• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
a koukám,že tady to bude samej kluk,to je super,sem zvědavá na další,hlavně se opatrujte těhulenky a snažilky vy se snažte mě ten chlap tak chybí
4. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
chico, jj dobře děláš :slight_smile:

holky, my konečně začínáme fakt reálně postupovat k finále v "kauze" baráček! :grinning: hypo nám banka schválila a dnes po práci jdeme s finanční poradkyní do té banky podepsat smluvní podmínky (nebo jak se to jmenuje). v úterý prý budou připravené penízky od banky, v příštím týdnu ještě podepíšeme KONEČNĚ kupní smlouvu a pak už budeme cca dva týdny čekat a budeme se moct stěhovat!!!! :slight_smile: :slight_smile: jupííííííí já mám takovou radost že po víc jak půl roce to SNAD konečně dotáhneme až do konce!! :slight_smile:
4. únor 2010 v 10:32  • Odpověz
motol, tak ať se malej brzy vykurýruje, v tomhle počasí se ani nedivím.. a na jak dlouho tam vlastně ještě budete?
4. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
Blíženko: no vidíš, já už jsem myslela, že to máte nějak vyřešené. Vy jste tedy zatím stále u tchýně? No tak to budete mít stěhování akorát, než se Tomášek narodí, viď? Tak to je super.
4. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:

tak jsem se vás snažila zpětně aslespoň v rychlosti dočíst...

chico. gratuluju ke svatbě a myslím že budeš krásná nevěsta s bříškem :dizzy_face:

popelka: já mívám cykly 32-33 dní a cítím že už mi mrcha funí na záda takže o víkendu stopro dorazí ale to nevadí bo nás čeká ten únor a to by bylo aby to nebylo :grinning:

drndi: je mi moc líto že se na tebe navalilo tolik špatných zpráv ale zase je dobře že se s tím začne konečně něco dít a věřím že i když to bude cesta trnitá tak se šťastným koncem...
4. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
chico, no jo bohužel zatím ještě stále u tchýně, ani nevíš jak už se těším až budeme pryč.. nic proti ní, ale vážně neuznávám to, když "staří" a "mladí" bydlí spolu :sweat_smile: žádný soukromí, nic...
4. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
jellyy: děkuju... :slight_smile:

blíženko: tak to se ti ani trochu nedivím, že už se těšíš do svýho. Také neuznávám bydlení dvou generací, myslím, že často vznikají zbytečný problémy... :wink:
4. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
Ahoj hojky, tady je dneska krásně pozitivně, to se mi líbí :slight_smile:
Drndi, to jsou teda zprávy od té léčitelky :confused: Docela bych tomu i věřila, ale ber to s rezervou, většinou to není tak strašné, jak to na první pohled vypadá :wink: Pár věcí, alepsoň těch, co se dají ověřit, bych si ještě nechala potvrdit od odborníků. Aspoň budeš vědět, na čem jsi. Jinak samozřejmě moc držím palečky, aby ta léčba zabrala. Už by sis to fakt zasloužila.
Blizenko, to je bezva zpravička s hypotékou a se stěhováním na spadnutí. vyapdá to, že to krásně zvládnete a malej s narodí do novýho :dizzy_face: Úplně chápu to s tou tchýní, moje je celkem v pohodě, ale pod jedno střechou bych jí nechtěla ani za milion :slight_smile:
Chicoolko, 5.6. je super datum (my se brali vloni 6.6. :wink:, tak snad bude letos počasí o chloupek moudřejší. No a ty budeš určitě krásná pupíkatá nevěsta. Vždycky se mi strašně líbily nevěsty těhulky. jen s výběrem šatů to bude asi zajímavé, co? Jak počítat s rezervou a tak, ale ty určitě to zvládněš..
Holky, jinak já mám za sebou druhou kontrolní a taky poslední hysteroskopii, podle mudry je děloha krásně čistá a nachystaná, takže od další ms rozjíždíme snažení naostro a doufám, že k vám v tabulce brzy přeskočím nahoru.
Tím i předjímám, že těhulka tento měsíc určitě nejsem, jednak jsem pro sichr už testovala a jednak by to během toho vyšetření bylo vidět :wink:
4. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
zlabi: no 5.6. ještě není úplně jisté, protože v sobotu se jdeme poptat do hotelu, kde chceme hostinu. Myslím, že na radnici se snad místo najde, ale ten hotel chci na 100%. Tak to případně změníme dle jejich volna. Ale doufám, že na ten náš termín budou mít volno. Jinak šaty si nechám ušít na ebayi. A budou to šaty empírového střihu, tj. pod prsama prostřih a dolů volná lehounká látka. Bříško v nich krásně vynikne a při tom na něj nebude nic tlačit. Tyhle jsou mé favoritky: http://cgi.ebay.com/White-Ivory-Wedding-Dress-Bridal-Gown-Custom-Size-Top_W0QQitemZ230429318403QQcmdZViewItemQQptZWedding_Dresses?hash=item35a6a85d03
4. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
Zlabi: jo a ještě jsem chtěla gratulovat, že děloha je krásně čistá a vy na to můžete zase vlítnout. No myslím, že u vás to půjde rychle a v tabulce budeš cobydup. A taky si myslím, že tentokrát to dotáhnete do konce!!! :dizzy_face:
4. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
Zlabi taky gratuluju a hurá na snažení, držim pěstičky, ať je to co nejdřív. :slight_smile:
Chic, budeš krásná nevěsta, už se těším na fotečky.
4. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
chico: jeeeeeeee saticky od Asapa :slight_smile: vybrala jsi prekrasne a budes v nich moc pekna tehu nevestinka
jsem zvedava jak se asapovi povedou, ty moje usil nadherne :slight_smile:
4. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
ty šaty jsou nádherný :dizzy_face:

