• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Drndičko, supeeeer! Moc gratuluju k novému bydlení! Pěkně si užijte plánování a zařizování! A jak říká zebrafka, třeba ze samého shonu kolem bydlení nakonec budete muset řešit i kočárek :wink:
8. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
Ajo :frowning2: :cry: :cry:

Drndičce moc gratuluju k novému bydlení, úplně ti to závidim, já už mám bohužel všechno zařízeno, ale moc mě to bavilo a hlavně dneska (po 1 roce) bych to udělala zase jinak, ženská noooo :grinning:

Chicool, koukám, že vy budete mít zařízenou svatbu ještě dřív než my, my se s tím teda nějak crncáme, teda :grinning:

Jinak holky, kdybyste měli něco do zlata, tak budu moooooc ráda, když nabídnete (samo za prašulky) :wink:
8. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
Dobré ránko holkyy :slight_smile:
9. únor 2010 v 06:50  • Odpověz
Nazdárek vespolek :slight_smile: tak koukám že se tu mohutně zařizuje, svatbičky, bydlení... jéééé :slight_smile:
9. únor 2010 v 06:54  • Odpověz
ahojky,
drndi gratuluju k bydlení, užívej zařizování a pak přijde i to mimi.
Lulii zlatavého tedy ze svatby nemám nic.
9. únor 2010 v 07:00  • Odpověz
Dobré ránko,
jé zařizování bytu, to mi taky už chybí :grinning:
9. únor 2010 v 07:01  • Odpověz
Dnes ráno musím zajít k sestřičce nechat si přepsat vycházky, se mi tam vůbec nechce, a odpo jdu na hodinu teorie o porodu, tak jsem zvědavá
9. únor 2010 v 07:02  • Odpověz
ahoj holky, dobré ráno
Lulli - taky nic do zlata ze svatby nemám :frowning2:
9. únor 2010 v 07:18  • Odpověz
My měli svatbu bílo-vínovou, ale už je to taaaaak dáááávnoooo..... :slight_smile:
9. únor 2010 v 07:20  • Odpověz
my zas měli bílo-bordo :grinning: , a to jsme pořád chtěla bordo barvu šatů že bílou už nechci a nakonec jsem měla bílé, jsme neodolala, když jsem je oblékla hned jsem věděla že to je to co chci, že tohle jsem Já :grinning:
9. únor 2010 v 07:22  • Odpověz
Na FB a i tady na beremese máme fotky, měla jsem dvoubarevné šaty.... Věděla jsem totiž že v bílé budu matka medvědice... Hehe a ještě dneska se chechtám když si vzpomenu na anabázi s šatama :slight_smile:
9. únor 2010 v 07:24  • Odpověz
Nic, holky, Pepíno spí, jdu to využít... Jediný co mě děsí je, že Martínek (dle toho že první pohyb vnímávám až tak kolem deváté desáté) bude sova po mně, a budou se budit na střídačku....
9. únor 2010 v 07:30  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:

drndi: tak to je parááda s tím stěhováním :wink:
9. únor 2010 v 07:47  • Odpověz
medan, jé, nemáš nějakýho známýho doktora, kterej by ti v případě ouze napsal žes byla u něj? takhle škemrat o vycházky....
9. únor 2010 v 07:51  • Odpověz
Ahoj holky,

tak vás jdu pozdravit :slight_smile:
a taky vám říct, že dneska už jsem to nevydržela a testla a nic - což mně nepřekvapuje, protože jsem si myslela, že těhu nejsu, akorát se nemůžu dočkat mršky mrškatý a závidím vám všem co jste spadly dolů, protože já čučím nahoře a mám takovej blbej pocit, že ty cykly budu mít vážně čím dál delší :frowning2: nezabírá nahřívání, červený víno,....prostě nic. fakt se tentokrát na MS hrozně moc těším :dizzy_face: :grinning: :grinning:
jinak drndi gratuluju ke stěhování, budeš mít jiný starosti a myšlenky a uvidíš, že mimi brzo přijde
a když se tady tak bavíte o svatbách, tak jsem mrkla na pepibubu a bylas krásná nevěsta :wink:
9. únor 2010 v 07:54  • Odpověz
popell, jé díky, ale hrozný je že už to je skoro 4 a 1/2 roku.... uteklo to...

