• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Zebrafko: jo, ještě jsem ti neodpověděla, zda už to přítel ví - VÍ - absolutně neromanticky jsem mu to ráno volala a řekla mu, že už to věděl a že je to tak. Takže ví...myslím, že na pořádný romantický dojetí ještě dojde u ultrazvuků...
1. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
drndi: naprosto chápu, tak jen ať ti pomůže a kdyby ti bylo smutno, tak se ukaž :slight_smile:
drndi - jasně, to chápu. Držím ti palce, pěsti, ať se brzy dostaneš do pohody, hlavně té psychické!!! a pak už to bude jenom krůček k vytouženému štěstí...
Drndi: naprosto tě chápu a myslím, že tě budu následovat a taky si dám od koníka trochu pauzu,protože se potřebuju dat do pohody. Dneska bych se tak ráda radovala s holkama, ale jelikož se u nás včera stalo něco hroznýho o čem se mně psát tady nechce, tak su vynervovaná ažaž a vůbec si to tady neužívám, jak bych měla. Samo sem občas nakouknu, ale potřebovala bych někam asi vypadnout - chtělo by to nějakou dovču na jihu :wink:
1. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
Popelko, ach jo, ať to bylo co to bylo, kdybychom mohly pomoct, rády to uděláme... nebo jestli se ti to nechce psát veřejně, tak klidně IP...
1. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
popelko, doufám, že jsem nepřispěla ke zhoršení nálady. Jak píše Pepi - kdybychom mohly nějak pomoct...
1. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
Jj, Popelko, já mám tady holky moc moc ráda a moc jim to štěstíčko přeju, ale prostě se teď musím naučit žít normální život, který si budu užívat bez ohledu na to, že chci otěhotnět. Musím to prostě dokázat. Jsem už totiž na tom otěhotněním tak strašně závislá, že už to není vůbec zdravý. Poslední týden jen brečím, říkám si proč a propadám v úplnou beznaděj a tak to nejde. Kazí mi to manželství, rodinný vzathy, protože jsem pak na ostatní zlá, jelikož mám pocit, že svět je nespravedlivej jen ke mě, a všichni mají štěstí, protože se na mě jen smějou a já nic, jen samý špatný zprávy od novýho roku....Takhle to prostě nejde! :angry: Tak holky, jdu makat....a tvrdě do boje :wink:
1. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
Jééé, teď jsem si uvědomila, že nás dvě mám v tabulce špatně spočtené, já jsem 4+4 a ty jsi 4+1 (měla jsem tam 4+3, a 4+0) :wink:
1. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
drndi, popelko: fakt vás chápu, ono je to po určitý době na palici a i když vím, že nám to přejete, přece jenom se tam objeví takový to a kdy se asi dočkám já... Pauza od koníka vám může pomoci, taky už jsem měla takový zaječí úmysly, jenže já zase vedu tu tabulku, tak musím být v obraze. :slight_smile: Ale handm říkala, jak moc jí to pomohlo po tom biochemickým těhu, že si tu pauzu na chvíli dala. Takže vás chápeme. A vy dobře víte, že sem k nám patříte, takže se můžete kdykoliv vrátit. Přeju vám hlavně tu psychickou pohodu.
1. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
Tedy holky!!! člověk si dojde na oběd a tohle!!!!!!! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Zebrafko!!! MOC GRATULUJU!!!!! A DRŽÍM VŠECHNY PALCE CO MÁM A CO MÁ FAZOLKA!!!:slight_smile: (jestli už má :grinning:¨)
1. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
handm: to jsou věci, co? Tak už tě tam zespoda jistíme dvě :wink:
1. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
Holky, téda, vy jedete :dizzy_face: takže Zebrafko, tobě taky upřímně z celého srdce gatuluji. Dneska mám teda docela honičku po dovolené, takže jen sem tam nakukuji, ale takhle dobré zprávy se přehlídnout nedají! :dizzy_face:
1. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
Ahojky holky akorát jsem dorazila z praxe a čtu tady ty novinky :grinning:
Chico a Zebraf moc vám oběma držíme palce ať je vše jak má být :grinning:
1. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
handm - to je fakt, teď máš pod sebou parádní záchrannou síť :slight_smile: a díky moc, nejsem nějak s to tady po obědě něco dělat - naštěstí jdu za chvíli na poradu, tak budu muset myslet na něco jiného - fakt tomu pořád nemůžu nějak uvěřit... :slight_smile:
hediku: děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Chico, to jsem moc ráda!!!:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Drndi, IP!!
zebrafko: já jsem od rána ještě nic pořádně neudělala, a asi už to do večera lepší nebude... :grinning:
1. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
Drndi, taky tě chápu, snaž se trochu vzchopit a nemyslet na to tolik a možná ti ten femigard dopomůžu i k tomu těhu. Jinak, mně se zdá, že mi nějak rychle mizí. Já to asi taky trošku omezim, aspoň než mi přijde mrška, to bude aspoň uzavřený jedno období.
