• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
pepi: nu jo, ty máš dneska ten test na cukrovku. Tak ať to nějak dáš bez toho, aby ti nebylo zle. Pak přijď poreferovat. :wink:
8. únor 2010 v 08:13  • Odpověz
Chicoolí, tu holčičku jsem si asi přála víc než manžel, ale líbilo se mi, jak sám přiznal, že už teď ho má Eliška omotanýho kolem toho svýho pidiprstíku :grinning: .
Zebrafko, teď to bude určitě rychle utíkat. Den po dni se to sice nezdá, ale vem si, jak rychle je z pondělka pátek a než se nadějeme, bude tu opět víkend a další týden těhotenství za námi.
8. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
Jéééé, Chicoolí, ta růžová vypadá hezky :dizzy_face: :dizzy_face: a koukám, že kluci jsou v přesile :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
8. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
taurusenko - no strašně to letí, než se nadějeme tak první z vás začnou odcházet na mateřskou!!!! a to mi přijde, že to není tak dávno, co jsme se tady sešly...
8. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
dobré ráno holky!
pepinka už bude na tom testu, tak doufám, že se to dá vydržet a přinese nám sem v poledne dobré výsledky :wink:
8. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
tauru, gratulujiiiiiiiiiii ke zdravé holčičce!! :dizzy_face: :dizzy_face: tak konečně se ukázala :wink:
8. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
holky těhulky - chtěla jsem se vás zeptat, jak jste na tom s pitím kafe? Máte na ni chuť a občas si dáte nebo se jí úplně zříkáte?
8. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
Zebrafko, to je pravda. Vždyť mě v práci čekají necelé tři měsíce a jdu na mateřskou. A kdybych nastoupila už 8 týdnů před porodem, tak už jen něco málo přes dva měsíce. To uteče jako voda.
Děkuju blíženko, myslela jsem, že bude problém s "identifikací", protože pořád sebou neuvěřitelně mele, ale nakonec nám to kávové zrníčko ukázala. Ale přiznám se, že ta fotka je vyretušovaná :grinning: :grinning: . Koukala jsem na tu fotku přímo pod žárovkou, oko skoro jako šnek, až nakonec ségra vzala pentilku (pro moravandy mikrotužku) a jak pro ... no řekněme, jak pro neznalce :grinning: mi to tam obkreslila. A říkala, tady jsou velký pysky, mezitím malý a uprostřed poštěváček. Holky, oko vykloubený a poštěváček jsem tam neviděla. Je neuvěřitelný, co všechno tam ti doktoři vidí :grinning: . Ale sebevědomí mi nekleslo, protože jsem před ultrazvukem zpracovala ségře daňové přiznání, které ona slepě a důvěřivě podepsala se slovy, že by jí to trvalo tři dny a každý řádek by se mnou 15 minut konzultovala :grinning: .
8. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
Zebrafko, první čtyři měsíce jsem měla nevolnosti, že pomyšlení na kafe mi bouřilo žaludeční šťávy. Pak nevolnosti polevily, ale na kafe jsem ještě chvíli neměla chuť. Teď se ale chuť dostavila a kafe si dám. Když si vezmu, že předtím jsem nepřežila den bez tří kafí, tak teď jsem to omezila opravdu hodně. Navíc piju dost slabý. Ptala jsem se na to i ségry a ona říkala, že je to jedno jestli si kafe dám, ale je to jako se vším, nesmí se to přehánět. Například teď jsem si s ní vypila 1,5 dcl červeného vína (výýýýýýborného Merlotu). Přiznám se, že jsem měla obavy, ale ona tvrdila, že je to červené víno a to miminku neublíží. Ale upřímně řečeno, v první polovině těhu bych si ho nedala. Respektive v první polovině těhu jsem měla na sebe zlost, když jsem bezmyšlenkovitě a automaticky olízla mixér, ve kterém jsem dělala hubolep (vaječňák) :confounded: .
8. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
Taurusenko, moc gratuluju ke zdravé Elišce. To je nádhera, holčičku bych si taky moc přála, takže tichá závist, ale moc přejícná :grinning:

Zebrafko, já si myslím, že jak ses ptala Syll, jestli si to nechají říct, nebo překvápko, tak už si to myslím nechali říct, ale syll to nechce "pustit" sem k nám :grinning: :grinning: Ale nechci kecat :sunglasses:

Pepi tak co? Šlo to nebo ti to fakt obrátilo žaludek :fearful: ?
8. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
tauru to je moc krásný, gratuluju k holčičce čiperce, zdravé jako řípa. To máš super takovou sestřičku. :slight_smile:
8. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
taurusenko - děkuju. Byla jsem silnej kafař - cca 4 kafča za den, teď si dávám jedno slabší po ránu a s mlíkem (i když to je asi jedno jestli s mlíkem nebo bez, ten kofein tam prostě je :slight_smile:) a po zbytek dne už jenom caro :slight_smile: ale mě nic není, takže ta chuť na kafčo by byla větší, ale krotím se :slight_smile: Vínko večer bych si taky neměla problém dát (fakt mi z ničeho špatně není), ale to je zakázané ovoce.
8. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
Lulii, děkuju. Taky jsem trošku záviděla Medan, když oznámila, že čekají holčičku, takže třeba bude řetězová reakce a taky se vám ta holčička povede, ale myslím si, že budeš neskonale šťastná i za krásného zdravého chlapečka :wink: :slight_smile: .
V tabulce jsem si přečetla, že Syll bych chtěla překvápko, tak že by změna ?? :dizzy_face: :sweat_smile: .
8. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
Tauru, jo nakonec to vědět asi nechceme, já tuším chlapečka, ale nevim :slight_smile: Uvidim třeba co na velkém UTZ jestli si to necháme říct, ono ted na kontrole už mudr. nechtěla tipovat, řekla, že by si to nechala pro sebe, ale že nic nevidi, že prej máme stydlivé dítě :slight_smile:
8. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
zebraf, já kafe nepila ani před těhu, takže v tomhle ti asi neporadím.. :sweat_smile:

tauru, jj přesně jak říkáš, doktoři na těch fotkách občas vidí pro nás naprosto něco nepochopitelného :grinning: navíc konečně jsi tady posílila řadu holčiček, byl to tu zatím skoro samej chlap :grinning:
8. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
Tauru, to je jasný, že bych dala cokoliv, hlavně aby to "něco" bylo a bylo to zdravé, ale přeci jenom, kdybych si mohla vybrat, tak taky to 0,5% převládá ta holčička. Měla bych i vybraný jméno, pro holčičku jich mám několik :sweat_smile:
Holky, vy si nepamatujete :fearful: , jak jsme to ze Syll tahaly a ona neřekla a neřekla????????? A přeci jsme skoro každá tipovala, že budou mít chlapečka, a taky že takhle brzy by doktor neobjevil kávové zrno, tzn. že tam muselo něco přebývat. To byla naše dedukce :grinning: Holky, tak jsem pitomá já????????????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Že bych si to vymyslela????????????

