• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Bré ránečko holkyyy, dnes páteček, hurá :grinning:
5. únor 2010 v 07:08  • Odpověz
Ahojky kočky :slight_smile: jojo pátek, letí to jak blázen... v pondělí mi skočí další tt (i když začátek příštího týdne bude fujky, protože jdu na ten cukrovkový test, tak doufám že se jim tam nepobl...) ale to je až za dlouho :slight_smile:
5. únor 2010 v 07:17  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Pepi, i kdyby se poblila, tak co? Třeba ti to zachutná :grinning: A opravdu to letí, naskakuje vám to tam snad po dvou dnech, to snad ani není možný :fearful:
5. únor 2010 v 07:26  • Odpověz
U mně je průšvih, že když se ráno nenajím (i kdyby blbej suchej rohlík) tak zvracím, a zvracet jen žaludeční šťávy je masakr. Bysvětloval mi to už doktor v těhu s Pepínem, že mám nějak jinak bránici, že se to občas stává, a že jak děloha s miminkem roste, tak zkrátka na tu bránici tlačí, že u mě zkrátka to zvracení a nevolnosti nejsou způsobený ani tak hormonálně jako spíš "mechanicky" a když jdeš na ten test tak bys neměla nic jíst ani pít 12 h předem (to vím rovnou že nevydržím, jíst naposled v sedm večer) a jelikož se Pepča budí v rozmezí 4 - 5.30 (podle zoubků...,) tak to bude krušný ráno, než se tam vůbec dokodrcám, pak mi daj vypít tamto, a další dvě hodiny nic nejíst nepít... Ale je to na budějárně, tak pak spáchám nálet na Kentucky, abych tu sladkost stáhla :grinning:
5. únor 2010 v 07:31  • Odpověz
Pepi :grinning: :grinning: :grinning: Jo jo, pak si to vychutnej.
Ale teda to ti řeknu, je to docela síla. Přeci se jim tam nevobrátíš naruby?????? :fearful: No fuj, tak to já bych si dala aspoň něco malilinkatýho. Ale ty jsi šikula, nějak to zvládneš :wink:
5. únor 2010 v 07:39  • Odpověz
pepi:Já jsem taky měla co dělat abych to neběžela hned dát do záchodu, ale když mi sestra řekla že to budu muset absolvovat ještě jednou, tak jsem se překonala a v čekárně jsme seděla pořádně zelená :grinning:
5. únor 2010 v 07:51  • Odpověz
Dobré ránko...

pepi: no tak to bude síla ten test na cukrovku... Já jím pravidelně po 2,5-3 hodinách. Ráno jak otevřu oči jdu se najíst, jinak by mi bylo zle a to i když jsem těhu nebyla, takže tohle bude fakt masakr jednou i pro mě. No ale tak holt to k tomu patří a tak se pak poblijeme jako aminy no. I když máš recht - zvracet žaludeční šťávy není žádnej med. :grinning:

teda holky, ale ta svatba, to je teda zařizováního a to to vezmeme šmahem, nic moc řešit nebudeme, ale i tak je to síla. Ale věřím, že až bude všechno zařízeno, už si budu jen užívat a těšit se, až ten den přijde. :slight_smile:
5. únor 2010 v 08:06  • Odpověz
dobré ráno holčiny, už je zase pátek, toto letí :slight_smile: dneska jsem v práci, po třech dnech dovolený to uteče :slight_smile: Ráno kolegové říkali, konečně jsi tady, bez tebe to tady není ono, tak mě trochu bodlo u srdíčka :slight_smile:

pepi: ten test bude pěknej humus, nedovedu si to představit, i když ve finále to bude asi to nejmenší. Jím taky pravidelně každé 2,5-3 hodiny, ráno bez snídaně nemůžu vyjít z domu, protože by mi bylo blivno. A sladký moc teď nemusím, což je u mě divné - tak možná první těhu příznak :grinning:
5. únor 2010 v 08:18  • Odpověz
zebrafko: tak to měla ségra taky, že ona sladkomil najednou nemohla sladký...stačily 2 týdny a už by se po něm mohla zase utlouct :grinning: Je nádherný, jak je ten stav fakt jiný, jak se všechno mění a zase vrací...no sranda :slight_smile:
5. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
ahoj holky,
taky jsem to měla zebraf, vůbec jsem sladký nechtěla a neměla chuť, za to teď mám zase bohužel velkou.
Jinak mě zase neni dobře, asi jsem neměla jíst v půl devátý večer ( i když spát jsem šla až v 11), strašně mi tlačí břicho, děje se tam bůhvíco a je mi zima. Tenhle měsíc už podruhý (když nepočítám to první, které mělo ještě jinou příčinu).
5. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
Holky tak z toho testu na cukr, budu mít taky bobany, musím ráno snídat, jinak je mi divně, a po tom sladkém se nemoct napít ani vody, a jít běhat po městě a pak zpátky a 2-3 nejist, asi zdechnu, už teď mám strach.
Já jím, co 3 hodiny aspon něco. Nejsem zvykla hladovět :unamused:
5. únor 2010 v 08:27  • Odpověz
A už vůbec nemyslim na ty odběry krve, co pak budou zase dělat, chjo...asi zdechnu :sweat_smile:
pavczo - sladký pomáhá naší nervové soustavě, tak se tím teď netrap, že ho jíš víc, až si to vše sedne, tak ho nebudeš jíst zase v takové míře. Když ségru odvezli do nemocnice, tak jsem nedokázala jíst nic jiného než sladký, ačkoliv se snažím jíst pořád podle doporučení výživové poradkyně...
Tak jedem zase do tý Plzně, tak na mě myslete. Chicoolko, kdyby tě napadlo něco, kam by se dalo zajít nebo na něco mrknout, tak dej vědět, budeme tam s mým zase spát. Občas kouknu na net, tak kdyby náhodou, tak to sem napiš.

