• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Tak třeba...........Uvidíš. A jak jsi na tom po psychický stránce? Doufám, že nedepkuješ a snažíš si zachovat klidnou hloavu. Nebo? A kdy jdeš zase do sanusu?
6. únor 2010 v 15:16  • Odpověz
Popravdě jsem měla včera trochu depku. Ale dnes už dobrý, manžílek mě z ní dostal :wink:! Do sanusu se mám objednat po ms, zase tak na ten 12DC na měření folikulů. Takže musím počkat, až dorazí ms a podle toho to vypočítat.
6. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
Aha, takže ti zase kouknou na folikuly a podle toho ti řeknou, kdy by měla ovulka přijít a zase ti píchnou ten pregnyl?
A nedepkuj, snaž se to nějak vydržet, já vím, že to je strašně těžký, ale už jste nějak hlídaný a určitě vám pomůžou. A třeba už se tam nebudeš muset objednávat :wink: Já se cítím tenhle cyklus úplně v pohodě, že i kdyby přišla MS, tak to prostě nějak přejdu a řeknu si: No tak jedeme dál, no! Ale to si říkám teď, ale bůhví jak se změní psychika za ten týden, až to fakt dostanu. Ale doufám, že to bude tak, jak jsem napsala. Psychika je zrádná věc. A ají, nechtěla bys zkusit test? Ne kvůli tomu, že já jsem zvědavá, ale kvůli sobě. Když jsi měla ovulaci 13DC a teď jsi 28DC, tak už by mělo být vidět, jestli to vyšlo. Ale je to na tobě. Jen že jestli to chceš vědět už teď a nebo čekat na případnou MS.
6. únor 2010 v 15:32  • Odpověz
A jak se cítíš, jako před MS nebo nic necítíš, bříško nebolí,..........
6. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
ahojka Holčiny, tak já jsem od středy K.o., tedy nemarodím ale manžel, na to že já mám nařízený klidovej režim, tak už ho mám plné zuby, :grinning: pořád dělá že umírá a já kolem něj skáču, vařím a prostě dělám vše, prostě jsem vyřízená, už jsem byla i po třetí v lékárně, a ještě se díví že co mu cesta do lékárny trvá 10.min., tak já ji zajdu za hodinu, ale už jsem mu řekla že toho mám už dost a že už prostě nemůžu,
6. únor 2010 v 15:37  • Odpověz
medan, tak takhle to asi vypadá v každé rodině. To když má chlap tu nejhorší nemoc na světě - RÝMIČKU, tak se hroutí svět a pomalu umírá. A taky mi přijde, že chlapi toho umí pěkně využít, to obskakování. Tak vydrž, pak buď nemocná (samozřejmě jen jako) ty a nech se taky obskakovat :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 v 15:41  • Odpověz
lulii:no já bych na to kašlala ale on ví že nic nesmím dělat že mám rizikové těhotenství a i tak hraje že umírá a vůbec mu nedochází že mě může nakazit :grinning:
6. únor 2010 v 16:18  • Odpověz
medan :grinning: :grinning: :grinning:
Tak to je dobrý no :slight_smile: Hlavně dávej na sebe pozor, nepřeceňuj svoje síly, však on se z toho vylíže :wink:
6. únor 2010 v 16:40  • Odpověz
Ahojky holčiny...

tak jsem vyřízená. Byli jsme dneska vyřizovat věci okolo svatby a nějak nás to zmohlo, že jsme se jen najedli a museli se jít natáhnout. :grinning: Já už jsem vzhůru, ale přítel ne. :slight_smile: Musím jít uklízet, žehlit, atd., ale nechce se mi nic. Navíc se začínají projevovat hormony (to brzy), neb mi stačí blbý pohled a už se cítím ukřivděně :grinning: . Tak snad to přejde.

lulii: kdy máte tu svatbu? Na náš termín měli v tý restauraci plno, tak jí budeme mít asi 12.6. :wink:

medan: :grinning: to je něco...já vím, že pro tebe je to spíš k pláči, ale já se tomu musela pousmát.
6. únor 2010 v 17:03  • Odpověz
Chicoolko, i to je krásný datum. My jí máme 4.6.
A musela jsem se zasmát tomu, jak je ti "ubližováno", to je fakt sranda :grinning: :grinning: Už se na tyhle věci moc těšim :grinning: A máte teda zamluvenou i tu radnici? I když v sobotu asi těžko viď?
6. únor 2010 v 17:06  • Odpověz
Radnici nemáme, ale nakonec to tam mít asi nebudeme. Potkaly jsme kamarádku, kterou jsme mimojiné hned požádali, zda by nám dělala na svatbě DJku, má aparaturu, CDéčka, pořádá diskotéky (i dětské), tak kývla, že nám to udělá zadarmo. A poradila nám, abychom svatbu udělali ve zdejším muzeu. Tak jsme se tam ještě jeli podívat a je to tam krásné, lepší než na zámku, určitě za to něco připlatíme, ale ten termín by tam měl snad být v pohodě. Přítel to v pondělí půjde oběhat. Tak jsem zvědavá. Jinak jsem dneska byla oficiálně požádána - a dostala jsem i zásnubní prstýnek. Krásný, pořád na něj musím koukat. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
Jůůů chic prstýnek a nemáš někde fotečku? Ať se taky pokocháme, super, užívej si to všechno.
Vloni jsem občas z těch příprav taky nemohla, ale teď už mi chybí, hned bych si je zopákla :grinning:
6. únor 2010 v 18:08  • Odpověz
Jé chicoolko, tak to moc gratuluju k oficiálnímu požádání o ruku, to je tak hezký :slight_smile: A taky bych ráda viděla prstýnek a koukej nám popsat, jak to probíhalo :grinning: Miluju tyhle romantický happyendy :sunglasses: A s tím muzeem je to dost dobrej nápad, tak vám snad vyjdou vstříc :wink: A s tou Dj je to super :slight_smile:
6. únor 2010 v 18:10  • Odpověz
Lulii, testovat nebudu, protože je možný, že bych měla ještě ten pregnyl v těle a to je vlastně hcg hormon, takže by mi způsoboval // na testu a ani bych těhu být nemusela. Někdo říká, že v těle pregnyl zůstává 10 dní, někdo že až 3 týdny! :astonished: Zkrátka počkám na ms. Píchá mě v podbřišku a pobolívají prsa, ale to už tu bylo několikrát :grinning: , takže necháme se překvapit :wink:
6. únor 2010 v 18:22  • Odpověz
Jůůů, holky, já vám tak závidím přípravy a těšení se na svatbu! :wink: Hned bych si tu naši taky zopákla :grinning:
6. únor 2010 v 18:22  • Odpověz
Jé ají, tak to jsem nevěděla, že v těle zůstává takhle dlouho, tak to děláš dobře, že nebudeš testovat, v tomto případu ti to schvaluju :grinning: Mě taky dneska nějak pobolívají prsa a podbřišek, ale nevim, jestli je to blížící se MS nebo mimi. Nejde to poznat, takže v sobotu se ukáže co a jak.
Svatbu si můžete zopáknout třeba až bude mít padesátiletý výročí. Hahahahaha, to už o to asi nebudeš mít zájem viď? V nějakých sedmdesáti letech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 v 18:27  • Odpověz
Lulii :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 v 18:27  • Odpověz
Já jen doufám, že nám klapne všechno tak, jak chceme, ale to se uvidí bohužel až v ten den, takže dolaďovat nějaký "mušky" to prostě nejde a budeme doufat. Nic jinýho nám nezbývá :sweat_smile:
6. únor 2010 v 18:30  • Odpověz
Ají, já doufám, že to už budeme ženit a vdávat naše vnoučátka a my u toho budeme moct být. Ježiši, mám z toho nějaký strach, z věku, z doby která nastane a jestli se toho vůbec dožijeme :grinning:
6. únor 2010 v 18:31  • Odpověz
Lulii, nad tím vůbec nepřemýšlej...To je daleko :grinning:
6. únor 2010 v 18:35  • Odpověz
Hm, to je pravda, ještě nemám ani svoje děti a už tu řešim vnoučata :sunglasses:
6. únor 2010 v 18:38  • Odpověz
No nic, Lulii, jdu udělat něco k večeři a věnovat se manžílkovi. Zítra mi zas odjede :frowning2: ! Tak se měj a hezký večer! :wink:
6. únor 2010 v 18:44  • Odpověz
Jé to je blbý, že ti odjede :confounded: , tak si užijte každou chvilku spolu :wink: . Papa
6. únor 2010 v 18:45  • Odpověz
Tak jsem zásnubní prstýnek dala do alba. :dizzy_face: A požádání bylo velice vtipné - na eskalátoru v nákupním středisku...ještě než jsme šli vyřizovat tu restauraci, aby to prý bylo oficiální, když už to jdeme vyřizovat. Velmi jsme se u toho nasmáli a bude to zase pěkná historka na zítřejší rodinnou sešlost... :grinning:
6. únor 2010 v 19:29  • Odpověz
chico nááádhera :slight_smile: :slight_smile:
6. únor 2010 v 19:47  • Odpověz
pavczi: děkuju, taky se mi strašně líbí :dizzy_face:
6. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
chicoola:nádherný je slabé slovo :grinning:
6. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
chicoolko - moc a moc gratuluju, měla jsem slzu v oku, když jsem to četla a viděla. S tím muzeem to je super nápad, bude to zase něco jiného. A prstýnek je náááááádhernej :slight_smile:

ajo, lulli držím palce, ať je za pár dnů výsledek ten nejlepší jaký může být :slight_smile:
6. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
Teeeeda holky, já koukám :slight_smile: chicoo, krásnej prstýnek, a ten tvůj je taky romantik, co, v nákupním centru :grinning: Můj v bance, jsou ti chlapci originální :grinning:
7. únor 2010 v 06:42  • Odpověz
Holky, děkuju, to jsem ráda, že se Vám líbí :dizzy_face: Taky jsem si ho vybrala :wink: :grinning: přítel mi chtěl nějaký dát, ale neodhadl velikost, tak jsem si ho musela právě při nákupech vybrat a pak ho strčil do kapsy a eskalátoru se s ním vytasill. :grinning: :grinning: :grinning:

pepi: naprosto upřímně, já bych jinou žádost ani nechtěla. :wink: Tahle žádost se k nám strašně hodí, jsme to prostě my. Hodně jsme se tomu nasmáli. A strašně se těším, až to budeme vyprávět, on je můj přítel hroznej srandista a vždycky si všechny historky rád přibarvuje a já ty lidi vždycky upozorňuju, že to bylo zase trošku jinak a vznikají z toho velice vtipné situace, které mám moc ráda. :grinning:
7. únor 2010 v 07:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.