• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Zebrafko, to jsou ty těhuhormony a postupně vám to pak zavalí celý mozek :grinning: :grinning: :grinning: A jak říká vždycky pepinka: těhudemence!!!!!!!!Já už chci být taky "těhudementní" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (Já už dementní jsem a to nemusim být ani těhu :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ). Tak papa a pak to jdi dospat :wink:
3. únor 2010 v 06:25  • Odpověz
Lulli - no to bude ještě legrace :grinning:
3. únor 2010 v 06:39  • Odpověz
Ahoj holky,

tak s Mončou to ještě nemá konce, měla výsledky vědět včera ve dvě, a ještě v pět nevěděla nic, prostě chromozomy ještě neukázaly pravdu, a tohle holt doktoři urychlit neumí, takže další infarktová noc... Až se mi o ní zdálo...

Pepíno je na vraždu, stačí říct něco co začíná na NE (nedělej to, nekousej ten kabel,.....) a fňuká, vždycky říkám že vyje jak šakal, fakt mám v tu chvíli spoustu práce abych s ním nejednala z pozice silnějšího a jednu mu nenatáhla...
3. únor 2010 v 07:03  • Odpověz
ahoj holky,
chic krásně ti to sílí, zebraf určo taky bude vše ok, hezký, že máte kontrolu v jeden den. Jsem dnes dorazila do práce zmoklá jak slepice, tedy spíš zasněžená, jsem si nevzala deštník a zrovna hustě sněžil docela tvrdej sníh, protože to lítalo do obličeje a byla jsem i krásně rozmazaná, když se vidim v zrcadle je mi ze mě špatně, mám pocit, jako bych zestárla o deset let :frowning2: . Musim se sebou něco udělat. Začínám cítit i takové předmenstruační bolení, takže to vypdá, že brzy mrcha zakklepe, ale hurá, aspoň bude kus období za námi a zase začne snad lepší naděje, už bylo dost katastrofálních zpráv, chci něco, z čeho se můžu radovat.
3. únor 2010 v 07:11  • Odpověz
Pavczo, ahoj, jak je všechno relativní, co, najednou se na ms těšíš.... ale neboj, tvůj ¨příděl štěstí na tebe teprv čeká. A kdyby to bolelo moc, ta mrcha, tak jsou super brusinky (www.swissherbal.cz) a tam najdeš tři síly - 1150mg, 7500 mg a 17000 mg - ty jsou "koňský dávky" a berou se jen jedna denně, pomáhá to na močák a právě tam píšou že i na hladší průběh ms, a nutno říct že to je pravda (vyzkoušeno na mně) a může se to i v těhu, takže když cítím že bych mohla mít problém s čůráním, neváhám a hrábnu ¨po nich. Hele, a do dvou hodin po vzetí mám klid.
3. únor 2010 v 07:43  • Odpověz
Ja zkousim Sarapis - pomaha i pri bolestive a nepravidelne ms, a hlavne podporuje rust sliznice pro zdarne otehotneni. Zacala jsem merit BT a doufam, ze tento cyklus to vyjde... to jsem zvedava, bude-li zase dlouhy 45 dni :angry: .
3. únor 2010 v 07:51  • Odpověz
Dobré ranko,
matikářky těhotný!:slight_smile:
3. únor 2010 v 07:53  • Odpověz
Valím do sprchy, než se mi probudí rarach, ani se mi tam nechce, ale než pak poslouchat jak mi vyje za dveřma se mi taky nechce....
3. únor 2010 v 08:02  • Odpověz
Ahojky, tak už zdravím z práce...

zebrafko: ráno jsem tu byla brzy neb jsem si pouštěla PC doma, abych nahrála to foto...jinak vstávám každý den v 5:40... Ale s tím spaním je to u mě taky tak. Jak jsem psala, včera jsem nespala snad skoro vůbec, asi jsem vstřebávala všechny ty dojmy. Ale slyšela jsem, že těhulky většinou dost špatně spí. Na dnešek jsem ale spala dobře. Jinak testíky ti určitě taky sílí, jen je lepší to srovnávat ob den. Já mám doma asi ještě 2, tak zase zkusím v pátek, to už by mohla čárka být stejně silná jako kontrolní. Dneska mi duch vyjel hned a pak pěkně přibývala na síle.

