• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj holky...

pepi: mrzí mě to, jak to s Mončou dopadlo. Ale je dobře, že už se to rozlousklo. Sice negativně, ale ono si dělat marný naděje, jakože určitě pořád doufala...tak je lepší vědět, na čem jsi a s čím se smířit a bojovat. Určitě to zvládne. Jsou to někdy těžký zkoušky, ale ono to člověka někam posune, i když v tuhle chvíli to tak ona rozhodně nemůže vidět. Já vím, je lehký to posuzovat takhle vzdáleně, když jí ani neznám, ale být v její kůži, tak si to můžu sebevíckrát opakovat a stejně by to bolelo jako čert. Ale čas tu ránu když ne zahojí, tak aspoň otupí. A určitě ještě zdravé miminko mít budou.
4. únor 2010 v 08:10  • Odpověz
Poradím jí, nebo možná spíš ještě koupím, dva kameny, smaragd na zahojení fyzických bolístek a růženín na zahojení duše... Nechám ji teď být, s tím nejhorším se stejně musí poprat sama max s manželem, ozvu se jí tak za týden, neozve-li se sama dřív....
4. únor 2010 v 08:10  • Odpověz
zebrafko, ani prsa nebolí? jé, já už chci taky mimíška v bříšku :slight_smile:
4. únor 2010 v 08:12  • Odpověz
pavczo - nemysli na to špatné, co by se mohlo stát. Zatím máte práci oba dva, eventuální výpovědní doba jsou dva měsíce, tak by se určitě nějaká práce našla, i kdyby to měla být dočasně "horší" práce. Hold když bych přišla o práci, tak než být na pracáku, tak bych šla třebas i prodávat a přitom si sháněla práci, která by odpovídala tomu, co chci v životě dělat. Třeba tohle je pro tebe taky výzva, abys udělala nějaké kroky, které tě dostanou dál, je to čas na to oprášit třebas i ten cizí jazyk (už nevím, jestli ses učila aj nebo nj) nebo i něco jiného...
4. únor 2010 v 08:15  • Odpověz
pepi: a naprosto souhlasím s tím, že člověk to prostě nesmí brát jako samozřejmost. Protože čekat zdravé miminko je fakt zázrak a nádherný dar...a co svět světem stojí, tak nikdy žádný zázrak nebyl samozřejmostí. :dizzy_face: Jéžííííš, to jsem zase chytrá. :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
kebulko - ani prsa nejsou jiná než normálně, zkrátka vůbec nic zvláštního nepozoruju. A neboj se, taky se mimča v bříšku dočkáš!
4. únor 2010 v 08:18  • Odpověz
zebrafko, to doufám :slight_smile: v květnu to budou dva roky, co jsem vysadila antiko... letí to jako blázen.
4. únor 2010 v 08:23  • Odpověz
a jak je na tom vůbec popelka, 36 DC... ona nemívá takhle dlouhé cykly, nebo jo???
4. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
no koukám, že těch adeptek na těhu bude v příštích dnech víc, tak doufám, že nějaká těhulka zase přibude :wink:
4. únor 2010 v 08:25  • Odpověz
kebulko: taky jsem na popelku myslela, ale ona pár stránek zpět psala, že se musí hodit do pohody a dát si od koníka pauzu, tak nevím, jestli ta pauza obsahuje i to, že nenahlásí 1DC. Jinak nevím, jaký cykly měla...ale zdá se mi, že taky ne takhle dlouhé. Uvidíme. Třeba zatím nechce testovat. Myslím, že kdyby byla těhu, určitě by nám to přišla říct. :dizzy_face:
4. únor 2010 v 08:27  • Odpověz
zebraf, učila jsem se 9 let anglinu, docela na dovče neni problém, když mluvim s někým, kdo ji má taky učenou, ale ne rodnou :wink: a úřední asi taky bych nezvládla, němčinu pět let na střední, ale nikdy mi nešla, umim jen pár slovíček, skloňovat a poskládat větu pro mě byl problém, přitom maželovo rodina je půl v Německu a rodiče i babička mluví německy plynule, a rok jsem se učila ruštinu, ale to umim tak 5-10 slovíček :slight_smile: , bohužel ruština je u nás ve Varech a okolí dost aktuální.
Jen jsem se včera zalekla, že na pracák bych nemohla jít ve Varech, ale na pobočku u nás v Nejdku a tam to nemám ráda, když jsem si představila, jak tam jsem mezi tou "černotou" a oni uslyší mé jméno a řeknou si, to je ta, co z nás vymáhala dluhy, hrrr na ní :unamused: :grinning: tak nevim jestli se smát nebo brečet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak samozřejmě v nejhorším bych i prodávala, ale když vim za kolik a přidám k tomu cestu tak mi vyjde totéž co bych dostala na pracáku. Ale třeba prodávat oblečení by mi nepřišlo až tak hrozný, možná by mi to chvíli i bavilo :slight_smile: A pamatuju spolužačku, která po škole šla na brigádu přes léto prodávat do pekárny no a sháněla přitom práci, ale zůstávala tam dokud nesežene, jenže se to protáhlo skoro na dva roky a třeba, když to zkoušela i k nám na volný místo a já jí doporučovala, tak mi bylo odpovězeno, že prodávat rohlíky není praxe. Ale místo, aby ocenili, že něco dělá, vydělává a neleží na pracáku jako by to udělali jiní absolventi, tak to brali tak, naštěstí nakonec místo sehnala.
4. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
jdu se zase zahrabat do práce :slight_smile: musím říct, že v poslední době je jí tolik, že ani moc nestíhám myslet na mimi... navíc jsem se vrhla na to hubnutí a sport, tak se i lépe cítím :slight_smile:

