• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
blíženko, děkuji :slight_smile: pěkně jsme si ho vyšetřili, abysme měli volno, tak se budeme věnovat jen sami sobě :slight_smile:
5. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
a ne přehlídku dokonalých spotřebičů a vybavení.... To nedělá domov domovem... Ale právě tohle je pro chlapy to nejtěžší, protože to je ten jejich pověstnej mamut...
5. únor 2010 v 11:31  • Odpověz
Ahoj, holky, vy tady zase jedete, tedy!:slight_smile:
Blíženko, co si pamatuju na svého bývalého, taky mu našli vysokej cholesterol, tehdy mu bylo 26 nebo kolik.. a nasadil docela dietu (taky nebyl nijak tlustej), ale prostě změnil jídelníček a za chvilku to bylo dobrý!!
A taky se říká, že to hrozně ovlivní to, co člověk snědl den předem, třeba večer chipsy nebo tak.. neměli jste doma malou oslavu toho, že jste konečně podepsali?! :slight_smile: No hlavně gratuluju, že se to u vas pohlo!!:slight_smile: A brzy budete ve svym a všechno bude dobrý!!:slight_smile:

Pavzco, držím palce s tou prací, ať se to nějak vyřeší!!:slight_smile: Hlavně ať tedy víte, na čem jste, nejistota je pekelná..
5. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
kebul, není vůbec zač, jen si to hlavně pěkně užijte :slight_smile:

pepi, no možná na tom i pravdy trošku bude. už teď totiž přemýšlí, jak bude stavit plot a jakej, co dokoupíme sem a sem apod.... tak snad ho to časem přejde, jak říkáš..
5. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
blíženko, musíš mu v tom pomoct, nasměrovat ho, říct mu že si toho vážíš, ale že chceš hlavně útulný domov pro vaši rodinu, ne show room pro okolí
5. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
handm, malá oslavička den předtím nebyla, a co přesně jedl, si teďka vůbec nevybavuju.. každopádně jsi mě trošku uklidnila, že se to časem zlepší..

