• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Tomahavk, gratuluju k výborné kontrole! :dizzy_face: Krásná fotečka! :wink:
8. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz
o dekuji, dekuji , miminko holt bude asi po me
8. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
tomahavk: super, moc moc gratuluju. Dneska se to tady dobrými zprávami jen hemží. A 22.2. jdeme na kontrolu už 4. To bude určitě také šťastný den. :wink:

My máme k dispozici i vnitřní prostory, ale tam je to menší. Vevnitř právě bude oběd pro 20 lidí a odtud se hned dá jít ven, takže je to vedle sebe, takže se dá případně zalézt a lidi můžou pendlovat, ale chtěla bych, aby bylo teplo, páč pak nás tam bude celkem 40 a dovnitř bychom se asi nevešli. I když si myslím, že dost lidí odejde brzy. Těhotné a kojící tam určitě nebudou juchat do rána a já to také vidím, že ve 12 budu kaput.
8. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz
tomahavk: už máš za sebou rizikové období, nedoplníme nějaká jména? Máte už doma nějakou představu, že bych to dopsala do tabulky? :wink:
8. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz
chicoola: jména žadná nemáme, netroufali jsme se na to doteď ani pomyslet, já to asi oslavím tím, že usnu, úplně mě to vyčerpalo. te´d budu doufat , že nebudu muset na plodovku, prý mám počítat se zvýšenými údaji po tom druhém miminku, ale snaží se tomu také vyhnout :slight_smile:
8. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
Jé, tomahavk nese dobré zprávičky, tak to je fajn :dizzy_face: Gratulace!
8. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz
tomahavk - velká gratulace, to je moc prima !!!! tak jen tak dál...
8. únor 2010 v 15:04  • Odpověz
tomahavk mooooc gratuluju, je to super!!! Už si můžeš trošku oddychnout a teď už to určo půjde jak má.

Tak si píšu s kamarádkou, co čeká koncem března dvojčátka a popisuje, jak si ji gyndr. pěkně hlídá, vše co a jak, kdyby byl porod dřív, kdy později a vůbec. Tak se ptám, k jaké dr. chodí a ona mi napíše, že k té mé. Tak nechápu, jí si krásně hlídá od začátku vlastně umělého otěhu a u mě mi přišlo, že se chovala jak amatérka, co nepoznala, když už srdíčko je a neni.
8. únor 2010 v 15:12  • Odpověz
Pavczi, to nechápu... Jedné tak, druhé jinak... že by měla u kamarádky víc nahnáno, že je po umělým, zatímco tys byla "jen" přirozeně?
8. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
chicoola:určo budeš mít super počasí, já se vdávala 2.5 a měla jsem strach že bude zima a škaredě a zatím bylo vedro a nádherné počasí, a vše bylo tak jak jsem chtěla, ale asi to bylo i tím, že naše svatba byla trochu jiná, obřad na zámku, můj sen, oběd pro 12lidí a pak se šlo fotit,od pá byla u nás moje nej svědkyně s přítelem z Prag, takže po focení se jelo k nám a všichni K.o., tak se šlo spát a večer jsme šli s kamarády pařit v civilu na bouling atd. :grinning:
8. únor 2010 v 16:14  • Odpověz
medanko: hmmm, taky dobrý. Takový uvolněný. Uvolněný to chci taky, my dostaneme od hotelu zdarma pokoj a snídani. Tak se těším, že přespíme na jiném místě než doma. A pak bych asi rovnou vyjela na malou svatební cestu - do toho německa do tropical island. Nic náročnějšího podnikat nebudu a do práce se mi po svatbě taky nechce. Vše ale samozřejmě budeme řídit dle miminka. :slight_smile: Případně to jistí odfrk na chatě. Ale jinak věřím, že počasí bude super. Každopádně se vůbec nedivím, žes loni v květnu měla vedro. Loni byl květen strašně teplej. A červen pak pořád pršelo. Letos bude červen krásný. A zejména 12.6. :grinning:
8. únor 2010 v 16:21  • Odpověz
chicoola:no já v loni chtěla moc 6.6 na zámku ale bylo plno a jediný volný termín byl bud květen nebo říjen, a manžel říkal že to je super nápad mít to v květnu, jeden den svatba a druhý den, jsem měla Já 29 a manžel 35let, takže taková větší pařba :grinning: a pak jsem byla ráda jak jsme v červnu koukala jak toho 6.6 je zima a prší :grinning:
8. únor 2010 v 16:24  • Odpověz
medan: no já to taky chtěla přesunout na květen, když nám nevyšel ten termín 5.6., ale prý je nějaká pověra, že v květnu se svatby dělat nemají, že to přináší smůlu. No ale stejně nám ten květen nějak nešel, tak pověra nepověra, chceme červen. No a věřím, že 5.6. bude pršet a 12.6. bude hezky a my budeme rádi, že všude bylo plno. :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 16:27  • Odpověz
:grinning: chicoola:no nevím, u nás byl problém i v květnu jak bylo plno, byla legrace jak v zámeckém parku samé nevěsty
8. únor 2010 v 16:30  • Odpověz
Holky, květen je pověra pramenící z doy kdy byla vysoká úmrtnost rodiček. Když by ženská otěhotněla hned o svatební noci, jako to tehdy bývávalo časté, tak by porod vycházel na únor, což tehdy býval jeden z nejhorších měsíců, zásoby docházely, lidi už byli zesláblí a proto se říkalo "v máji - nevěsta na máry." Jinak, květen je měsíc lásky, a pokud bychom se nebrali v roce kdy H. dokončoval školu až v červnü, nebála bych se ho.
8. únor 2010 v 16:32  • Odpověz
medan: no já asi žádnou nepotkám, když nám vyšel hotel vstříc a udělají nám na zahrádce i obřad. :slight_smile: Možná, že ale ve vedlejších prostorách ještě nějaká svatební hostina bude. Ale velká zahrada je naše, tak jsem ráda.
8. únor 2010 v 16:33  • Odpověz
přece jen, už je jiná doba, zdravotní péče je dostupná celoročně a i s těmu zásobama je to lepší :grinning:
8. únor 2010 v 16:33  • Odpověz
pepi: aha, no vidíš, vůbec jsem nevěděla, jak tohle vzniklo. Ale stejně při představě, že to šoupeme na 29.5. se mi ježili záda, ale při myšlence na 12.6. mi bylo příjemně. Stejně tak přítel. Takže je jasno. Ještě možná začátek května by se mi líbil, neb jsme se 8.5. dali dohromady a bylo to krásné. Takže možná ten začátek, ale to by na nás zase bylo strašně rychlé. :grinning:
8. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
chicoola:jé tak to na mě 8.5 vzpomeň to mám rodit :grinning:
8. únor 2010 v 16:39  • Odpověz
jojo, občas mi v hlavě utkví něco takovýho - jako třeba proč se podává ruka na pozdrav, smeká, proč je pátek třináctýho nešťastnej den, proč se po kejchnutí přeje "na zdraví," a takový....