Jdu do sprchy a něco porobit doma .-)
9. únor 2010 v 07:58  • Odpověz
pepi, tebe jsem si prohlížela na beremku ještě, než jsem tě tu poznala :slight_smile: a moc ti to slušelo.
Holky, povim vám, jak zase řešim gyndaře. Nakonec jsem se rozhodla pro jednoho ze dvou, rozhodlo včera poslední pozitivní, kdy ten první je hodně dobrý odborník a ten druhý je vynikající :slight_smile: . Ke všemu je mladší, je zase hnedle vedle práce (na stejné poliklinice jako ta má současná). Tak říkám, tak fajn k tomuhle. Ptám se i tchýně, protože k němu taky chodí a zná se se sestřičkou a hnedle jí volala včera večer. Jenže normálně už nebere, prý má od pojišťovny zprdunk, že má hodně pacientek, tak, že se zkusí přimluvit. Ale má mínusy, které jsem se dozvěděla, chtěla jsem se zbavit dlouhého čekání i přes objednaný čas, tak prý tam to také bývá na dlouho a dokonce to sám dokáže rozhodit, má ještě jednu ordinaci na kolonádě, kde bere rusky, které platí a když je nestihne tam, tak si je veme sem přednostně, takže to se mi moc nelíbí a i běžné objednání trvá 2 měsíce. No, na prevenci to neva a akutní bere a těhotné také samozřejmě dřív. No a konec byl, že sestřička říkala, že když to nevyjde, že výborná doktorka je zrovna ta, ke které chodim no a já si říkám, že jestli se znají sestřičky, jestli to hned té od mé vykecá, že chci pryč a já tam jdu ještě na tu závěrečnou kontrolu. Tak, aby na mě dr. nevybalila, proč chci jinam.
9. únor 2010 v 07:58  • Odpověz
pepi tak jsem se na váš svatební den taky koukla a moc vám to slušelo a je na vás vidět jak se máte moc moc rádi :slight_smile:
9. únor 2010 v 08:02  • Odpověz
popellka: tak doufám že mrška dorazí co nejdřív :wink: ....k doktorovi na vyvolávačku se ti nechci co :unamused:
9. únor 2010 v 08:03  • Odpověz
pavczi nemáš to s tím výběrem teda jednoduchý ale je to tvoje rozhodnutí a kdyby se tě tvá doktorka zeptala tak bys jí měla říct pravdu že tě prostě zklamala a nemáš k ní důvěru ap.
9. únor 2010 v 08:07  • Odpověz
jellyy: nechce, nechce......radši bych to nechala na přírodě :wink:
akorát su trochu víc zdeptaná z tchýně, jelikož o tom dítěti slyším každej víkend a su jaksi bezmocná, co mám jako dělat, když nám to nejde????? myslím, že tohle mám v sobě jako jakýsi psychický blok, protože ten nátlak je strašnej (a to neví, že už se snažilkujem) :frowning2:
9. únor 2010 v 08:08  • Odpověz
pepi:právě že nemám, tak jsem domluvená se sestřičkou že se tam dnes zastavím a přepíše mi to, ale moc se mi nikde nechce, zas začalo sněžit
9. únor 2010 v 08:11  • Odpověz
Dobré ránko.

popell: to je něco, že ms ještě nedorazila. :astonished: Tak snad už dorazí, aby ses s dlouhými cykly nepřipojila k drndičce a verusce.
9. únor 2010 v 08:15  • Odpověz
pavcza:tak to já měla štěstí s gynekologem, chodila jsem k děsnému ale neřešila jsem to, musela jsi čekat i na blbej recept přes dvě hodiny a to jsi tam musela ještě týden dopředu volat že chceš recept, pak jsem se přestěhovala do jiného města, tak jsem hledala někoho v okolí a jen tak náhodou kousek od toho kde bydlím je gynekolog, tak jsem se tam šla zeptat., 5.min. od domu, a vzal mě, a k tomu je to vyhlášená kapacita, prostě náhoda, jen těhotné má nastarost jeho kolega, ale když mám problém tak mě klidně veme i on když tam je, mají jednu ordinaci :grinning:
9. únor 2010 v 08:16  • Odpověz
popellka: jaj tak z toho bych asi byla taky rozhozená kydyby se mě každý víkend ptal někdo kdy budeme mít mimčo, nešlo by s tchýní promluvit že tomu zatím necháváte volný průběh a že je ti nepříjemné to věčné vyptávání...
9. únor 2010 v 08:17  • Odpověz
no když já si vzpomenu co zas moje tchýně, když zjistila že jsem těhotná tak jediné co ji napadlo mi říkát, jak ona porodila mrtvé dítě atd., manžel jí sice říkal at mi tohle ani neříká ale pokaždé, ještě i ted někdy o tom mluví, jednu domu jsem k ní ani nechtěla k vůli tomu jezdit
9. únor 2010 v 08:19  • Odpověz
medan: no to si děláš prču, ne? :angry: Šmankote, to je teda síla ti tohle říkat. Člověk takový hrůzy radši ani nečte a pak ti to říkají vlastní příbuzní, no síla.
9. únor 2010 v 08:21  • Odpověz
medan29: místo aby se radovala a těšila na vnoučátko tak tě ještě takhle děsí :astonished: :confounded:
9. únor 2010 v 08:23  • Odpověz
no bohužel si nedělám prču, a pak i přitvrdila když jsem začala špinit, pak hematom atd., fakt mám na ní už alergii, jí to ani nedochází, manžel s ní už mluvil tolikrát, ale ona si prostě nedá říci
9. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
jellyy: to by právě nešlo, ona se totiž neptá, ona je před ostatníma chudinka, protože každej má vnoučata, jen ona ne a ona se jich nedočká a my ju trápíme atd..... takže to je fakt děsný, až se mně z toho chce brečet :cry: medan: tak to je strašný :fearful: :confounded:
chicoo: taky se toho bojím, že na tom budu jak holky, tak přemýšlím nad kontryhelem nebo femigardem :sweat_smile:
9. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.