• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
no nic holky,já jdu s tím naším chlupatým miminem ven,mám trochu depku z mrchy,tak mě snad přivede na jiný myšlenky.papa
4. únor 2010 ve 14:55  •  snaží se  • Odpověz
chico : moc diky za pochvalu :slight_smile: jo jo dala jsem si zalezet aby to vsechno bylo perfektni .-) a musim rict ze ti ty svatebni pripravy moc zavidi :wink: my jsme se brali na podzim protoze jsem si rikala ze bych se nechtela vdavat tehu (to jsem si jeste naivne myslela ze na jare bych uz mohla byt tehulka) no ale ted si tak rikam ze to muze byt vlastne strasne krasne kdyz je uz mimisek s vami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
maxi, šatičky fakt nádherný a moooc vám to slušelo :wink: :slight_smile:

chico, a taky nebudou nikde tlačit mimíska a to je taky moc dobře :wink:
4. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
tak já se s vámi pro dnešek loučím.. utíkám z práce dřív když tu nikdo není :grinning: musím koupit ségře ještě jeden dáreček k narozkám - nějaký strakatý podkolenky a rovnou se projdu po nějakém OC :slight_smile:
a pak jdeme do té banky. takže zítra zase pa :wink:
4. únor 2010 v 15:05  • Odpověz
mmaxi: no já jsem tak trochu chtěla svatbu už loni, ale miláček se nerozhoupal, tak jsem to nechala běžet, protože mi na tom zase až tak moc nezáleželo. Teď čekáme miminko a oba to strašně moc chceme a najednou ti řeknu, že bych se bez toho bříška vdávat nechtěla. :wink: Už to úplně vidím. A těším se. Jsem strašně moc šťastná, že jsme z lásky zplodili děťátko a ještě, že budu moci říct své největší lásce ono osudové "Ano". :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A pak budeme úplná rodina. Strašně v nás věřím. No a dost...ať vám nepřijdu jako zdrogovaná. :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 15:18  • Odpověz
no chico tos opravdu napsala uplne pohadkove :slight_smile: z tebe to stesti uplne tryska :grinning: :grinning: :grinning:

ja si posledni dobou rikam ze jsem to mela taky spis nechat jak by se to vyvinulo, nerikam ze si me milacek vzal pod tlakem ale tak trosku to bylo :sweat_smile:
4. únor 2010 v 15:21  • Odpověz
mmaxi: to jsem právě nechtěla. Jako o svatbě jsme mluvili oba, ale já ho nechala, dokud k tomu sám nedospěje. A sice tu romantickou žádost nestihl, ale sám přišel s tím, že se vezmeme. A to mi stačí. I když si myslím, že má možná ještě něco za lubem. Jinak to tak ale bývá, že ti chlapi potřebujou nakopnout. Moje kamarádka teď už manžela přitlačila a jakou měli krásnou svatbu a jak byl hrdý a šťastný. Ale věřím, že sám by se k tomu nikdy neodhodlal. Takže někdy je to prostě potřeba. Možná bych časem tlačit začla taky. Kdo ví.
4. únor 2010 v 15:38  • Odpověz
mmaxi, moc vám to slušelo :slight_smile:
Já doufám, že naše svatba bude taky povedená, že budu moct taky říkat, že bych si to zopákla :grinning:

A vůbec, kde jste kdo???????????
4. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
mmaxi - krásné svatební fotky, šatky, nevěsta... Na běžky chodíme k Labi, kousek pod soutokem je uz od bezkaru protapanej okruh, tak chodime tam, máme to za barákem a docela to ujde. škoda, že tam neprotáhli stopu strojem, když je v lesích (jestli teda ještě je) zákaz vstupu. Ani se na hory na bežky nechce, když je sníh tady :slight_smile:

chicoo, lulli - určitě vám svatba náramně vyjde a bude tady za 5 měsíců říkat, že byste si to daly ještě jednou. Je to fakt parádní den, zopákla bych si to taky a u nás to byl zase manžel, kdo tlačil do svatby. No věděl, že mimi bych chtěla už jako vdaná, tak to bylo jasný. Jééé vlastně přesně za pět měsíců už bude lulli mladá vdaná paní a chicoo bude prožívat poslední noc jako slečna :slight_smile:
4. únor 2010 v 19:48  • Odpověz
blizenko - tak snad podepsání smluv bylo bez problémů a pomalu, ale jistě se blíží vaše stěhování. to bude super, že to stihnete ještě před tím, než se vám narodí prcek...