A pak mám mít v hlavě místo na důležitý věci :grinning:
8. únor 2010 v 16:40  • Odpověz
medan: jéééé, jasně :wink: hele, to by měla malá dobrý, by měla vždy na narozeniny volno, když je státní svátek. My máme na výročí také vždy volno a je to super. :wink:
8. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
Hele, chicoolí, tak mě napadlo, zbylo mi doma asi 40 mnou osobně vyráběných vývazků, zeleno-bílých a oranžovo-bílých, nehodily by se Vám? Kdyby jo, s radostí ti je přenechám... a měla bych z krku svatební dar :grinning: fotku ti kdyžtak pošlu do IP :wink:
8. únor 2010 v 16:56  • Odpověz
zlabi: týýýý jo, ty by se hodily :grinning: , už jsem přemýšlela, že je budu vyrábět. Tak pošli foto. Ale fakt je beru. :wink:
8. únor 2010 v 17:00  • Odpověz
Já sice říkám, že pověrčivá nejsem, ale svatbu v květnu bych nechtěla, právě, že tu pověru znám, takže asi sem, co?? :grinning: :grinning: I když pravda v květnu bývá nejhezčí počasí a pamatuju, že vloni dokonce i v dubnu bylo hezky. A spíš myslim, že moje mamča by nevydržela svatbu v květnu, protože stačilo, že byla proti modré výzdobě. Svatbu do modra jsme chtěli od začátku a ona, že to jsou modřiny neštěstí a já nevim, co ještě a vymlouvala mi to. Pak jsem našla, že jen oblečení nevěsty a ženicha by nemělo být modré a vůbec jako barvu svatby nedoporučují zelenou, přitom je to častá barva svateb. :wink: Jo a nakonec hlavní barva byla vínová, modrou se podařilo vymluvit mi v saloně, že se nehodí k šampaň šatům :slight_smile: , něco už jsem modré koupené měla, tak jsme to nechali, jen bižu jsem prodala a já kytku místo do modra měla do vínova a manžel kravatu vínovou a to jsme vlastně zvolili podle té kravaty, protože se nám nejvíc líbila :slight_smile: sranda. A v salonu jsem si zkoušela šaty začátkem května, jestli mi jsou a paní mi je rovnou zkrátila, že v květnu nejsou svatby a nikdo si je už nepučí.
8. únor 2010 v 17:06  • Odpověz
Holky já bych normálně spala, ale nemám nárok. Pepča chrněl tři hodiny, takže si myslím že dneska půjde nejdřív v osm... jak já to doklepu... :slight_smile: a H. dnes má každoměsíční bowling takže dorazí až tak kolem osmý.
8. únor 2010 v 17:07  • Odpověz
Chicol, pošlu ti fotku do IP
8. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
Holkýýý, tak v červnu se stěhujem, jupíííí :dizzy_face: Už s manžílkem plánujeme kuchyň jak bude, koupelnu atd. Je to příjemný plánování....i když nákupy kočárků a malejch hadříků by mi taky nevydilo :grinning:
8. únor 2010 v 19:28  • Odpověz
drndi - tak to je fakt super, super, super - a třeba plánování kuchyně, koupelny vás odtrhne od myšlenek na nákup kočárků a než se nadějete, tak bude překvápko a budete to řešit :slight_smile:
8. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
chico - asi bych mnou vyráběné vývazky měla doma taky, ale kombinace oranžová - šampaň, to by se ti ale k bílým šatům nehodilo :frowning2: jinak bych taky přenechala, bílé šaty mi moc nešly, tak jsem měla šampaň a oranžová se mi k tomu líbila nejvíc...
8. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz
zebrafko: jééé, ty jsi zlatá, ale už budou stačit ty od zlabinky. Ještě sice taky nevím, jakou přesnou barvu šatů zvolím, neb budu sejráč, opalovat se nikde nebudu a samoopalovákem se patlat asi taky není ončo - i když se s ním umím namazat tak, že vypadám jak od moře a bez fleků, ale myslím, že v tom bude nějaký svinstvo, takže nebudu ohrožovat miminko. Tak se možná taky rozhodnu pro šampaň. Nu musím jít něco vyzkoušet, abych aspoň viděla, jak s tou barvou. Jinak jsem rozhodnutá je nechat ušít na tom ebayi. :wink:

drndi: super. Tak vidíš, jak se to pěkně vyřešilo...
8. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.