Zlabi: tak to je supéér a hurá na snažilkování :slight_smile:
4. únor 2010 ve 12:35  • Odpověz
Chicool, ty šaty jsou fakt krásný, bude ti to moc slušet :wink:
A gartuluju zlabince k dobrým zprávám, paráda a šupky dupky do snažení :grinning:
4. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
mmaxi: ty máš šatičky od asapa?...no já byla rozhodnutá si je od něj nechat ušít už dávno, ale jiný typ. I když tyhle empírové se mi líbily vždycky, ale právě jsem si říkala, aby si lidi nemysleli, že jsem těhotná...a teď když jsem, tak do nich půjdu. A jsem také zvědavá, jak se asap vytasí. Máš někde fotečku svých šatečků, jak je ušil?
4. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
Tak jsem se chtěla rozplývat nad krásou šatů a zasekl se mi počítač :angry: Takže až teď: óoooooooo ty jsou fakt krásný!!! Holky, dík za gratulace, snad máte pravdu :dizzy_face:
4. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
zlabi: no šaty jsou krásný, uvidíme, jak budu přibírat a jak mi budou slušet...
4. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
A chicool, nejdřív že se necítíš těhotně, že určitě těhu ještě nejsi a šup pár dní na to máš těhotenský "příznaky" jak blázen. To tělo se mění fakt rychle :grinning:

Já nevím, jestli to vyšlo nebo ne, fakt se cítím úplně normálně, nic na sobě nepociťuju. Možná je ještě brzo na nějaký těhu příznaky. Jen to píchání v tom podbřišku no. Ale to ukáže čas, co přesně to je. Dneska mi sice teplota vyšplhala na 37, ale to ještě nemusí nic znamenat. Já jsem opravdu smířená s MS, dokonce se na ní i těším, protože to snažení po ní se mi MOC líbí :grinning: . Já jsem totiž asi přišla na to, že jak jsem se "přesměrovala" na tu naší svatbu a myšlenky na miminko jsem zatlačila dozadu, tak se mi nějak líp "dejchá". O to větší to bude překvapení, až mimi opravdu přijde :slight_smile: . Ale takhle přemýšlet mi pomohla Chicool a Pepi, vždycky říkaly, že si ve všem musíme umět najít to hezký a žít prostě dál i když miminko nepřichází. Takže holky, díky vám se mi nějak líp žije a můj svět se přestal točit jen kolem miminka :sunglasses:
4. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
lulii: ba ne, ty jsi taky taková pozitivní. Ty to optimistický přemýšlení máš taky v sobě. A je fakt, že plánování svatby tvý myšlenky zaměstná dokonale, že pak fakt asi není čas přemýšlet, jestli se zadaří nebo ne. Mně teď plánování svatby zase pomáhá před úvahami, zda je všechno v pořádku. A začínám se strašně těšit, včera jsem z toho měla celkem nervy, jak to všechno zvládneme zařídit, ale dneska už si to užívám, protože už se to začíná rýsovat - i když zatím jen v rámci představ. A teď už jen, aby měli na náš termín volno a budu jásat. Uvidíme. Jůůůů, holky, teď jsem si tu otevřela okno a line se mi sem krásný čerstvý vzduch a voní jako jaro. To je nádhera!!!
4. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
Chicool, tak to je přesný, stačí si zaměstnat hlavu něčím jiným, ať už je to cokoliv a to ti pomůže zapomenout na nějaký neúspěchy. Fakt to pomáhá :wink: A myslím si, že to zvládnete všechno vyřídit na 1. Určitě to bude krásná, veselá svatba s pupíkatou nevěstou :grinning: :grinning: :grinning: Teď budete prožívat to nejkrásnější období v životě. Svatba a první miminko, co jinýho si přát. A ještě k tomu vy tyhle dvě události řešíte najednou, takže musíte být v úplný euforii :grinning:
4. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
holky, tady je tolik pozitivní energie a nálady :slight_smile: byli jsme venku na bežkách, zase takové lážo plážo a sluníčko svítilo, prostě nádhera...

