• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
To se nám ta tabulka hezky rozrůstá :slight_smile:
1. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
pavczo - mrzí mě, že ti je smutno, ale uvidíš, brzy se dočkáš !!!! a ostatní taky :slight_smile:
1. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
To budou holky, co tu dneska ještě nebyly, koukat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Pavci, neboj taky se zase dočkáš, a budeš zase v tabulce :wink: Já myslim, že hned jak se tělíčko dá do kupy, tak bude snaženíčko a zase to vyjde, po revizi je to prej pole orané... :wink:
chico - dej mě nahoru do tabulky, ty bláho, myslela jsem, že se tohodle dne nedočkám, resp. jsem čekala, že to ještě nějakou dobu bude trvat :slight_smile:
1. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
zebrafko: hele, máš TP jen o den dýl než já...no já mám takovou radost...
1. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
Zeb, Chik...kolik jste měli snaženi vůbec? :wink:
1. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
syll - tento měsíc paradoxně málo, na chvíli jsem byla i nesnažilka kvůli ségře a pak jsme to nakonec asi stihli na ovulku, ale tenhle měsíc byly tak 4 pokusy, ale kolem ovulace jenom jeden... :slight_smile:
1. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
ale ty ses ptala asi na kolikátej měsíc (jo sedím si na vedení :grinning: ), zkoušeli jsme to od srpna...
1. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
a chico, ty už jsi to příteli řekla? nebo chystáš nějaké překvápko?
1. únor 2010 v 11:59  • Odpověz
pořád chodím koukat na ten test, jestli se mi to nezdálo :slight_smile:
1. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
syll: no nám se zadařilo po 8 měsících, ale z toho jsem 3 měsíce byla nesnažilka, takže se dá říct, že 5.snažení vyšlo, ale počítám 8, jelikož i ta nemoc byla cestou k miminku...a zebrafce jsem to spočetla na 6 měsíců snažení, měla v tabulce, že se snaží od srpna 09...

zebrafko: jsi v tabulce, taky ti to tam strašně slušííííííííííí, koukni na to
1. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
Zeb, no vidíš, to super, taky jsem furt na testy nahlížela, jestli čárky nezmizely :grinning:
No 5 měsíců to je v pohoděě, vidíš do půl roku jsi těhu..takže to je krásné skooore :sweat_smile:
1. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
zebrafko: já ho mám s sebou v práci, tak se na něj taky chodím pořád koukat.
1. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
Chikoo, joo ty jsi to měla komplikovanější skrz tu nemoc. Já vím. Jdu se na vás mrknout do tabulky :grinning:
jojo dobrý, se srovnám. Čas letí, teď, když jsem v práci, ale nestíhám, mám toho hafec, tak mi to uteče. Konečně jsem se dovolala výsledkům té histolky, vše v pořádku, že standart po revizi a rovnou mě objednala na kontrolu, tak ji asi dojdu ještě u ní, nejsem totiž rozhodnutá kam přejít.

Tak si to holky užívejte, držim pěsti, ať je vše v pořádku, zasloužíte si to. A já jdu zdolávat hory práce, která se kupí víc a víc
Holky a ploč já nemám čtyřlístek pro štěstí :fearful:
1. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
tak jsem se koukla na tabulku a kápla slza :slight_smile: holky zlatý to není možný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
jééé tak já nakouknu a co to nevidím, další těhulka? zebrafko to je nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
holky tak za ten leden, kdy to zamrzlo se to teď pěkně rozjelo a tak to má být :wink:
1. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
Zeb ty jsi dojatááá, to je miloučkééé :sweat_smile: Je nás tam už dost, žee :sweat_smile:
1. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
popelko rovnou 2 + Zebrafka
1. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
popelko, 2 dohromady ano, ty o chikoo vlastne víš :grinning:
1. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
syll: ten tam dávám až teď a bude ho tam mít každá těhulka do konce rizikovýho období, poprvý jsem ho tam dala handm, když se bála, aby to zase nebylo to chemický a tak nějak se mi to zalíbilo, že by to to v počátcích mohlo přinést štěstí...ale jestli ho tam chceš, dám ti ho tam také :wink:
1. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
No já nestačím mrkat... :grinning: gratulace i zebrafce:grinning:
1. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
zebrafko: tak a máš po půlmaratonu :grinning: :grinning: :grinning: doma budeš!!!!!
1. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
Ahoj holky, tak já jen na rychlovku.

Chicool a Zebrafce ze od srdíčka moc gratuluju :dizzy_face:

A u sebe hlásím 1 DC :angry: Femigard asi funguje....což je snad aspoň jedna pozitivní zpráva u mě :wink: Kupodivu žádné bolesti ani křeče....tak aspoň něco, když už nic :frowning2:
1. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
chico - to máš pravdu, mám po půlmarathonu, tak místo mě poběží asi manžel :grinning: ale už začínám přemýšlet, jaké sporty budu moct provozovat - já závislák :slight_smile:
1. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
drndi, pepi a ostatní - všem děkuju za gratulaci :slight_smile:
1. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
drndi: děkujeme. A v tabulce jsem tě opravila. Tak snad ten femigard funguje správně a brzy tě teleportuje k nám!!!!
1. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
Jinak se tu možná holky moje nebudu teď tak často ukazovat....potřebuju se dostat do pohody....jak fyzicky tak psychicky, tak mi držte palečky...hrozně moc bych chtěla, aby se konečně zadařilo!
1. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.