katynko - žádné smutnění, snad ten chlupáč a pobyt na čerstvém vzduchu tě přivedl na lepší myšlenky!!!!

jinak z neteřinky jsem nadšená a doufám, že bude všechno v pořádku. V pondělí jsem neoodolala a koupila jsem v obchodě ty nejmenší dupačky a bodýčko, co tam měli. Ještě jsem to ségře nedala, nechci aby se to zakřiklo, ale nešlo to nekoupit... :slight_smile: takže ťu, ťuk, ťuk.
4. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
zebrafko, vidíš to, to mě dneska ani nenapadlo :grinning: No, toto letí. A vy budete pomalu rodit až si vyměníme první manželský polibek :dizzy_face: .

Zebrafko, když jsi tu ty-tebe taky píchalo trošku to bříško? A uvědomuješ si, jak to bylo dopředu před MS? Teda kdyby přišla. Já mám totiž ještě týden do ní a to aby mi takhle o sobě bříško dávalo vědět nějak moc brzo, ne? Já nevím, je to nějaký divný. Vždycky když mě tam píchne, tak to vypadá, že by MS měla snad přijít už zítra, ale mám to přesný, opravdu vždycky po 28 dnech. Tak mě to nějak vrtá hlavou :rolling_eyes:
4. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
zebrafko a už jsi maličkou viděla? Musí být tak malinkatá :sweat_smile: A co segra, je v pohodě? A kojí jí vůbec, nebo jak to vlastně chodí u těhlech prcíčků?
4. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
lulli - tak se třeba prcek zahňizďuje. Mně bolelo břicho výrazne minulou středu a mrchu jsem čekala tak cca v sobotu, ale ona nedorazila. Ale břicho bolelo úplně stejně jako před MS, že by mě ani nenapadlo, že nedorazí...
4. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
maličkou jsem viděla jenom na fotkách, a když jsem ji viděla - maličkou, se spoustou hadiček - tak mi vyhrkly slzy. Strašně dojemný. Ségra odstříkává mlíko a nosí ho dvakrát denně do nemocnice, malá ještě nemá sací reflex, to ještě cca 3-4 týdny potrvá, než budou moct začít zkoušet kojení...
4. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
Tak to se asi fakt nějak nedá poznat jestli to bude to nebo ono. Začínám být ale těžce nervozní a nejradši bych to věděla teď. Tak ráda bych s vámi sdílela radost. Doufám, že ten příští týden přijdu s mega dobrou zprávou :grinning:
4. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
Aha, tak to vidíš, to jsem vůbec netušila, že sací reflex teprve přijde, myslela jsem, že miminko umí sát jakoby už v bříšku. A ani se ti nedivim, že ti vyhrkly slzičky. Mě tyhle příběhy a takový podobný obrázky strašně dojímají, já jsem na tohle hrozná citlivka, empatická, takže se strašně snadno vžiju do jakékoliv situace a moc to prožívám, jak kdyby se to týkalo mě. Neumím se na tohle koukat "zvenčí", takže tě úplně chápu. A musím říct, že to zvládáte dobře. Klobouk dolů, fakt. A doufám, že je segra psychicky v pohodě, nebo aspoň lépe. A můžou nastat ještě nějaký komplikace nebo se už fakt jen čeká na to, až bude mít Karolínka ty dvě kila a půjde domů? Promiň že se tak vyptávám. Doufám, že už půjde brzy domů :slight_smile: A už jsi to vlastně někomu řekla kromě manžela?
4. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
lulli - asi se to fakt nepozná, ale pokud takové příznaky jindy nemíváš, tak by to mohlo být to pravé - no uvidíme za týden, budu napnutá s tebou :slight_smile:
4. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
taky jsem nevěděla, jak to u miminek funguje, ale jak se tohle stalo, tak jsem načetla ledascos - a miminkům se začíná vyvíjet sací reflex na 33-34.týdnu, tak až v tuto dobu začnou zkoušet kojení, snad se malá chytne a holkám to půjde jako po másle. Věříme, že to nejtěžší má holčinka za sebou, nejkritičtější jsou první tři týdny a prďolce budou v neděli "už" 4 týdny. Dýchá si sama, což je prej neskutečnej zázrak. Nějaké komplikace se ješte objevit můžou, to asi jo, ale z toho nejhoršího je venku... ťuk, ťuk, ťuk
4. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz
Jé, tak to mám radost, to je fakt krásný, že takhle prospívá, s tím dýcháním, to je teda síla, to možná překvapila i doktory viď? No je to fakt zázrak :dizzy_face: Musím ti říct, že mám normálně husí kůži a mám úplně v očích slzy. Tak krásně se to čte. Tak snad je nic už nepřekvapí a bude to takhle dobře probíhat i dál a taky dělám ťuk ťuk ťuk, abych něco nezakřikla, ale všechno je na té správné cestě. Moc vám přeju to nej nej nej, na začátku roku jste si prožili svý. Tak teď už jen to krásný :slight_smile: Už se těšim na tvojí a chicoolky fotečku z ultrazvuku. Pak musíte vyprávět, jak jste slyšely srdíčko a tak. To se zase budu rozplývat :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
zebrafko ty zpravy o neterince se krasne ctou :slight_smile:

na bezky je to tady ted idealni taky chodime tak nejak po loukach kolem reky, proc jezdit na hory kdyz jsou tu takove podminky .-) jen do toho lesa bych ted uz zase nechodila, minuly tyden to slo, ale ted zase pripadlo a ted jak byva obleva tak je to moc tezke... v ulici u nasich byla ulomena velka vetev z borovice takze to muze padat, tak do lesa bych radeji nechodila
4. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
lulli - mám na krajíčku i z toho, jak krásně jsi to všechno napsala :slight_smile: a já se těším až nám brzy napíšeš, tak holky podívejte se ke mně do albíčka :slight_smile: Malá bojovnice překvapila i doktory, jeden říkal, to jsem tady za těch 12 let nezažil, aby bylo miminko takhle šikovný... ťuk, ťuk - vím, že jsem s tím už prdlá, ale fakt se bojím, abych něco nezakřikla...
4. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
mmaxi - no vidíš to, to jsem ani nevěděla, že ten zákaz vstupu do lesů zrušili, ale bohatě to stačí kolem řeky, i když v lese by to bylo hezčí a byly by asi lepší stopy, ale nevadí, my si poradíme i bez toho :slight_smile: zítra bychom chtěli dřív skončit v práci a ještě za světla na chvíli vyrazit, je to skvělý. a co lidí se potkává na běžkách, přijde mi jako by město trochu ožilo sněhovými radovánkami :slight_smile:
4. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz
Zebrafko, vůbec nejseš prdlá a vůbec se ti nedivim, nechceš nic zakřiknout a děláš to moc dobře. Jen ťukej dál, dokud nebude neteřinka doma :wink: Já budu ťukat s tebou :grinning:
A moc děkuju za podporu :slight_smile: Snad to budu moct napsat už příští týden, ale kdyby náhodou nee, tak určitě hned ten další cyklus bude vítězný, věřim tomu. A je to vlastně jedno, kdy to napíšu, hlavně že to "někdy " napíšu. Ale už se nemůžu dočkat. A hlavně na ty vaše reakce a budete to prožívat se mnou a radovat se se mnou, to bude teprve paráda.
4. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
jojo to je pravda, o vikendu jsou to docela davy okolo reky :slight_smile: legracni jsou ti lide co miri nekam na louky centrem mesta s bezkami v rukou :grinning: :grinning: :grinning: to se vzdycky pobavim ale prijde me to spravnacke :wink:
4. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
lulli - však se brzy dočkáš, nějak to cítím, že to bude hodně brzy :slight_smile: a my se pak budeme radovat s tebou :slight_smile: jéééééééé to bude skvělý.
4. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
mmaxi :grinning:, tak to musí být komický,a le je to správný, do centra se skoro nedostanu, tak nevím, jak moc to je vtipný :slight_smile:
4. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
holky, loučím se s vámi, jsem nějaká utahaná, tak jdu zalízt pod deku s knížkou a myslím, že brzy usnu :slight_smile: hezký sny...
4. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
zebrafko, normálně na tebe začínám spoléhat, že když to říkáš ty, tak to tak určitě bude :grinning: :grinning: A vlastně jsi to tipla i u chicoo moooc dobře, takže tvojí prognóze věřim. Takže dělám: ťuk ťuk ťuk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jestli to fakt vyjde, tak si budeš moct otevřít nějakou věšteckou "kancelář" a vybírat peníze :dizzy_face: .
4. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
zebrafko a jak ty a tehulkovani? nevim jestli jsem to neprehlidla ze zacatku... testovala jsi znova? jestli uz to jsou tlustice .-)
4. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
Zebrafko, tak papa a krásný sny, těhulko naše. A děkuju ya pěkný večerní pokec :wink:
4. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.