pepi: takže má Monča ještě nějakou naději? Nebo prostě jen čeká na ortel a dělá si marné naděje? To je strašný. A s Pepínem legranda, co? Nu tak neříkej slovesa začínající na NE...tak mu třeba místo nedělej tohle, řekni jdi dělat tohle...třeba to zabere :grinning: :grinning: :grinning:

pavczo: tak super, že se ms blíží, no vidíš, ono se to ošklivý období překlene jako nic. A jak píše pepi, tebe tvůj příděl štěstí ještě čeká. A také se dočkáš!!!
3. únor 2010 v 08:09  • Odpověz
chicoo, nevím... a nechci jí furt otravovat, doufám že se pak ozve sama. Myslím na ní prakticky pořád.

Jdu do té sprchy, už si sama nevoním (jak jsem těhotná, tak mi přijde že mám agresivnější pot, ono je možný že mám jen citlivější frňák, ale nechce se mi to riskovat, i když se mi dneska moc máčet nechce, znáte ten pocit, ale holt musím.)
3. únor 2010 v 08:12  • Odpověz
Pepi, brusinky už jsem taky párkrát brala kvůli močáku. Taky beru ten femigard, takže by měl taky v tomhle pomoci, uvidíme. Doufám, že to štěstí dorazí, aby si neřeklo, že stačí, že mám manžela a pejska a víc nemám nárok :wink:
3. únor 2010 v 08:13  • Odpověz
pepi: tak to jsem sama zvědavá, tak pak dej vědět, až se ti ozve. :wink: Jinak tu nechuť se máčet znám, hodně často to tak mám s tím, že se mi nechce mýt hlava. :grinning:
3. únor 2010 v 08:18  • Odpověz
Holky teď jsem mela zas zážitek
čekala jsem doma na plynaře, že i přijde opravit únik plynu u sporáku, co zjistili někdy při posledním měření v listopadu (přišel dnes)

zvonek, ötviram dvere a on se hned zouva, rikam, ano? a on, no ja jdu na ten plyn - takovy tlustoucky, kulaty maly pan, mel teplaky, spinavej takovej, a ja: mate nejaky prukaz? a on, na co jako?
rikam, no abych vedela,. ze jste to vy, to je v dnesni dobe asi normalni ne? ze bych rada videla prukaz
ä on, zadnej nemam
a ja, no tak pojdte, no, a on sem snad byl objednanej, ne? tak kdo by se dovedel, ze sem ma jit nekdo jinej
no nicmene tedy vesel a sedl si na zachod... a pak si precet lejstra, ze nam to unika u sporaku
tak se zas zvednul a sel do kuchyne
no nicmene tedy omatlal ty trubky nejakou patlaninou a zjistul, ze staci utrahnout tu matici, coz ho rozcillilo, proc ten idiot, co to tady meril, nemohl mit s sebou sikovky a utahnout to
podepsala jsem mu lejstro, co jsem si precetla, coz ho taky zarazilo, ze ctu a jeste se ptam, jestli tam bude jeste neco dopisovat, ci budu neco platit

nekteri remeslnici ci opravari se fakt zasekli nekde pred 30lety
3. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
handm - teda to jsou zážitky :grinning:
3. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
handm: :grinning: :grinning: :grinning: dobrý. Hele, my měli doma plynaře, když jsme dělali rekonstrukci kuchyně a nechali si raději odbornou firmou zapojit plynovou varnou desku. No to byli taky chytrolíni. A ještě si za to nechali pěkně zaplatit. No ale sami jsme si na to netroufli. Přece jenom plyn je plyn. No občas se člověk nestačí divit.
3. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
nekdy si říkám, že jsem asi divná...
když čtu všechny jejich papíry co podepisuju. vždycky na mě koukaj, jak na blázna...
nebo mě děsně rozčilujou revizoři - ani nepozdraví jen nastaví placku, tak to mě vytočí, tak jim to dám sežrat, protože slušný lidi co si léta kupujou lítačky prudí, ale ty špindíry a homelesy vubec nekontrolují..
tak vždycky říkám - dobrý den, co byste potřeboval.. a když milostivě odpoví, řeknu mu, ať mi ukáže svůj průkaz, což je taky rozčiluje.. že musí hledat. abych si to porovnala s tou plackou
když prudí on mě, bduu já jeho... :slight_smile:

Chicoo, jo, já taky čekala, kolik si řekne, ale naštěstí nic. ještě jsem přitom ráno zkásla manžela o litr, protože jsem měla v peněžence jen tři stovbky, kdyby to bylo nějak víc :grinning:
3. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
tak holky, psala Monča.... přepíšu tu smsku

tak covece chromoz. onemocneni vylouceno, nicmene porad je to na picu, je to tak zamotano, dnes ase na konzultaci a k dr, uz nemuzu.
3. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
handm: no týýý jo, tak to jsi na ně teda drsná :grinning: ale je to dobře. Mě to tedy nikdy nenapadlo. U nás navíc jsou zavedeny v MHD čipové karty, takže oni musí mít takovou čtečku, která jim ukáže zelenou, když mám nabito. Tak mě ani nenapadlo, že by to mohl být falešný revizor. Ale to tebe asi taky ne, co? Jen jim to dáš spíš sežrat, viď?
Jinak tys nic platit neměla, to je podle mě placený z fondu oprav, u nás když se také něco najde při revizi, tak myslím, že to musí někdo přijít opravit, ale nikdy jsme nic neplatili. Ale ani si vlastně nevzpomínám, že jsme měli někdy něco rozbité, jen předloni nám na starý Moře nešel jeden hořák, tak pán už vypisoval žádanku na opravu a já mu říkala, že to nemusí, že stejně půjde tenhle sporák za pár měsíců pryč. Tak jen řekl, že si nás bude pamatovat a příští rok si to zkontroluje. No nevím, zda si nás pamatoval. :grinning:
3. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
pepi, tak aspon kousek pozitivni!!!
3. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
pepi: chudák holka, ta si asi prožívá pěkný muka. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Kéž by tam naděje nějaká byla, ale věřím, že tímhle chudinka malá zestárne o 5 let... Ale třeba to nakonec ještě dobře dopadne... Co myslíš ty? Jaký z toho máš pocit?
3. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
chicoo nevím jsem z toho zchromlá
3. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
pepi: to ukáže holt jen čas...
3. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
Chico, no, možná jo, ale prostě když jim chybí i elementární slušnost pozdravit a myslí si, že jsou pány tvorstva, tak prostě nejsou. Já za to platím hříšný prachy, tak očekávám taky nějakou službu, což tedy rušení linek a špinavý a smradlavý MHD od bezdomovců nejsou....
tak prostě jim to dám....
a falešnýho revizora jsem taky ještě nepotkala :grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:
3. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
Holky dneska je divnej den, kde je včerejší ladovská zima :frowning2:
3. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
pepi souhlasím dneska to ma do ladovske zimy dost daleko, je to tak akorat na to zalezt do postele a zaspat to :confounded:
3. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
Ahoj holky, dočítám z domova na 13h mám zubní a pak na 15,45 gyndr. tak mi držte prosim všechny pěsti at jsou triply v poho. :astonished: Musím vás dočíst je toho jaksi dost :slight_smile:
3. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
mmaxi jé to bych brala :grinning: po tom se mi stýská, v prvním těhu bych dneska přesně ležela a nic nedělala... ale vysvětli to Pepčovi že
3. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
Holky u nás na Moravě sněží hustě a je to teda mazec, se mi vůbec nechce vylézat ven :confounded:
3. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
tady naopak obleva, ale je venku hnusně
3. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
Holky, u nás je taky obleva a už jenom takovej ten špinavej sníh všude okolo. Nu jo, město no. Ale aspoň jsem nemusela jít do práce jako pos*aná, abych neuklouzla. :grinning: Už se těším na jaro. Holkyyy, já už to vidím, první jarní sluníčko, stromy začnou kvést, a prádlo budu zase sušit na balkóně a bude krásně provoněno čerstvým vzduchem. Jůůůů. :dizzy_face:
3. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.