• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
takhle, ono by to bylo u mudr zítra, ale to je vcelku jedno, když tam jdu ve čt... navíc jak znám svou gyndařku, kdyby to bylo blbý, zavolá okamžitě sama.
8. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
pepi určo bude výsledek dobrý.
chic - super k zařizování a máte to až od 16? To aspoň budeš mít spoustu času se připravit, my to měli v 11, ale nejpozději v 10 jsme museli vyjet z domu, bylo to dál a to byly fofry. Tedy, když se přivstalo, tak to šlo a plus bylo, že kadeřnice přijela dom a zároveň mě i líčila.
Ají, je mi líto, že zase nic, zvlášť, když jste věděli, kdy byla ovulka.
Já už bych taky chtěla mít ms, dnes je to 4 týdny od revize, tak doufám, že brzy dorazí.
8. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz
ahoj holky, mám otázečku - máte některá zkušenosti s gynexem? Ají, nesmutni, je mi to líto, ale zas na druhou stranu je před vámi další šance. Kdy jdete zas do toho sanusu?
Pepi, výsledky budou určo ok :slight_smile: a pavli, toto letí, už 4 týdny? To je moc dobře, mrška dorazí co nevidět a pak už t začne utíkat, že si ani nevšimneš :wink:
8. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
zlabab, já osobně ne, ale kamarádka jo a pomohl během měsíce.
8. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz
Zlabinko, tak jsme na tom stejně 1DC. Aspoň mám spolubojovnici :wink: ! Do Sanusu se musím objednat, zas na nějaký ten 12DC, uvidím, zda mě vezmou a jak to bude vycházet kvůli práci.
Jinak s gynexem zkušenost nemám, ale myslím, že tu někdo psal, že ho bere, teď ale nevím kdo??? :sweat_smile:
8. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
Aji, nojo, je to tak, tak budem spolu napnutý zas za měsíc :wink: Jinak už louskám diskuzi na gynex tady na mk, právě jsem si ho donesla z obchodu, tak ho asi prubnu a uvidíme :slight_smile: Jen řeším dávkování a zda se smí kombinovat s kontryhelem, ale snad jo, když ho sám obsahuje
8. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
Alice se před tím snažila otěhotnět skoro 9 měsíců, a nic. Nasadila gynex a do měsíce byla těhu.
8. únor 2010 ve 13:29  • Odpověz
pepi díky za pozitivní referenci :wink:
8. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
ají: opraveno.

zlabi: gynex jsem brala já někdy v srpnu až říjnu, myslím, že jsou to dobré bylinky.

pepi: super, že to šlo. Jak říkám, já se možná ještě voblíznu. Aspoň pokud mé chutě na sladké půjdou stále stejným tempem.

pavczo: jojo, od 16:00...úplně vidím ten krásný letní den, kdy už není takové horko, ale příjemně. Joooo, bude krásně, vím to. :wink:
8. únor 2010 ve 13:34  • Odpověz
Hihi, chicool, chceš přidělat práci? :slight_smile: tak až budeš mít chvilku, uprav mi pls, že beru ještě ten gynex. Moc dík. A k pozdnímu obřadu - letní odpoledne a večery bývají kouzelné a další plus je, že se nemusíte stresovat s obědem pro hosty, takže super plán :wink:
8. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz
zlabi: no my to pojmeme jako pozdní oběd - skoro večeři. Takže svíčková bude...
8. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
my to měli udělaný tak, že z menu restaurace jsme vybrali z každý sekce tři jídla (takže troje předkrmy, z kuřecího, troje vepřový, saláty atd) a s oznámením a pozváním ke stolu jsme rozesílali tzv. "baštník" - a každej si tam vybral co chtěl a museli nám to do určitýho data poslat a 14 dní před svatbou jsme to doručili restauraci. A při hostině měl každej u jmenovky ještě kartičku kde bylo vypsáno co měl objednaný, aby se to obsluze snáze roznášelo.
8. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz
Holky, neznáte nějakej zázračnej preparát taky pro chlapy? Ten by byl potřeba zas u nás :sweat_smile:
8. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz
chicool, jasně, svíčková nesmí chybět :slight_smile: My jí taky měli a k tomu knedlíčkovou polívku :wink: Já tím myslela, že to jako sfouknete spolu s večeří najednou víš? taky jsme o tom uvažovali mít obřad pozdě odpoledne, líbila se mi totiž jedna fotka s obřadem na louce, sluníčko, co už už chtělo zapadat... no, nádhera... ale v našem případě by to bývala celkem fatální volba, protože jsme měli svatbu venku a těsně po obřadu začalo lejt a pršelo až do noci :grinning:
8. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
Aji, zkuste selen a zinek a obecně vitamínky. Manžel třeba užívá Cem M pro muže.
8. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
Jo a taky pravidelný sex, teda spíš vyprazdňování u pánů :sweat_smile: to prý podporuje tvorbu nových spermoňů a eliminuje ty, co nejsou úplně v pořádku.
8. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz
zlabi: jo, tak to jo. Jako počasí si objednat nejde, takže to neřeším, prostě bude hezky, musí!!! :grinning:

pepi: to je dobrý řešení pro ty, co nechtějí svíčkovou. No třeba se budeme inspirovat, navrhnu to večer přítelovi. :wink: Každopádně my asi pojedeme bez předkrmu, páč já jsem z těch svateb vždycky přežraná už po polívce. :grinning: A kámoška taky neměla předkrm a jak jsme to ocenily, ani na dort nedošlo, jak jsme byli přežraní. Ten se krájel až někdy v 11. Káždopádně budeme mít ještě raut a grilování, takže žrádla bude dost pro ty, co jim vyhládne... :slight_smile:
8. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz
chico, my to měli v září, tak jsme vybírali spíš z lehčíčch variant jídel, ne omáčky :slight_smile: Ale to víš že jsme si i vyslechli "a svíčková nebude," ale byla to NAŠE svatba tak jsme si to udělali po svým.
8. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz
pepi: to je jasný... jako já si nedělam iluze, stejně vždycky někdo minimálně řekne, že tamta a tamta svatba byla lepší. Nikdy se nezavděčíš všem. Ale je to náš den a uděláme si ho po svém. :slight_smile:
8. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
chicoo, přesně tak :slight_smile:
8. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
taky jsme měli k obědu svíčkovou :grinning: a taky se našli jedinci, kteří foukali (moje ségra :slight_smile: ), ale všem není možné se zavděčit. My to měli taky pozdějc odpolko, obřad měl být ve dvě, ale svatba před náma se protáhla (museli tlumočit do norštiny a angličtiny), tak jsme přišli na řadu až ve tři :slight_smile: tak to bylo veselý - v hospodě se začali bát, že jsme se nakonec nevzali :grinning:
8. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
když už měla maminka a pár jedinců "zaručené tipy" jak to udělat lépe (čti po jejich,) tak jsem se tehdy dožrala a doporučila jim, že pokud chtějí mít svatbu podle svých představ, tak se budou muset vdát samy. :grinning:
8. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
zebrafko: :grinning: to je dobrý. To se nám naštěstí nestane, když to máme všechno na stejným místě. Jsem ráda, že nakonec padla ta radnice a že se nepotkám s žádnou jinou nevěstou a budeme si s fazolkou připadat jedinečně. :grinning:
8. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz
pepi: to jsem zvědavá jak u nás. Já myslím, že moje mamka to moc prožívat nebude a nechá to na nás. Jen jí dám za úkol upéct dort, peče výborně, tak nač to svěřovat cukrárně. Ale tipuju jiné jedince na remcání. Ale myslím si spíš, že budou remcat bokem a že se to ke mně ani nedostane. :wink:
8. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz
Hele tak ti uděluju licenci na hlášku "chceš svatbu podle svýho? tak to se budeš muset vdát/oženit sama/sám :grinning: "
8. únor 2010 ve 14:19  • Odpověz
ahoj , vše dopadlo na 1. druhé mimi už není, miminko prospívá máme 66mm, vše je na svém místě a modřinka nám taky už zmizela. Další kontrola 22.2. krev a ultrazvuk prodlužování intervalů mezi kontrolami také značí, že už nejsme v nejbližším ohrožení. a jen tak mimochodem dr. říkal , že je ještě brzy, ale zatím by řekl, že čekáme holčičku :grinning:
8. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz
chico: jo jo to je bajecny pocit kdyz je to misto pro svatbu jen a jen vase... ja jsem taky nechtela obrad na radnici, kde jedna svatba pred vami ma obrad, dalsi se uz zase bavi pred radnici s kamarady a dalsi uz muze prijizdet, tak pak je tam najednou nekolik nevest a zmatek s hosty a tak ... my to meli na zamku, kde delaji jednu svatbu denne a tak jsme ho meli k dispozici na skoro 4hod. (meli jsme tam na terase nachystany i maly rautik pro hosty) proste to byla pohadka a uzasna atmosfera :slight_smile: a hlavne klidek
8. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz
chic moc ti přeju, aby to počasí vyšlo, jak si představuješ, já to naše už opakovat nebudu, o 11 stupních 6.6. už jsem psala :slight_smile: a nejlepší bylo, že jsme měli oslavu na zahradě a večer byla pěkná kosa, já si zapomněla džíny na převlečení na večer a tak jsem byla v krátkých šatech, sice jsem měla teplejší punčošky, svetřík a sáčko, ale stejně pak už přituhlo :slight_smile: a na některých fotkách zblízka mám vidět husinu, když jsem ještě měla šaty svatební :slight_smile: a týden po nás už bylo krásně slunečno, ale já nelitovala, že jsme to neměli o týden později, protože to jsem měla víkend plný alergický rýmy a jen jsem smrkala :slight_smile: .
A k jídlu my neměli předkrm, já bych taky už nesnědla pak ani polívku a ostatní si taky nestěžovali, ani jsem neslyšela protesty proti kuřecímu na roštu s broskví a nivou. Je pravda, že většiny hostu jsem se předem ptala a dávala na výběr ze 3 jídel. U hostiny nás bylo jen 22, na zahradě cca 50.
8. únor 2010 ve 14:22  • Odpověz
tomahavk: jeeeeee dobre zpravy - huraaa :slight_smile: a moc pekna fotecka mimiska
8. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
Zlabinko, díky za tipy. Manža už selen a zinek baští a pravidelnej sex - vyprazdňování :grinning: myslím taky plníme dostatečně! :grinning: (ten výraz "vyprazdňování" se mi fakt líbí :grinning: )
8. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.