• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj holky, pepince ještě dodatečně vše nej k svátku a držím palce na cukrovku, taurusnko, tobě moc moc gratuluju ke zdravé holčičce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a chicoolce k termínu, to je úlevička co? Pamatuju si to, jako by to bylo včera, jak mi spadl kámen ze srdce, když jsme to konečně blokli a mohli se začít věnovat těm příjemnějším věcem, jako je výběr šatičků, barviček a výzdoby a tak :slight_smile: Jo a u mě hlásím 1 DC (je to tedy tentokrát nějaké rozpačité, už se to rozjíždí skoro 2 dny :stuck_out_tongue_closed_eyes:) no a zároveň doufám, že je to naposledy :wink:
8. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
mmaxi: šaty objednám hned, jak mi gyndr. potvrdí těhotenství...počkám si na tu naší fazolku, abych jí viděla a pak je objednám. :wink:

lulii: vyšlo to parádně. Jsem to ani nečekala. Tak už jen objednat krásné teplé počasí, žádné nevolnosti alespoň v ten den :grinning: a bude to perfektní. Nepotřebuju mít všechno ťip ťop. Moc to řešit nebudu. Jak koukám, ono to nějak hezky jde i bez mých velkých zásahů. Asi to tak má být.
8. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
Jé zlabi, tak to mě mrzí, že se mrcha opravdu rozjela. Tak jak říkáš, je to naposledy a příště už žádná nebude :wink: :grinning:
8. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
No chicoolko, takhle je to vážně nejlepší, nechat to tak nějak plynout a nějak zásadně neplánovat, aby to bylo tip ťop. Protože pak když to nejni přesně podle tvých představ, tak jseš akorát zklamaná, kdežto takhle můžeš být jedině mile překvapená. Prostě plánovat, ale v mezích :grinning:
8. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
zlabi: jojo, tohle bylo to nejhorší. Jsem z toho teď měla trochu nervy, jak přítel volal, že je všude plno a pak najednou bum a termín se uvolnil. Spadl mi taky šutr ze srdce a uklidnila jsem se. Teď už budou následovat příjemnější přípravy, snění atd.

1DC opravím. A hodně štěstí do snažení. A snad to vážně bude mrcha poslední a příští měsíc tě přepíšu k nám do tabulky těhulinek. :dizzy_face:
8. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
a jakpak asi tomahavk dopadla na kontrole, snad dobře...
8. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
zlababko - taky drzim palce, at to co nejdriv vyjde a je vsechno v poradku !!!!
chicoolko - a my máme ještě 14 dnů do kontroly, to je ještě doba, viď? :slight_smile:
8. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
zebrafko: jojo, ale je to lepší než minulý týden :grinning: každopádně mně tento týden uteče asi pěkně rychle, mám strašně práce...a příští pondělí už si budeme říkat, už jen za týden. Aspoň se nám tam prďolky pěkně usalaší a začnou jim být srdíčka. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
Zebraf, chicoo, vy jste teda držáci :grinning: to už budete 8 tt? I když je pravda, že pozdější kontrola vám může ušetřit spoustu nervíků. Holky, já mám poslední 4 mrchy vždycky osmýho, to je zajímavý co? :slight_smile:
8. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
zlabi: zrovna jsem si to říkala, když jsem ti to opravovala, žes jí měla posledně taky osmýho :wink:
8. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
Holky, tak já zase vyrážím do Plzně. Chjoooooo...............už mi z toho prdne hlava :grinning: Tak papa, večer ještě nahlídnu :wink:
chicoo - máš pravdu je to lepší než minulý týden, na druhou stranu ten týden strašně rychle utekl, "už" to je týden, co to víme :slight_smile:
zlabko - to je teda zajímavý, ale patá mrcha bude mít nejspíš smůlu :slight_smile: na tu si třeba několik měsíců počkáš :slight_smile: a třeba pak dorazí taky osmýho, ale to už si pamatovat nebudeš :grinning:
Lulli - to už zase jedeš do Plzně???? no tak hlavně opatrně a ať ti to tam uteče :slight_smile:
8. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
Téééda, Chicoolinko, moc moc moc gratuluju ke svatbě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Jakmile máte termín, tak už se vlastně vdáváš :grinning: . Musím ti potvrdit, že mít stejné místo obřadu a hostiny je neskutečná výhoda. A to jsem nebyla těhotná. Jsem zvědavá, jaké šaty si vybereš :wink: . Budou muset být "povolovací", protože si hubeňounká a na tobě bude určitě vidět fazolka už ve 3. měsíci :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: .
8. únor 2010 v 10:48  • Odpověz
Žlababinko, rovněž přeju, aby to byla poslední mrška mrškovatá. Vím, jak je důležité, že všechna podstoupená vyšetření potvrdila, že jsi zdravá, ale zdravá a těhotná je mnohem lepší :grinning: . Tak držím palečky :wink: .
8. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
taurusenko - takže myslíš, že na "hubenějších" holkách je fazolka vidět už ve 3.měsíci ??? Chtěla bych to v práci tajit do 12.-.13.týdne, tak aby to na mě kolegové nepoznali, na druhou stranu tu jsou samí chlapi, tak ti nejsou snad tak všímaví :grinning:
8. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
Zebrafko, nevím proč, ale prostě si to myslím. Na mne těhotenství bylo vidět tak od 5. měsíce. Teď už nosím těhotenské oblečení, takže to vidět prostě je. Ovšem, kdyby se to opravdu posuzovalo podle postavy, tak bych mohla být jako slonice, být těhotná 12 měsíců a nikdo by nic nepoznal :grinning: .
Taky hodně záleží na oblečení. :wink: :wink: Těhotenství se asi nejlépe tají v zimě, pod tlustým svetrem :slight_smile: .
8. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
zebrafko: jojo, "už" je to týden, co to víme. Letí to, takže se kontroly hodně brzy dočkáme. :slight_smile:

taurusenko: viď? Já si taky říkám, že je to stejné místo výhoda. Největší sranda je, že to bude svatba, kde bude ženská část svatebčanů složena především z těhotných a kojících matek. Já jsem těhotná, svědkyně (ségra) je těhotná, švagrová je těhotná. Moje nej kamarádka bude mít měsíční miminko, neteř bude mít dvouměsíční miminko. Si nás včera dobírali, že jsme to tak udělali schválně, aby se moc nepropilo, tak jsme jim trefně odpovídali, no to určitě, místo levného piva budete pít drahé matonky :grinning: :grinning: :grinning: No sranda, a těším se, že tam budu mít opravdu jen ty nejbližší, ale s přítelovo rozrostlou rodinou to i tak udělá 40 lidí. :grinning: Ale všechny tam chceme, mám je moc ráda.
8. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
tauri: jo a šaty budu mít empírového střihu, už jsem tu pár stránek zpátky házela odkaz. Bříško v nich krásně přiznám a při tom budou volné přes bříško.
8. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
chicoolko: 40 lidí je parádních, my jsme taky zvali nejbližší, ale i tak nás nakonec bylo 65, z mé strany nás bylo hodně, máme velkou rodinu a bez kamarádů jsme to dělat nechtěli - a vzali jsme to tak, že svatbu máme jednou za život, tak ať to stojí za to :slight_smile: taky na naší svatbě byla spousta těhotných nebo kojících, hold jsme ve věku, kdy to není nemožné :slight_smile:
8. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
Tak jsem hledala hledala až jsem našla :slight_smile:. Chicoolí, ten prstýnek i šaty jsou překrásný. Budeš nádherná nevěsta :slight_smile: :dizzy_face: .
My jsme na svatbě měli 30 lidí, taky příbuzní a bylo to akorát. Byl to jeden z mých nejkrásnějších dnů v životě :slight_smile: :dizzy_face: .
8. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
zebrafko: jojo, právě...je to jednou za život a pro mě je to fakt prostě slib lásky...a ty nejbližší tam chci mít. I z přátel tam budou opravdu jen ty nejbližší. Nikoho nebudu zvát už ani na obřad na čumendu - takový ty známý atd. Budu těhotná, tak nechci divadlo a zbytečnou estranádu. :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
tauri: děkuji, děkuji...myslím, že to v těch šatech bude paráda, budou lehoučké a bříško bude mít volnost, tak si to určitě i miminko moc užije spolu s námi. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
Chicoolí, taky si myslím, že pro těhulku jsou tyhle šaty ideální. Hlavní je pohodlíčko, protože až se budeš vdávat, tak já budu rodit (pochopitelně plus mínus nějaký ten den :grinning: ). Takže budeš ve stejném stádiu jako jsem teď já a jsem neskonale vděčná ségře, že mi dala těhukalhoty, které si doma schovávala. To sezení u počítače v riflích není moc příjemné. A kdyby si měla mít na sobě nějaké šaty, které by tě při sezení někde škrtíly, tak by ti to ten tvůj koblížek v bříšku dal pořádně najevo. :grinning:
Jinak, dnes se jdu zeptat na poštu, jestli tam už mám balík s těhukalhotama a halenkou, tak jsem na to zvědavá.
8. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
tauri: no právě, hlavně jde o pohodlí. Bude to vážně jen s hodně blízkými lidmi, tak si nemusím hrát na primadonu, chci to prostě takové uvolněné a aby to bylo uvolněné i pro miminko. Jsem si moc dobře vědoma, že to všechno bude vnímat. :dizzy_face: No vidíš, ty ještě porodíš v můj svatební den. :wink: To by bylo něco.
8. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
No to by bylo zajímavé :slight_smile: . Ty budeš hlásit své ANO a já budu z plných plic řvát svoje NÉÉÉÉÉÉÉ :grinning:.
Ty máš zase stejný termín porodu, jaký měla ségra s malou neteří. Nakonec se ale Eminka narodila až 16.10.
8. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
čaute, tak jsem tu, po tom slavném glukózovém testu, a jak jsem se ho bála, tak musím zkonstatovat, že se to dalo vcelku snadno přežít. Malej byl s tátou v práci, zase tam oslňoval všechny kolegy, chová se tam šmudlík už jako doma :slight_smile: a až půjdu ve čt klasicky na gyndu, tak už tam výsledky budou určitě mít, což je fajn.
8. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
pepinko - to je pěkné, že se to dalo přežít, že to máš za sebou. Jen jsem myslela, že výsledky z tohodle vyšetření jsou hned ten den, a ono musíš počkat do poradny, ale když to je už ve čt, tak to uteče. tak uffff, máš to za sebou :slight_smile:
8. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
Chicoolko, gratuluju ke svatbě a zamluvenému termínu! :wink:
Taurusenko, gratuluju ke zdravé Elišce! Báječná zpráva a je super, jak jsi takto pod dozorem :wink:
8. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz
Chicoolko prosím u mě do tabulky 1DC :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Děkuju. :pensive:
8. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.