• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
pepi -tak si pořádně sněhu užijte!!!! :slight_smile:
2. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
Pepi: užijte si to, taky bych šla radši ven, ale co se dá dělat :slight_smile:
2. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
Copak asi blíženka, včera byla na kontrole, tak snad je všechno v pořádku...psala o tom žaludku, tak snad se objeví s dobrými zprávami!
2. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

chico: mám dojem ze blizenka psala že na kontrolu půjde za dva týdny 9.2. ale jistá si tím nejsem a doufám že jim ta kontrola dopadne na výbornou
2. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
Holčinky, tak už jsem zpátky :wink: :wink: :wink: :wink: . VŠECHNO JE V NAPROSTÉM POŘÁDKU !!!!! Po tom, co jsem si přečetla zprávičky od Pepinky, tak to píšu velkýma písmenkama a se spoustou vykřičníků :dizzy_face: .
Pepinko, naprosto chápu, jak se teď cítíš. Zažila jsem si něco obdobného u ségry, když čekala druhou neteřinku. Genetické testy nedopadly dobře. Pak se ale přišlo na to, že někdo v záznamech zvoral datum. Místo aby uvedl 8.1., tak napsal 1.1. o týden dřív. Když se ten datum opravil, všechno se srovnalo. Neteřinka je zdravá. Někdy až moc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to je dobře :grinning: :grinning: :grinning: . Tenkrát jsem ségře říkala, že se ani nechci vžit do jejích pocitů, protože by mě to položilo a ségra mi odpověděla, že se o to ani nemám pokoušet, že to je něco strašnýho. Ale to víš, že mi dobře nebylo. Proto i plně chápu Zebrafku, když píše, jakou má radost ze své malinkaté neteřinky Karolínky, když tak krásně roste.

Teď k té poradně :dizzy_face: . Takže testy na vývojové vady opravdu dopadly dobře, tlak 105/78, moč v pořádku a dnes jsem šla i k doktorce. To jsem ani nečekala, takže byl i ultrazvuk. Šmoulík zase sebou mlel/a jak nudle v bandě, ale holky, ten drobeček je vám táááááááááááááááááák nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . To je to nejkrásnější kino na světě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Srdíčko krásně bilo, prohlédla jsem si švy na mozečku, žaludek, páteř, hrudník, ručičky a .... dlouho nemohla doktorka najít nožičky :slight_smile: :slight_smile: . Nakonec se ale ukázaly i ty haxničky s prstníma kůstkama :grinning: . Fotečku nemám, ale počkejte do příštího týdne. O víkendu bude fotit teta a snad už budeme znát i pohlaví. Doktorce jsem neřekla, že bych chtěla vědět, co čekáme a navíc chci, aby u té zprávy byl i manžel :slight_smile: .

Tak a teď jdu makat. Chicoolí, další kontrolu mám 2.3., ale pro jistotu ti to napíšu ještě do IP :grinning: .
2. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
Taurusenko: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: supeeeer, že je miminko v naprostém pořádku. Mám z toho obrovskou radost. A to kino ti věřím...strááášně moc se na to těším. Tohle je opravdu zázrak v přímém přenosu, viď? Nu prostě krása. A těším se i na zprávičky z víkendu a moc se budu těšit na pohlaví. Další kontrolu doplním. :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
Tauru to je super, to se tak krásně čte. To aspoň chvilku zapomenu na starosti. Ale je strašný, jaká malá nepozornost a chyba stačí k tomu, aby lidi měli nervy a hlavně, co kdyby se na to nepřišlo? Nechci to domýšlet.
2. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
Ahoj holky, přidávám se ke gratulaci taurusence, mooc hezky se to tu poslední dny čte, holky :dizzy_face: Aspoň ostrůvek radosti v tom sledu událostí v posledních dnech... :frowning2: Já bohužel moc dobrou náladu nemám, kor potom, co jsem četla od pepinky (a teď tedy doufám, že nemluvíme o té samé osobě) - jedna moje kamarádka po strašně dlouhé době snažení konečně otěhotněla, ale bohužel jí dopadl hoodně špatně 1. screening, včera se to dozvěděla a teď ještě čeká na ortel z genetiky :frowning2: To je tak strašně nespravedlivý!!! Ach jo.
2. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
Chicoolko, taky jsem moc ráda, že je miminko v pořádku. Je to vážně to nejdůležitější a mám z toho obrovskou radost. Třeba dneska byla ze mne doktorka docela nadšená v tom smyslu, že si nestěžuju. Řekla jsem jí, že se mám dobře, protože miminko je vpořádku, že půjdu za chvíli na mateřskou, že jsem dostala dobrou pracovní nabídku i po dobu mateřské a rodičovské atd. Většinou si totiž nejspíš v ordinaci vyslechne jen samé stížnosti. Ovšem tahle pozitivní nálada je tedy hodne neslučitelná s mým včerejším duševním rozpoložením, ale to bylo způsobené dohadama se šéfem a to mi může být vpodstatě už jedno :slight_smile: :slight_smile: . Toho ultrazvuku se nemůžu dočkat a snad se nám ten špuntík už předvede "v celé své kráse" :grinning: :grinning: :grinning:. Moc ráda bych vám tu oznámila, jestli čekáme holčičku nebo chlapečka. Tabulka je zatím převážně modrá a mám dojem, že řady chlapečků rozšíříme i my :grinning: :grinning: :grinning:.

