• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
pavczo - taky jsem koukla na vaše fotky a moc ti to na nich sluší, taková pěkná usměvavá holka, tak žádné řeči o tom, že vypadáš jako medvěd!!!! Toho si představuju teda úplně jinak...
7. únor 2010 ve 13:09  • Odpověz
zebraf díky, ale já to vidim jinak, je to hrůza i bez bundy, nejvíc mi to štve na oblečení, fakt se vejdu jen do jedněch džínů a to jsem měla problém vůbec nějaký sehnat a to už je 3 měsíce zpět a teď mi jsou těsný. Manžílek prohlásil, že ne medvěd, ale grizzly :grinning: a furt se mi směje, že už nejsem dvacítka :cry:
7. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
pavcza:já nevím co máš fakt ti to na fotkách sekne, co mám říkat Já :grinning:
7. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
Holky, o hubnutí mi vůbec nemluvte, slíbila jsem si před vánocema, že kvůli svatbě musím zhubnout a doteď se pořád uklidňuju tím, že mám ještě spoustu času a ono prdlačky :grinning: Ale už fakt musím, jsem tlustá tak, že vždycky když si zapínám boty, tak se musím hluboce nadechnout a potopit se :grinning: Ale fakt. Mám 162cm a myslím, že přes 80 kg. Takže fakt hrozný, jsem už jak hrošík. Ale zase je dobrý, že to mám rozložený po celým těle a jsem docela symetrická. Spíš jsem jakoby holka krev a mlíko než nějaký vyložený špekoun, ale stejně mě to hrozně žere. Takže pokud máte nějakej nej zaručenej recept, tak sem s ním :wink:
Jinak pavczo, FB sice nemám, tak nemůžu posoudit, ale určitě to není tak strašný :wink: A když ti to píšou i holky, tak jim věř. Ale stejně je to na každým jak se kdo cítí, každý to pozná na sobě sám :slight_smile:
7. únor 2010 v 16:19  • Odpověz
No, mně to právě va, protože funim jen než dojdu dom 4 patra, ohýbá se mi taky špatně k botám a když sedim, mám džíny zarvaný do špeků kolikrát si je musim rozepnout. Takže je na čase přestat si stěžovat a začít makat :grinning:
7. únor 2010 v 16:34  • Odpověz
Pavzco, včera jsem byla v kině na Avataorovi 3D, ten film trvá skoro 3 hodiny, takže jsem musela taky rozepnout knoflík u riflí :grinning:
7. únor 2010 v 16:43  • Odpověz
čau baby, hezkou neděli přeju, jo a Pavli, na těch fotkách ti to náhodou hrozně sluší :wink:
7. únor 2010 v 16:44  • Odpověz
No tak v tom případě to máme stejný :grinning: :grinning: Jsem vždycky ráda, že přijdu domů a svlíknu se z toho do tepláků :wink:
7. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
Chicoo, gratuluji k zasnoubení, prstýnek je fakt moc hezký :slight_smile:
7. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
k tomu tloustnutí, holky, nestresujte se, v zimě se holt vždycky trochu přibírá, já to mám taky tak a na jaře a v létě to pak jde dolů samo a navíc, stejně máme všechny v plánu teď spíš kila nabírat ne? :wink:
7. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
Zlabi to jo, jenomže ty jsi velká sportovkyně, já se musím k něčemu hooodně přemlouvat, ale zase když už se do nějakýho toho pohybu pustim, tak mě to chytne a fakt to vyplavuje endorfiny, ale právě to zvednutí z gauče a jít nahoru do posilky......chjo :sunglasses: Nejlepší je, že máme docela slušně vybavenou posilku v domečku a já se tam bojim jít i podívat :grinning:
A víte co je nejhorší? Že já opravdu spolíhám na to, že zachvilku budu těhu a bude to všechno jedno, ale.....................ale co když se nezadaří do tý svatby a já budu furt koule? :sweat_smile: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 v 16:54  • Odpověz
Lulii, tak tu posilku teda závidim a sportovkyně jsem možná byla, ale v poslední době je to bída... :sweat_smile: Taky mi nejvíc úsilí stojí právě to se někam dokopat :sweat_smile: Třeba dneska, manža šel s kamarádama na squash a já se válím na gauči, cpu se čokoškou a koníkuju. No a abych se necítila tak blbě, sama sobě se vymlouvám na začínající ms :grinning:
7. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
Tak to jsme dneska na tom stejně. Můj šel nahoru si zacvičit a já místo toho, abych šla s ním, tak jsem zasedla taky ke koníkovi, udělala si kafíčko, ukrojila si k tomu 2 kousky bábovky a bylo po sportování :sunglasses: A celou hoďku jsem "promrhala". Ale teď si to vynahradim, vypadá to, že mám žehlení tak na tři hodiny :angry: :grinning:
Mě se nejlíp cvičí na eliptickým rotopedu a pak posilování prsou, paží, zad, sedy lehy. Ale nevím, jestli to budu moct dělat i na začátku těhu (né s pupkem). Jako než to zjistim, že jsem těhu, abych mimi nějak neublížila třeba při zahnizďování. Nevíš o tom něco?
7. únor 2010 v 17:11  • Odpověz
Hele já bych se toho asi nebála. Já si říkám, že dokud nebudu nc vědět, nebudu se nějak zvlášť omezovat. Nemyslím tím, že budu žít zhýralým životem :grinning: ale ty běžný věci (joga, sem tam decka dvě vínka atd) si asi nebudu odpírat. Asi bych vynechala jen cviky na břicho, ale jinak myslím, že když to nebudeš přeháňět, ruce, prsa a nohy klidně posilovat můžeš :wink:
7. únor 2010 v 17:15  • Odpověz
Zlabinko, u mě moc nehrozí, že bych to přeháněla :grinning: Ale asi je to fakt, proč se nějak hlídat a omezovat, když to nebude jistý. To bych nemohla dělat nic a doufat, co kdyby náhodou. Ale asi teda do toho pustim, já už na sebe nemůžu sehnat i nějaký věci jako džíny, hezký svetárky, trička a tak, už jsem na sebe fakt nasr..á :rolling_eyes: A nejhorší je, že i při sexu jsou ty kila nahoře znát.
7. únor 2010 v 17:19  • Odpověz
no právě, já se kupříkladu v obou případech minule hlídala jak oko v hlavě a stejně to bylo k ničemu. myslím, že příroda to má zařízený tak, že když se má prcoš udržet, neuškodí mu ani lehký sportík :wink: A ty kila chápu, ale myslím, že my ženský to vždycky vidíme mnohem kritičztěji, než ti chlapi, Kor u sexu, si všímaj plně jiných věcí :wink:
7. únor 2010 v 17:24  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Jo jo, to všímaj, to máš pravdu.
Zlabi, já jdu na to žehlení nebo to snad nikdy neudělám. Vyhýbám se tomu jak čert kříži, ale teď už fakt musím, už nemáme co na sebe, skříně prázdný. A zase zjistim, že mám oblečení, o kterém už ani nevím. Takže budu mít pocit, že mám nějaký nový šatník :grinning:
7. únor 2010 v 17:28  • Odpověz
AŤ ti to jde od ruky papa
7. únor 2010 v 17:34  • Odpověz
Já když jsem bydlela ve Varech, tak jsem chodila 2x - 3x týdně cvičit na step aerobic, docela mě to bavilo, ale výsledek? Nula kilo dole, už ani nevim, proč jsem postupně přestala. No a pak jsem jednou zhubla prudce i v zimě, ale bylo to nesprávným způsobem bez pohybu, téměř bez jídla a jak rychle to šlo dolu, tak rychle zpět nahoru. A teď furt vejš a vejš a taky jsem ráda, když si doma dám pohodlné tepláčky, který nikde netlačí a volné tričko. Taky jsem si říkala, že to překryju těhotenstvím a pak kolotočem kol mimi zhubnu.
Dneska jsme chvíli povídali se sousedkou, která má roční mimi a o tom, že se nám vrací sousedi, kteří, když odešli, tak se nám oddychlo, protože dělali nepořádek v domě, díky nim se tu pohybovali různý pochybný existence, co odešli, byl klid. A oni se vrací a tak říkám a ještě se mezitim rozmnožili, protože se jim narodilo dítě a ta sousedka povídá, že vedle ve vchodu budou rodit a že mi za chvíli taky a dívala se mi na kabát. :unamused: Hm, pravda, vypadám jako, že jo, tak jí říkám, že my ještě ne, že se nám to odsunulo. Tak nevim, jestli pochopila, jen se zasmála a dál jsme mluvili o jiných věcech.
7. únor 2010 v 17:35  • Odpověz
Pavli, s tímhle já taky celkem často bojuju. Lidi se logicky spojí svatba = dítě na cestě nebo brzy po a občas jim nedojde, že svojí zvědavostí a poznámkama leckdy seknou do živýho. Ale nikomu to nevyčítám, protože tohle jsem taky pochopila až teď. Jen nevím, jestli není lepší jim říct pravdu, protože pak by jim snad došlo, že se nemají pořád vyptávat. A nejen mě, ale třeba i jiných...
7. únor 2010 v 17:44  • Odpověz
ahoj holky, drzte mi pesticky zitra jdu na kontrolu v 12:30 prihlasimse po prijezdu. a Vcera jsem dostala odmanzela darek- novou manzelskou postel, kterou jsem nedavno obdivovala , aby mne nebolela zada a v pohode spala.Udelal mi velkou radost je nadherna a chudak ji montoval jeste v noci. dam fotky do alba se musim pochlubit a taky mam uz velky brisko.
7. únor 2010 v 17:45  • Odpověz
Ahoj tomahavk, na kontrolu držím palce, to je ten první screening? No a postel tiše závidím, taky jí musíme vyměnit, ale zatím se k tomu ani jeden z nás nerozhoupal :slight_smile: Na fotky se těšíme, postele i bříška :wink:
7. únor 2010 v 17:52  • Odpověz
Zlabi a to ještě nemluvim o manželovo strejdovi, který taky před ním utrousil poznámku typu, že místo dětí máme psa a kupujem blbosti (manžel měl akorát dárek pro mě k Valentýnu). Sice neví, co se nám stalo, ale i tak by mohl svá slova vážit.

