• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
no jo, ale jde o to, jestli je to pravda, že by měla víc informací, než naše nejpřímější nadřízená se moc nezdá. Jako bylo by to nejlepší z nejhoršího. Jen bych se musela dát do klidu a nenervit se a neupínat, že musim otěhotnět. Holky, co myslíte, když se začnem snažit hned od března? 26.2. jdu na tu kontrolu, mělo by skončit šestinedělí 22.2. stejně to nevyjde hned, tak si myslim, že nic neriskujem, ne?
3. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
lulii: no přítel prý měl vymyšlenou krásnou originální žádost, ale to moje těhu to všechno urychlilo, takže prostě dneska řekl, že si nás chce vzít, asi ještě něco romantického přijde, ale mně spíš šlo o to, aby tu svatbu chtěl on, aby on s tím přišel, ne abych já mu říkala, že se chci vdávat a do něčeho ho nutila. Takže mě to takto stačí. A to myslím opravdu od srdce. Ale asi dostanu i zásnubní prstýnek. Uvidíme, necháme se překvapit. Hlavně doufám, že ten termín bude volný v restauraci, kde to chceme a že i na radnici.
Jo a jinak holka, aby ses nedivila, jakým fofrem se mezi těhulky dostaneš, myslím si, že se také budeš vdávat těhotná. Cítím to dosti silně. :wink:
3. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
Pavczo, tak to mi přijde taky divné, že toho ví nějak moc, ale zase což víš, jestli nemá nějaký známý nebo někoho jiného "nahoře" a ten jí informuje. Neupínej se na to, zkus nad tím takhle nepřemýšlet, ono to s tou prácí nějak dopadne. Akorát se teď stresuješ a to je to nejhorší. Myslím, že stresu jsi měla teďko až až. A s tím snažením, myslím si, že jestli se cítíš být jak fyzicky tak i psychicky tak nějak dobře, tak se do toho klidně pusťte, je to jen na vás.
3. únor 2010 v 19:52  • Odpověz
Syll gratuluji ke kontrole je super že je vše ok moc ti to přeju :slight_smile:
Chcico tak to by byla paráda s tou svatbou a uvidíš že těch 19dní uteče rychle a bude vše jak má být :slight_smile: a jak píše syll je lepší si počkat a vidět srdíčko rovnou než na několikrát :wink: a uvidíš že za chvíli ta čárka bude silnější :slight_smile:
Ty kluci fakt začínají mít převahu :slight_smile: švagrová na mě že si objednává holku aby si mohla hrát s její dcerou tý bude v srpnu rok tak jsem jí řekla že přišla trošku s křížkem po funuse protože už je to určený co to bude a teď už musíme jen čekat a těšit se na to co to bude :slight_smile:
3. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
Teď jsem teda nasr...Takový dlouhý příspěvek jsem napsala a on se mi vymazal, chjoooooooo :angry:
Tak ještě jednou :sweat_smile:
Chicoolko, přítel to udělal fakt krásně a originálně a souhlasím s tím, že je to ještě hezčí, když chlap k tomu není "nucen". O to víc si toho pak ženská váží. A přijde mi, že je opravdu nádherný, když ti ten chlap dá najevo společně s žádostí o ruku to, že chce právě s tebou prožít svůj život a je si tím jistý :grinning: Je to takový hřejivý u srdíčka. Jinak doufám, že vám to vyjde s tou restaurací a radnicí, jen byste možná tam měli zajít co nejdřív, on je totiž červen nejoblíbenější měsíc :grinning:

A ty víš něco, co já ještě nevím??? Ty máš nějaké tušení, že budu brzy těhu nebo mě "jen" uklidňuješ :grinning: :grinning: :grinning: ? Samozřejmě si z toho dělám legraci :dizzy_face: :dizzy_face: Ale jestli máte holky nějaký schopnosti, tak mi přičarujte mimi do bříška a nebo mu domluvte, že už není na co čekat :grinning:
3. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem dneska byla u té alternativní terapeutky a nemám vůbec dobré zprávy :frowning2: Dobré je, že mi řekla, že mi pomůže a půjde to, ale špatné na tom je, že to bude asi pěkně dlouhá cesta odříkání :rolling_eyes: :cry: :cry:

Takže co mi zjistila - všechno špatně....hormonální porucha, tím způsobené moje pocity horka a náhle zimy, moje pocity na omdlení, potivost atd. Což je fakt při otěhu problém. Do toho špatná funkce jedné ledviny ( skoro nefunkce by se tomu dalo říct ) - opravdu jí věřím, co mi řekla, protože všechno do sebe zapadá. Ty moje křeče při MS, kdy mi vyskakuje bolest až do kýčlí, kolen a nemůžu pomalu ani chodit...nejvíce na levé straně, což je i strana, kde se naposled uhnízdil mimísek a bylo z toho nálsedně mimoděložní těhotenství - tudíž špatná levá ledvina, špatnej levej vaječník ( nefunkční, se srůsty ), a špatná celá levá strana mýho těla....takže i játra, brzlík atd. Ty moje stále stavy únavy, vyčerpání, deprese, nálady, uplakanost, roztřepanost jsou zase způsobeny tím, že nemám vůbec tělo zásobeno vitamíny, špatně se stravuji, úplně všechno dělám špatně. Mám překyselený organismus a teď pozorně čtěte - tím pádem je překyseleno i poševní prostředí a je skoro nemožné, aby se tímto prostředí dostali spermie k vajíčku, a když už se dostanou je velmi mizivá šance, že se embryo udrží - proto naposled ten potrat. Moje tělo má dělat samo se sebou , aby se nějak vyživilo, natož aby vyživovalo ještě jeden život :frowning2: Za tohle všechno si můžu sama. Nepravidelná strava, pohyb, cigarety atd. Mám zákaz pít kávu, víno, sladit obyč cukrem, jíst jogurty, a mléko ( protože ty hnijí ve střevech a nejsou pro mou krevní skupinu vůbec vhodné )....a já tak jogurty miluju :pensive: Dostala jsem spoustu přírodních preparátů, které mám používat a společně s nimi dodržovat zdravou životosprávu a uvidí se....Ale jak jsem řekla....paní se na mě podívala, a potvrdila mi, že to bude cesta trnitá a na dlouho trať...ach joooo....Je mi z toho do breku, ale tak nějak jí věřím, že mi opravdu pomůže k mýmu vytouženýmu mimískovi. Teď je potřeba , abych dala svoje tělo dohromady, aby se v něm mělo miminko, co nejlíp.....Je toho holky víc, ale nechci se už rozepisovat a dělat tady špatnou náladu, když tady je tolik radosti ...... Držte mi palce....na příští kiontrolu jdu za měsíc.....Jo a hormony od gynekologa si v žádným případě příští týden nevezmu...raději tu dlouho trnitou cestu, než dalších 10kilo navíc, rozhozený celý organismus atd. Tak se tu opatrujte, já se zase někdy ukážu....snad už s trochu lepšíma zprávama....Tak pěkný večer :wink:
3. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
Drndi, tak to je teda docela síla, to by člověk ani nevěřil, co všechno může být špatně :frowning2: Ale poku jí 100%-ně věříš, tak se pokus dodržet všechno, co ti řekla. A když ti řekla, že to půjde, tak to půjde :wink: Uvidíš a třeba to půjde rychle, ani se nestačíš rozkoukat. Moc ti přeju, aby ti pomohla, aby se mohl zachvíli zavrtat v tobě ten uzlíček štěstí. Moc na tebe budeme všechny myslet a držet ti pěstičky. Je to všechno o vůli, tak ti přeju, ať je sakra pevná, jako skála. A určitě se nám přijď zase ohlásit.

A žádnou náladu tady nekazíš, od toho tu přeci jsme. Nejsi na to sama :wink: :grinning:
3. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
drnicko... no to jsou teda zpravy... alternativni lecba je hlavne o tom ze tomu musis verit, takze jestli 100% duverujes svoji terapeutce tak to urcite vyjde .-)
3. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
lulii: já tě neuklidňuju. Myslím, že budeš jedna z dalších. Nevím, prostě si to myslím. Ale nemám k tomu žádný pádný důvod, nemám tyhle schopnosti. Ale to neměla ani zebrafka a jak mě pořád tipovala na první těhulku roku 2010 a hele, byla jsem první. No tak mým tipem jsi ty :wink:

drndičko moje zlatá, náladu tu nekazíš, proboha. Jsme tu pro dobré i špatné. A musím říct, že ti tisíckrát schvaluji tuhle cestu než nějaký hormony, to ti opravdu nepomůže. Tohle bude nenásilný a ještě to tvému tělu udělá dobře, což si o hormonech nemyslím (já osobně už nikdy nebudu brát ani HA). Možná je to cesta trnitá a nebude nejkratší, ale zaplaťpánbůh za to, že jsi to zjistila. Kdyby ne, tak by ses začla ládovat hormonama, nakynula bys o x kilo a stejně by to nikam nevedlo. Tohle ber jako nádherné nasměrování, za které buď vděčná, taky ses tu mohla plácat dalších x let, aniž bys věděla, kde je opravdu zakopaný pes. Všechno ber vážně a jdi do toho naplno, zbav se závislostí na cigaretách a na nevhodných jídlech, vypořádej se se vším a ono to přijde samo. Teď už to bude jenom dobré. Jsem za tebe moc ráda. :slight_smile:
3. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
ach jo holky... ted me tu desite kdyz rikate ze lecba hormonama zpusobuje narust x-kilo :fearful:
3. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
Chicoolko, tak to moc děkuju za důvěru, budu se snažit, vlastně budeme (jsme na to přeci dva :grinning: ) tvojí důvěru nezklamat. A ani nevíš, jak moc bych si přála, abys měla pravdu :sunglasses:

Mmaxi, neboj, nějak to bude, každý na to reaguje jinak, tak nesmutni :slight_smile:
3. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
drndičko je mi líto, že jsi se dozvěděla takové samé negativní zprávy. Budu ti držet palečky, aby ti ta přírodní léčba moc pomohla, i když budeš muset být trpělivá.
3. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
Ahoj holky, tak zázrak se nekonal. Monča jde zítra na ukončení. Víc nenapsala, ale já to obrečela. Prý to měla být holka...
4. únor 2010 v 06:47  • Odpověz
Pepi to mi je moc líto té kamarádky, musí to být strašný, nedovedu si to představit, když i ví, co to bylo. Posílám jí hodně síly, bude se s tím muset poprat.
4. únor 2010 v 07:02  • Odpověz
Pavczo, jo taky si to neumím představit... celej včerejšek jsem v duchu děkovala za to že my jsme v pohodě... Jak vidno, není to tak samozřejmý jak má člověk to tendenci brát... Nejvíc mě ale dostala tím, že už ani nemá slzy aby brečela, a tím, že věří že ještě aspoň jedno zdravý dítě mít budou. Ta její nezdolná optimistická povaha se zkrátka ozvala i v těchto s prominutím sračkách kterými si teď prochází.
4. únor 2010 v 07:17  • Odpověz
pepi - to je fakt něco strašnýho :frowning2: je mi kamarádky moc líto, běhá mi tu mráz po zádech. Je úžasná, obdivuhodná, že i v takový situaci dokáže optimisticky nahlížet do příštích dnů...
4. únor 2010 v 07:34  • Odpověz
chicoolko - moc gratuluju k svatbě, to je úžasný - budete jedna velká rodina se stejným příjmením :slight_smile: to my budeme dva na dva, aby to naše okolí nemělo jednoduchý :grinning: a pěkné, jak se s Lulli doplňujete, u tebe nejdřív // a pak žádost o ruky, a u Lulli to bude opačně, žádost už proběhla, a // tam budou cobydup, věřím tomu stejně, jako když jsem tipovala chicoolku :slight_smile: ale čarodejnice nejsem, ani zmije jedovatá :grinning:
4. únor 2010 v 07:39  • Odpověz
Bré ránečkooo holky, jak jsme se vyhajali? :grinning:
4. únor 2010 v 07:39  • Odpověz
Pepi, to je strašné co teď čtu, chudak kamarádka, strašně mi je jí líto a holčičky taky :pensive: Proč je život tak krutý? :cry:
4. únor 2010 v 07:40  • Odpověz
Jéé já pomalu začínám 18TT :grinning: to tak letííí.
4. únor 2010 v 07:42  • Odpověz
Holky, ještě naposledy k té Monče... Asi tu lekci z nějakýho důvodu potřebovala, něco si z ní měla vzít, možná to zatím neví ani ona sama, ale vím že časem na to přijde. Každopádně to byla lekce jako hrom i pro mě, uvědomila jsem si, jak bláhové bylo brát to, že je Martínek v pořádku jako samozřejmost...