Pavczo, tak na to taky ani nechci pomyslet. Určitě by se dělala další vyšetření, která by případné vady vyloučila, ale takhle stresovat těhulky..... :pensive: .

Žlababinko, to je mi moc líto. Teď jsem si vzpomněla, že kamarádce mojí kamarádky (snad je to srozumitelné :slight_smile: ), která má termín plus mínus stejně jako já, taky vyšly špatně genetické testy. Bylo podezření na Downův syndrom. Musela na odběr plodové vody a všechno nejspíš dobře dopadlo, protože mi pak ta moje kamarádka psala, že čekají holčičku Adélku :slight_smile: . Všem tedy držím pěstičky, aby všechno dobře dopadlo a těhulky měly krásná a hlavně zdravá miminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
2. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
taurusenko: nu, je to fakt, že si leckdy ti doktoři vyslechnou jen naříkání a pak jsou rádi, když někdo přijde s takovouhle pozitivní náladou. Tak ty budeš pracovat i na MD? Asi z domova, co? Já budu dál dělat jen přiznání pro pár svých známých za čokoládu nebo vínečko. :grinning: Nevím, zda mi zaměstnavatel nabídne, abych to tu nějak dál účtovala, ale nepůjdu do toho. Je to tu dost na nervy a prostě vím, že by chtěl, abych chodila pořád víc a víc a všechno by bylo málo. Z domova bych klidně účtovala, ale pochybuju, že by mu to takto stačilo.Takže se budu jen velmi snažit ten účetní svět dál sledovat, abych za pár let nebyla úplně nepoužitelná.
2. únor 2010 v 11:50  • Odpověz
Ahoj holkyy, co naše čerstvé těhulinky, jak se cítíte??? :slight_smile:

Taurusenko, moooc gratuluji k úspěšné kontrole :o) Já jdu zítra odpo taky na poradnu. :slight_smile:
2. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
žlababko, Monika z Čakovic? jestli jo tak máme stejnou kamarádku...
2. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
Chicoolko, je to pro mne opravdu dobrá nabídka. Je to firma, kterou jsem měla od roku 2001 nastarost a k 31.12.2009 ukončili smlouvu s firmou, ve které pracuju. Mne ale požádali o spolupráci ve smyslu kontroly účetnictví (stala jsem se jejich zaměstnancem). Takže si představ, že to, co jsem dělala doposud (tzn. kompletní účetnictví včetně mezd a personalistiky) teď bude dělat asistentka jednatele a já to budu po ní pouze kontrolovat. Takže práce mi výrazně ubyde, ale korunky výrazně přibydou :grinning: . No neber to potom :grinning: . Navíc ta asistentka je moje kamarádka a opravdu moc šikovná holka, která sice měla účetnictví naposledy ve škole asi před dvanácti lety, ale po celou dobu spolupracuju jen s ní, takže ví, jak malý poklady pro účto vypadat a je opravdu chytrá. Nemám vůbec strach z toho, že by něco nezvládla. Kontrolu účta pak mohu provést buď u nich ve firmě, nebo mi pošlou zálohu mailem a podívám se na to doma.
Co se týká práce ve firmě, tak nevím, jestli mi šéf nechá nějakou firmu. To záleží na něm. Jinak jsme na tom asi obdobně, protože je neuvěřitelné, kolik lidí mě zná v březnu :grinning: :grinning: :grinning: .
Právě z toho důvodu, abych se mohla ve větším klidu vrátit po rodičovské do práce, bych si chtěla nechat alespoň jednu firmu na účetnictví (daňová evidence není takový problém). V naší profesi je důležité zůstat v obraze :wink: :grinning: .
2. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
Jinak už jste asi pochopily, že už jsme doma :grinning: zase jsem utrácela - Pepčovi ještě jedny oteplený gatě a teplákovku, a pětistovka v pr..li :grinning:
2. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
Pepinko, tak to bych brala ještě jako úspěšný "lov" - oteplený gatě a teplákovku za pětistovku. Ale nemám takový přehled jako ty :grinning: .
2. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
syll: já se cítím moc dobře. Jen jsem tedy celou noc nemohla zabrat, jak jsem vstřebávala ty dojmy a všechno kolem, takže večer asi odpadnu, ale zatím je to dobrý, držím se. Jinak mi začíná být blivně ze zubní pasty, když si čistím zuby. :grinning: Jinak vše naprosto ok. Ale tohle se mění každým týdnem, ne-li dnem - vidím to na ségře.

