• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
chico, popravdě si taky neumím představit Honzu jak klekne a vyrobí scénku jak z americkýho cajdáku :grinning:
7. únor 2010 v 07:34  • Odpověz
ahoj holky, koukám, že ač neděle (i když Pepčovi je jedno co je za den, on tu mamču z postele vytáhne vždycky :slight_smile: ), tak jsme vzhůru...tak vám přeju moc hezkej den.
chicoo- ta historka bude moc vtipná, je to určitě originální :slight_smile: Mně můj manžel požádal o ruku, když jsem zrovna uklízeka kuchyňskou linku :slight_smile: ale nejvíc dojemný bylo, když se ptal Ondry, jestli mu dá svoji maminku :slight_smile:
7. únor 2010 v 07:39  • Odpověz
ahoj holky, zdravím vás při neděli a mrkám,jestli není nějaká nová těhulka :slight_smile: chicoo, prstýnek je opravdu nádherný, já kdybych si ho mohla vybrat, tak si taky vyberu podobný :sweat_smile:

jak se máte při víkendu?
7. únor 2010 v 07:50  • Odpověz
kebulko - přeju hezký den, chystám se učit na nějakou zkoušku, ráda bych ji měla, co nejdřív z krku.. ale zatím místo učení jsem na Koníkovi :slight_smile: ale hned se do toho dám. A jak se máš ty?
7. únor 2010 v 07:59  • Odpověz
jejda, učení, tak to ti nezávidím :unamused: copak děláš za školu?

já se mám celkem fajn, mám odpočinkový víkend, když jsme výjimečně doma, tak nic moc nedělám, odpočívám a věnuju se manžílkovi :slight_smile:
7. únor 2010 v 08:09  • Odpověz
kebulko - už do školy nechodím (naštěstí :slight_smile:), jen si chci udělat takovou zkoušku, certifikát na to, co dělám v práci. Je to trochu výzva a třebas jednou se to bude hodit, kdyby se náhodou s firmou jednou něco stalo... Jinak odpočinkový víkend je parádní záležitost :slight_smile: Odpoledne bych chtěla s kamarádkou vyrazit si zaplavat, tak se na to těším...
7. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
jdu koukat na barrandov, je tam program o vícerčatech :slight_smile: krásnou neděli, holky!
7. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
Dobré ráno holky!
Chicoolko, zásnubní prstýnek je nádherný!
Zebrafko, dnes jdu taky s kámoškou plavčit do HK, ale jdeme už dopoledne. Za chvíli vyrážím na vlak. Těším se. Pak si dámě někde obídek a pokecáme.
7. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
pepi:vše nej nej nej k Svátku :grinning:
7. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
Jéé, Pepinka má svátek! Taky se připojuju - všechno nejlepší! :wink:
7. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
ahoj holčiny,
pepi přeji ti všechno nej, hlavně hodně zdraví :slight_smile:
U nás je od rána nádherně slunečno, skoro to za okny vypadá jako květen, když se nekouknu na ty haldy sněhu a na teploměr :slight_smile:
7. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
pepi: já taky ještě jednou přeji vše nejlepší.

Tak jsem zapřáhla přítele a uklízíme...a ještě si u toho zpívá. Je to můj bobík. Pak vyrážíme ke tchánovcům, tchýňka má taky dneska svátek, tak se zase sejdeme celá rodina. Už se na to těším. Tak krásnou neděli všem!!!
7. únor 2010 v 09:49  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Chicool, prstýnek je opravdu nádhernej. Takovej pravej zásnubní. Já mám podobnej a musím říct, že přítel to odhadl úplně skvěle. Přiznám se, že jsem měla obavy, co vybere, ale potvrdilo se, že je šikula a fakt se trefil :slight_smile: Jináč vaše požádání bylo vskutku originální a hlavně je hezký to, když to není "strojený", ale udělá to ve chvíli, kdy to fakt nečekáš. A o to je to hezčí a jak říkáš, máte zase další historku na vyprávění :grinning:

A pepi, přidávám se ke gratulantům k svátku :wink:
7. únor 2010 v 09:51  • Odpověz
No u nás zas jen sněží a sněží a hrozná zima
7. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
Pepi - také přeju úplně všechno nejlepší, hlavně velikánskou kupu zdravíčka, štěstí a lásky...
7. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
Ahojky holky, nesu dobré zprávy :dizzy_face: tak tchýně nakonec vyměkla, byt se kupovat bude :slight_smile: Byli včera na prohlídce a jeden se jim líbil, takže hned řekli realitce, že ho berou. No jsem zvědavá, jak to všechno dopadne, snad do ničeho nebude kecat a bude v klidu :zipper_mouth:

Jinak se musím pochlubit....za 4dny 2 kila dole, a to jím 5x denně a ještě se cítím přejezená....tak jsem ráda, že to jde dolů a nejím zdravě jen tak pro nic za nic :wink:

Dneska v práci, ale mám tu restů hromady, takže nudit se rozhodně nebudu :grinning:

Přeji pěkný zbytek neděle, papa
7. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
drndičko - tak to jsou pěkné pozitivní zprávy - jak s bytem, tak se zdravou stravou a jejími výsledky! tak jen tak dál!!!!
7. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
Jé drndi, tak konečně pozitivní zprávičky, moc gratuluju k obojímu :slight_smile: Paráda, mám za tebe radost :grinning:
7. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
no a to jsem měla ještě někde v horoskopu na únor, že jedinci, kteří si přejí otěhotnět mají tento měsíc velkou šanci, že se jim splní přání :grinning: :grinning: Zebraf, tak ty sis to už vybrala, štírko jedna :wink: tak teď se mě upraví cyklus na 28denní a budu hlásit koncem února //, jupíííí :grinning: :grinning: :dizzy_face:
7. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
Drndi, z tebe ta pozitivní nálada úplně srší :grinning: :grinning: Mám z tebe radost kočko, huráááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face:
Máš ještě ten horoskop někde u sebe? Nepíšou taky něco hezkýho a pozitivního o kozorohovi? :sunglasses:
7. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
Ještě by mě zajímalo, jak to děláš, že takhle krásně a rychle hubneš a co kouření? Už přišla nějaká depka nebo je to pořád v pohodě a zvládáš to?
7. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
pepi je veronika? tak to taky moc gratuluji k svátku a přeji jen to nejlepší - hlavně zdraví, štěstí a pohodu :wink:
7. únor 2010 v 11:14  • Odpověz
drndi, to jsou super zprávičky, jak to děláš s těmi kily?? Taky zoufale potřebuju hubnout. :wink: Včera jsme se fotili po dlouhé době a nemilosrdná fotka ukázala naprostý děs. :confounded: (viz FB) Tak držim palečky, aby ta kila zase šla nahoru, ale z jiného důvodu, to až uvidíš ty krásné dvě :grinning:
7. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
pavczi, já už jsem se na sebe taky naštvala a začala jsem hubnout :slight_smile: a přesně - viděla jsem se na fotce :slight_smile: ale mě to nejde tak rychle, já jedla zdravě už předtím, takže u mě to jde rychlostí tak 0,5 kg za týden. Ale aspoň něco :slight_smile:
7. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
kebul, to máš dobrý, že už jsi začala, já ještě ne. Včera jsme byli na obědě v restauraci, to jsem se zase nacpala, ale zvala jsem manžílka, když má ty narozky zítra. Už ze mě vytáhl i dárek a zítra přijedou rodiče, tak budu píct, to si určitě taky dám. :slight_smile:
7. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
Hezký den holky, nějak nestíhám :slight_smile: Doufám, že máte klidnou neděli :slight_smile: V pátek jsem byla s holkama na pizze a na pokecu a včera relax, a dnes to vidím nějak nápodobně :slight_smile:
7. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
Holky o kilech mi raděj ani nemluvte, přeji vám, že hubnete, já bych taky ráda, ale do července asi spíš porostu, budu jak melounek :grinning:
7. únor 2010 v 11:47  • Odpověz
Pájo, nezlob :sweat_smile: Právě jsem Ti chtěla napsat, že jsem se dneska na FB dívala a narazila jsem na ty Tvoje nový fotečky a chtěla jsem Ti říct, že Ti to moc sluší.....Máš krásné husté vlásky...taky jsem takový měla, dokud jsem nezačala experimentovat s blond a polovina mi jich nevypadala :angry: Takže žádné repty o tom, že jsi tlustá! Já mám teď 70 kilo, což na mou výšku 163 cm není žádná sláva....a nebrečím :wink:

Jinak se řídím podle stravování dle krevních skupin...hezky to má popsané Ann Gittleman v knížce Stravování podle metabolického typu.....no a jinak nesladím, nesmím jogurty, mlíko, sýry , jenom tvaroh, lučinu, cottage sýr....cpu se od rána do večera zelenou zeleninou, hlavně listovým salátem, špenátem, brokolicí...ani nemusím papkat listovku, protože ji beru z čerstvé stravy.... :wink: No a co už asi znáš, tak žádný smažený, kečupy, majonézy do koše, jen tmavý pečivo, pít vodu vodu a jen vodu ( sem tam čajík bylinkovej ), po 18 hod. už nejím ( první den jsem myslela že umřu, protože jsem byla o půlnoci zvyklá plenit ledničku ), ale pí . doktorka mi to zakázala, že prý je to nej blbost, co dělám...Tělo je totiž večer už připravené jen na odpočinek a né cokoliv trápit a už vůbec né brambůrky, tyčinky, hranolky apod. :grinning:
7. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
Prostě se to ve mě seklo a když jdu kolem regálů s čokoládou nebo vidím jak si lidi v restauraci dávají ty hranolky, tak se jim v duši směju a představuju si, co jim to asi dělá v žaludku za neplechu :grinning: Pěkně si papám ten svůj salátek a mám dobrej pocit z toho, že mám zase o pár vitamínů v těle navíc :dizzy_face:
7. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
drndi, právě v té bundě jsem tuplem jak medvěd, v zrcadle vypadá, že trochu dělá postavu, ale na fotkách jsem širší než delší ze všech stran, ty nejhůř vypadající jsem tam ani nedala. A tváře mám pěkně kulaté, rozdíl velkej proti svatebním. A mám taky 164 cm a vážim určo víc než ty, váhu nemáme funkční, ale i v nemocnici jsem jim říkala cca 75 kg (kde jsou časy, kdy jsem nosila 55 :unamused:) a narkoza byla akorát, takže jsem to zřejmě trefila. My si dneska dali jen polívku, ale mám po ní strašnou chuť na čokoládu :grinning: naštěstí tu žádná není.
To je super, že takhle máš přírodní listovku, já teď jím umělou. A co femigard? Ten taky furt piješ?
7. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.