pepi, budu se strašně moc snažit, moooockrát děkuji za rady

pádím na obídek, za hoďku jsem zpět :slight_smile:
5. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
ahojky holky ja mam pri patku pekne protivnou naladu :frowning2: nevim jestli je to tema hormona co jsem bastila , ze by me ovlivnovali psychiku behem celeho cyklu :unamused: ale pozoruju to na sobe uz nekolikaty cyklus ze vzdycky po MS (takze v dobe kdy se blizi ovulka) jsem desne precitlivela a protivna no a kdo to odnasi? manzel :frowning2: zrovna vcera jsem vecer prudila a pak jsem z toho nemohla usnout... no a milana to uz nebavi me rozebirat co se deje a tak, nema na me uz trpelivost :cry:
5. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
Blíženko: rozhodně bych to, co píše pepi zkusila...já jsem si taky potřebovala uvědomit, proč mám tu ureaplasmu, abych jí vyléčila tak, aby se nevracela. Může se ti to zdát zvláštní, proč by zrovna tohle způsobilo cholesterol, ale ono na tom fakt něco je. A ještě bych k tomu zařadila zdravější jídelníček a i ty jablka. No nic, jdu na obídek.
5. únor 2010 v 11:56  • Odpověz
Tak před chvilkou mluvila kolegyně s kamarádkou, jejíž kamarádka měla dvouletou dceru a ta v noci zemřela na meningokok. :frowning2: Taky strašné, nedovedu si to představit. Jen mi přijde, že kolem sebe slyšim samé špatné zprávy.
5. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
ach jo holky, je to těžký... Pepča teda proti meningokoku má očko, doporučili mi ho tady na koňovi, něčí příbuzný dělali na hygieně, že se o tom nemluví ale že ta meningitida je ještě nebezpečnější než ten pneumokok. Takže jsme neváhali.
5. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz
pepi: a v kolika letech se tohle očkuje?
5. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz
chico, jj zkusím to a snad se to zlepší.. i když teda v tuhle chvíli nevím jak vůbec poznám, že se to zlepšilo, když jsem vlastně doteď nevěděla, že ve skutečnosti to manžílek "cítí" a má v hlavě jinak uspořádaný než to vypadá..
ty jablka určitě taky zařadíme. ty máme doma skoro pořád.
5. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
pavca, to je vážně hrozný tyhle věci, to je mi moc líto :frowning2:
5. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz
Tak zase víme prd. Prej nás svolala, aby uklidnila šířící se paniku, že se nic neděje, zatím, že nic neví bližšího, ale dramatické změny nebudou. Šíří se informace o změnách na právním, nic o nich nevim.
Kecá, protože když kamarádí s nejvyšším ředitelem celé naší instituce, musí vědět. Tak já jdu domů.
5. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz
pavca, vy si můžete myslet co chcete, ale bohužel s tím asi nic víc nenaděláte a budete se pro tuto chvíli asi muset smířit s tím, co vám řekla. každopádně nenech si tím zkazit víkend! :wink:
5. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
a prej dramatické změny nebudou, ale řekla, že nebudou pozice vedeny duplicitně, to se týká vedoucích krajských oddělení, vévodit budou Plzeňáci, tak, když nebudou duplicitně, jiná volná místa nejsou, tak co z toho vyplývá?
Ale prej během února by se mělo vědět víc a jinak slučování krajů je otázka minimálně do konce roku. Jenže naše oddělení je zase etapa jiná.
5. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
holky pádím domů, ještě jedem s manžílkem pro dárek pro tchána - ten má narozky v neděli a moje ségra má prozměnu v sobotu, takže budeme mít asi takovej menší oslavovací víkend :grinning:
hezký víkend všem a opatrujte se! :slight_smile:
5. únor 2010 v 15:41  • Odpověz
blizenko, taky přeju krásněj oslavovací víkend!!!

taky už pomalu vyrazím domů, jupííí víkend začíná, tak si ho pořádně užijte :slight_smile: přes víkend určitě nakouknu :slight_smile:
5. únor 2010 v 15:55  • Odpověz
chico, dá se to očkovat vlastně od dvou měsíců, ale je to tak - začne-li se před rokem věku, jsou nutné vakcíny čtyři (čtyři zbytečné ďobance, 4x890) - po roce stačí jen jedna. Přeočkování není nutné.
5. únor 2010 v 16:11  • Odpověz
holky pěkný víkend, taky slavíme dneska přijede taťka měl narozky ve středu a manžílek v pondělí :grinning:
5. únor 2010 v 16:12  • Odpověz
Pavczi, co nejlíp si to užij, a prací se nestresuj :slight_smile:
5. únor 2010 v 16:13  • Odpověz
Ahoj holky, tak se hlásíme z Plzně. Práci už mám hotovou, tak teď se jen jít ubytovat na hotel, pak večeře, posezení u pivečka a válendo grando. Ještě jsem vás dneska nedočetla, tak se omlouvám, že nereaguju, ale dočtu a budu :wink: Doufám, že tu jsou jen samý dobrý zprávy :slight_smile:

Jinak u mě je to takový zvláštní, ta žáha mě pálila celý dopoledne, je mi tak nějak blivno, pořád se to střídá a jsem šííííííííííííleně unavená. Normálně bych si šla lehnout už teď. A taky jsem dneska nějaká popletená, vůbec mi to nepřemýšlí-že by těhudemence? Holky, jestli tohle není těhu, tak už fakt nevim, ale nebudeme předbíhat. Stejně si myslim, že přijde MS, že to je jen blbá náhoda, která mi dělá naději. Tak já se kdyžtak ještě ozvu. Ještě vám sem hodim můj graf, dneska teplota klesla :unamused: , ale třeba ještě stoupne do nebeských výšin. Vzala jsem si s sebou i teploměr, nedalo mi to :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/2b754b