taurusenko: tak to je úžasná nabídka, hlavně to nebude na úkor miminka a ty penízky se budou hodit. Obzvlášť když víš, koho kontroluješ, protože kdyby to byla nějaká neschopná účetní, tak by se ti ta pohodová práce rázem změnila v pěkně hektickou. Já totiž pořád říkám, že než nechat někoho něco dělat a pak to po něm kontrolovat a opravovat, tak je lepší si to udělat sám. Ale když to holčina bude mít v pohodě, tak je to fakt super nabídka.
2. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
Je to dobrý skóre, na to že je oboje nový, a nejsou to ťongové... Jen by nemuselo bejt několik dlouhých dní do mateřský :grinning:
2. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
Chicoolí, tak to je neuvěřitelné, jak jsem názorově zajedno. Kdysi dávno jsem byla pověřena výhradně kontrolou účetnictví, které zpracovávala výhradně neúčetní bez jakýchkolik základních znalostí byť i o náležitostech daňových a účetních dokladů a navíc v programu, který byl pro mne novinkou. To byl pro mne tenkrát neuvěřitelný stres a očistec. Tehdy jsem se zařekla, že žádné kontroly už v životě dělat nebudu a domluvili jsme se nakonec, že to účetnictví budu zpracovávat sama. Musí Ti říct, že mi trvalo minimálně tři roky,než jsem to dala dohromady a do takového stavu, abych vůbec věděla, co v tom účtu je. Protože na denním pořádku při těch kontrolách bylo, že když jsem něco zkontrolovala, za týden mi to zpětně změnili a info mi to tom nepodali a nebylo v mých silách všechny tyhle jejich excesy dohledávat. Teď mi to tedy dělají taky, ale už o tom alespoň informují nebo to dohledám sama tím, že to zpracovávám extra v jiném účetním programu. Tahle druhá firma, u které jsem na kontrolu kývla, je ale něco diametrálně odlišného. Mají papíry v naprostém pořádku a jak už jsem řekla, ta kamarádka je opravdu moc šikovná a navíc bude dodržovat ten samý postup, kterým jsem zpracovávala účto doposud.
2. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
taurusenko: tak to je přesně to, o čem mluvím...než takovouhle práci, tak to radši celý smažu a zaúčtuju od začátku znova. Fuj. Já jsem tedy jenom jednou mé kolegyni (už tu nepracuje) dala pod tíhou časové tísně udělat cesťáky. Znáš to, jak se cesťáky dělají. Většinou ne dle pravdy, ale na konci roku dle toho cca kolik potřebujeme do nákladů. Polopaticky jsem jí to vysvětlila a stejně to bylo špatně. Dala jsem jí zákazníky a jejich PSČ. A když jsem pak musela kontrolovat, zda to a to město má kilometrově správně, protože jí vyjelo třeba, že je v republice 2x, a jí nenapadlo se kouknout na PSČ a švíkla mi tam prostě to, co se jí líbilo, tak jsem byla silně nervózní a litovala jsem, že jsem si to neudělala sama. Od tý doby si všechno dělám sama. Neříkám, že jsem neomylná, ale strašně mě nebaví něco kontrolovat, zvlášť když prostě tomu člověku moc nedůvěřuju.
2. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
ahoj holky! v práci normálka nestíhám, takže jsem se sem dostala až teď..

