• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Dobré ráno děvčátka,

pavczo: to mě mrzí, že máš takový peripetie s prací, ale věř, že tě to všechno zase posune někam jinam. A i když je to teď velká neznámá, tak to může být nakonec jen k lepšímu. Jinak co se týče těch více prací v životopise, je to prostě jako všechno jak kde. Někde to může být plus, někde mínus. Když naše firma tu a tam přibírala další zaměstnance, tak jsem úplně koukala, co pro mého šéfa bylo prioritní. A třeba takovouhle věrnost by ocenil. Dokonce se mu jedna holčina líbila natolik, protože mu řekla, že si v bývylé práci ani nevybírala dovolenou, že jí zbývá celá někdy ke konci roku. Ta holčina pak ani neuměla spočítat cenu s DPH a bez DPH, což jako prodejkyně by měla, ale on věděl, že to tady stejně budeme táhnout hlavně my s kolegyní. Ale je to fakt individuální, takže bych se toho dopředu nebála.

luliii: moc děkuju za gratulace. Cestu ke studánce bych ráda popsala, ale já tam netrefím, jezdíme tam vždy s přítelem a já si teď nějak tu cestu neumím představit, je to totiž v hlubokém lese kus za Plzní. A jinak svatba asi bude. Včera už to přítel plánoval. Tak uvidíme, tak to všechno vymyslíme.

tauri: no právě, ono to do toho 22.2. uteče, takže se už ani nijak neděsím. Mám tu tolik práce, že mi ty dny budou utíkat jako šílený.
2. únor 2010 v 08:15  • Odpověz
Už teda jedno děcko má, testík našla na Justýnčiný rok v prosinci... Díky bohu že má aspoň tu Justý, ta jí nedá se v tom plácat, ale stejně... To si pak člověk uvědomí, jaký štěstí jsme měli, když nám po NT zahlásili "bez patologického nálezu"...
2. únor 2010 v 08:16  • Odpověz
Pavczo - zatím to tak ber, že máš práci do března a polehoučku se poohlížej jinde, zatím jenom na zkoušku. A kdybys do té doby nic nesehnala, dostali byste nějaké odstupné a s tím by se chvíli žít dalo, odpočinula by sis a přitom zkoušela pohovory a třeba se podaří i miminko...
2. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
pepi: :frowning2: tak to je strašný, to je mi kamarádky moc líto. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. únor 2010 v 08:18  • Odpověz
no každé těhotenství, na jehož konci je porod zdravého miminka, považuju za strasně obrovský zázrak...
2. únor 2010 v 08:19  • Odpověz
nemůžu jí vůbec dostat z hlavy, je to taková správná ženská, žádná fňukna či éterická bytost která by se sesypala při prvním problému, dneska jsme se měly vidět, napsala jsem jí smsku jen "ahoj, tak jak zítra," a ona že nebude mít náladu a napsala proč... a mně šly slzy do očí....
2. únor 2010 v 08:19  • Odpověz
chico - tak možná s tebou budu držet basu a k dr. zajdu ve stejnej termín jako ty :slight_smile:
2. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
zebrafko: tak tak...a není to vůbec žádná samozřejmost...
2. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
pepi - a pro tebe je teď nejtěžší ta bezmoc, když bys jí strašně chtěla nějak pomoct, aby se jí ulevilo, ale jediný co ona potřebuje, je čas...
2. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
nejvíc mě dostala ta její smířenost s osudem, kdy napsala "člověk si pořád říká, mně se to stát nemůže, a najednou je to tady a nezbývá než to přijmout a jít dál..."
2. únor 2010 v 08:23  • Odpověz
pepi: to se ti nedivím, tohle z hlavy dostat jen tak nejde, zvlášť když je to někdo tobě blízký. A v kolikátém tt je?

zebrafko: tak to by bylo dobrý, kdybys se mnou držela basu. Aspoň bych tu měla podporu a vydržely bychom spolu pěkně čekat. Už jsi to řekla manžovi? Jaká byla reakce?
2. únor 2010 v 08:23  • Odpověz
má za sebou nt, takže tak 13tt
2. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
pepi: wahl vždycky píše, že se člověk nemá ptát "proč zrovna já?" ale "proč ne já?"...no tvá kamarádka bude asi silná osobnost, ale je fakt, že i když to strašně moc bolí, i když to bude rána, kterou bude mít v sobě asi už napořád, tak jí opravdu nic jiného nezbývá, než to přijmout a jít dál... Ale neumím si to ani představit...
2. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
pepi - kamarádka musí být opravdu silná osobnost, ale i tak by to byla obrovská rána :frowning2: To už žádná naděje není, nebo přeci jenom nějaká kapka naděje? Fakt člověka může potkat spousta smůly v životě, může přijít o hodně, ale to NEJDŮLEŽITĚJŠÍ je prostě a jednoduše zdraví... a bohužel si to uvědomíme, až když nás to zasáhne :frowning2:

chico - budu držet basu s tebou, dřív to nemá cenu k dr chodit... Manžel byl z toho paf, tenhle měsíc jsme to fakt nečekali, měli jsme v "plodnou" dobu jen jeden pokus :slight_smile: a dneska ráno mě donutil si udělat další test, jestli se nám to nezdálo. A nezdálo :slight_smile: a co přítel? vracel se včera domů ze služebky? Jaké bylo přivítání?
2. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
holky díky, teď jsem procházela nabídky práce, nic, co bych si troufla a hlavně, když vidim ty platy!! Bída, jsem myslela, jak máme málo, ale tolik nikde nenabízí! No, budu ráda, když bude aspoň to, ale klesnout o 5-6 tisíc je hrůza! A skoro všude tu chtěj tu pos..anou ruštinu, jsem se učila rok a prd umim. Někde dokonce italštinu. Jsem se chytala asi tak na prodavačku (teď se to nazývá asistentka prodeje) v Reserved, aspoň je tam výhodná sleva na oblečení :grinning:
Pepi, to mi je líto té kamarádky, to je horší jak tohle, nedá se nic říct, jen aby to překonala.
No a v těch nervech a stresech asi mimi jen tak nepřijde.
2. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
Pepa je už vzhůru, hačá na mně, baští jablíčko a dává mi pusinky....

chico ip:frowning2:
2. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
zebrafko: no přítel přijel a povídá mi "ahoj holky"...já na něj vyvalila bulvy a říkám mu, že už je 3. nezávislá osoba, co mi řekla, že to bude holčička, jednou z nich je i pepi :grinning:, pak ještě jedna osoba a on. Tak jsem moc zvědavá, ale je mi to jedno, hlavně zdravé zdravoučké miminko. Jinak byl samozřejmě nadšený. Už si miminko moc přál. Jinak my měli v plodném období taky jen 1 pokus, moc jsme tomu v lednu nedali a přesně vím, kdy jsme miminko počali, bylo to 13.ledna, ale jestli v tu chvíli došlo ke spojení nebo tam spermijka pár dní čekala na vajíčko, to nevím :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
pavczo - třeba právě tím, jak budeš myslet na jiné věci (práci), tak třeba mimi dorazí - ono si ten pravej čas najde. My měli leden, co se týká zdraví, v rodině úplně k zešílení, jedny nervy střídaly druhé, a nakonec se zadařilo, přestože (nebo právě proto) myšlenky na mimčo moc nebylo, nebyla na to síla...
2. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
chico :slight_smile: no máš pravdu, je mi taky úplně jedno, co to bude, hlavně ať je to zdravé miminko...
2. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
Teda holky, dneska jsem si slíbila, že vezmu za práci a zase se mi nic nechce... :grinning:
2. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
chico - to se ti nedivím :slight_smile: já mám naštěstí dovolenou a užívám si prázdniny se synkem :slight_smile: až se dosnídá, tak vyrazíme na bežky, zítra asi na sjezdovky, ale asi se už na nich trochu budu bát...
2. únor 2010 v 08:43  • Odpověz
zebrafko, no já bych radši sjezdovky oželela....
2. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
zebrafko: já bych taky sjezdovky oželelala a bežky jen v lehkém tempu. Já už budu dávat jen procházky. Teď v sobotu jsme si udělali procházku na krásnou rozhlednu a v tom sněhu jít byl taky zápřah. Ale procházka to byla nádherná. Jsem se kochala.
2. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
chico - bežky budou opravdu v lehkém tempu, Ondra se na nich teprve učí, tak je to spíše poťapávání :slight_smile:
2. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
zebrafko: tak to je dobře. Nu to si užijete krásný den, aspoň u nás svítí sluníčko.
2. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
chico - tady zatím není po sluníčku památky, je zataženo a chumelí :slight_smile: tak to necháme po obědě :slight_smile:
2. únor 2010 v 09:02  • Odpověz
Holky, jen jsem Vám došla říct, že jsem se včera konečně odhodlala a změnila jsem toho doktora. Jdu 11.2. na kontrolu, tak mi držte palce. Stejně si ale myslím, že mě nejspíš pošle do CARu, ale mě je to už šumák, ať klidně do mě navalej hormony, hlavně ať se už něco hejbe! Tak na mě myslete, přeji Vám krásný den, papa
2. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
ahojky holciny :slight_smile:
drndi: to je dobre ze ses objednala k novemu dr. a s tema hormona si nelam hlavu, ja taky nemam radost ze je do me doktrorka cpe (ta posledni kombinace nezabirala, tak priste jich dostanu asi vic :confounded: ) ale rikam si ze jestli tomu telu skutecne nejake hormony chybi a neumi si je s nejakou alternativni podporou vyrobit tak se neda asi holt nic delat :angry:
2. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
drndičko - mám z tebe velikánskou radost, že ses konečně odhodlala k takovému kroku. Sic hormonům ses bránila, ale pokud si opravdu něco přejeme, je potřeba něco obětovat, tak se nedá nic dělat a budeš pár týdnů na hormonech, hlavně ať to donese tožebně očekávaný výsledek. A vůbec uvidíš, jaký názor a léčbu doporučí tenhle nový dr... tak na tebe budu moc a moc myslet!!!!
2. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
Holky, u nás taky svítí sluníčko, tak jdem s Pepčulkou ven, koupíme vajíčka ale hlavně si Pepča zařádí ve sněhu, který miluje :wink:
2. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.