight_smile: Věř a víra tvá... atd..!!:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
holky tak študentka nedorazí dostala další atb tak nám to sem nechce prsknout... to jsem ráda
1. únor 2010 v 11:15  • Odpověz
handm: já jsem si prostě řekla, že jediný, co pro sebe můžu udělat je přemýšlet jen v dobrém a špatný si nepřipouštět, tím si můžu jen a jen ublížit...kdežto pozitivní myšlení mi naopak může jen pomoct. A stejně jsem v takové euforii, že nějak mi teď ani nic negativního nenapadá. Teda ráno napadalo, ale s tím mi právě pepinka pomohla a teď už je to pryč. Uvidíme, všechno ukáže čas. A ten to ukáže tak jako tak, takže si dělat nervy dopředu je zbytečný. No doufejme, že mi to vydrží. :grinning:
1. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
pepi: tak to je dobře, že je holčina takhle svědomitá a sama usoudila, že vám tam nebude prskat bacily!!! :slight_smile:
1. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
Podle všeho další atb překvapila i ji, jak jsem pochopila z textovky
1. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
Fuj, atb - ble ble, nezávidím...nu, ale ty máš aspoň chvilku volna... :wink: Pepíno spinká?
1. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
holky to není možný - koukněte ke mně do albíčka :slight_smile:
1. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
zebrafko, to si děláš srandu??? NO to je úžasné 2 těhulky za den :dizzy_face: Juchůůůůů gratulujiiii moc moc moc :dizzy_face:
1. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
Nějak tomu nemůžu uvěřit, klepou se mi tu ruce :slight_smile:
1. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
zeb, kdy sis ten test dělala? NO to jsou čárky, viditelné, krásné, no mazec, teda já čumím co se tu dnes děje :dizzy_face:
1. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
zebrafko: no tohleeeeee. Ježíš holka moje zlatá. To je nádheraaaaaaaaaaaaa. Máme ty čárky hnedle stejný. Ježíš, no tak to mám dneska radost dvojnásobnou!!!!!!!!!
Zeb já vím jak ti je, to samé jsem měla já klepala jsem se celá :grinning: Super pocit, co? Teď jen vydržet a papat listovku a Éčko si dej raděj taky. No paráááááda :grinning:
Chikooola, Zeb...budete mit skoro i stejny den termín porodu :grinning:
1. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
dělala jsem si ho asi před půl hodinou - místo oběda jsem byla ségře koupit něco na malou Karolínku a šla jsem kolem lékárny - mívám cykly 26 dnů, dnes jsem 29, tak jsem to zkusila a s tímhle výsledkem jsem moc nepočítala :slight_smile:
zebrafko: jůůůůůůůůůůů, já už mám zase slzy v očích... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ty bláááááááááho... ja z vás mám holčiny úplně husí kůži :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zebrafko gratulace veliká :slight_smile:
holky to není možný, asi budu brečet :slight_smile:
1. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
zebrafko: dám tě k těhulkám...a budeš tam u mě
zebráááááááááf taky gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!! Holky zlatý, moc vám to přeju, i když trošku mi je smutno.
Jen brečte holky, když je to štěstím tak klidněěěěě :dizzy_face:
1. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.