• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
popellka: ach jo máš to holka taky těžký :frowning2: ale zkus to hodit za hlavu bo jinak se z toho "zblázníš", ono se to jednou povede a potom bude z tchýně ta nejšťastnější babička :sweat_smile:
9. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
Popel, hloupá otázka, ona chce vnoučátka PROČ? Jen aby nebyla chudinka před ostatníma? Aby lidi neřekli? tak to bych jí těžce vyfakovala a poradila jí ať si na dálku adpotuje černouška. :angry:
9. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
jelly, no, popelčina tchýně bude šťastná, protože už nebude muset řešit co tomu řeknou lidi... Tenhle typ znám, nic jí nebude dobrý... Určitě vyberou strašný jméno (ona by vybrala určitě líp,) hroznej kočárek... Těmhle lidem se nezavděčíš nikdy ničím :pensive:
9. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
holky holky, néééé taková tchýně není, mám ju ráda a není z těch co si něco dělají z řečí okolo a ví, že jméno i kočárek....vyberu všechno krásný, má mě moc ráda, su její holčička, který se konečně dočkala (protože má dva kluky) atd. ale chce vnoučátka, aby si s nima mohla hrát a dávat jim lásku atd. no a tím, že kolem každý těhotní - tak moje známý a kámošky budou maminky, tím pádem její kamošky budou babičky a ona by taky tak chtěla mimi s kterým by se pomazlila a pohrála si........jen asi nedokáže pochopit, že to nejde tak hned a já su z toho fakt na nervy. Už jsem jí řekla, ať si adoptuje, protože fakt nevím co jí na to furt říkat, myslí si, že se udělá hup a je to :angry: ale prostě je to čím dál častější a já už nemůžu, navíc když její kamoš co za nama občas přijde na kafi,....říká, že už bysme měli začít něco dělat, nebo pak pudu na umělý oplodnění a nepůjde nám to atd. - to je fakt podpora a psychika jako hrom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
pepi tak to mě nenapadlo já myslela že tak moc chce vnoučátka a né jenom kvůli ostatním lidem ale asi na tom něco bude a známá zažila se svojí mámou něco obdobnýho jak si říkala blbý jméno a vůbec všechno dělali blbě hold někomu se vážně nezavděčíš :frowning2:
9. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
tak to jsem ráda popellko že je to jen touha po vnoučátkách :slight_smile: ...ale pro tebe je to fakt tlak :confounded: a to není dobrý...
9. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
popel tak to se omlouvám tchýni že jsem jí křivdila... Hele ale jestli je teda jinak "v pohodě," tak jí zkus nějak hezky vysvětlit, že si toho ceníš že by ráda vnoučátko, ale že ti tímhle na klidu moc nepřidává... Jestli je to jen tak, jak říkáš, měla by to akceptovat.
9. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
popel jo a jinak se připrav, v IP máš poměrně slohovku :grinning:
9. únor 2010 v 08:52  • Odpověz
holky já už jsem jí to říkala, ať mě nestresuje atd. ale ona se chvilu ovládá a pak to stejně nevydrží, jenže já s tím nic nenadělám, když to nejde, tak to nejde :pensive:
pepi: no krása, IP :wink:
9. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
a manžel je jedináček? nemohla by se ventilovat na vnoučátkách od manželových sourozenců?
9. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
ne má ještě bráchy a dokonce staršího a tam ju taky vždycky odkazuju, když začne, ale ona by tak chtěla vnoučátka od nás :confounded:
9. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
popell, já bych toho chtěla... :grinning: hele možná budete muset bejt nekompromisní a říct jí to natvrdo - mami, nechte toho. Až to půjde, tak to bude.
9. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
pepi přesně jak řkáš až to půjde tak to bude :slight_smile:
9. únor 2010 v 09:25  • Odpověz
popellko nenech se tím stresovat a zkus to pouštět jedním uchem tam a druhým ven a když to tchýně bude přehánět tak se ozvi a zas bude aspoň na chviličku klid :wink:
9. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
paradoxně by možná nejvíc pomohlo jí to říct na férovku - už se snažíme ale nejde to, tak vás maminko prosím, nemluvte o tom, protože to nám opravdu nepřidává na pohodě.
9. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
Pepi: přesně, já bych prostě přiznala, že už se snažíme a že nám to nejde. Vždyť je to rodina, je mi jasný, že troubit do světa, že se snažíme, je na nic, ale rodině to říct můžete. A určitě s tím pak přestane. Tohle se naštěstí u nás nedělo. A když se pár lidí zeptalo, jestli bude miminko, tak jsme říkali časem jo. A většinou to zabralo. U nás se naštěstí víc ptali na tu svatbu... asi čekali, že se nejprve vezmeme a pak bude miminko. Ale u sezdaných párů se to holt pořád tak bere, že hned bude následovat miminko.
9. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
popelko souhlasila bych s pepinkou a rekla to takhle narovinu... ja se na podobny tah chystam u svoji svagrove, maji 3deti a vychovavaji je dost liberalne a kdyz ji neco reknu tak ona na to "no jo ty nemas deti tak nevis , atd..." uz me tim vytaci protoze ja za to nemuzu ze me telo neposloucha a ze to nejde :confounded: nemusi me to pokazde pripominat
9. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
no jo, obávám se, že jak řeknem, že se snažíme, tak bude furt čeka a čekat a vyptávat se nebo naznačovat a z toho bych byla asi ještě víc vedle :confounded:
navíc my vážně nechceme, aby to někdo věděl, protože pak by se na nás dívali (nebo aspoň ti co to měli hned a nechápou, že to tak nemá každý) jako že nám to nejde, že jsme nějací divní atd.. :confused:
to je jedno, zkusím to pustit z hlavy a soustředit se na něco jinýho, i když vůbec nevím na co a taky jestli to pomůže - znám totiž případ:
...."jeli jsme na víkend na chalupu, každej říká, že se na to nesmí myslet, my na to mysleli celej víkend a patřičně se zasnažili a bylo to hned" :grinning: :grinning: :grinning: ..... tak já nevím
9. únor 2010 v 09:39  • Odpověz
Tak to my se začali snažit až vlastně dva roky po svatbě, a nikdy nikdo se přímo nezeptal, kdy bude miminko. NEbo jsme možná byli natolik "hluší" že jsme to nevnímali :slight_smile:
9. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
ona ví, že se letos chceme snažit, jen neví, kdy začneme :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
ahoj holky, koukám dobrý téma :grinning: Nojo, tchýně. Popelko, tvojí situaci ti nezávidím, ale měla jsem to dost podobně. Mám tchýni ráda, je v porovnání s jinýma "tchýněma" asi celkem fajn :grinning:, ale tohle jí taky loni a předloni trochu ujíždělo. Myslím, že by možná fakt pomohlo jí sdělit, že už s na tom maká :wink: a třeba dá na chvíli pokoj. Ta naše taky furt chodila a rejpala a vyptávala se, no a teď už ví, že z naší strany snaha je, takže už se ani neptá :wink:
Mě spíš dostávaj ty otázky od kámošů a známých, ty mě sem tam dostanou celkem do kolen :angry:
9. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
zlabi: už vidím tu reakci, jakmile bych to řekla začala by skákat radostí atd. a já bych z toho měla akorát špatnej pocit, že ona se tak raduje a my pořád nic a nebude to tak rychlý, jak si asi myslí - nebo jak by to chtěla, víš :unamused:
a otázky od kamošů a od známých - no někteří si myslí, že čekáme na léto a z dovolený si přivezem suvenýr a někteří mě serou, protože si myslí, že děti ještě nechceme a oni v tom vidí podstatu života - což o to, to já taky, akorát zrovna těm o snažilkování nic říkat nebudu!!!! :rolling_eyes:
9. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
Holky to já mám v jednom ohledu děs z těch hor kam jedem v sobotu. Vždy se nás tam sejde vícero rodin (navzájem se všichni známe,) a jedna rodina je taková... no nechci škatulkovat ale jednodušší, zvláště pak maminka, tatínek to má docela na háku. A maj tři holky, nejstarší je 11, prosttřední 9 a nejmladší 2 a ta nejstarší je prostě parchant kterej si myslí že se svět musí točit přesně podle ní a Marcelka s Petrem jí v tom utvrzujou... Když vám řeknu, že se Marcelka ptala Dominičky zda může jít na country večer, tak Dominička řekla NE a ona opravdu nešla... A s těmahle lidma si ten tejden fakt neumím představit. Ale je fakt že zbytek lidí je v pohodě, tak se to snad nějak přežije.
9. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
Běda když není podle Dominičky, to hned začne kňourat, brečet nebo se vztekat. Prostě něco, co já nedovoluju rok a půl starýmu Pepovi, tak prochází 11letý holce, a když jí někdo ostatní okřikne, tak začne nabírat a jde si stěžovat mámě nebo tátovi, kteří místo aby jí dali na prdel ji začnou utěšovat.
9. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
pepi: panebože, neumím si ani představit, jak jim to tahle Dominička osolí, až bude v pubertě a dál. Ona se jim ta jejich výchova pěkně vrátí...
9. únor 2010 v 10:21  • Odpověz
pepi: tak to je mazec a na to, že jsou 3 tak to čučim :fearful:
9. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
Dominička se nebude stačit divit, až jí "teta Veve" suše oznámí, doma rodičům ať se chová jak jí rodiče dovolí, ale tady prostě bude respektovat obecná pravidla chování, která se určí. A když se Petr s Marcelkou ozvou, klidně s nima do střetu půjdu.
9. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
Chtěli jít s Marcelkou na ples, ale šli do pr..le protože holky prohlásily, že se nebudou starat o malou...
9. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
např. řeklo se dětem, v autobuse si lízátka brát nebudete. Dominička si ho samozřejmě vzala, vybalila, ostatní děti chtěly taky, a Petr s Marcelkou "a tak jí nechte," a byla jediná kdo ho tam měl.
9. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
ahoj holkyyyy! zas po delší době.. jsem byla zvědavka co chico a ono si tady svítí 6tt???? ulala... gratuluju!! kdy jak? jaks to zjistila a kdyyyy??? supr
9. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.