lulli - zkrátka za pár dnů uvidíš, možná tím, že čekáš mršku, tak si to nakonec rozmyslí a nedorazí. Já jsem nevěřila, že se nám to tenhle měsíc povede, začátek roku u nás v rodině nebyl vůbec povedenej, a hlavně jsem pořád myslela na malou Karolínku (mimochodem dr. říkali, že se pomalu blíží den, kdy ji prospustí z JIPky na tzv.intermedian - takové prostřední oddělení, tak to jsou dobré zprávy, ťuk, ťuk), ve středu mě bolelo v podbřišku, tak jsem si říkala mrcha je tu o víkendu a ejhle, už nepřišla... takže se to povedlo v měsíc, kdy jsem to nejméně čekala...

chicoolko - ty šatky jsou moc krásný, to budeš moc krásná nevěsta, z který bude štěstí jenom sršet. Mimochodem se mi moc líbí výraz "pupíkatá nevěsta" :slight_smile:
4. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz
Zebrafko, říkám: uvidíme uvidíme uvidíme :slight_smile:
A Karolínka, ta teda jede, je to šikulka, bojovnice. Už se těším na zprávičku až napíšeš, že se Karolínka konečně podívá domu, do svý postýlky a na svoje hračky. Miluju tyhle zprávičky se šťastným koncem :slight_smile:
4. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
zebrafko: moc mě to těší, že se Karolínce daří...vzpomínám, jak to všechno začalo a jak jsi z toho byla úplně vyřízená a ona je to taková bojovnice. Mám z toho velikou radost. Taky kvůli tobě, protože by ses bejvala nesnažila a nerostl by v tobě teď nový krásný život. :dizzy_face:
4. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
Ahoj holky,přeji pěkný den :slight_smile:
Přečetla jsem vás jen kousek,ale i tak vidím,jak je tady dnes příjemně naladíno a to nemám náladu nic moc,docela dost mě bolí břicho,červené ferrari přifrčí co nevidět :angry:

chicoo-vééélká gratulace k tolika dobrým zprávičkám!Budeš krásná nevěsta,ty šatky jsou nádherný!!!!
4. únor 2010 ve 14:34  •  snaží se  • Odpověz
chico tady je moje album ze svatby http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=475391&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
nechala jsem si usit saty podle Pronovians Levante a povedli se mu skvele, byli jeste lepsi nez original ktery jsem si zkousela v salonu...
4. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
chico, tak šatky jsou fakt krásný, takové podobné jsem chtěla na svoji svatbu kdyby náhodou se podařilo u nás už před svatbou... :slight_smile:

zebraf, tak to je super, že se neteřince daří dobře :slight_smile:
4. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
zebrafko zavidim ti ty bezky, kam jste vyrazili? my se dostane nejdriv o vikendu tak doufam ze vydrzi tak ukazkove pocasi jako je dneska :wink:
mam velkou radost z Karolinky ze dela pokroky :slight_smile:
4. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
mmaxi-krásné fotky,moc vám to spolu sluší!!!

zebraf-neteřinka bojuje jako lev,to je dobře.Já se včera dověděla,že náš známý,narodilo se jim miminko asi před14ti dny,jel za malým a manželkou do prahy,kam byli přeloženi,maličký má diagnosu galaktosemie.Po narození byl úplně zdravý,po 4 dnech hrozné problémy a te´d vůbec neví,jak to všechno dopadne.Snad dobře!MUSÍ!
4. únor 2010 ve 14:46  •  snaží se  • Odpověz
katynko: děkuju :dizzy_face:

mmaxi: tak ty jsou tedy fakt krásné a povedené, je to šikula, vůbec se u něj nebojím, už jsem toho o jeho práci nastudovala tolik, že se prostě nebojím. Jinak celá tvá svatbička je krásná, úplně mě to naladilo a fakt se začínám strašně těšit.

blíženko: viď, že jsou pro těhu jako dělaný. Myslím, že se v nich budu cítit moc dobře, když mi to nebude nikde tlačit a bude to takové hezky vzdušné.
4. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz
katy diky :slight_smile:

ti znami to je desne ale jestli to doktori diagnostikovali tak snad to bude dobre... je des ze nejdriv se bojime abysme otehu, pak aby se mimiskovi darilo v brisku, zvladl se porod no a pak uz to je asi na cely zivot a kazdou chvili se muze neco vyskytnout - obcas si rikam ze je dobre si tohle uvedomit a clovek se pak stava pokornejsi a pak si moc vazi toho ze je zdravi a ze mu nic nechybi
4. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.