ke včerejší kontrole - pan doktor mě vlastně vyšetřil jen "dole".. vše je v pořádku, koukal i na zprávu kterou jsem měla založenou v průkazce z toho vyšetření velkého UTZ. k tomu vlastně jen jako poznamenal něco jako "takže z vyšetření kontrola za dva týdny, ano?" jinak se nad tím skoro ani nepozastavil, takže to vypadá, že to s tím žaludkem snad vážně nebude nic tak vážnýho. Doufám!! :slight_smile: Další KO u svého dr mám 22.2., jinak KO na tom velkém UTZ zůstává na toho 9.2.

chico, zebraf - teda holky, člověk se sem občas nedostane a pak se dozví takovýhle zprávičky! :dizzy_face: :dizzy_face: strašně mooooc gratuluju, chtěla jsem napsat - konečně další těhulka, ale pak jsem četla i o zebrafce. takovou dlouhou dobu nikdo a pak dvě najednou. to je strašně krásný! ještě jednou strašně mooooooc gratuuuuuluju a přeju vám oběma hlavně zdravíčko pro mimíska a aby vše dobře dopadlo až do konce!! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

tauru, gratuluji ke kontrole!

pepi, kamarádky je mi strašně líto :frowning2: snad jen hodně sil a ať se drží.. :frowning2:

všechno jsem přelítla jen zběžně tak doufám, že nic dalšího důležitého mi tu neuteklo.. :wink:
2. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz
blíženko: uf, to jsem ráda, že to je dobrý, už jsem se tu po tobě ptala, jak jsi asi dopadla. Jinak děkujeme za gratulace, to jsou věci, co? Ani nevíš, jak jsem šťastná. Tak moc, že z toho v noci ani nespím. :grinning: Jinak příští kontrolu máš se mnou a se zebrafkou...tak snad to bude den plný radostných zpráv. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz
chico, teď zrovna koukám nahoře na stránce, že už ses po mě ptala, to je strašně hezký! :slight_smile: Dokážu si živě představit jakou máš asi radost, asi jako každá z nás :slight_smile:Vážně ti to strašně moc přeju!! Snad všechno půjde dobře a budete hlavně zdraví!
No když je nás tolik na kontroly v jeden den, tak doufám že to budou jedině dobré zprávičky :dizzy_face:

šéfa mám na nějakém dlouhém pracovním obědě, takže ZATÍM docela klídek.. zítra odpoledne odjíždí náš odbor na výjezdní zasedání. já už jsem nahlásila, že se mě moc nechce, že nevím co bych tam dělala, když stejně odcházím, navíc v takovémhle stavu a navíc na hory.. šéf mi schválil že tu můžu zůstat, že tu bude alespoń někdo :grinning: takže čtvrtek, pátek bych si tu s vámi snad konečně mohla i pěkně popovídat, doufám že tu někdo bude a nebudu tu nakonec osamocená :grinning:
2. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
Chicoolí, tak o cesťákách mi ani nemluv. Tohle kilometrovné si naštěstí dělají firmy samy. Výhoda externí účetní :grinning: , ale zahraniční cesťáky mi dávají zabrat snad víc než samotné účto. Teď mě čeká zpracovat cesťák do Itálie a do Španělska. Fůůůůůj. Navíc nesnáším, když mi španělský jednatel hradí nějaké platby za zaměstnance svojí soukromou zahraniční platební kartou. To jsou vždycky obštrukce :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Ale docela tě obdivuju, protože kontrolovat cesťáky ve smyslu, kdy kdo kam proč jel, což je za rok určitě přes 300 položek na jedno auto, tak to už by mi šly oči šejdrem. To bych to vážně raději udělala sama.

Blíženko, tak to je skvělý, že je všechno v pořádku, takže rovněž gratuluji ke kontrole :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: .
2. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
blíženko: a co ta neschopenka? Na tu ses neptala? Jinak tomu věřím strašně moc, že to u nás půjde dobře a miminko bude zdravé. Samozřejmě člověka leccos napadne, ale hned se rychle hodím na pozitivní vlnu...