Tak zatím papinky
5. únor 2010 v 16:20  • Odpověz
pepi: aha, takže si nechala pepína očkovat až po roce?

lulii: já si na tebe snad vsadím!!! No uvidíme, ještě pár dní a budeme mít jasno :wink:

Jinak vám všem přeju krásný víkend. Určitě přes víkend nakouknu, ale bude toho hafo. Zítra jdeme zařizovat restauraci na svatbu a asi jukneme po prstýnkách. V sobotu rodinná sešlost. To to zase uteče a už bude pondělí. No jedině dobře, zase budu blíž k prohlídce a prvnímu utz mého koblíška v bříšku. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. únor 2010 v 16:38  • Odpověz
chico, jojo, ona i dr mi to tak radila - počkat
5. únor 2010 v 16:40  • Odpověz
:slight_smile: Ahoj děvčátka moje ..

Přeju vám krásné sobotní ránko - tak jakpak se máte?

Já jen hlásím, že včera jsme byli s manžou na velkém UTZ - Davídek je naprosto v pořádku :dizzy_face: Máme vše, jak má být a byla i krásně vidět pusinka, tzn. že MUDr. kontrolovala i případný roštěp - a nic. Vše o.k. Máme hroznou radost :sweat_smile: A už je to pěknej macek - máme cca 28cm a 540 gr :grinning: Prý je pořád o týden ještě napřed ...

No já taky, mám už nahoře 6kg! Ale zítra začínám 6.měsíc :sweat_smile:, jen se bojím, kam až se to bude šplhat :astonished:

Chicco - prosím, opravíš mi v tabulce jen KO? Jdeme 5.3. :wink: Děkujii

Mějte se moc krásně, papapa
6. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám na vás konečně trochu času a řádně jsem vás dočetla.
Lulli, moc ti držím pěsti, aby to vyšlo! :wink:
Drndičko, super, že ses vrhla na alternativní léčbu, moc ti fandím a drž se! :wink:
Flosmanko, gratuluju k úspěšné kontrole a zdravému Davídkovi :wink:
6. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
ahoj holky, přeju vám krásnou sobotu... dopolko jsme byli chvíli na běžkách, ale sníh už není moc pěknej, tak se to dost smekalo, tak jsme to po necelý hodině zabalili :frowning2:
flosmanko - gratuluju, že je všechno v pořádku...
a myslím na Lulli, jak se to bude dále vyvíjet :wink:
6. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
Ahoj holky,
přeju krásné sobotní odpoledne. My už jsme konečně doma a měla bych něco vyprat a vyžehlit, ale vůůůbec se mi nechce :grinning: . Asi to nechám na zítra a budu odpočívat. Jste moc hodné, že na mě tak myslíte. Přesto si myslím, že to zase nevyjde. Dneska už je mi dobře, teplota je stejná jako včera (takže nestoupá) a čípek taky asi není zrovna těhotenský. Ale to nevadí, myslet na mě můžete dál :grinning: :grinning: :grinning: Třeba se to ještě "umoudří" :slight_smile:
6. únor 2010 ve 14:45  • Odpověz
A flosmanko, gratuluju ke kontrole. Jen tak dál :wink:

Ajo a co vlastně vy? Kdy se dozvíš výsledek, jestli se zadařilo nebo ne? Tu ovulaci jste věděli kdy bude, tak by to taky mohlo konečně vyjít, viď :zipper_mouth: ?
6. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
Lulii, ovulku jsme sice věděli, ale mám pocit, že to zase nevyšlo :frowning2:. V nejbližších dnech by měla dorazit ms, tentokrát asi dorazí dříve, když jsem měla ovulku vyvolanou pregnylem už 13DC. Tak uvidíme, ale velké naděje si nedělám...
6. únor 2010 v 15:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.