• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Zebrafko, tak to je naprosto normální :wink:, ale přesto, i když tomu nemůžeš uvěřit, tak to nijak nemění fakt, že těhulka prostě jsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: .
1. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
no asi to tak bude :grinning:
1. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
zebrafko: já se taky občas musím jít přesvědčit, že tam jsou //...člověk na to čeká x měsíců a pak tomu ani nemůže uvěřit, co? Kdypak se objednáš ke gyndr?
1. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
chico - no úplně to samé, koukám chvílema na test, chvílema na fotku, jestli tam opravdu jsou // :slight_smile: na tom odkazu, co jsem ti ráno posílala, mi to spočítalo, že srdíčko možná bude 8.2., tak možná ke konci příštího týdne? a nebo až pak ten další... jak to vidíš ty?
1. únor 2010 v 15:09  • Odpověz
no přijdu sem a koukám...holky velmi potichounku gratuluju,aby se ty // nelekly .
1. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
tomahavk - děkujeme moc... a věřím, že se neleknou a pěkně zůstanou...
1. únor 2010 v 15:20  • Odpověz
zebrafko: já tam jdu dnes osobně se objednat, tak uvidím, na kdy to bude vidět gyndr optimálně. Ona je taková od rány, tak si myslím, že mě objedná tak za 2-3 týdny. Uvidíme. Těhotenství jsem s ní fakt ještě nezažila :grinning: , tak netuším, jak bude reagovat...
1. únor 2010 v 15:23  • Odpověz
chico - moje gyndr neobjednává, musím si tam vysedět frontu nebo tam být hodně brzy ráno, takže jeden den se probudím a řeknu si, tak dneska :slight_smile:
1. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
jestli se teda neprobudím za chvíli a neřeknu si, to byl ale pěknej sen :grinning:
1. únor 2010 v 15:25  • Odpověz
zebrafko: :grinning: :grinning: :grinning: taky jsem si pořád říkala, hlavně abych se neprobudila :grinning: Tak to je dobrý, že ta tvá neobjednává, to jsem teda ještě neviděla, neslyšela...
1. únor 2010 v 15:32  • Odpověz
holky nebojte neprobudite se ze sna, vy si ten sen zijete .-)
1. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
http://www.kalkulacka-tehotenska.cz/prubeh-tehotenstvi/
holky, tady vám to taky počítá, kdy srdíčko atd.. všechny možný věci :slight_smile: :slight_smile:
1. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
mmaxi: to jsi řekla hezky :slight_smile:
tomahavk: jééé, úplně jsem zapomněla reagovat, děkujeme za gratulace
1. únor 2010 v 15:34  • Odpověz
Jinak tedy musím říct, že sem vždycky nakouknu a tady uplně svítí slunko v tý diskusi! Už to bylo potřeba, za mnou byla hrozná mezera !!:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. únor 2010 v 15:35  • Odpověz
Teda holky, vy mi dnes dáváte! Konečně jsem v práci všechno jakžtakž zlikvidovala a jdu nakouknout a co nevidím???? :astonished: :astonished: :astonished:
Zebrafko, moc ti gratuluju a držím pěsti, ať jde všechno, tak jak má! :wink:
1. únor 2010 v 15:36  • Odpověz
Aji, ještě Chico :grinning:
1. únor 2010 v 15:40  • Odpověz
ahoj holky, jen mrkám, nestíhám vůbec nic. Kočky, moc vám gratuluju k těhulkování a držím pěsti, ať jde vše tak, jak má...

my měli včera menší bouračku, tak se trošku vzpamatovávám :slight_smile: jdu zase pracovat, mám toho moc :unamused: večer vás musím dočíst.
1. únor 2010 v 15:42  • Odpověz
Ahoj handm, jo jo, já vím, byla jsem tu nakouknout už ráno! To je paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. únor 2010 v 15:42  • Odpověz
handm: ája už mi gratulovala ráno... :slight_smile: :grinning:

kebulko: děkujeme moc!
1. únor 2010 v 15:43  • Odpověz
Aji: Ahááááá :slight_smile: to jsem nějak přehlédla. Jsou to dneska šoky :slight_smile: Příjemné!:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
1. únor 2010 v 15:43  • Odpověz
Jo, to jsou teda šoky :grinning: ! Nejdřív měsíc žádná těhulka a teď najednou 2 v jeden den! :wink: Tak snad to takhle půjde dál! Holky, honem nám tu naprskejte nějaký těhubacily!!! :dizzy_face:
1. únor 2010 v 15:47  • Odpověz
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
1. únor 2010 v 15:49  • Odpověz
A další prskance budou, až mi těhotenství bude potvrzeno :wink:
1. únor 2010 v 15:49  • Odpověz
Chico, chytáááááám :wink:
1. únor 2010 v 15:50  • Odpověz
chico díííík .-) doufam ze je to hodne infekcni :grinning:
1. únor 2010 v 15:51  • Odpověz
prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prskprsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
1. únor 2010 v 15:52  • Odpověz
no to by bylo, aby bacily ode dvou "nakažených" nezabraly... :wink:
1. únor 2010 v 15:53  • Odpověz
Holky děkujeme Vám :dizzy_face: ! Kéž by zabraly :pensive:
1. únor 2010 v 15:56  • Odpověz
určitě zaberou :slight_smile: ještě jednou si pořádně kejchnu :slight_smile: hepčíííík -> prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
1. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
Ájinko: neboj se, zaberou!!! Hele, mě to přišla jako šílená doba, co jsme se začli snažit - 8 měsíců taky není málo, ale ve chvíli, kdy zjistíš, že jsi těhu, tak na to všechno zapomeneš...takže ono to přijde a pak ti to vůbec nebude připadat jako že jste se snažili tak dlouho. Ale je mi jasný, že teď jsou všechny takovýhle slova marný, že to moc neutěší...moc vám to všem přeju...
1. únor 2010 v 16:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.