tak se tu mějte, já zas někdy mrknu!
4. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Pepinko, tvé kamarádky je mi moc líto. Vím, že to tu psaly už všechny holky, ale nedá mi to nenapsat. Nevím, jestli je to osud, že to tak prostě mělo být a nebo je to jen hloupá náhoda, ale každopádně doufám, že se z toho brzy vylíže a bude zase relativně v pohodě. A další mimi přijde coby dup. Věřim, že ty jí pomůžeš, úplně ta energie z tebe sálá :grinning:

Kebulko, z mého grafu se toho asi ještě nic moc nepozná. Ale přesto klidně mrkněte: http://www.fertilityfriend.com/home/2b754b

Zebrafko, ty bys to fakt nepoznala? A co ty chicoolko? Nějaký příznaky?
4. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
Holky, mě nějak píchá v podbřišku, co to je, když je ještě moc brzo na MS? Není to hrozný, ale je to takový nepříjemný. A není to furt, ale občas. Ale teď mě napadá, že to může být premenstruační syndrom,....Ještě týden a dozvím se, jak to dopadne. Už se na to těšim. Ale krásný je, že tenhle měsíc to vůbec neřešim, ale vůbec, mám úplně čistou hlavu a teď jsem v takovém rozpoložení, že i kdyby přišla MS, tak se svět opravdu nezhroutí :grinning: Je to divný, ale fakt jsem v pohodě a ani nepřemýšlím nad mimčem, jestli tam je nebo neni,.......A jsem taková uvolněná. Tak doufám, že mi tyhle stavy vydrží co nejdéle a nepřijde zase depka.
4. únor 2010 v 09:25  • Odpověz
lulii tak to je super ze ses dostala do takovehle pohodicky :slight_smile: tak jen at to tak vydrzi co nejdele :grinning: ja jsem tuhle MS taky presla docela v pohode sice me trosku rozhodilo kdyz jsem se dozvedela ze ti znami co se brali 2mesice pred nama jsou uz tehu ale co...vsak my se taky jednou dockame :grinning:
4. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
lulii: já nějaký extra příznaky taky nemám, prsa bolí tak jako vždycky před ms. Ale mám nafouklé břicho, sice jsem se přes Vánoce trošku vyjedla, ale takhle hodně jsem ho nafouklé neměla nikdy, ani když jsem se totál přejedla. Asi si to tam prďolka pěkně připravuje, aby to bylo jako v bavlnce. Jinak k tomu píchání v podbřišku, mě v něm píchalo od ovulace pořád...pak na chvíli přestalo a teď čas od času taky píchne, je to prý tím, jak se zvětšuje děloha. Bylo to jiný něž kdykoliv jindy, takže když tohle píšeš, tak ses možná jasná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc bych ti to přála, kočko.
4. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
lulii, to píchání by mohlo být dobré znamení, mně to taky týden předem píchalo :slight_smile:
4. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
lulli no.... ono psychika dělá moc, takže jestli ses vyladila do nálady "a vlastně je to jedno, až to přijde tak to bude," tak bych se nedivila kdybys už těhu byla :slight_smile:
4. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
Jo a ještě k těm příznakům, jen se mi dneska udělalo špatně, když si přede mě v tramvaji sedla paní, ketrá měla totálně zlakovanou celou hlavu. Takže asi zbystřený čich. Musela jsem si přesednout. A pak jsem si ještě nasazovala kožené rukovice zubama a pěkně mě to nakoplo, že jsem málem hodila šavli. Jinak zatím všechno OK. Ale těhotně se cítím. Jsem taková jiná. Joooo, a zapomněla bych na zácpu. :grinning: :grinning: :grinning: Takže jich mám nakonec celkem dost. :grinning:
4. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
dobré ráno holky!