Tak holky ahoj, ať vám rychle uteče tenhle pracovní den a přeju hezký víkend.

Jo a šíleně mě pálí žáha, tak že by těhu příznak???????? :fearful: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
lulli - a jinak tě žáha nepálí? jsem nidky nevěděla, co to je, jen kdzž jsem byla těhotná s Ondrou, tak mě pálila a od té doby zase nic!!!!!
5. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
Zebrafko, někdy po nějakém jídle. Vím přesně po jakém, takže to si fakt nedávám a vím s jistotou, že jsem včera ani dneska neměla nic, co by mi to způsobila. Jo a mě když pálí, tak mě pálí okamžitě po jídle, nebo červeném víně, ale je to hned po polknutí sousta. A teď mě prostě pálí jen tak a docela dost.
5. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
teda lulli!!!! nechci ti dělat planné naděje, ale... no necháme se překvapit :wink:
5. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
Jo jo, přesně tak, je to třeba blbá náhoda. Já fakt tolik nad tím nepřemýšlím, jen jsem napsala to, co je divnýho a jinýho.

Holky tak papa
5. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
lulii: mně přijdeš jasná!!! Ale nebudeme předbíhat, uvidíme!!! :dizzy_face: Ale teda žáha mě snad nikdy v životě nepálila, vůbec nevím, co to je...
Jinak nevím, co ti doporučit, všechny dobrý lokály kam jít, budou dneska plné. To chce prostě rezervaci dopředu. Dobrý jsou ty Puby - máme tu 1 kuřáckej a 1 nekuřáckej. Pak hospůdka Uctívaný velbloud, tam taky točí pivo z tanku a mají tam výborný žebírka. Nu a pak ještě hospoda Na Parkáně, tam mají snad nejlepší pívo v celý Plzni. Ale garantuju, že ani v jedný místo neseženeš bez rezervace. Možná v tom Velbloudovi u baru, ale ani to není jistota. Tak fakt nevím. Nikam jinam já už ani nechodím, jinak tu toho máme samo víc, ale tohle jsou mý top místa.
5. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
Jéééžííííš holky, já jsem jak na trní, ségra své těhu teď oznamuje šéfovi (děláme v jedné firmě) a jsou tam strašně dlouho. Jsem zvědavá jak opice. :grinning:
5. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
Lulli, hod sem grafik, ať se mrknem jak se to vyvíjí :slight_smile: nebo ho máš v albu? mrknu :slight_smile: Držím pěsti, ať se teplotka drží hore, a žáha mne pálí sem tam taky :sweat_smile:
5. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
Chikoola, to bude mit sestry a tvuj zaměstnavatel mít radost, sestry a těhu :grinning: :grinning: To bude mazec :grinning:
5. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
zebraf no jo, jenže, kdybych neměla pocit (a nejen ten), že s každou sladkostí přiberu snad 2 kila. Roste mi hlavně břicho a zadek a přijde mi, že viditelně i během 14 dnů. Ale nemůžu si pomoc, po obědě si musim dát nejlépe 3bit či twix, prostě něco s čokoládkou. Ale máš pravdu v tom, že to bude těma nervama a stresem. Zajímavý je, že většina lidí ve stresech po hubne a já vždy nejvíc nakynu.
5. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
Teď se tu s kolegyní bavíme také o té zkoušce cukrovky a ona, že to taky pila, ale ne v těhotenství, ale po, když měla problémy a zkoušeli, jestli nemá cukrovku a myslela si, že chodí v těhu jen některé, které mají zvýšenou pravděpodobnost, že jí mají, ale já si myslim, že teď chodí každá těhulka, ne??? Nebo jak to je?
5. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
ahoj holky....konečně pátek :slight_smile:
5. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
tak Pepča spal dvě hodiny, a já hodinu a půl... a vůbec to nebylo špatný!

Holky, na pálení žáhy jsou tabletky, těhule můžou třeba Rennie, ale lepší je přírodní pomůcka - sklenice mlíka.... účinkuje takřka okamžitě.
5. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
já si taky myslím že na vyšetření kvůli cukrovce teď chodí každá těhulka
5. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
ještě za těhu s Pepou to bylo že chodily jen ty co musely, tzn. měly vyšší cukr, ale teď mi dr říkala že změnili doporučení na VŠECHNY těhule, že prý "normální" krevní cukr ještě nezaručuje že nebudu mít těhu cukr...
5. únor 2010 v 09:25  • Odpověz
díky pepi :slight_smile:
5. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
to víte že jsem ji zkoušela ukecat, jako že když jsem ji neměla poprvé tak proč te´d bych měla, ale neprošlo to :grinning:
5. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.