Jinak Chic, na FB mi tě to furt vpravo nabízí jako návrh na přátelství a nemám tě.Záhada.
1. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
pavczo: fakt, jo? A já už tě tam normálně vidím, už mi i na zeď skáčou tvoje přípspěvky a fotky. No to je vážně divný...
1. únor 2010 ve 12:54  • Odpověz
Téééééééédddáááááááááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:, pár dní tu nejsem a hned takové překrásné změny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:.

Takže Zebrafko a Chicoolko, oběma vám moc gratuluju. Ani si neumíte představit, jakou z vás mám radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Vzpomněla jsem si na svoje "nechtěné" testování a vím, jak se teď cítíte. Zvlášť Chicoolka, která dvě čárky objevila poprvé v životě :slight_smile: . Je to ten nejneuvěřitelnější zázrak :slight_smile: . A ještě jen tak naokraj, před rokem jsem se dozvěděla o těhotenství mojí ségry, které se loni v říjnu narodila malá Eminka a v den jejího narození mi doktorka potvrdila těhu :slight_smile:.
Hlavně se vy dvě naše nové těhulky opatrujte a moc se těším na UTZ fotečky :slight_smile: .
1. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz
taurinko - to je už dneska asi potřetí, co mi vyhrkly slzy :slight_smile: děkujeme moc...
1. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz
Zebrafko, taky teď rychle mrkám a obracím oči vsloup :grinning: :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face:. Ale úplně jsem u tebe opomněla malou Karolínku. Takže gratuluju k tak krásné váze a věřím, že bude i nadále růst do krásné holčičky, která bude klukům hlavy motat :grinning: . Moje nejstarší neteřinka se rovněž jmenuje Karolínka (celým Karolína Anna) a je to takový éro torpédo, že vám přeju, aby vám malá Karolínka dělala tu samou radost :grinning: .
1. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
taurí: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: děkuju!!!! Děkuju ti za všechno. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
tauri: pamatuješ, jak jsem vám všem těhulkám říkala, ať mi v lednu chystáte termosku s čajem, že přijdu k vám a budu se potřebovat zahřát...to je tak krásný, že tu fakt jsem mezi váma...!!!
1. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
holky vy jste zlatíčka a pomoct mně bohužel nemůžete :cry: no budu se z toho muset vylízat sama (nebo spíš se svou rodinou), ale každopádně su strašně moc ráda, že těhulinky tak přibývají a že jste tam šuply dvě v jeden den tomu se říká z á z r a k :wink:
zkusím si tu pauzu dát, protože už mně z toho snažilkování taky šibe, přesně chápu, jak se cítí drndička, ale kdybych přece jen nevydržela, tak se to objevím hoooodně bzro, každopádně sem tam se snad ozvu :slight_smile:
1. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz
Zebrafko, neboj.. teď to půjde pořád!!:slight_smile: Já teď bulim i u reklamy :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:
1. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
Taurusenko ty jsi už 22TT ? ty brďooooo :grinning: to letí, co??
1. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
Chicoolinko, tak na to si pamatuju velmi dobře. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ovocný, neslazený :grinning: :grinning: :grinning: . I když si tedy myslím, že teď tě hřeje místo čaje štěstí a ten nej pocit, jaký sis mohla přát :slight_smile:. Věř tomu, že jsi mezi těhulkama a my jsme rády, že jste mezi nás se Zebrafkou přišly. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tabulka je teď veselejší.

Popellko, je mi moc líto, že nemáš příšliš šťastné období a máš pocit, že jsi na všechno sama, ale věř, že sama nejsi. Minimálně na to snažilkování jste na to dva :slight_smile: . Až budeš mít sílu a chuť, tak se určitě ozvi :slight_smile: .
1. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
Syll, taky my to přijde neuvěřitelný, ale je to tak. Dnes jsem 21+1 a 6. únoru vstoupím už do 6. měsíce :astonished: :dizzy_face: .
Ovšem i u tebe si pamatuju, jak si ještě před chvilkou měla 13 tt a teď jsi o měsíc "těhotnější" :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Za chvilku budeš mít tu první polovinu za sebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
1. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz
holky, pořád tomu nemůžu uvěřit :slight_smile:
1. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.