chico, gratuluji ke svatbičce :dizzy_face: takže tu máme další nevěstu, jůůůů :dizzy_face:

pepi, kamarádky je mi moc líto, osud si bohužel nevybírá... :frowning2: hlavně hodně sil
4. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
Ahoj holky,

řekla jsem si, že se na vás přijdu aspoň podívat (asi su na vás závislá :grinning: :grinning: ) a taky bych vám chtěla říct, že mrcha pořád nedorazila, ale jelikož jsem nejdelší cyklus měla 39, tak si naději na těhu nedávám :frowning2: spíš bych jen řekla, že se MS někde zatoulala nebo co, protože příznaky, že dorazí mám nějakou tu dobu a nic, tak čekám každým dnem :rolling_eyes: jen už bych byla ráda, kdyby to bylo. Ty dlouhý cykly mě vážně nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: chicoo - jak budu 1DC dám ti vědět, abys mě mohla v tabulce opravit
:wink: Taky bych chtěla napsat Drndičce, že na jednu stranu mě to hrozně mrzí, že je celá rozhozená a proto se nedaří miminko, ale na druhou stranu věřím, že když se dá dokupy a terapeutka jí určitě moc a moc pomůže, tak se miminka taky dočká a ještě k tomu bude taková "zdravá" :grinning: tak nezoufej Drni :wink:
A taky je mně hrozně líto kamarádky od Pepibubu, protože být v její situaci si ani nedokážu představit a myslím si, že je to jedna z nejhorších věcí, která může ženu potkat :cry:
4. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
drndi, tak to je hrůza, takovýhle zprávy.. ale pokud jí 100% důvěřuješ, tak věřím, že ona ti určitě poradí a pomůže k vašemu vytouženému miminku. hodně štěstí :wink:
4. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
blíženko: děkuji za gratulaci. Je toho na 1 týden dost. Ale jsem strašně šťastná a těším se, že budu moct na svatbě hrdě ukazovat bříško. Snad u mě miminko zůstane a bude zdravé.

popelko: ahá, já jsem nevěděla, že občas máš i takhle dlouhý cyklus. Tak dej pak kdyžtak vědět, ať to máme aktuální. Testovat jsi ještě nezkoušela?
4. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
Jasný vědět dám, neboj :wink: a jestli budu testovat tak to dřív jak koncem příštího týdne nebude, ale myslím, že do tý doby mrcha dorazí. Navíc jsme s Jellyy domluvený na únor :grinning: :grinning: :grinning: i když to už bych potřebovala MS, ale Jelly vypadá nadějně :dizzy_face: 30DC - aby to nebylo místo mimi počaté v únoru, tak // v únoru :grinning: :grinning: Kdyžtak mně můžeš do tabulky připsat k těm cyklům i "delší" (nepravidelné delší cykly), protože doufám, že na slovo dlouhé to zatím nebude :sweat_smile: :confounded:
4. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
Ahoj Holky,ty jo já sem jak v Jiříkově vidění Velikánská gratulace Chicolce a Zebrafce to je super Holky mám velkou radost

jinak lázně mi dávají zabrat malej onemocněl máme atb takže naprd,ale dneska už je to lepší
4. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
Popellko, aby jsi se nám nepřehupla výše, držim pěstičky, naděje jsou.
Motol zdravím tě do lázní, to je nepříjemné, ať se malej brzy vykurýruje.
4. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
chico, musíš věřit, že to bude dobré, zatím si žádné špatné myšlenky nepřipouštěj aby si to miminko ještě třeba nechtělo rozmyslet!! :wink: určitě budeš nádherná nevěsta a ještě ke všemu s vykukujícím bříškem :wink:
4. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
motolko: děkujeme moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A jinak je mi líto malýho, snad bude každým dnem lépe.

popelko: doplním...
4. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
blíženko: já si to právě nepřipouštím. Občas mi to napadne, ale hned na to přestanu myslet a zadupu to.
4. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
jo Holky,tak už mi ražte cestu jo,já už bych chtěla takýýýýýýýý :wink:
4. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.