• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj holčinky, mám dost práce, ale tohle vám sem musím zkopírovat :grinning: . Pak aby se v tom člověk vyznal.

Snažilky, hurááá do fast foodu :grinning: .

http://www.novinky.cz/zena/deti/190953-zdrava-strava-pry-snizuje-sanci-zeny-na-otehotneni.html
3. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
chico : ... a budes si vyhrivat pupicek na slunicku :grinning: :grinning: :grinning:
ja se zase vcera zacala intenzivne tesit na to az budu moct vyrazit jen v sukni a svetriku a na nohou mit jen nejake jarni botenky a ne snehule :angry: :wink:
3. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
Taurusenko: to jsou ale chytrolíni...co výzkum to perla :grinning:
3. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
jo, holky, už aby bylo teplo, nebo aspň ne ten sníh přiblblej, vždycky když jdu ven tak jdu jak když mám v kalhotách, kdyby bylo klidně jenom +5 ale hlavně ať není sníh a led... Hlavně ten led
3. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
tauru, to jsem taky četla a zrovna si říkala, že mě se to netýká ta zdravá strava :grinning:
3. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
Ahojky holky moc vás zdravím jak se máte děje se něco nového? nějak nestíhám dočítat chodím na praxi a jsem nějaká úplně zničená
3. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
Teda koukám, že dneska se toho tady moc nenapovídalo... :slight_smile: Já už pádím domů natáhnout se na kanape. :grinning:
3. únor 2010 v 16:26  • Odpověz
ahojky holky, dlouho jsem se neukázala, nějak není kdy....
dneska jsme byli na velkem utz a čekáme zdravého chlapečka :wink:
3. únor 2010 v 16:28  • Odpověz
baji: supeeeer. Hned to doplním do tabulky. Gratuluji!!! Takže to bude Ondrášek? A kdypak máš další kontrolu???
3. únor 2010 v 16:29  • Odpověz
chico, díky a já tobě k sílícím // :slight_smile:
no jestli to bude Ondra nevím, ňák se nám o přestává líbit, možná spíš Matouš a nebo taky úplně jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 v 16:32  • Odpověz
baji: děkuju :slight_smile: . Tak já tam zatím nechám Ondru a případně pozměním, až si budete jistí.
3. únor 2010 v 16:33  • Odpověz
tak ju, díky za doplnění :wink:
3. únor 2010 v 16:34  • Odpověz
koukám, že vedou kluci :wink:
3. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
Jojo, zatím jen jedna holčička...tak uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál. :wink:
3. únor 2010 v 16:37  • Odpověz
no to jsem taky zvědavá :wink:
tak zas někdy pá a hodně štěstí u dr. :wink:
3. únor 2010 v 16:38  • Odpověz
baji: děkuju a zase se ukaž :slight_smile:
3. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
AHoj holkyy, tak jsem doma od mudr. A dobréé, tlak, moč a všecko v pořádku, už vím krevní skupinu, protilátky negativni, a triply budou pristi tyden prej. Ale vypada to dobře. jsem moc ráááda.
Chikooolko, kontrola dalsi je 1.3.2010 připiš mi to díky zlato :slight_smile: JInak prcek sebou mlel a mlel, a mezi nožky nikoho nepustil :o) tak nevime co toje :grinning: absolutně nespolupracoval :grinning:
3. únor 2010 v 18:07  • Odpověz
Chikoola, krásné čárečky, jak sílí...tak jsem to měla i jááá...to je supééér :o) Jen tak dáál :grinning:
3. únor 2010 v 18:10  • Odpověz
syll: bezva, že je všechno v pořádku, tak to má být!!! Další kontrolu doplním. Jinak testík zesílel krásně a těším se, až bude ta testovací silnější než kontrolní. Asi zase udělám test v pátek. Nic jiného zatím nemůžu, když prďolku uvidím až za dlouhých 19 dní. :slight_smile:
3. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
Ahoj holčinky, tak vás zase jen rychle zdravím! V práci mám nestíhačku, jsem tam tento týden na všechno sama. Navíc na mě něco leze, jdu si lehnout :pensive: .
Baji, gratuluji ke zdravému chlapečkovi! :wink:
Syll, gratuluji k výborné kontrole! :wink:
3. únor 2010 v 18:33  • Odpověz
Chikoola, to je supr, neboj to vydržíš, je lepsi jít později, já šla v 9TT a aspon jsme měli i srdíčko, k něčemu je to lepsi jit pozdiš :slight_smile: já čekala měsíc takto jak ty
3. únor 2010 v 18:35  • Odpověz
Aji děkuji ti, jsi hodná.
Jéé baji bude mit chlapečka, to je hodně chlapečků letos, myslim, že se taky přidám, teda nevim, ale nejak si to myslim :slight_smile:
3. únor 2010 v 18:35  • Odpověz
Prej se loni rodili holčičky a letos je rok chlapečků :grinning:
3. únor 2010 v 18:36  • Odpověz
Ahoj holky,