taurusenko: no a teď si představ, že u nás se na cesťáky píšou 4 auta. Občas je to síla to někam rozjezdit. Dělám je vždycky v lednu za minulý rok. Tak si říkám, že příští cesťáky už bude dělat někdo jiný...ježíš, to je krásná představa. Jinak s tou soukromou kartou je to taky dobrý.
2. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz
tauru, taky děkuji :slight_smile:

chico, sestřička říkala, že s tou neschopenkou by snad neměl být problém.. zatím teda jsem v práci, říkala jsem si že to teď není tak hrozný, dělám všechno pomaleji ale ve svém tempu, pokud to někomu dělá problém, tak "nashledanou" a zůstanu doma ze dne na den..
ale šéf má naštěstí v tomhle měsíci dost cest (tak snad je nezruší :astonished: ) a navíc teď i to výjezdko takže by tu ani nemusel tolik být. navíc v půlce února, když to dobře půjde, by měla nastoupit slečna která nastoupí na moje místo, abych jí zaučila. na březen si asi vyberu dovolenou a od 1.4. nástup na MD :slight_smile:
2. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz
blíženko: týýý bláho, to jsou fofry, tak to už ti uteče, únor je krátkej, takže březen je tu coby dup a když nebude prudit šéf, tak to tam nějak doklepeš...každopádně je dobrý mít tu neschopenku v záloze, kdyby tě v práci naštvali. Takže vlastně všechno super. Hehe, a 1.4. mně končí 1.trimestr. :slight_smile:
2. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
Tedy Chicoolí, tak u čtyř aut už bych byla zralá na slepeckou hůl a lůžko v Bohnicích :grinning: . Taky si teď říkám, když mě něco rozčílí, že příště už se s tím bude zlobit někdo jiný a to je fakt tak uvolňující pocit :grinning: . A co si budeme povídat, ten je v našem stavu hodně důležitý :slight_smile:.

Blíženko, přesně tak. Šéf je plně nadšen z toho, že jsem tady až do konce dubnu (tudíž zvládnu daňová přiznání k 31.3. i čtvrtletní DPH k 25.4.), ale taky jsem ho upozornila na to, že jakmile nastane sebemenší a sebebanálnější problém s miminkem, pokládám tužku, vypínám počítač a pádím na neschopenku. Jak už tu bylo xkrát řečeno, zdraví miminka je hlavní prioritou. Takže souhlasím, že pokud se někomu nebude líbit, že to co si předtím zvládla za poloviční čas, tak pak už jedině sbohem a šáteček. Taky si nejsem moc jistá, že v sedmém osmém měsíci budu schopná sedět 8 hodin u počítače.
Koukám, že nastupuješ na MD o měsíc dřív :slight_smile: :slight_smile: . I když bych taky mohla nastoupit už v polovině dubna (8 týdnů před termínem).
2. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz
taurusenko: prej slepecká hůl a Bohnice :grinning: ...ale jo, taky to vždycky pěkně odkládám, protože se mi do toho nikdy moc nechce. A je to vážně uvoňující pocit, že už to příští rok nebudu muset dělat. Fuj tajbl. Stejně nevím, jak to tu jednou někomu předám, jsem do toho všeho tak hloubkově zasvěcená (šéf má ještě 2 firmy), že to bude docela síla. Vím toho strašně moc a šéf mi věří. Ale myslím, že nějaké souvislosti další účetní budou utajeny. Navíc mám na starosti x dalších věcí jako třeba revize, což je šílenost...ale nějak jsem se v tom zvládla za ty léta zorientovat. No ale tím už se nebudu zabývat. Mně čakají lepší zítřky. :grinning: :grinning: :grinning: Jinak z tebe tam teda práce ještě vytřískají dost, když vlastně stihneš ještě příjmovky a dph.
2. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
Ahoj holky!!§
Koukám, že se tu účtuje, a to jsem ráda, že tomu vůbec nerozumím. Doteď nechápu, jak jsem z toho udělala na vš zkoušky :grinning::grinning::grinning::grinning: Ale je dobrý někoho znát, kdo ví, o čem to je :slight_smile:

Blíž, gratuluju ke kontrole. TAurusenka taktéž!!:slight_smile:
Pepi k teplákovce a moc je mi líto kamarádky..
V poslední době jsou tyhle zprávy nějak časté mám pocit, ta moje s mimoděložním to taky pořád řeší, nevěřily byste, co všechno s ní prováděli...:frowning2:

Hele, víte vůbec, že jsme uplně zazdili ten sraz?! :angry:
2. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
handm: no sraz jsme zazdily fakt pěkně. Abych řekla pravdu, úplně jsem na něj nakonec zapomněla.
2. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.