tomahavk držim moooc palečky a na fotečky se těšim. Tak ať se na posteli parádně spinká a záda nebolí.
7. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
No holky my jsme spolu už devět let a posledních 6 spíme na matraci na zemi, pořád jsme to nepovažovali za důležité aprotože ještě bydlímev garsonce nechtěli jsme do toho investovat.Ale manžel koupil kvalitní postel,která půjde ok rozmontovat a smontovat zpáátky, budeme se stěhovat do většího až nejdřív za rok takže musíme vydržet v garsonce.Každej mi tvrdí jak jsme praštěný, že bychom měli spát na rozkládacím křesle,abychom měli víc místa, ale na tom spali dřív a víc si ničit záda nechceme. Pokud to návštěvám vadí, ať k nám nelezou. jdu fotitto bříško, postel už tam je.
7. únor 2010 v 18:27  • Odpověz
tomahavk pěkná postýlka a krásná kytice :slight_smile:
7. únor 2010 v 18:27  • Odpověz
pavcza jj dekuju moc, dala jsem už i bříško, ale nejde mi to líp nafotit, alemyslím , že je dost vidět jak moc jsme přibrali

a z toho strejdy si nic nedělej, takovýhle řeči vedou nejčastěji lidi, kteří o tom nic neví, ale mají potřebu se ke všemu vyjádřit a holt ze sebe udělal neomaleného hulváta.
7. únor 2010 v 18:45  • Odpověz
ahoj holky, přeju pohodovej nedělní podvečer..

tomahavk - zítra na tebe budeme všechny myslet, ať všechno dobře dopadne!!! Máte krásnou postel, to se dobře musí chrupkat, kytice je taky moc krásná, a bříško už o sobě dává hezky znát :slight_smile:

pavczo - někteří lidé prostě nemají empatické chování, je to hrůza, jak jsou neomalení. Některým to nedojde, tak budiž, ale jsou lidé, kteří si v neštěstí druhých libují a mají z toho senzaci, ty bych nejradši zfackovala...

jinak jste tady řešili hubnutí a cvičení, jsem na sebe zvědavá, jsem na endorfinech ze sportu úplně závislá, tak si nedovedu představit pověsit sportování na hřebík. Navíc se děsím, abych nepřibrala hrůzných 25 kilo jako v prvním těhotenství :slight_smile: Zítra jdu na kontrolu k výživové poradkyni, tak jsem zvědavá, co mi doporučí...
7. únor 2010 v 18:48  • Odpověz
zlababa: ja nevim co je prvni screening. My chodime na kontrolu kazdy tyden kvuli problemum s druhym miminkem, chodime na ultrazvuk pri kazde kontrole a temer pokazde mi berou krev
7. únor 2010 v 18:54  • Odpověz
Tomahavk, postel je moc hezká a vypadá hodně pohodlně a jů a bříško - krása, k tomu prostě není co dodat :dizzy_face:
7. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
zlababa: postel je boží a netušila jsem že když si na ní ukážu , že jí dostanu, vyrazil mi tím dech příště si ukážu třeba na nějaký ferari :slight_smile: no a bříško je až moc na to kolik teprve jsme, koukala jsem na netu co je první screening. Tak to my ho absolbvujeme komplet už počátku, měření srdce, průtok atd. přídám fotky ultrazvuků, mám z úplně každé kontroly a i těhotenskou průkazku. :slight_smile:
7. únor 2010 v 18:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.