syll, tak super kontrola, ať jsou všechny takové :wink:
baji, taky ti gratuluju k chlapečkovi :slight_smile:
chicoolko, ty čárky ti opravdu sílí ukázkově, je to asi krásnej pocit, když ta druhá čárka se ukáže hned a ještě silněji než předtím. Paráda a jen tak dál :slight_smile:
pepinko, kamarádky je mi moc líto, musí to být opravdu strašný pocit a "žít" s tím nemůže být nic příjemného. Přeju jí hodně moc psychických sil. Pak dej vědět, jak dopadla (doufám, že se stane zázrak :pensive: )
zebrafko, ty jsi dneska netestovala?
3. únor 2010 v 18:59  • Odpověz
syll: já jsem ráda, že jdu až dýl. Sice bych teď viděla, zda je prcek v děloze, ale to já myslím, že jo, tak si rovnou počkám na srdíčko. Strašně moc se na to těším, ale uteče to. Vždyť je to neuvěřitelný, jak to utíká, zítra už je zase čtvrtek. Dočkáme se. :dizzy_face:
Tak tauri si myslí, že bude mít taky chlapečka, ty syll píšeš, že si to taky myslíš. Nu a mně všichni hádají holčičku, tak jsem moc zvědavá, ale opravdu je mi to úplně jedno.
3. únor 2010 v 19:03  • Odpověz
lulii: děkuju. No a představ si, že se s největší pravděpodobností do toho všeho budu ještě vdávat. :dizzy_face: Přítel strašně moc chce a já také. Chci abychom byli úplná rodina se vším všudy, včetně stejného příjmení. Nu a termín chceme 5.6., to bych když všechno půjde s miminkem dobře končila 5.měsíc.
3. únor 2010 v 19:06  • Odpověz
baji gratuluju k chlapečkovi,
syll super, zase jeden aktivní mimísek, který nechce prozradit pohlaví, že by stydlivá holčička? :slight_smile:
chic, tak to je supééééér miminko i svatbička, tak ať to vše vyjde dle nejlepších představ.

Jinak my nic nového v práci nevíme, jen se teoretizuje, jen jedna kolegyně (ta co ještě v prosinci chtěla moje místo) tvrdí, že od září ví, že firma na naši práci je vybraná (to by mi zajímalo, že kdyby to věděla, proč by prahla po tom místě, které se stejně zruší) a že prý mají rok na to, aby se přípravili na převzetí, to znamená, že prý až v září konec. Moc tomu nevěřim, ale kdyby to tak bylo, byl by to pro mě plus, dalo by se snad stihnout otěhu a případně jít na neschopenku. Ale víc asi budem vědět v březnu, protože by měla být schválena organizační struktura a to se uvidí, jestli tam jsme na chvíli či ne.
3. únor 2010 v 19:29  • Odpověz
Jé chicoolko, tak to je další super zpráva. Svatba!!!!!!!!! Hurá!!!!!!!!!!!!!! A už jsi byla oficiálně požádána nebo si to přítel nechává na ten "den lásky"? Já tak nemám ráda tenhle svátek, všude srdíčka, čokolády, kytky, to je všechno tak umělý, přeci když někoho miluješ, tak nemusíš čekat na tenhle den, abys dotyčnýmu řekla, že ho máš rád, nebo? Co myslíte holky? Ale jinak je to hezká příležitost právě o požádání ruky, to jo :wink: To je hezký, takže já 4.6 a ty hned den po mně, jéééé? Tak my jsme opravdu "ouplně" stejný :grinning: :grinning: :grinning: Jen mě ještě chybí něco v bříšku, ale ono to určitě přijde :wink:
3. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
pavczo: tak to by bylo super, kdyby to převzali až v září, to jsou fakt velké šance na to, že otěhotníš a ještě v klidu půjdeš na neschopenku, když to tam bude končit. Moc bych ti přála, aby ti to takhle vyšlo. Jak ta práce i to těhu. A věř, že se ti to může splnit. :wink:
3. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
pavczo, tak to by opravdu nebyla nejhorší zpráva s tím zářím, to věřím, že určitě stihneš otěhu :wink: a bude ti to jedno, co vlastně bude s firmou (tvojí prací). To bych ti moc přála, abys to nemusela řešit. A kdyby se náhodou nezadařilo (což se nestane), tak máš spoustu času si nějakou jinou práci hledat :wink:
3. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.