• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Tak my nemáme na víkend nějaký závratný plán. Zítra chci doma uklidit :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v neděli se uvidí.

Holky, teď jsem se dozvěděla od kolegyňky o zjištování ovulace ze slin. Vy jste o tom už určitě slyšely, ale pro mne je to tedy extra novinka. Dá se to sehnat i na internetu a stojí to 615,- Kč. Je to prý mikroskop ve tvaru rtěnky (lady Q scape - doufám, že jsem to napsala dobře :sweat_smile:) a je to na furt. Kdybych to věděla, tak bych si to asi koupila, než každý měsíc dát 260,- Kč za ovutesty. Teď s koupí raději počkám. :slight_smile:
28. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
Janulko, pokud to ví jen tvoje maminka, tak by ses snad ani na nic vymlouvat nemusela. Ale s tím práškem je to dobrá taktika :wink: . Bolí Tě záda a vzala sis takovou dávku utišujících léků, že si netroufneš pít. Dobrý ! :grinning: .
28. srp 2009 v 11:21  • Odpověz
janulko, nemám jedinej příznak, ani ťuk, fakt vůbec nic :slight_smile: A s těma výmluvama je to na pytel, posledně jsem tvrdila, že mám zánět močáku, ale když se u toho řehtám jako blázen, málokdo mi to uvěřil
28. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
tak hold budeš muset vymyslet něco jiného u nás to už nefunguje když řeknu že beru antibiotika .
Holky tak pá jdu vařit
28. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
Žlab, tak si to užívej, až se ti nějaké příznaky dostaví, tak budeš vzpomínat na tuhle dobu :grinning: . Alespoň je vše O.K. a mimísek zatím nemá proti svému bydleníčku žádné výhrady :wink: .
28. srp 2009 v 11:24  • Odpověz
no my na víkend plánujeme stěhování. jsme s manžou v pronájmu, ke konci tohoto měsíce jsme vypověděli smlouvu, no a jelikož se nám bohužel protáhlo vyřizování hypo, tak se stěhujem na nějaký čas k tchánovcům... :unamused: nábytek, který jsme měli v pronájmu je náš a tak se chystáme ho prozatím "uklidit" do garáže, kterou má manža v tuto chvíli půjčenou od kamaráda - naštěstí :wink:
28. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
taurusenka: o tom mikroskopu jsem to už také zaslechla...a je to přesné? Moc se mi tomu věřit nechce...

zlababa07: zánět močáku je docela dobrej tip do budoucna.
28. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
Jojo, jsem v klidu, na příznaky je ještě brzy, neskončil ani 4 tt :slight_smile: tak myslí, že se prďolka brzy ozve. I když posledně mi taky nebylo vůbec nic, kromě bolavých prsou.
28. srp 2009 v 11:27  • Odpověz
s těma výmluvama už jsem taky o tom občas přemýšlela :slight_smile: pokud na takovéto "pijácké" akce nechodíte moc často, tak výmluva bolest zad a prášky a proto nechceš pít je docela dobrá. pokud ale chodíte častěji, tak časem pak bohužel výmluvy docházejí, to chápu.. holt prostě buď omezit akce a nebo prostě s pravdou ven :grinning: jiná možnost asi není, pokud byste ale vymysleli něco dalšího do cca řekněme pátého-šestého "kola" tak sem s tím, určitě se to bude hodit :slight_smile: :grinning:
28. srp 2009 v 11:29  • Odpověz
zlababa: zatím buď v klidu, protože (nechci strašit) ale myslím že určitě to ještě přijde. kamarádka do cca 6-7 týdne taky neměla žádný příznaky, no ale pak to začalo.. především prsa, zvracení apod. :slight_smile:
28. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
Chicool, podle toho, co psali na netu, tak je spolehlivost vysoká. Je to docela uznávaná metoda. Ale nevím, nezkoušela jsem to. Ale bylo by to zajímavé zkusit to i s ovutestama a BT, jestli se to shodne.
28. srp 2009 v 11:32  • Odpověz
zlababa07: tak už si ty 4tt nastav do profilu, ať vidíme, jak ti ty týdny pěkně naskakujou. :wink: Nebo to ještě nechceš zakřiknout?

blizennec: já těch akcí moc nemam, ale nějak už moc nepiju, i když mi testík doposud // neukázal. Posledně jsem šla pít a trošku se bála, kdybych těhu byla. Ale vzhledem k tomu, jak se říká, že do 3 týdne můžeš vypít i benzín a mimčo to neovlivní, tak jsem si 1 pivo dala a pak jsem si vymyslela, že mě bolí v krku a že jsem měla ibalgin a že mi ten alkohol leze do hlavy a moc bych vyváděla.
28. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
Chicoo, radši počkám, až po víkendu, aby ta mrcha třeba ještě nedorazila. Ale v pondělí vám je tam už hodím :wink:
28. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
taurusenka: tak to jsi jdu ten mikroskop vygooglit a zjistit o tom více. :wink:
28. srp 2009 v 11:41  • Odpověz
chicoo: kamarádka, co je těhotná, tak si dá skleničku vínka nebo malé pivo občas ještě teď .. samo že to nevyžunkne naráz :slight_smile: prý když je to takhle malý množství tak to vůbec nevadí. někde jsem slyšela že se prý říká, že jedna sklenička denně červeného vína je dobrá na krvinky :wink:
28. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
Chicool, tak dej pak vědět, jestli tě to zaujalo natolik, aby si ho chtěla vyzkoušet :wink: .
28. srp 2009 v 11:45  • Odpověz
tauru: o tom mikroskopu jsem taky něco málo slyšela. prý je ale dobrý první tak dva měsíce svoje tělo "pouze" pozorovat aby jsi zjistila jak mikroskop vlastně pracuje aby jsi později mohla přesně určovat kdy ovu je a kdy opravdu není.
28. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
Blíženko, tak té jedné skleničce bych věřila, ale určitě ne v těhotenství. To bych se bála. Ale pravdou je, že někdo chlastí, protože třeba o tom těhotenství neví a taky z toho nejsou žádné následky.
28. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
taurusenka: tady na koníkovi je o tom diskuze, tak nevím, zatím z toho mám rozporuplné pocity: http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=16464 Do prkýnka, proč nám třeba nemůže zfialovět malíček, když máme ovulaci???? :grinning:

blizennec: no je to možný, ale já ani alkohol moc nemusim, takže v těhu ho pít určitě nebudu. :slight_smile:
28. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
Blíženko, asi to tak je. Dnes jsem o tom slyšela poprvé, takže nevím, co je k tomu zjišťování ještě potřeba. Jen jsem si říkala, že vědět to tak o půl roku dřív, asi bych si ho koupila. Teď, před tou poradnou, už to nemá cenu. Alespoň doufáááááááááááám :sweat_smile: .
28. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
taurusenka: tak jsem tu diskuzi jen tak rychle projela a asi zůstanu u testů, možná se dokopu koupit teploměr a měřit BT, ale to se mi tedy vážně nechce. :unamused:
28. srp 2009 v 11:52  • Odpověz
Chicool, tak to bych taky brala. Při ovulce pravý malíček a při těhu levý malíček (aby to bylo od srdíčka :slight_smile: ).
28. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
tauru: to o té jedné skleničce denně jsem myslela spíš všeobecně.. já alkoholu teda taky moc nedám a v těhu se teda rozhodně pít nechystám, ale když bude chuť joo opravdu veliká, tak si dám skleničku červenýho ale ještě naředěnou s kolou. ;)
ale je pravda, že některý ženský v těhu pijou a občas ani nevědí , že jsou těhu. takový podobný případ znám. v minulé práci byla těhu jedna kolegyně (otěhotněla i přes HA a každý měsíc ms) proto to do cca čtvrtého měsíce vůbec nepoznala. do té doby chodila normálně na všechny akcičky, do hospody, občas tancovat. samo že když na to přišla tak to všechno přestalo, ale i přesto porodila krásnou zdravou holčičku - v červnu jí byly dva roky.
28. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
Chicool, já jsem začala měřit BT v roce 2007 na doporučení doktorky. Měřila jsem si jí od října do června 2008. Pak už ne. Měření mě chytlo až při clostíku. Takže BT měřím teď 3. cyklus. Je to docela zajímavý, zkoumat svoje grafíky :sweat_smile: . Bohužel nemám teploměr na BT, ale obyč. digitální, ale i ten mi stačí.
Jsem zvědavá na dnešní ovutest. Byla bych docela ráda, kdyby byl dneska absolutně negativní. Ani pididuch druhé čárky. To by totiž mohlo znamenat, že ovulace už proběhla a podle grafíku (mám ho v albu), by byla ovulka o 4 až 5 dnů dřív. Někde jsem tady četla, že luteální fáze je vždycky stejná. Mění se pouze folikulární, takže bych mohla MS dostat dřív a dřív jít na IUI :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: . A ještě poznámka, v den nejnižší teploty a včera jsme se snažilkovali, takže bychom se tak trefili do těch správných dnů. Jenomže to už jsme se trefili i minulý cyklus :frowning2: .
28. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
Blíženko, tak to se nám stát nemůže :grinning: . Jsem přesvědčená, že o těhu budeme vědět max. od 5 tt :grinning: .
28. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz
holky s těma malíčkama to je dobrý - akorát, jeden "zádrhel" - každý by to na nás hned poznal :grinning:
28. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
taurus, tak z toho grafu teda moudrá nejsem, ale řekla bych, že ty poklesy by mohly být ovu. Spíš bych to viděla na ten 10 DC co myslíš ?
28. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
Tak to měním na malíčky u nohou :grinning: :grinning: :grinning: .
28. srp 2009 ve 12:08  • Odpověz
taurusenka: no já se právě obávám, že by mě to nechytlo. Navíc by to už zavánělo přílišnou snahou a nevím, jak by se na to přítel tvářil...i ovu testy jsem teď dělala poprvý a tajně. :wink: Ale uvidíme, pokud se teď za srpen nezadařilo, možná do toho půjdu a přítelovi to nějak vysvětlím. Nu jo, on je základ trefit se do správných dnů, ale i tak je prý pravděpodobnost otěhotnění asi snad jen 40%. Nu jo, chtít dneska nějaký 100% jistoty, byli bychom blázni. :confounded:
28. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz
Žlab, nevím. Dokud nebudu mít úplně čistý test nebo dvě naprosto stejné čárky, tak to nevysonduju. Když ale porovnám poslední dva cykly s tímto (zlatý excell, ve kterém to jde zobrazit :grinning: ) tak se neshoduje s těma předchozíma dvouma. Ten pokles je tam teď prostě dřív.
28. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.