• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Chicoolko, tak to budeš mít k tomu předávání hóóóódně dlouhý seznam úkonů a povinností pro novou pracovní sílu a už teď je mi jí líto :grinning: . Ale s těma lepšíma zítřkama je teď holt řada na nás :grinning: :grinning: .
No taky jsem si říkala, že by měl šéf ocenit, jak krásně si to ten náš šmoulínek načasoval :grinning: .

Handm, co se týká zkoušek z účetnictví na vysoké, tak je prý nejlepší všechno našrotit, zkoušku udělat, omdlít a všechno úspěšně zapomenout :grinning: :grinning: . Já se na to účto na střední a vošce zaměřila, takže mi to nečinilo problémy, ale je normální, že v tom má hodně lidí těžký nejasno :grinning: .

Holky, jak já se těším, až mi pošlou ty objednané těhukalhoty. Ještě jsem je nedostala a už je to týden, co jsem je objednala. Myslela jsem, že když mají to oblečení skladem, tak to pošlou hned :angry: . Jakmile se nakloním přes klávesnici na stůl, tak se ozve miminko, že tudy mámo tedy cesta nevede :grinning: . Ten pásek mu prostě vadí.
2. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz
Na ten sraz jsem si vzpomněla v neděli večer :sweat_smile: . Pravdou ale je, že nebylo vhodné počasí na cestování :confounded: .
2. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz
taurusenko, handm: co se týče zkoušek na VŠ na účto, tak to jsem byla taky případ sám pro sebe. Jelikož jsem byla z gymplu a na VŠ jsem chytla dost šílenou profesorku, u který jsme my gympláci nepochopili ani pomálu peněžní deník, tak moje zkoušky z účetnictví byly hop nebo trop. Poslední zkoušku jsem opsala od kámošky. Pak jsem tady ve firmě k tomu přišla jako slepej k houslím a najednou jsem všechno chápala a prostě mám asi účetnictví v krvi. Jasný, musela jsem dohnat všelijaký ty zákony atd. ...ale to se stejně každý rok mění, takže to musí člověk sledovat neustále. No a dnes si troufám říct, že jsem schopná účetní. Asi toho nevím tolik co taurusenka, protože holky přímo z účetních firem toho vždycky ví víc, ale skromně :grinning: si myslím, že jsem dobrá účetní. Tak jsem se tu pěkně pochválila. :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
chico, jj je fajn že vím, že to nebude problém kdyby něco.. no tak to začnem hezky, ty skončíš 1.trim. a já odejdu na MD, navíc moje mamka má do toho ještě narozky :slight_smile:

tauru, tak to si "vychutnáš" to nejhorší období co.. chápu tvého šéfa že měl asi radost.. taky jsem to podobně podávala šéfovi - zdraví miminka je pro mě nejdůležitější takže kdyby cokoliv, tak mu klidně půjdu ze dne na den marodit, a to by asi nerozdýchal, páč už teď má docela problémy s tím že chodím na půl dne k lékaři.. Prý se to tu hroutí :grinning:
fakt čekám jako na smilování že nastoupí kvůli zaučení ta nová slečna a fakt by mě naštvalo kdyby to na tu půlku února nevyšlo
2. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
jeee vy už jste na další stránce, já si ani nevšimla... :sweat_smile: :grinning:

holky na ten sraz jsem teda, popravdě, taky tak trošku pozapomněla.. :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 14:34  • Odpověz
blíženko: tak to máme s tvou mamkou narozky stejně :wink:
2. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz
Chicoolinko, děkuju za poklonu, ale aby ses nedivila. Možná si to taky zažila, když spolupracuješ s auditorkou. Když jsem se bavila s auditorkou o nějakých účetních a daňových záležitostech, tak řekla, že v daném případě musíme postupovat podle toho a toho paragrafu toho a toho zákona, ale pozor na vyhlášku a prováděcí předpis, který s tím souvisí konkrétně paragraf ... odst... písm... :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :fearful: :fearful: :fearful: . To jsem si vždycky připradala jak dokonalý blb, který nic neví. :grinning: Ale taky si myslím, že nejsem úplně neschopná a svojí cenu neskromně řečeno znám. Navíc mě to účetnictví opravdu baví a nejenom, že to mám asi taky v krvi, ale je to i podle mého znamení. Býci jsou prý schopní účetní :grinning: :grinning: :grinning: . Chicoolí, když jsem nastoupila na vošku, tak všichni gympláci s tím účetnictvím měli problémy. To je pochopitelné, když to nikdy neviděli. Ale zase byli excelentní v jazykách :grinning: .
2. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
Chico, je to přesně tak, jak píšeš. ani jsem na vš po gymplu nevěděla, co je má dáti a dal :grinning::grinning::grinning: a kámoška s obchodky mi to marně vysvětlovala... tak jsem nějak proplula :slight_smile:
2. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
Handm, mně se líbila náhrada za má dáti a dal od Ivana Mládka, který by uvedl nové znění - ukladli jsme ukradli nám. Podle toho je to docela srozumitelný :grinning: :grinning: :grinning: .
2. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz
taurusenko: no ani nevíš, jak na mě loni při auditu (to bylo poprvé, co jsme do něj spadli) auditorka zkoušela všelikaký fígle, jen aby mi dala znát, že je jako fakt nade mnou. Ale dopadlo to dobře, vše jsem měla v pořádku. Jinak mě účetnictví taky strašně baví. A na VŠ jsem excelentní byla v matice, jazyky taky dobrý, ale matiku jsem se ani nemusela učit, narozdíl od mých spolužáků z obchodek. :grinning:
2. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
Holčinky, už pomalu končím. Mám nějaké unavené oči a moc se těším domů. I když ... asi budeme muset na veterinu s naší potkankou Daffynkou. Je nějaká divná a bojíme se s manželem, aby jsme o ní nepřišli. Asi tak před měsícem jsme totiž přišli o potkanku Bettynku (nechali jsme jí uspat, protože měla mozkovou příhodu a nebyla schopná se nabaštit :cry: ). Před rokem a půl jsme se rozhodli, že si pořídíme dvě holčičky, aby se vzájemně trochu zabavily a teď už nám zbyla jenom ta jedna :pensive: . Snad to bude dobré.
Taurus, to joo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: To by bývalo mohlo fungovat, ale ještě že už je to za mnou...
teď se budem s manželem o víkendu kousat mým daňovým přiznáním, to se taky moc těším :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
teda holčiny, vy jste toho napovídaly, no hlavně o účetnictví, ale jsem jako většina tady - mám z toho zkoušky na VŠ, ale musela bych si to hodně zopakovat, abych věděla, která bije. Byla jsem taky z gymplu, tak jsem na to koukala jako jojo, ale matika, ta mě bavila odjakživa. Úplně Ondrovi závidím ty matematický olympiády :grinning:

Blíženko - gratuluju moc k prohlídce a uz, že je všechno v pořádku, jupííííí

my byli na běžkách, bylo to úžasný, krásně svítilo sluníčko, že jsme venku vydrželi dvě hodinky. tak to večer padnu zase dřív než dítko :grinning:
2. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
Zebraf, víš co je divný? Já některý věci z matiky pochopila až na vš a to jsem z ní maturovala.. ale říkal mi táta, že to měl taky tak. že prostě k něčemu dozrál až později :grinning: asi dlouhý vedení máme v rodině :grinning:
2. únor 2010 v 16:58  • Odpověz
mně matika strašně chytla ve čtvrťáku na gymplu, před maturou - tenkrát jsem dostala kopačky od kluka, do kterýho jsem byla děsně zamilovaná, tak jsem začala počítat - v tu chvíli jsem na svoje velké neštěstí totiž zapomněla, jak mi v mozku šrotovaly rovnice a imaginární čísla :grinning: Jinak život je takovej nevypočitatelnej, na gymplu jsem byla v počítačový třídě a myslela si, že se tím nebudu v životě živit, a opak je nakonec pravdou :grinning:
2. únor 2010 v 17:01  • Odpověz
chico - nevím, jestli jsi to taky neobjevila... http://www.babyweb.cz/Tehotensky-kalendar.aspx
2. únor 2010 v 17:18  • Odpověz
Ahoj holky, taky vás zdravím a moc gratuluju k úspěšným kontrolám :wink:
A když už se tu tak bavíte o účetnictví - chodila jsem taky na gympl, takže tam o tom ani zmínka. A na VŠ jsem z toho byla celá divoká :grinning: Ale jak říká Chicoolka, matika u mě byla super a jazyky taky (jsme úplně stejný :sweat_smile: ). Docela mi vadí, že jsem nešla něco dělat v tomhle oboru, protože mě čísla strašně baví a myslím si, že bych se v tomhle našla. Ale teď už je asi pozdě něco takového začínat :unamused:

Holky, nepřijde vám neuvěřitelný, že jsme si všechny strašně podobný? Gympl, VOŠ, VŠ,,.....Mě strašně mrzí, že si tu s vámi nemůžu povídat přes den, je mi s vámi tak dobře :slight_smile: A když jsem nakouknu navečer, tak tady už nikdo :confused:

Chicoolko už jsi to oznámila sestře a zbytku rodiny? A v kolikátém je vlastně tvoje segra?
2. únor 2010 v 17:48  • Odpověz
zebrafko: tak to koukám, že máme společný nejen testovací de, skoro termín porodu, ale i gympl a matiku. Mě taky strašně bavila. Ale fakt je ten, že teď když si vybavím integrály, derivace atd., tak bych už asi nebyla schopná výpočtu. A jinak ten odkaz znám, ale co jsem těhu, tak jsem na to ještě nekoukala, hned na to jdu.

lulii: tak ty jsi taky matikářka, no to je krásný, jak se tu shodujeme. Fakt jsme se tu sešla dobrá parta, mně je s vámi taky dobře. Jinak jsem to zatím oznámila jen přítelovi, ségře, mamce a babičce - vše z mé strany, přítel má zatím zákaz, neb tam to někomu říct, tak to jede jak lavina. Psala jsem tu přece, jak je jeho rodina rozrostlá a i ty známý jsou neuvěřitelně propojení. A ségra je 7+1, já 4+5...takže fakt 14 dní a kousek. :grinning:
2. únor 2010 v 18:14  • Odpověz
Jé chicool, takže vy fakt budete spolu i rodit :grinning: A když už konečně můžeš řešit kočárek reálně, půjdeš do tý teutonky? Chicool, nevím proč, ale něco mi říká, že budeš mít taky holčičku a už vůbec netuším proč, ale pořád mi v tý souvislosti vyskakuje jméno Eliška. Ani nevím, jestli se ti líbí, a největší záhadou mi je to, že to nepatří do mých nejoblíbenějších jmén (prostě já nad tímhle jménem neuvažuji, ale to neznamená, že se mi nelíbí), takže jsem nad tím ani nepřemýšlela, ale v tu chvíli, jak jsem tu přečetla, že jsi objevila //, tak mi prostě tohle jméno proběhlo okamžitě hlavou,.......Prostě mi k vám sedí Eliška :grinning: :grinning: .
2. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
lulii: do teutonky rozhodně půjdu a moc se na to těším, sice je to dražší záležitost, ale schovám si jí pak i na druhý dítě. Takže taky myslíš, že to bude holčička? Tak to jsi čtvrtá. Zrovna jsem tu měla mamku, tak říkala, že ona si spíš myslí, že budeme mít se ségrou obě kluky, já popravdě vůbec netuším. Tak to bude zajímavý zjištění potom. Jinak mně se Eliška líbí, ale mají ji už známý a i tak jsem o tom jménu nikdy nepřemýšlela, protože vím, že ho chce má nej kamarádka, která teda má zatím jen Davídka. :grinning:
2. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
ahoj Lulli, ty jedna další matikářko :slight_smile: je fakt fajn, jak jsme se tady sešly, jsme si dost podobné, proto sem tak rády všechny chodíme :grinning:

chicolko - tak ty máš už jasno v kočárku? :slight_smile: na ty jsem ještě vůbec nekoukala... a u nás to ještě, kromě jedné mé dobré kamarádky, nikdo neví. Zatím s tím nemám odvahu vyrukovat před ségrou, našima, mají už tak dost těžkou hlavu s malou Karolínkou, tak jim nechci přidělávat další starosti, zvlášť když nemám ještě nic od dr. potvrzeno... i když bych to mamce ráda řekla, to zase jo :slight_smile:
2. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
ahoj holky, vy teda jedete, už vybíráte kočárek, jo? :slight_smile:
2. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
kebulko - kdepak, na kočárek je ještě moc brzy, abychom něco nezakřikly...
2. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
no právě :wink: takže psssssssssst :slight_smile:
2. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz
hezký večer, odpolední dlouhé povídání už si nedočítám. Jen jsem se mrkla na odkazy,co mi písla pepi a zase jsem se vytočila, když jsem si četla, kolik bych případné dostala na úp. Jem si naivně myslela, že 60 % a ještě naivněji z hrubé mzdy, ve skutečnosti je to první 3 měsíce jen 50% a z čisté mzdy!!!! To mi nestačí na všechny povinné trvalý příkazy co mám na účtě :frowning2: další 3 měsíce jen 45%.
Jo a netrefilo by vás, když se dozvíte, že dnes přijali novou pracovnici do firmy???? Já už vážně nic nechápu.
2. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
zebrafko, když se Karolínce tak dobře daří (ťuk ťuk ťuk), tak si myslím, že až ti to potvrdí doktor, už to můžeš vykřikovat do světa a naopak všechny potěšíš a budou mít hlavu plnou dalších krásných myšlenek a stres ze všeho půjde stranou :wink: A hlavně Karolínka bude vědět, že jí na svět přibude kamarád/ka a o to víc se bude snažit přibírat, aby už mohla domu :slight_smile:

Pavczo, já vím, je to hrůza, mamča teď shání práci už od listopadu a je to děs a hrůza. Ta nabídka práce není vůbec nijak oslnivá, ale věřim, že tobě se podaří najít dobrou práci a snad to nebude dlouho trvat. Už abyste se mohli s manžílkem snažit a zadařilo se, to by bylo vůbec nejlepší řešení :wink: A ještě by ti museli v práci platit mateřskou. Na just bych jim to přála, za to jak se k vám chovají :sunglasses: .
2. únor 2010 ve 23:17  • Odpověz
kebulko: kočárek ještě nevybírám, ale už od začátku, co jsme se začli snažit, vím, jaký chci a s lulii jsme se o tom kdysi bavily. Jinak zatím nic neberu samozřejmě, jen se tak s lehkostí raduju. A zakřiknout nic právě nechci. K doktorce se zebrafkou jdeme až za 3 týdny, vlastně už za 19 dní :grinning:, tak moc dobře vím, že vyhráno ještě nemáme. Takže neboj, nejsem tak rozvášněná a sebejistá. I když to špatný si snažím nepřipouštět.

Tak jsem dneska znovu testovala a druhá čárka je silnější. Viz album. Kéž by tak bylo všechno v pořádku...
3. únor 2010 v 06:07  • Odpověz
chicolko - ty už jsi taky vzhůru? nějak nemůžu spát a to mám dovolenou :slight_smile: tak už za 19 dnů jdeme na kontrolu? no to je ještě nějaká doba... :slight_smile: taky jsem testovala, druhá čárka tam je, i když mi dnes nepřijde tak silná jako včera, ale snad je všechno v pořádku - to špatný si taky snažím nepřipouštět...
3. únor 2010 v 06:13  • Odpověz
Ahoj těhulindy :grinning: :grinning: :grinning: Teda vy se nějak nemůžete dočkat dne, když jste tak brzo vzhůru, to já bych ještě :pensive: Jdu vás zase jen na skok pozdravit a vyrážim pryč. Tak se opatrujte a přeju všem hezký den :dizzy_face:
3. únor 2010 v 06:20  • Odpověz
lulli - taky ti přeju krásnej den, zase máš namířeno do Plzně? tak opatrně, tady v Hradci momentálně strašně moc sněží... Normálně bych taky spala, to se nepoznávám :grinning:
3. únor 2010 v 06:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.