SYLL, KDE JSI?????????????? ŽE UŽ TO VÍTE, ŽE JO :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
Malé mělo nožku přes nožku :dizzy_face: a nic neviděla. A prej se ji ted stalo že pohlavi odhadla špatně prej viděla jasně holku a nakonec se narodil kluk, prej to neni 100%, že nechápe kde se tam ten pindik te pani vzal :grinning:
8. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
Aha, ty už tu jsi, tak nic, ale že to tak bylo, ty si na to pamatuješ, viď? Jak jsme to z tebe tahaly? :wink:
8. únor 2010 v 09:32  • Odpověz
Holky mudr, mne ujistila, že holku i kluka jde poznat po 17TT, protože ani klučina nemá sestouplé vajička. Takže nic vidět neni :wink: To by musel být dost dobře vyvinutý už brzo :slight_smile:
Jsem si z vás dělala srandu tenkrat :grinning:
Letos bude prej víc chlapečků jsem četla, a loni bylo hodně holek. :slight_smile:
8. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
Takže si to nenecháte říct?
8. únor 2010 v 09:34  • Odpověz
Pavczo, taky děkuju. Čiperka skoro půlkilová to tedy je. Nejlepší bylo, když ségra prohlásila, že u nás má Eliška plný zuby. Schoupila se do klubíčka. Nožičky složila pod sebe a kolem hlavičky položila ručičky. Hezký taky bylo, když zvrchu tlačila na bříško sonda a zespoda bušila Eliška. :grinning: :grinning:
Jééé, holčinky, jak já vám tak moc přeju tyhle zážitky. Už aby všechny snažilky byly těhulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Zebrafko, v té první polovině se opravdu snaž to vínko úplně vyloučit. Respektive alkohol vůbec, ale bavíme se tu o víně. Ten kofein se má v těhu nejspíš omezit z toho důvodu, že srdíčko má větší zápřah, protože zásobuje krví i miminko, takže jestli si kafe výrazně omezila, tak by to nemuselo příliš vadit. Podle mne je mnohem škodlivější ten alkohol a nikotin. Ale naštěstí jsme s manželem nekuřáci :slight_smile: .
8. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
Syll, tak teď si mě úplně rozhodila. Že by to nakonec byl ten Ondrášek ??? No, ať tak či ona, právě se ve mně asi snaží překonat rekord v počtu kotrmelců :grinning: :grinning: . Vždycky, když se nahnu blíž k monitoru, tak buchy buch :grinning: .
8. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
Tauri: to mě pobavilo, jak ti ségra musela obkreslit to kávový zrníčko. :grinning: Krásnýýýýýýý. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, tak už je to jistý, 12.6.2010 od 16:00 se vdávám. Byl problém s blokací, jelikož v tomu muzeu oddávají jen 5.6., ten termín jsme původně chtěli, ale mají plno v restauraci, kterou určitě měnit nechceme, to raději místo obřadu, když tam člověk stráví beztak 15 minut. Nu ale ani na radnici nic volnýho, jen od 18 hodin. Posouvat jsem to už však dál nechtěla, přece jenom už budu v dost pokročilém stádiu těhotenství, tak ať to s fazolkou zvládneme bez problémů. :dizzy_face: Pak tam přítel ještě jednou volal a paní mu řekla, že se uvolnil pán v 16:00, ale že si musíme najít místo obřadu. Tak to budeme mít v tom hotelu, kde máme hostinu. Holky, nakonec to vyšlo ještě líp a krásněji. A jako těhule to ocením, že nebudu muset pendlovat z místa na místo. Já se tak těším.
8. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
tauru už se taky těším až jednou budu mít takové zážitky. Je to krása, jen, když to čtu. A Eliška je moc krásné jméno, také jsme nad ním přemýšleli, ale asi nás přeběhne kamarádka a to nechci mít stejné, i když se často nevídáme.
8. únor 2010 v 09:47  • Odpověz
chicooolko - tak to obrovská gratulace!!!! a nakonec to dopadlo úplně nejlíp, když hostina a obřad budou na jednom místě :slight_smile: a vůbec se ti nedivím, že se tak mooooooc těšíš :slight_smile: a super je, že příprava svatby něco času zabere, tak ti to do té doby bude utíkat a pak už to bude za pár :slight_smile:
8. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
taurusenko když čtu tvoje řádky tak ti úplně závidíííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....to musí být nádherný pocit...
8. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
ahojky holky, tak jsem vas po vikendu docetla a to je zase informaci .-)

tauru: gratuluji k uspesne kontrole a k tomu ze mala je v poradu :slight_smile:

chicolko: ta "story" kolem zasnub me pobavila, prstynek mas nadherny :slight_smile: a nakonec koukam ze jste to se svatbou vymysleli uplne nejlip jak to slo, tim ze to mate odpolko budes mit spoustu casu se nachystat a uzit si ty pripravy nevesty a odpadne vam stres s presouvanim kdyz to budete mit vsechno na jednom miste :slight_smile: a jak saty? uz jsi je objednala?
8. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
Chicool, tak to moc gratuluju, že se vám to takhle rychle povedlo všechno zamluvit a ještě takhle bombasticky :grinning: Super, jste určitě šťastný, že to máte tak, jak jste chtěli :slight_smile:
8. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.