A teď na veselejší notu, zdravím nevěstinku chicoolu :dizzy_face:
4. únor 2010 v 07:44  • Odpověz
drndi - sice to nejsou žádné dobré věci, co ti léčitelka řekla, na druhou stranu přišla na to, co je s tvým tělem v nepořádku a dáš se do boje s těmi neduhy. Nejřív to bude těžkej boj, si zvyknout na novej způsob stravování, ale po pár dnech ti to už ani nepřijde a budeš to brát jako samozřejmost. Tak držím pěsti, ať je tohle ta správna cesta za štěstím.
4. únor 2010 v 07:50  • Odpověz
ahoj holky!

koukám, že je tu spousta smutných zpráv, ale určitě převažují ty dobré - a i na ty smutné je lepší dívat se z optimistického hlediska...

chicoolko, moc ti gratuluji ke svatbičce, to bude krásné, vdávat se těhotná a červen je opravdu krásný měsíc :wink:

lulii, jak to vypadá s tebou a teplotkama? pokud ti holky předpovídají těhu, tak by to bylo fajn, my si přece slíbily, že budeme rodit spolu :grinning:

pavczi, pokud budete končit opravdu až v tom září, tak by to bylo hodně dobré - v podstatě máš přes půl roku na otěhu a to by snad neměl být problém - když už se jednou zadařilo :wink:

drndi, věřím, že ti léčitelka pomůže, ono v některých případech to opravdu může člověka otočit o 360°. A pokud, jak říkáš, žiješ nezdravě, tak je pravda, že ono se to jednou někde projevit musí. Držím pěsti, ať to trvá jen pár měsíců a mimísek si k tobě cestu najde co nejdříve!

mmaxi, já taky beru hormony a nepřibrala jsem po nich ani deko - já přibrala, když jsem vysadila antikoncepci, ale od té doby nic... takže nebooooj :wink:

pepi, kamarádky je mi opravdu moc líto, ale jak říkáš, možná to tak mělo být a bude to nějaké ponaučení. Na druhou stranu je lepší, když se to zjistilo v půlce těhu, i když to musí být hrozně moc těžké, než kdyby se narodilo hodně postižené dítě, které by žilo třeba jen rok... To by bylo asi o hodně horší :frowning2:

doufám, že jsem na nikoho nezapomněla :slight_smile:
4. únor 2010 v 07:53  • Odpověz
pepi - každá "špatná" věc, co se nám v životě stane, má nějakej význam, jen je to těžký pochopit v tu chvíli, kdy nastane...
4. únor 2010 v 07:54  • Odpověz
Právě... a doufám že s tím pochopením třeba budu moct Monče pomoct... třeba nějakou poznámkou ji nasměrovat. Víte, našla jsem ji tady, na koňovi když jsem založila "čakovické mami a mimi," a myslela jsem si tehdy že to bude "jen" sousedka na procházky s kočárem, ale tak nějak jsme poznaly že na ledacos máme stejný názory, postoje, a prostě mi ta holka přirostla k srdci...
4. únor 2010 v 08:01  • Odpověz
chicoolko - a gratuluji k počínajícímu 6.tt :slight_smile:

pavczo - kdyby ten konec práce bylo "až" v září, tak je spousta času na všechno - na těhotenství aniž by ses musela nervovat, ať to je hned, na případnou přípravu na novou práci - až by slezl sníh, začala bych zkoušet jezdit autem a hned bys měla lepší pocit, až bys tuhle dovednost psala do životopisu...
4. únor 2010 v 08:05  • Odpověz
zebrafko, a co ty, jak se cítíš? pozoruješ na sobě nějaké těhu příznaky?
4. únor 2010 v 08:06  • Odpověz
pepi - věřím, že ty jí dokážeš pomoct, ať už tím, že ji vyslechneš ( jestli bude mít vůbec sílu a chuť o tom mluvit) nebo jak píšeš ty, že ji nějakým způsobem k pochopení nasměruješ. Moc na ni myslím, na to, čím si dneska musí projít...
4. únor 2010 v 08:07  • Odpověz
kebulko - vůbec nic nepozoruju, kdybych si tudlec neudělala testík, tak by mě nenapadlo, že jsem těhotná, připadám si "normálně" :slight_smile:
4. únor 2010 v 08:09  • Odpověz
No, má to být nejpozději do září, takže to může být i dřív, když by se na to nachystali, ale taky by nás někdo mohl upozornit, co chtěj s těma spisama, jak to chtěj předat, protože padá tu verze převést do elektronické podoby a to si myslim, že ty tisíce spisů bychom zvládli až tak za rok při nepolevení ve výkonu možná za dva. Tak uvidíme, snad to stihnem. Jen se vystresoval i manžílek, včera kolem něj taky lítaly výpovědi, no přijít i on o místo, tak jsme v pr...i to bychom už neměli na splátky.
4. únor 2010 v 08:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.